Stódniowka.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Max

Stódniowka.

Postautor: Max » 21 lis 2003, 22:50

Mam mały problermik. Jestem w klasie maturalnej, nie mam dziewczyny i nie bardzo mam z kim isc na studniówke. Jeszcze jakiś czas temu myslałem ze pójde z pewna koleżanka, ale ona znalazła sobie obiekt westchnień. Może ktoś ma jakiś pomysł jak z tym sobie poradzić.

pozdrawaim. :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

hmmmm

Postautor: Lulek » 22 lis 2003, 00:57

powiem ci tak jesli masz znajdowac byle kogo i isc z kims kogo nie znasz i przesto sie zle bawic to idz sam u mnie na 100 duzo osob przyszlo samych a jeden moj kumpel poznal dziewczyne wlasnie na stodniowce :) wiec lepiej sie zastanow jeszcze , pozdro
PABLO

Postautor: PABLO » 24 lis 2003, 20:40

MYŚLE, ŻE PERSPEKTYWA PÓJŚCIA SAMEMU JEST KORZYSTNA- zero zobowiazan a mozesz dac szanse poznania siebie z dobrej strony.
Uwydatnic swoje pozytywne cechy tak aby jeszcze do matury dziewczyny "własnie ciebie prosiły"

To ty rozdajesz karty i ustalasz warunki gry!
student

Postautor: student » 24 lis 2003, 20:59

wiem co czujes zmam ten sam problem rok temu zucila mnie dziewczyna bo znalazla innego i chciala nas dwuch ale taka sytuacja mnie niezadawalala raptem sie pozbieralem poznalem nowa dziewcyzne a ona w WC w pizzeri daje sie przypadkowemu gosciowi......z taka na studniowke niema co isc bo niem aco sie wstydzic jak sie bedzie zalecac do kazdego innego i moze jeszcze zrobi cos czego niepowinna. W moim przypadku jest ten problem iz studniowke mamy klasowa oddzielnie od szkoly wiedz niebedzie wolnych dziewczyn.....ale niezalamuje sie sadze ze uda mi sie cos wyrwac do tego czasu tylko potrzebuje szybkiego planu jak poznac pozadna dziewczyne w tak krodkim czasie na tyle dobrze aby ja zaprosic na studniowke i byc dlaniej kims lepszym niz przyjaciel :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lis 2003, 10:36

Nie zaprzestawaj w poszukiwaniu kandydatki by wspólnie z Tobą poszła na studniówkę.Bo co sie stanie jak wszyscy beda z partnerkami ? bedziesz im je odbijał by sie zabawić ?, wiecej odwagi - dziewczyny czakają az je zaporosisz .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 01 gru 2003, 18:05

Max np. dla mnie studniowka bez partnera to studniowka w 50% wiec ... szukaj, poznawaj kobiety, moja kumpela poszla z gosciem ktorego poznala na disko i raz sie spotkali przed studniowka, ale sie super bawili ....... :D ja mialam chlopaka, ale zostalam zaproszona przez dobrego kumpla na studniowke i choc facet byl zazdrosny to poszlam ... i bawilismy sie bardzo grzecznie ale sympatycznie ... teraz wiem ze mojemu chlopakowi bylo bardzo smutno, ale .... wiedzial, ze to moj dobry znajomy i jakos to przezyl ... buzka :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 gru 2003, 21:33

Wszyscy mowią, ze wszystko jakoś się ułoży, ja mówię ci to samo:)
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

....

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 11:09

Masz apewne wiele koleżanek -- wybierz ta z którą najlepiej sie rozumiesz skoro nie masz stałej partnerki i nie znajdziesz jej do czasu studniówki -- przecież liczy sie dobra zabawa

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości