Wstydliwa dziewczyna

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Wstydliwa dziewczyna

Postautor: Kemot » 06 maja 2004, 20:03

Od pewnego czasu podoba mi sie dziewczyna. Niestety nie wiem czy ma chlopaka, niektorzy moi znajomi mowia ze ma , inni ze nie ma...... jest bardzo niesmiala, wstydzi sie popatrzec cos powiedziec, nie mowiac juz o tym ze ja jestem troche wstydliwy, no ale bez przesady....potrafie pogadac z dziewczyna...co mam robic? pomozcie.Z góry dzięki:/
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 06 maja 2004, 20:08

Jeśli jest nieśmiała to chyba musisz być bardzo ostrożny....ale wydaje mi się, że powinineś szukać pretekstów do rozmowy, częstszego spotkania się itp
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 06 maja 2004, 20:17

No tak masz rację. Ja ja widuje nawet często. Jest siostrą mojego kolegi:) No lae onba sie wstydzi popatrzeć a sama mi kiedys smsem napisała że jestem super......no więc sam nei wiem co tu jest grane.....
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 06 maja 2004, 20:47

Aha, a na co musze uważać? No bo to troche dziwne jest....mam uważać zeby jej przypadkiem nic nei powiedzieć? :( napiszcie coś prosze.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 maja 2004, 20:51

Gościu! Zabierasz sie do tego jak pies do jeża! Wstydzi się? A Ty potrafisz pogadać z panną? No to DO ROBOTY!! Oczywiście z głową, żebyś nie spalił.
Napisała Ci, żeś super? To super! Chociaż nie robiłbym z tego jakiegos znowu przesądzającego faktu - po prostu Cię polubiła. Twoja w tym głowa, żeby polubiła bardziej, a także nie tylko lubiła. ;)

Na wszystkie swoje wątpliwości uzyskasz odpowiedź jak zadziałasz. Poza tym kolegi możesz spytać. Wiesz, męska solidarność jest silniejsza niż braterska. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 06 maja 2004, 21:07

napisała ze jestes super??? a to kokietka ;)
no czyli jest OK bo cie lubi, a na co masz uwazac??? jak ona jest niesmiała to musisz działac tak aby jej nie wystraszyc tzn wiesz ona jest trochu jak płochliwe zwierzatko jak zrobisz zbyt gwałtowny ruch moze sie przestraszyc i uciec do norki ;) wiec działaj nie czekaj biernie ale tez nie nalegaj!!!! a bedzie dobrze :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2004, 21:50

To jest tak , ze ludzie wstydliwi potrzebują zdecydowanego i konkretnego partnera , ucieknie do norki ??? to i co ? i tak z niej wyjdzie ! ale wszystkie działania w granicach zdrowego rozsadku- oczywiscie !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 maja 2004, 21:53

jak zrobisz zbyt gwałtowny ruch moze sie przestraszyc i uciec do norki

Najlepiej więc zapuścić szpiega do norki i po kłopocie. I przyjemnie będzie przy okazji ;):D:D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2004, 21:59

:551: GORE WE MNIE GORE ! A NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC !! wiec musicie mi wybaczyc a Maveric to potem usunie , ma determinacja wynika z jednej rzeczy , bo najbardziej nie cierpie paru rzeczy
a to sa
zimne dziewczyny .... ciepłe piwo .... obłudy .... i ZLE DZIAŁAJĄCEGO INTERNETU !@!!!!!!! GORE , NORMALNIE DZIS GORE !!!!!! :565:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 06 maja 2004, 22:01

tylko skoro jest taka nieśmiała to nie całuj jej na pierwszej randce... :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2004, 22:03

A DLACZEGO NIE !???????? całuj ! czułosci nie załuj ...podpora jej bądż tatatatatat....? ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 maja 2004, 22:09

Ja moją dziewczynę pocałowałem pierwszy raz nie na pierwszej randce, tylko po chwili rozmowy (w policzek oczywiście). Jak mi potem powiedziała - potem przez cały dzień jej chodził po głowie ten pocałunek. :D
A wiec - dlaczego nie? :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 06 maja 2004, 22:49

Dzięki !! Ludzie jesteście spoko:) A z tym całowaniem to sam nie wiem bo sie nigdy nie całowałem:(........ale pewnie kiedyś nadejdzie ta chwila......:)

Emperor - Ty dobrze myślisz, moze mnie tylko lubi...może robie sobie za dużą nadzieję ale zawsze można spróbować:)
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 07 maja 2004, 21:16

...może robie sobie za dużą nadzieję ale zawsze można spróbować:)
nie myśl zbyt dużo tylko działaj chłopie. bo jak jest fajna to Ci ja ktoś "sprzatnie sprzed nosa" i wtedy dopiero bedzie płacz ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Postautor: Tier » 10 maja 2004, 01:28

Bądz zdecydowany i całuj na 1 randce. Ja kiedyś próbowałem poderwać nieśmiałą dziewczyne. Znając troche jej charakter starałem sie robić wszyto powoli delikatnie bez pośpiechu. Nie powiedziałem od razu że ją kocham. Bałem sie ją pocałowac na pierwszym i drugim spotkani aby jej nie przestraszyć. Az tu w końcu jakiś amant na szkolnej dysce wzią ją w obroty, zatańczył powiedział kilka miłych słów potem wycałował (wszystko trwało 15min ;]) No i teraz są razem, a ja żałowałem że nie zrobiłem tego pierwszy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 maja 2004, 08:57

Wiesz... moze ona od dluzszego czasu o nim... marzyla?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 maja 2004, 19:15

Coś w tym jest. Po naszej pierwszej randce nadszedł czas rozstania - każde musiało jechać do swojego domu. Zaproponowałem, że ją odprowadzę. Ona się zarzekała, że nie trzeba, po co mam jechać taki kawał drogi, potem wracać taką późną porą...
Ja jednak mówiłem, że chcę ją odprowadzić - potem w autobusie przyznała się, że chciała, abym ją odprowadził. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 10 maja 2004, 20:10

jak sie boisz w usta to chociaz w policzek;)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 maja 2004, 22:40

Coś w tym jest. Po naszej pierwszej randce nadszedł czas rozstania - każde musiało jechać do swojego domu. Zaproponowałem, że ją odprowadzę. Ona się zarzekała, że nie trzeba, po co mam jechać taki kawał drogi, potem wracać taką późną porą...
Ja jednak mówiłem, że chcę ją odprowadzić - potem w autobusie przyznała się, że chciała, abym ją odprowadził.
To normalne. Dziewczyny zawsze tak robia, bo przeciez nie powie: "tak odprowadz mnie" jak normalny czlowiek, ale musi sie sprzeczac. Ehhh
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 11 maja 2004, 08:53

to , że jest niesmiala, to nie znaczy, że nie ma potrzeby być adorowaną ;) , więc jeśli to jest siostra kolegi, to szepnij jej czasem przy okazji jakieś miłe słowko, zaproś ją gdzieś...działaj działaj. !
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 11 maja 2004, 23:30

życie ucieka, a więc do przodu!! Powodzenia :556:
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 17 maja 2004, 14:46

najlepiej nawet jesli sie wstydzisz to rob to co czujesz ze powinienes zrobic.. a przynajmniej staraj jej sie powiedeziec ze Ci sie podoba tylko troche glupio sie czujesz jej to mowiac... ja sie wstydzilem...
..po prostu postanowilem wkoncu zaryzykowac, raz uslyszalem NIE bo ktos inny byl ale potem zaryzykowalem bo uwazalem ze warto bedzie no i sie oplacilo bo sie okazalo ze tez jakos wczesniej jej w oko wpadlem i od miesiaca jestemy razem

Do dzieła!! Do odwaznych swiat nalezy !!!
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 18 maja 2004, 20:28

Zamykaj internet dość masz tu dobrych rad. Dzwoń do panny i porwij ją na fajny spacer. I zdaj relacje co i jak :) hehehe
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 18 maja 2004, 21:42

dokładnie.. słonko, ptaszki, kwiaty i .. miłość w powietrzu.. korzystaj.. i BĄDŹ SOBĄ.. rób to co czujesz, ze powinieneś, a przepisu na sukces niestety nikt Ci nie może podać bo takie coś nie istnieje.. ale WALCZ, PRÓBUJ być później nie żałował, że nie wykorzystałeś okazji :-)
Powodzenia
Awatar użytkownika
Bobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 29 lut 2004, 19:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Bobi » 19 maja 2004, 12:19

Do roboty, powodzenia!!!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 411 gości