Tylko studniówka czy cos wiekszego??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Gość

Tylko studniówka czy cos wiekszego??

Postautor: Gość » 27 lis 2003, 15:14

Czesc poznalem ciekawa interesujaca dziewczyne przez internet, a raczej ona mnie znalazał niz ja ją.

Ja jezdze do szkoły do Warszawy, on także jezdzi na kurs do wawy.
Spotkaliśmy sie w pociagu.

Po rozmowie stwierdzilem, że jest interesująco osobą.

Ale dowiedzialem sie ze ma miec teraz studniówke i niema z kim pojść.
Wiec nasuwa mi sie teraz pytanie czy nie niezagadała domnie tylko poto aby
poznac kogoś aby miec z kim iść na studniówke.
I czy to jest jedyny powód dla którego sie zemna spotkał.

Umówiliśmy sie 6 gr. w warszawie na łyżwy.
Niewiem jak sie jej zapytać czy spotyka sie zemną tylko dlatego aby miał zkim iść na studniówke.

A niechce jej zranić.

pomóżcie.
T
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lis 2003, 16:23

kurcze Ty to masz problem !!?? i cóz z tego jesli nawet spotkała sie z Toba własnie tylko dlatego ze nie ma z kim isc na studniówkę ????zawsze jest jakis powód by sie spotkac , wazne ze do tego doszło a Ty marudzisz , no wiesz co ??!!!a chciałbys przepraszam ze zapytam by dlaczego to niby sie z Tobą spotkała ??? Twoja teraz w tym głowa by ja zatrzymac przy sobie czy to jako dziewczynę czy tez przyjaciólkę,, jestes w koncu facetem czy nie ????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 lis 2003, 19:40

Krzyś ma 100% racji!!!

Osobiście uważam ze nie powinieneś jej pytać o powód spotkania. To ja może speszyć, a pozatym, co Ci szkodzi iść sobie na stódniowke, może coś z tego wyjdzie:)

Popatrz na to tak: niektózy nie mają tyle szczescia i nie zagadują do nich kobiety, w pociągach i w dodatku nie zapraszają ich na stódniowkę:) Ja np nie mam z kim isc na taka impreze:) I chyba zrobie tak jak twoja koleżanka (akt desperacji :mrgreen: ) I glupio by mi było gdyby ktoś zadał mi takie pytanie jak ty chcesz ja spytać.

To jest moja opinia w tej sprawie. Postaw się czasem w sytuacji drugiej osoby, a potem sprubój pomyśleć nad moeywem jej działania:)

Pozdrawiam
ewa

Postautor: ewa » 27 lis 2003, 19:54

idz z ta dziewczyna na studniowke!!!hmmm pociagi...od dwoch lat namietnie nimi jezdze co jakis miesiac do mojego lubego, a ty krzysiu pisales chyba, ze masz dziewczyne...poza tym czy koniecznie musisz isc z kims na studniowke???a w ogóle to krzys jest facet do rzeczy i dobrze ci radzi.trzymaj sie tej dziewczyny, bo z tego co muwisz jest fajna!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Ewo!

Postautor: Andrew » 27 lis 2003, 20:04

w moim wieku to juz sie ma zone ! dzieci ! i ewentualnie kochankę :lol:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa

Postautor: ewa » 27 lis 2003, 20:11

no no no...jak sie ma zone to kochanka jest niedozwolona :roll: wlasciwie to z twoich wypowiedzi wnioskuje, ze masz wiecej niz 25 i mniej niz 35.trafilam???
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Ewo!!!!!

Postautor: Andrew » 27 lis 2003, 20:14

czy to takie istotne ile kto ma lat ???nie trafiłas !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa

Postautor: ewa » 27 lis 2003, 20:16

nie jest istotne...wazne, ze sie do rzeczy mowi
Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2003, 11:15

Dzikei za rade.

I własnei tak zrobie. :D

Jeszcze raz dzikieki
Powiem tylko tyle ze niechce aby na studniowce sie skonczyło.
A potem dowiem sie ze spotykala sie zemna tylko poto aby miec zkim iść,
i nie byc sama na studniowce kiedy inne jej kolezanki beda z chlokakami.

Pozdrawiam
T
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 01 gru 2003, 18:09

Badz wiec facet z jajami i zatrzymaj ja przy sobie, zainteresuj ja soba i ... teraz tylko your turn - twoj ruch :) pozdrawiam i trzymam kciuki! :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 gru 2003, 21:28

Wedłyg mnie każda stódniiwka jst fajna, co ci szkodzi, nie każdego zagaduje jakaś kobieta i poronuje mu wyjście na stódniówke:) pozazdrościć:) Ja bym poszedł i nie zastanbawiał się nad tym, czy to tylko stódniówka czy coś innego.
Raz już w życiu miałem okzaję iść z jakaś dziewczyna na stódniówkę i odmówiłem. Teraz żałuję, bo ta dziewczyna strasznie mi się podoba... I nie bardzo jest jak ją poderwać... Pamiętaj lepiej żałowac ze się coś zrobiłe, niz załować, ze się tego nie zrobło...

Pozdrawiam
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 11:14

jeśli cie juz poznała i zagadneła - i jeśli sie okaże ze chce z toba iść na stódnówke to wnioskóję ze sie jej podobasz -- może nie chodzi tylko o stódnówke ale o to by cie lepiej poznać

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości