Co o tym myslicie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

eclipse
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2005, 09:47
Skąd: Polska
Płeć:

Co o tym myslicie

Postautor: eclipse » 25 lip 2005, 14:43

Witam wszyskich chciałbym podzielić się swoja historią,a dokładniej poznac wasze zdanie czy jest sens brnąć w to dalej.
Historia ta jest zbyt długa aby opowiadac ją w szczegółach ale postaram sie streścić jak najbardziej i ująć co najwazniesze.
Zaczeło się to jakieś czas temu poznałem wspaniałą, młodszą od siebie, bardzo wrażliwą(tak mi sie wydawało i chyba wydaje do dziś) dziewczyne, zaczeliśmy sie spotykać,zaczeło sie wszysko pomyślnie układać, spotkania,współne wieczory odwiedziny w domu poznanie rodziny itd, poza jednym ona wcześniej była z jednym gosciem dośc długo mieli wzloty i upadki, gość skrzywdził ja poważnie.Zarzekała się ze wszysko skończone nigdy do niego nie wróci bo jak by mozna wchodzic do tej samej rzeki raz kolejny.Gość był strasznie nahalny,hamski niesamowicie,miał równiez ale do mnie, chociaż powiem szczerze że mi to on koło t..ka latał, do niej szczególnie, wyzywał ja od najgorszych,pisał chore smsy, w których to oczerniał mnie. Trwało to jakis czas az pewnie przemyślał i zmienił swoja taktyke zrobił się potulnym barankiem.Mimo to ona miała na to swoje zdanie ale do czasu. I stało się, nie jestesmy razem, wróciła do niego zdołał ją przkonac. Wiem ze to długo nie potrwa moze miesiąc, dwa.
I pytanie moje, czy rzeczywiście olać sprawę i dać sobie spokój czy jednak nie, a zalezy mi na niej.
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 25 lip 2005, 14:48

Olej ją, na nic więcej nie zasługuje. Dla mnie takie postępowanie jest chore <dzga>
Teraz skup się jak o niej zapomnieć, polecam <pijak>
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 25 lip 2005, 14:54

wyloozuj skoro on ja tak traktuje a ona wraca do niego to jej sie to podoba a Ty widocznie masz marne szanse ;/ ale sie nie załamuj masz odemnie <browar>
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Nick
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2005, 17:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Nick » 25 lip 2005, 15:00

OLEJ JA!!!Jak ona Cie potraktowala :| za miesiac dwa gdyby chciala wrocic badz twardy nie daj sie jej. nie jest Ciebie warta
Live long and prosper
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 25 lip 2005, 15:13

Nie wiem, czy Ci odpowiada taka "drugorzędna" rola. Jak jej się znowu z tamtym nie ułoży - to wtedy będzie z Tobą. Hm? Moim zdaniem bez sensu. Skoro teraz Cię odrzuciła, i mimo wszystko wróciła do kogoś kto ją obrażał i w taki sposób się zachowywał, to osobiście bym odradzała to "czekanie". Lepiej sobie znajdź dziewczynę, która naprawdę będzie chciała z Tobą być... i która wie, czego chce.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 lip 2005, 15:41

ptaszek pisze:Skoro teraz Cię odrzuciła, i mimo wszystko wróciła do kogoś kto ją obrażał i w taki sposób się zachowywał, to osobiście bym odradzała to "czekanie".

Kobieta jest z tych co lubi prawdziwych meskich chamow.
Swoja droga niegdy do konca nie wiedzialam jak sie pisze ch/ham i ch/h/u/ój
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 25 lip 2005, 15:45

Tak jak mowili przedmowcy-olej ja, bo nie jest warta Twojej uwagi.

PS: Yasmine, "cham" i "ch.u.j", ale mam nadzieje, ze za czesto nie uzywasz ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 lip 2005, 16:00

GNRose pisze:PS: Yasmine, "cham" i "ch.u.j", ale mam nadzieje, ze za czesto nie uzywasz

A gdzie tam. Tylko w mowie <banan>
Swoja droga dziekuje za informacje <browar>
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Co o tym myslicie

Postautor: anitka24 » 25 lip 2005, 16:08

eclipse pisze:I pytanie moje, czy rzeczywiście olać sprawę i dać sobie spokój czy jednak nie, a zalezy mi na niej.


