poznaje kolejne uroki!!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

poznaje kolejne uroki!!!!

Postautor: agata » 29 mar 2004, 17:07

chciałabym sie z wami podzielic moim szczesciem!!! :) otóz jestem z kims i kazdego dnia poznaje nowe odcienie i kolejne uroki naszego bycia razem :) czasem sa to drobnostki ale takie daja mi jeszcze wiecej radosci np. pisze do mojego chłopaka sms ze u mnie piękna tecza na niebie i ze kocham wiosne bo jest tak wspaniale zielono i wszytsko sie chce a on mi odpisuje ze chetnie by ze mna popatrzył na ta tęcze i ze on lubi kazda pore roku bo kazda ma to "cos". Takie to banalne a jednak dowiedziałam sie o nim czegos nowego!! tak jest kazdego dnia:) nawet teraz gdy on ma troche problemów poznaje smak wspólnego ich pokonywania i jestem silniejsza a tak naprawde to oboje jestemy silniejsi!!! :)

P.S czy wam takie poznawanie sie tez sprawia tak ogromna radosc/???? :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 mar 2004, 17:14

Na wstępie chciałbym przeprosić za mój cynizm:)


otóz jestem z kims i kazdego dnia poznaje nowe odcienie i kolejne uroki naszego bycia razem

A ja z nikim nie jestem i codziennie poznaję rewelacyjne uroki bycia samym.
czy wam takie poznawanie sie tez sprawia tak ogromna radosc

Nie, bo nie mam z kim podzieliś się tą radościa.
chciałabym sie z wami podzielic moim szczesciem

A ja mam takie samo szczęście, tylko na odwrót. I nie jestem szczęśliwy:)

Ps: Fajnie, że chociaż ktoś inny jest szczęśliwy.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2004, 17:29 przez mariusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 29 mar 2004, 17:22

Faktycznie, aż się prosi o trochę cynizmu jak się samemu nie jest szczęśliwym.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 29 mar 2004, 18:15

no cóż szkoda ze tak cynicznie to oceniacie!! moze jakbym na koniec napisała ze zycze tego samego innym(aby mieli kogos z kim uroki owe by poznawali) inna byłaby wasza odpowiedz. no ale moze znajdzie sie ktos kto czuje tak jak ja :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 mar 2004, 18:27

Droga Agatko ! Ciesze sie , ze jestes tak szczesliwa i ze Ciebie cieszą te wszystkie drobiazgi ! Bo zycie kochani składa sie z drobiazgów , a ktos kiedys napisał
SZCZESCIE !:
"TO TYSIACE DROBIAZGÓW SKŁADAJĄCYCH SIE NA MOZAIKĘ DNIA CODZIENNEGO"
I OBY TO TRWAŁO U CIEBIE WIECZNIE !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 29 mar 2004, 20:16

Pozdrawiam Was, oby tak dalej. :)
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 29 mar 2004, 21:10

Gratuluje Ci!! Ja też poznaję tą magie odkrywania już ponad 2,5 roku i choć mam niespełna 17 lat wiem ze w moim serduszku ON pozostanie na zawsze na pierwszym miejscu. Nigdy wcześniej nie przypuszczałabym ze w takim modym wieku(miałm wtedy nie całe 14 lat!!) bede miała już chłopaka który pozostanie ze mną długo i mnie pokocha. To cudowne uczucie wiedzieć ze jest z Toba dzień i nocą choćby myślami ta druga osóbka. Dziękuje Ci ze jesteś, Kochane.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 29 mar 2004, 22:09

SZCZESCIE !:
"TO TYSIACE DROBIAZGÓW SKŁADAJĄCYCH SIE NA MOZAIKĘ DNIA CODZIENNEGO"
I OBY TO TRWAŁO U CIEBIE WIECZNIE !!


piękne krzysiek :)
dziekuje wam bardzo i ciesze sie ze jednak nie kazdy patrzy na to co napisałam i co czuje tak cynicznie :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 mar 2004, 23:04

nie kazdy patrzy na to co napisałam i co czuje tak cynicznie

Każdy patrzy na to przez pryzmat swojej obecnej sytuacji. Nie chciałem być złośliwy. Po prostu jak sie jest samotnym to niektóre rzeczy nie wydają się takie proste. Trudno to zrozumieć nie będąć samemu.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 mar 2004, 23:32

pytanie jest jedno: kiedy juz poznasz calkowicie te druga osobe?jak dlugo trwa poznawanie?

powiecie pewnie ze cale zycie...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 mar 2004, 01:34

Fakt, czlowiek sie zmienia wiec i poznaje sie go cale zycie :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 30 mar 2004, 22:09

Nie chciałem być złośliwy. Po prostu jak sie jest samotnym to niektóre rzeczy nie wydają się takie proste. Trudno to zrozumieć nie będąć samemu.


alez ja rozumiem ze kazdy patrzy na to inaczej przeciez ja tez byłam kiedys sama (nie urodziłam sie z facetem u boku) ;) dlatego teraz mi sie to tak podoba i zycze kazdemu tego uczucia :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 31 mar 2004, 01:08

alez ja rozumiem ze kazdy patrzy na to inaczej przeciez ja tez byłam kiedys sama (nie urodziłam sie z facetem u boku) dlatego teraz mi sie to tak podoba i zycze kazdemu tego uczucia


To pewnie skończe tak jak ty:)
:564:

Ps: tak z ciekawości: ile byłaś bez faceta? Czy samotność zaczela tak porządnie doskwierać????
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 31 mar 2004, 21:35

Ps: tak z ciekawości: ile byłaś bez faceta? Czy samotność zaczela tak porządnie doskwierać????


oj bez faceta byłam długo jakies 2 lata no ale oczywiscie przewijały sie przez ten czas jakies flirciki i takie tam ale nic powaznego. czy samotosc mi doskiwierała??nie powiedziałabym pewnie ze czasem sobie myślałam ze fajnie by było sie do kogos przytulic ale nie wyłam po nocach do ksiezyca z rozpaczy. uczucie które teraz kazdego dnia pielęgnuje satrannie spadło na mnie jak grom z jasnego nieba i na poczatku sama przed soba kłamałam ze tego nie chce :) a teraz jak o tym mysle to chyba bym była najwieksza kretynka gdybym odrzuciła tego człowieka który daje mi tak wiele szczescia!!! :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości