RATUNKU nie wiem co robic :((

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maciej-ino
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2005, 19:38
Skąd: Inowrocław
Płeć:

RATUNKU nie wiem co robic :((

Postautor: Maciej-ino » 31 paź 2005, 13:32

jestesmy razem juz rok.jest nam ze soba cudownie.dla mojego sloneczka zrobilbym wszystko.ale niedawno zauwazylem ze ma przedemna tajemnice (o ktorych sam sie dowiedzialem) tzn ze dostaje eski od chlopakow ktorzy pisza jej ze bardzo im sie podoba itd.rozmawialem z nia o tym.powiedziala ze oni dla niej nic nie znacza,ze mowila im ze ma chlopaka - niby powinienem sie z tego cieszyc,ale czemu nie powiedziala mi o tym??? ja zawsze mowilem jej o takich sytuacjach bo uwazalem ze szczerosc w zwiazku to podstawa i ze takie tajemnice,tego rodzaju moga byc powodem klotni itd.wiem tez ze to nie byl jeden esek,ze bylo wiecej facetow ktorzy jej tak pisali.czuje ze ukrywa cos jeszcze przedemna cos "wiekszego" ale tez wiem ze jesli o to zapytam nie powie.strasznie kocham dziewczyne wiem ze jest to ta jedyna z ktora chce spedzic reszte zycie,ale trace do niej zaufanie a nie wiem co mam zrobic zeby bylo inaczej.chcialbym zeby teraz ona sie o mnie postarala,pokazala jak bardzo mnie kocha i na ile ceni nasz zwiazek.zeby nie byla mnie tak do konca pewna itd bo wiem ze to jest zle.jak mam znow jej zaufac,rozkochac w sobie??ale nie wiem jak mam to zrobic :( pomocy !
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 31 paź 2005, 13:40

Maciej-ino pisze:wiem ze jest to ta jedyna z ktora chce spedzic reszte zycie

Oj z tym bywa różnie...
Maciej-ino pisze:dostaje eski od chlopakow ktorzy pisza jej ze bardzo im sie podoba

I Ty dajesz się zbyć?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Maciej-ino
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2005, 19:38
Skąd: Inowrocław
Płeć:

Postautor: Maciej-ino » 31 paź 2005, 13:51

jak zdaje sie zbyc??mielismy powazna rozmowe powiedziala ze oni sa dla niej nikim ze mnie kocha i ze to ze mna chce byc.co moge wiece zrobic??nie chce drazyc tego tematu w nieskonczonosc.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 31 paź 2005, 13:56

to daj spokój skoro tak mowi to nie pozostaje ci nic innego jak uwierzyc
Może nei chciała ci o nich mówic bo wiedziala jak zareagujesz
ja wiem jak to jest zawsze stram sie byc szczera i jak tylko pwoeimże np. mój były cos tam do mnei napisał itp. to pomimo ze niby nie jest zly na mnie to jakos humor mu si psuje ...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 31 paź 2005, 14:16

Maciej-ino pisze:wiem ze jest to ta jedyna z ktora chce spedzic reszte zycie


wierz mi, kazdy tak mowil, a potem sie z tego smial.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 31 paź 2005, 14:23

wierz mi, kazdy tak mowil, a potem sie z tego smial.
[/quote]

hahahaahahahahahahhaah JA SIE SMIEJETFA,

moim zdaniem wez z nia porozmawiaj tak szczerze o tym wszystkim. Niefajnie jak ma jakies tajemnice :/ popros zeby Ci to wyjasnila wszystko
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Maciej-ino
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2005, 19:38
Skąd: Inowrocław
Płeć:

Postautor: Maciej-ino » 31 paź 2005, 14:54

latwo powiedziec porozmawiaj z nia szczerze.wiesz nie chce ciagle cie jej wypytywac drazyc temat itd ile mozna szczerze rozmawiac?? a pozatym to chyba powinno byc ze soba na codzien szczerym.strasznie sie czuje bo kocham ja a czuje jak przestaje jej ufac.chce z nia byc!!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 paź 2005, 15:13

Maciej-ino pisze:chce z nia byc!!

Do jakiego stopnia zatracenia siebie chcesz z nią być?
Zabrzmiało to jakbyś wołał o wodę na pustyni - tragicznie.
Albo jak Rokita: Nicea albo śmierć. ...a Nicei nie było i nikt nie umarł :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 31 paź 2005, 15:19

Wydaje mi sie, ze warto zebys sie dowiedzial, skad ona zna tych mezczyzn. Bo w tym moze tkwic szkopul. Nie sadze zeby od tak sobie kilku facetow pisalo do niej takie rzeczy. Poza tym, co ona z tym robi? Czy cieszy sie ze skladanych jej holdow, czy odpisuje im raczej, zeby tak do niej nie pisali, albo zeby nie pisali wcale? A moze ona sie z nimi spotyka?

Mysle, ze masz pelne prawo to wiedziec a ona obowiazek powiedzenia Ci o tym. I nie ma tu mowy o drazeniu sprawy. Takie rzeczy trzeba wyjasnic i juz, zamiast sie zastanawiac.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 31 paź 2005, 18:06

Maciej-ino pisze:dostaje eski od chlopakow ktorzy pisza jej ze bardzo im sie podoba

jak sie o tym dowiedziales, szperajac jej w komorce :D ?
ciesz sie ze facetom sie podoba, to dla Ciebie komplement :D

Miltonia pisze:Wydaje mi sie, ze warto zebys sie dowiedzial, skad ona zna tych mezczyzn.


Miltonia pisze:A moze ona sie z nimi spotyka?


<browar> zgadzam sie. Ja wsrod moich znajomych mam osoby od ktorych tez dostaje takie smsy, kilku z nich wyznalo mi to najwieksze uczucie. O wszystkich powiedzialam mojemu ukochanemu ,a on nie ukrywal przykrosci. Ja w sposob jednoznaczny staralam im sie przekazac, ze poza kolezenstwem nic nas nie laczy, a mojemu partnerowi nie pozostawalo nic jak tylko mi zaufac. Dzielac sie takimi informacjami musimy liczyc sie z tym, iz druga polowka moze z tego powodu cierpiec. Byc moze Twoja dziewczyna nie ma nic do ukrycia tylko po prostu chce Ci tego oszczedzic, a wyznania puszcza mimo uszu. NIestety majac znajomych narazeni jestesmy na takie wyznania, to nie musza byc osoby z ktorymi ona nawet utrzymuje scisly kontakt. Ja pamietam swoje doswiadczenia - czesto odzywaly sie osoby z przeszlosci i tyle. NIe sposob takiej osoby potrafktowac wprost "z buta", bo coz ona jest temu winna ze akurat tak na nia oddzialywujemy.
Pozdrawiam <browar>
ps. wg mnie moze byc tak ze popadasz w prawdziwe rozterki z powodu braku problemu, nie szukaj dziury w calym, wyjasnij z nia to !
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 31 paź 2005, 21:36

Maciej-ino pisze:zeby nie byla mnie tak do konca pewna itd bo wiem ze to jest zle.jak mam znow jej zaufac,rozkochac w sobie??ale nie wiem jak mam to zrobic


Sam powinieneś wiedzieć co można w waszym "pożyciu" ulepszyć. Zastanów się, może czegoś jej brakuje. Może potrzebuje jakieś odmiany? Może jakiegoś małego gestu, który pokaże, że Ci na niej zależy?

Z resztą, to normalne, że atrakcyjna dziewczyna dostaje SMS-ki od innych facetów. Pomyślałeś o tym, że nie mówiła Ci o nich, ponieważ nie chciała Cię denerwować? Jak widzimy, zareagowałeś gwałtownie...

Jeśli będziesz miał solidne podstawy do stwierdzenia, że robi Cię w balona, zostaw ją i już. Jeśli to tylko domysły, porozmawiaj z nią i spróbuj jej zaufać.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 01 lis 2005, 11:13

Maciej-ino pisze:mielismy powazna rozmowe powiedziala ze oni sa dla niej nikim ze mnie kocha i ze to ze mna chce byc
skoro dziewczyna jest w tobie tak zakochana to powinna w ogóle nie odpisywac na tego smsy ignorowac je......skoro odpisuje na te smsy to znaczy ze jej sie podoba ze inni faceci ja adoruja....nie dziwie sie ze tracisz zaufanie
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 lis 2005, 11:55

Jeśli dziewczyna nie chce dostawać takich esemesów, to nie ma siły - nie dostaje. Jak trafi na wyjątkowo namolnego, to wystarczy, że napisze: "Odpier... się". Skoro dostaje i dostaje, to znaczy, że chce. A skoro chce, to znaczy, że nie jesteś dla niej "całym światem". A skoro nie jesteś dla niej "całym światem", to wybij sobie z głowy, że chcesz z nią spędzić resztę życia, bo możesz się rozczarować.

Oczywiście może jej się odwidzić i zacznie Cię jak ten "cały świat" kiedyś traktować, ale póki tak nie jest, to daj sobie trochę luzu w głowie. Na co Ci problemy za jakiś czas? ;)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 lis 2005, 13:02

Jestes okrutna Marta... ale do bolu prawdziwa.

Niestety stary, kiedy do mnie podbijala jakas panienka, to wystarczylo, ze odpowiedzialem, ze jesli chce sie ze mna kumplowac to okej, ale koro do mnie wali jak cholera z uczuciem, to nawet na stopie kolezenskiej nie mozemy zyc, bo mam osobe ktora kocham i wiem jak ja czulbym sie w podobnej sytuacji. Gdyby Twoja dziewczyna chciala to by odgonila natretow. A czy chce? Sorry, dalej dostaje SMSy... <chory>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 01 lis 2005, 13:04

A ktora nie chce??? i tym sie roznimy wlasnie? :)

Nie znam panny ktorej nie kreci mil smsek od kolegi nie lubi jak ja ktos probuje poderwac. Moja tez jak ktos do niej podbijal na imprezie byla tym ucieszona ladnie sie usmiechala, momentami wydawalo mi sie ze jest wolna :) (takie mialem wrazenie byc moze myslala zupelnie inaczej tylko po co ze tak powiem krecic dupa z usmiechem na twarzy jak sie kogos ma? to nie jest tylko dobra zabawa) i to mnie censored bo ja np mowilem ze jestem z kims i nawet nie mam zamiaru z nia tanczyc. A moze to takie zasady hehe ja gram w otwarte karty.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2005, 13:07 przez Hyhy, łącznie zmieniany 2 razy.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 lis 2005, 13:05

Hyhy pisze:A ktora nie chce??? i tym sie roznimy wlasnie?

ja tam odganiam natretow zawsze :).

Mrt ma calkowita racje.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 lis 2005, 13:24

Oczywiscie, ze ma racje i albo sie Maciej z tym pogodzi i bedzie nieszczesliwy (z czasem minie, chill-out, mate...) albo podejmiesz jakies kroki w kierunku naprawy tego, co Ci lezy. Ja, gdybym byl (kiedys) na Twoim miejscu, lecialbym z recyma na nich. Z drugiej strony poluzuj poslady, mowi Ci, ze jest tak a nie inaczej, to Jej zaufam czlowieku! Bez zaufania nie ma zwiazku.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 01 lis 2005, 13:36

mrt pisze:Jeśli dziewczyna nie chce dostawać takich esemesów, to nie ma siły - nie dostaje. Jak trafi na wyjątkowo namolnego, to wystarczy, że napisze: "Odpier... się". Skoro dostaje i dostaje, to znaczy, że chce. A skoro chce, to znaczy, że nie jesteś dla niej "całym światem". A skoro nie jesteś dla niej "całym światem", to wybij sobie z głowy, że chcesz z nią spędzić resztę życia, bo możesz się rozczarować.



dobrze powiedziane....dobitne slowe!!
Ja kiedys tez dostalawalam takie eski, od bylych chlopakow.... moj facet to zazdrosnik i niestety awantura gotowa!! zmienilam wtedy nr telefonu, bo niestety wszyscy moi byli mieli go....jezeli ona by nie chciala dostawac takich esek to cos by z tym zrobila.....proste, a wyglada na to ze ona nie robi z tym nic i tak jej dobrze jak jest!! tez warto sie zastanowic dlaczego takie eski dostaje...??!! Moze Ty nie okazujesz jej jaka jest wspaniala, nie mowisz jej tego wszystkiego co faceci w eskach jej wypisuja....rozne teorie moga byc!!Moze potrzebuje dowartosciowania?? Skoro juz nie chcesz z nia rozmawiac na ten temat to nie rozmawiaj, ale obserwuj....tylko nie szukaj dziury w calym
Pozdro
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 lis 2005, 13:55

Zaufaj, to jest najwazniejsze. Nie szukaj kwadratowych jaj bo zepsujesz wszystko. I przede wszystkim sie nie zadreczaj... Szkoda nerwow.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2005, 15:53

Hyhy pisze:A ktora nie chce??? i tym sie roznimy wlasnie? :)

Nie znam panny ktorej nie kreci mil smsek od kolegi nie lubi jak ja ktos probuje poderwac. Moja tez jak ktos do niej podbijal na imprezie byla tym ucieszona ladnie sie usmiechala, momentami wydawalo mi sie ze jest wolna :) (takie mialem wrazenie byc moze myslala zupelnie inaczej tylko po co ze tak powiem krecic dupa z usmiechem na twarzy jak sie kogos ma? to nie jest tylko dobra zabawa) i to mnie censored**** bo ja np mowilem ze jestem z kims i nawet nie mam zamiaru z nia tanczyc. A moze to takie zasady hehe ja gram w otwarte karty.


Hyhy ...na miłosć Boską , kiedy ty zrozumiesz , ze kobieta która nie kokietuje , i nie pozwala sie kokietować , nie jest kobietą ! Ty nie grasz w otwarte karty !! i choc cie nie znam , zaryzykuje na podstawie TWYCH WYPOWIEDZI ze meski to Ty nie jeteś ! <browar>
bez obrazy <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 01 lis 2005, 16:05

Tak Andrew, z tym, ze kobieta w "starszym wieku" dajmy na to ok 30 kiedy juz raczej mysli powaznie o stalym zwiazku lub w nim jest w tym wypadku powiedzmy twoja zona kokietuje by byc kobieca, nie po to zeby sie nia ktos zainteresowal i cos by mialo z tego byc. A mlode dziewczyny robia to po to zeby poznac zycie, a to jest wedlug mnie roznica ! Choc jak zwykle piszesz nie ma tu reguly :D
Nie bardzo natomiast rozumiem ggdzie jest moja meskosc w jej kokietowaniu :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2005, 16:11

Młoda czy starsza , nie ma znaczenia , a to co sie tobie wydaje , jest złudne w wielu przypadkach ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 01 lis 2005, 16:12

No to Cie zaskocze - jak kokietowala byla jeszcze bardziej seksowna...
Ale jak wytworzyla sytuacje ktora mogla o czyms swiadczyc, to juz nie bylo kokietowanie dla mnie i dobra zabawa, ktora mnie pociaga. Ot, ta roznica o ktorej nie wiedziales :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maciej-ino
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2005, 19:38
Skąd: Inowrocław
Płeć:

Postautor: Maciej-ino » 01 lis 2005, 23:44

hmm powiem tak kazda z odpowiedzi jest prawdziwa i zawiera jakis moral ale wiem ze na takie cos nie ma zlotego sierodka.wiec poszedlem za glosem serca i porozmawialem,porozmawialismy szczerze tak szczerze jak tylko potrafimy.wiele sobie wyjasnilismy.kazde z nas przyznalo ze popelnilo blad.jestesmy ze soba juz dosc dlugo i wiele razem przeszlismy.byly piekne chwile ale i te zle.kochamy sie i to jest najwazniejsze.ufam mojej dziewczynie i to ze mi powiedziala ze te wszystkie eski dla niej nic nie znaczyly ze to mnie kocha i ze mna chce byc mi wystarczy.nawet gdybym nie wiem jak tego chcial nie zabronie dziewczynie odbierac takich eskow bo to jest nie mozliwe.tak bylo i bedzie.kazde z nas musi sie z tym liczyc.moze i robie zle ufajac kobiecie ale to juz tylko czas pokaze.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 lis 2005, 16:34

hmm powiem tak kazda z odpowiedzi jest prawdziwa i zawiera jakis moral ale wiem ze na takie cos nie ma zlotego sierodka.wiec poszedlem za glosem serca i porozmawialem,porozmawialismy szczerze tak szczerze jak tylko potrafimy.wiele sobie wyjasnilismy.kazde z nas przyznalo ze popelnilo blad.jestesmy ze soba juz dosc dlugo i wiele razem przeszlismy.byly piekne chwile ale i te zle.kochamy sie i to jest najwazniejsze.ufam mojej dziewczynie i to ze mi powiedziala ze te wszystkie eski dla niej nic nie znaczyly ze to mnie kocha i ze mna chce byc mi wystarczy.nawet gdybym nie wiem jak tego chcial nie zabronie dziewczynie odbierac takich eskow bo to jest nie mozliwe.tak bylo i bedzie.kazde z nas musi sie z tym liczyc.moze i robie zle ufajac kobiecie ale to juz tylko czas pokaze.

Zuch chlopak :D <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Maciej-ino
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2005, 19:38
Skąd: Inowrocław
Płeć:

Postautor: Maciej-ino » 02 lis 2005, 16:49

chcialbym wszystkim podziekowac za slowa otuchy, probe zrozumienia, wutlumaczenia mojego problemu.moze to i dziwne ale duzo mi dalo to co pisaliscie.zdalem sobie sprawe ze bardzo wiele zalezy od nas samych, ze w zwiaku najwazniejsze jest zaufanie i szczerosc.wszystko inne samo przyjdzie.jesli oboje chcemy byc ze soba zalozyc rodzine itd to powinnismy nauczyc sie wspolnie rozwiazywac takie i inne problemy.wczoraj zapytalem sie dziewczyny o kilka waznych rzeczy,poprosilem ja rzeby byla ze mna tak bardzo szczera jak tylko potrafi - zapytalem czy mnie nadal kocha i chce ze mna byc odpowiedziala ze ten caly czas spedzony przy mnie to sa jej najwspanialsze chwile,ze bardzo mnie kocha i chce byc ze mna. jak na moje to mi to wystarczy.kocham ja a ona mnie a to jest chyba najwazniejsze. jeszcze raz wielkie dzieki !!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 293 gości