To będzie dla Ciebie trudne ale zgadzam się z poprzednikami olej Ja choć pewnie to już dużo kosztuje....jeżeli ona do niego wróciła to zawsze będzie wracać i się nic nie nauczyła...a Ty chyba nie chcesz być misiem do pocieszania tylko jej facetem <aniolek2>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2005, 16:28

Baby sa glupie. Ale czego oczekiwac od istot kierujacych sie instynktem zamaist rozumem.

Olej babe i znajdz inna - bedziesz mial mniej problemow. Bo ta widze ma sklonnosci do podejmowania zlych decyzji
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 25 lip 2005, 18:07

Olej ja, z czasem zapomnisz. Ona nie jest Ciebie warta. Poza tym najwyrazniej lubi taki typ mezczyzn do jakich sie zalicza ten "prawdziwy meski cham". Niektore kobiety lubia byc ponizane <bicz1> i to lubia. Na dodatek to, ze do niego wrocila oznacza wg mnie, ze predzej czy pozniej by z Toba zerwala, wiec to jest kolejny argument, zebys ja olal. Dlaczego tak mysle? Bo ona mysli, ze koles sie zmienil i dala mu 2 szanse, bo najwyrazniej jej ten facet odpowiada, tylko mial wady, ktorych probuje chwilowo nie okazywac (chamstwo). Gdybys jej odpowiadal to mimo wszystko by Cie nie zostawila.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 25 lip 2005, 19:15

Maverick pisze:Baby sa glupie. Ale czego oczekiwac od istot kierujacych sie instynktem zamaist rozumem.


Oj tego Ci nie odpuszcze....oki czasami za bardzo kierujemy się uczuciami ale to nie znaczy że jesteśmy głupie!!!! <boks>

A tak w ogóle nie ma zasady czy kobieta czy facet zachowuje się jak świnia...tak po prostu czasem bywa że sie ma pecha i trafia się na właśnie takich ludzi....
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 25 lip 2005, 19:23

Maverick pisze:Baby sa glupie. Ale czego oczekiwac od istot kierujacych sie instynktem zamaist rozumem.

Buehehehe :DD No tak, przeciez facetami wcale nie kieruja zadne instynkty ani popedy <hahaha>
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 19:27

Autorze - ile masz lat??

GNRose pisze:Maverick napisał/a:
Baby sa glupie. Ale czego oczekiwac od istot kierujacych sie instynktem zamaist rozumem.

ee , bez przesady Kochany, patrząc na to forum z tego co widze autorami wiekszosci postow w dzile pt: "miłosc, problemy, bla , bla, bla" są mężczyzni, jakby byli madrzy to by tych glupot nie pisali tutaj :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lip 2005, 21:06

Anitka, Gosia> To wy baby jestęscie?Bo ja się z Mavem zgadzam - baby są głupie. Tyle, że ja nie jestem "babą" a kobietą.

Autorze, powiem tak. Weź Ty sie zastanów czy chcesz być lalką co się znudzi i po jakimś czasie i tak znów by trafiła do kąta czy facetem.

Szanuj siebie i zrób to co słuszne.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 25 lip 2005, 22:08

Zarzekała się ze wszysko skończone nigdy do niego nie wróci bo jak by mozna wchodzic do tej samej rzeki raz kolejny


no widocznie mozna... w końcu wróciła do niego...

Gość był strasznie nahalny,hamski niesamowicie,miał równiez ale do mnie, chociaż powiem szczerze że mi to on koło t..ka latał, do niej szczególnie, wyzywał ja od najgorszych,pisał chore smsy, w których to oczerniał mnie. Trwało to jakis czas az pewnie przemyślał i zmienił swoja taktyke zrobił się potulnym barankiem


C Z Y S T Y G N O J E K <zly1>

I stało się, nie jestesmy razem, wróciła do niego zdołał ją przkonac.


... ona jest taka ślepa?? .... czy taka zakochana... ??

Lepiej o niej zapomni... nie jest ciebie warta..
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2005, 22:30

GNRose, zgadza sie ze facetem kieruja popedy, jednak potrafi on czasem myslec. A jak babie censored na punkcie jakiegos faceta to juz koniec. Na koniec swiata za nim pojdzie i nie dojrzy zadnych wad typu ze kochanek takich jak ona ma cale stado.
To akurat pisze na konkretnym przykladzie niedawno zaslyszanym
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 25 lip 2005, 22:47

Mialam podobna sytuacje....i z doswiadczenia moge powiedziec,ze nawet jak ona do ciebie wroci to szanse na przetrwanie macie marne!! Sytucja trudna, wspolczuje ale jak sama Twoja "dziewczyna" powiedziala nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki!! Dosadnie powiedziane,ale prawdziwe....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2005, 22:52

Rzeka nigdy nie jest ta sama :)
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 25 lip 2005, 23:04

ano....nie jest, to fakt :) ale kazdy wie o co biega :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 25 lip 2005, 23:10

Maverick pisze:GNRose, zgadza sie ze facetem kieruja popedy, jednak potrafi on czasem myslec. A jak babie censored na punkcie jakiegos faceta to juz koniec. Na koniec swiata za nim pojdzie i nie dojrzy zadnych wad typu ze kochanek takich jak ona ma cale stado.
To akurat pisze na konkretnym przykladzie niedawno zaslyszanym

Mav, a ja twierdze, ze tutaj nie ma reguly i jak facetowi odbije na punkcie jakiejs samicy, to dzieje sie z nim dokladnie to samo-pozwala soba manipulowac, pomiatac i tez dostaje wady wzroku, nie zauwazajac innych kolesi, z ktorymi bije go po rogach.
I to akurat pisze na konkretnym, WLASNYM przykladzie (choc moze nie do konca az tak zalosnym) :/ Zreszta, poczytaj sobie pare topicow z ostatniego czasu w tym dziale...
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2005, 23:59

Wiem, ale facet nie bedzie orbil takich glupstw jak baba. Ona potrafi wszystko rzucic, mosty spalic bo: "wielka milosc". I to jest najbardziej rozwalajace.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 lip 2005, 00:12

eclipse pisze:czy rzeczywiście olać sprawę i dać sobie spokój czy jednak nie, a zalezy mi na niej.

Nie olewaj!
Ale nic nie rób co by oznaczało, że ją chcesz. Baw się!

Ona wróci z podkulonym ogonem.
Może wtedy doceni Cię bardzo <browar>
Takie kobiety zazwyczaj są już wierne :)

Rób swoje, ale nie pal mostów!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2005, 00:32

Tym bardziej ze jak wroci i bedzie blagac o przebaczenie mozesz to niezle wykorzystac :)

Masz jakies niespelnione do tej pory fantazje? :>
eclipse
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2005, 09:47
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: eclipse » 28 lip 2005, 09:22

Pragnienia ????? jasne ale to nie ten kierunek.

Tak sie składa ze byłem ostatnio w miejscu gdzie Ona, siedzielismy obok siebie i wyobraźcie sobie, jej reakcje zła na na cały swiat a do mnie cały czas pretensje.
Olałem to i zachowywałem sie bardzo spokojnie. Dałem Jej do zrozumienia , że nie zalezy mi na Niej (chociaz tak do końca nie jest), i że jest warta tego idioty od którego dostała w raz w twarz i jak raz jej przypierd.... to nie zawaha się zrobic to jeszcze raz.

Nie czekam na to ze wróci, tak jak napisał Mysiorek bawię się i korzystam z życia.
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 28 lip 2005, 09:44

Mysiorek pisze:Nie olewaj!
Ale nic nie rób co by oznaczało, że ją chcesz. Baw się!


A ja myśle Ze powinien olać... Miałem podobną sytuacje która zresztą juz tu opisałem. Olej i nie rob sobie nadzieji nawet jak od niego odejdzie bo znowu sie w coś wpier*** i nie bedzie ciekawie. Poszukaj kogos kot jest ciebie wart
Pozdrawiam. <browar>
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."
Wonderful Days :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości