nieprzyjmowane komplementy u kobiet ? -a moze to tak jest ;D

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Pawel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2004, 22:11
Skąd: Z Małżowni
Płeć:

nieprzyjmowane komplementy u kobiet ? -a moze to tak jest ;D

Postautor: Pawel » 19 maja 2004, 07:58

Czesc Wam !!

mam taka sytuacje bardzo czesto, ktora czasem mnie zastanawia a czasem nawet denerwuje, otoz z kobieta raczej sie kochamy, przybajmniej na to wyglada ;D (ze ona mnie tez :)), ale gdy np. jej moowie ze ladnie zawsze wyglada to ona odpowiada: aha, już to widze... itp, jakos tak nie bardzo chce przyjmowac moje komplementy, co mnie troszke drazni, czy wy tez tak macie ?? - jak temu zaradzic ??
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 19 maja 2004, 08:45

heh ja tez tak robie jak ta kobieta...
a wiesz dlaczego a tylko dlatego ze my nie wierzymy w to ze ladnie wygladamy i to jest jedyny problem , bo my to poprpostu wiemy ze jetsemsy brzydkie:) tu juz jest wina kompleksow ...
nie martw sie tym;)
pozdrawiam serdecznie
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 19 maja 2004, 08:53

Lizaa a moja kobieta mowi zupelnie cos innego :)
Tez podobnie reaguje na moje komplementy :) ale podobno z tego powodu ze jest zawstydzona a nie ze ma kompleksy ( choc tez ma ich wiele )
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 maja 2004, 08:56

Kobieta , to takie coś ! co jak usłyszy komplement od swego partnera to odbiera go nijak ,natomiast jak go powie ktos obcy i jeszcze przystojny , to jest po prostu posikana !! :P i nie kłucic sie mi tu małolaty wy jestescie w zwiazkach po miesiacu lub rok, dopiero wiec Wy a raczej wszystko jeszcze przed wami ! ;)
Saint ?? jeszcze jest zawstydzona ??? ty to trafiłes na wyjatkowy egzemplaż , ale .... wyjatki sa wszędzie ! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Pawel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2004, 22:11
Skąd: Z Małżowni
Płeć:

Postautor: Pawel » 19 maja 2004, 09:12

Kobieta , to takie coś ! co jak usłyszy komplement od swego partnera to odbiera go nijak ,natomiast jak go powie ktos obcy i jeszcze przystojny , to jest po prostu posikana !!


zgadzam sie jak najbardziej z tym panem:) !!

a co do watku Lizzy, to w tym problem wlasnie ze moja kobieta nie jest brzydka, wrecz przciwnie ;D - ale kompelsy sa zawsze, nie to co my faceci (zart) ;P

pozdro
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 19 maja 2004, 09:26

To chyba zależy od danej osoby. Ja nauczyłam sie przyjmować komplementy, chociaż czasem mnie to zawstydz. Mogę Cię jednak zapewnić, ze choćby nie wiadomo co mówiła Twoja kobieta w głębi będzie jej bardzo przyjemnie, ze usłyszała takie coś.
A co do obcych... obcy meżczyźni są bardziej obiektywni i dlatego komplementy są bardziej przyjmowane moze. Bo jak powie Ci to Twój mężczyzna to kobieta ma wrażenie, że on mówi tak specjalnie - może to jest powód. Ale nie zrażajcie sie tym Panowie;)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 maja 2004, 14:00

czasem to jest tak chłopak mówi "ładnie dzis wyglądasz" a my na to "juz to widze..." tylko dlatego ze lubimy takie komplementy i chcemy zeby nam czesciej powtarzał ;)

a jak mój luby mówi "wiesz ze jestes śliczna" to ja odpowiadam "nooo wiem" ;) i niech mysli ze ja w to wierze ale wiadomo kompleksy zawsze sa :) a przynajmniej jak mu powiem ze wiem to on juz nie musze słuchac gadania "no przeciez o co ci chodzi??ładna jestes niczego ci nie brak,słonko dlaczego masz jakies kompleksy" ;)


a co do wątku pawła (bo sie trochu rozgadałam) to prosze sie nie przejmowac u na sto normalne ;)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 19 maja 2004, 14:34

tak to juz jest, ale niech nawet Ci do głowy nie przyjdzie, żeby przestac prawić jej komplementy :D
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 19 maja 2004, 15:04

Ja ja słysze od swojego chłopaka jakieś komplementy to zazwyczaj odpowadam
" a co tym razem chcesz..." albo " i tak Ci na to nie pozwole....":)
A tak serio to zazwyczaj odpowiadam ze "wiem to Kochanie" albo po prostu dziekuje:)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 19 maja 2004, 18:40

dokładnie jak mowi Agata, One lubią słuchać komplementów, a jeszcze bardziej jak upewnimamy je po 1000 razy ze tak naprawde jest. :D
Ostatnio zmieniony 19 maja 2004, 20:11 przez sallvadore, łącznie zmieniany 2 razy.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 maja 2004, 19:31

Ja ja słysze od swojego chłopaka jakieś komplementy to zazwyczaj odpowadam
" a co tym razem chcesz..." albo " i tak Ci na to nie pozwole...."


albo jeszcze czasem stosuje "nie podlizuj sie" ;) wiadomo faceci to jest bardzo interesowny gatunek ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 19 maja 2004, 22:35

zalezy od dnia. czasmi sie wypieram a czasami mowie "dziekuje, wiem tez to zauwazylam ;)" wszystko zalezy od nastroju. Pozatym czesto kompleksy ktore posiadamy a mysle ze kazda moglaby ich wymienic sporo nie pozwalaja nam wierzyc w te piekne slowa i poddajemy je pod watpliwosc zebyscie jeszcze raz nas upewniali.
czesto obserwuje sie np: dialog:

- boze jaka ja jestem gruba.
- skadze masz idealna figure.
- no co ty!! nie gadaj głupot popatrz tylko na ten tłuszcza na brzuchu
- kochanie Twoj brzuszek jest idealny kocham go.
- a te nogi nie dosc ze grube to jeszcze celulitis.
- piekniejszych w zyciu nie widzialem!
- a nie uwazasz ze jak stoje z profilu to mam troche obwisle posladki?
- skarbie z kazdej strony wygladasz super. Az mam ochote cie schrupac.
itd itd.

Tak my bestie w skórze kobiety wyłudzamy od was mezczyzn komplementy ktore wysysamy jak spasiona komarzyca w ciepła letnia noc. Ale mimo to nie skapcie nam ich - potrzebne nam sa do zycia ;)
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 20 maja 2004, 15:24

krzys pisze:Kobieta , to takie coś ! co jak usłyszy komplement od swego partnera to odbiera go nijak ,natomiast jak go powie ktos obcy i jeszcze przystojny , to jest po prostu posikana !! :P i nie kłucic sie mi tu małolaty wy jestescie w zwiazkach po miesiacu lub rok, dopiero wiec Wy a raczej wszystko jeszcze przed wami ! ;)
Saint ?? jeszcze jest zawstydzona ??? ty to trafiłes na wyjatkowy egzemplaż , ale .... wyjatki sa wszędzie ! :)


Oj Krzys mowie co mi mowi i tyle :D a co do tego posikania to swieta racja :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 20 maja 2004, 17:46

a ja też się wstydzę troche gdy słysze komplementy.. czuje sie niepewnie..
a gdy slysze je od mojego faceta to wiem ze COS chce lub, ze temat ktory zapodalam jest mu nie na reke.. dlatego bardziej dzialaja komplementy od obcych :-)
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 20 maja 2004, 19:46

dlatego bardziej dzialaja komplementy od obcych
bo są słodsze noi kobieta od razu czuję się lepiej ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 20 maja 2004, 21:41

Rzeczywiście komplementy od obcych są milsze. Nie chodzi tutaj o to, że od naszego faceta nie jest miło słuchać komplementów, ale zawsze jest to inne uczucie kiedy się to słyszy od obcego niż od osoby która ciebie kocha. Zresztą większość facetów, pewnie też byłaby strasznie zadowolonych gdyby jakaś piękna laseczka powiedziała im, że są bardzo przystojni.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 maja 2004, 06:35

bo mnie sie wydaje ze jest tak..... jak nam ciagle nasz facet prawi komplementy to sie do nich przyzwyczajamy tzn ciagle mowi ze jestesmy piękne i najlepsze i w ogóle i jak jakis obcy mężczyzna powie na np ze ładnie wyladamy albo cos to jest to potwierdzeniem tego co mówi nasz facet i wiemy ze na pewno nie mówi tego "bo wypada" ale dlatego ze tak jest :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 maja 2004, 09:00

Ot i wasze zakłamanie !! ;) bez komentarza ......? :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arekman » 21 maja 2004, 14:55

To fakt że kobiety od obcych odbieraja komplameny innaczej,czasami to denerwuje mnie....ale za dużo to tez nie zdrowo;-)..wszystko z umiarem, ja kiedyś przesadziłem na maxa i pużniej jak mówiłem jakieś czułe słowka,komplementy itp ..to 0 reakcji, ale człowiek uczy się na błędach ;-)..ale to nie zmienia faktu że odbieracie komplementy zgodnie z ich przeznaczeniem :D tylko wtedy kiedy chcecie... a czasami w ogóle :566:
Codziennie upadam...
codziennie się waham...
codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat
I dźwigać będę.....
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 maja 2004, 15:02

To fakt że kobiety od obcych odbieraja komplameny innaczej


wyjasnienie jest jedno...my kobiety to dziwne stworzenia ;) i to sie ujawnia we wszystkich dziedzinach zycia ;)
Awatar użytkownika
victor
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 mar 2004, 10:54
Płeć:

Postautor: victor » 21 maja 2004, 15:33

Gdyby jakiś obcy facet prawił przy mnie mojej Pani komplementy, to to by się źle skończyło...
Aczkolwiek w razie czego wiem, że byłyby szczere:)

Pytanie: Jak uświadomić pięknej, zakompleksionej kobiecie, która ma wymiary 90/60/90(+/- 2cm), że nie ma nadwagi i nie musi się głodzić? Bo samo stwierdzenie faktu jakoś nie działa.
Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arekman » 21 maja 2004, 15:58

Siekiera w łeb i do piachu ...nikt prucz mnie do mojej Mychy nie bedzie jej prawił czułych słówek..zgadzam sie w 1000%..
Codziennie upadam...

codziennie się waham...

codziennie podpieram...

Ale dźwigam cały mój świat

I dźwigać będę.....
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 21 maja 2004, 16:10

agata pisze:wyjasnienie jest jedno...my kobiety to dziwne stworzenia ;) i to sie ujawnia we wszystkich dziedzinach zycia ;)


Ale chciałam zauważyć, że facet to też dziwne stworzenie. Jego chyba trudniej zrozumieć niż nas.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 maja 2004, 18:13

Ale chciałam zauważyć, że facet to też dziwne stworzenie. Jego chyba trudniej zrozumieć niż nas.


hihi nam trudno zrozumiec ich a im trudno zrozumiec nas ;)

Gdyby jakiś obcy facet prawił przy mnie mojej Pani komplementy, to to by się źle skończyło...


no własnie dlaczego was to tak gryzie?? dlaczego czujecie sie źle z tym ze ktos oprócz was mówi cos miłego waszym partnerkom?? oczywiscie mam na mysli zwyczajne komplementy a nie jakies dziwne gadki z podtekstami ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 maja 2004, 00:36

A ja spotkałem sie z taką sytuacją:
Jak dziewczynie prawi się jakiś komplement, ta od razu daje do zrozumienia, że jej to nie pasuje. Wydaje mi się, że myśli iż każdy facet prawiąc komplementy chce ją zaciągnąć do łożka. Dziwne...
Awatar użytkownika
victor
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 mar 2004, 10:54
Płeć:

Postautor: victor » 22 maja 2004, 07:00

Cóż... tu chodzi troszkę o honor.
Jeśli ktoś prawi komplementy przy chopoku dziouchy, to jest to swego rodzaju zniewaga dla chopa. Dotyczy to raczej obcych, ale nie tylko.

Agata napisała:
oczywiscie mam na mysli zwyczajne komplementy a nie jakies dziwne gadki z podtekstami.

Ale jak chop troszke zazdrosny, to podteksty znajdzie wszędzie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 maja 2004, 08:54

mariusz pisze:A ja spotkałem sie z taką sytuacją:
Jak dziewczynie prawi się jakiś komplement, ta od razu daje do zrozumienia, że jej to nie pasuje. Wydaje mi się, że myśli iż każdy facet prawiąc komplementy chce ją zaciągnąć do łożka. Dziwne...


A NIE CHCIAŁ BYŚ!????? I TO WŁASNIE TWÓJ PROBLEM MOZE ! MÓWISZ A NIE DZIAŁASZ ! ;)
a kobiety tak jak i my (faceci) tez chcą sexu i to nie wcale mniej od nas ! :D
Kiedyś mnie jedna opierniczyła ze sie za długo do tego zabieram :547: wiec po tej awari działam szybciej , i jakoś jeszcze mnie zadne nie opierniczyła ze prawie jej komplementy , albo ze proponuje sex ! :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 maja 2004, 10:43

Myśle, że każdy z nas lubi jak ktoś mu prawi komplementy a szczególnie od obcych.
Jednak troche jestem przeciwna komplementą przy chłopaku czy swojej dziewczynie. No bo rzeczywiście może się poczuć troche on głupio. Chociaż z drugiej strony powinno być wam facetą miło jak się prawi kompementy waszym dziewczyną. No i zrozum tu faceta :)
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 maja 2004, 11:44

JA TAM NIE MAM NIC PRZECIWKO JAK KTOS OKAZUJE ZAINTERESOWANIE MĄ KOBIETA , PRAI JEJ KOMPLEMENTY CAŁUJE W REKE I CHOC NAWET ROBI TO PRZY MNIE BYLE GRZECZNIE TO JA WTEDY NAWET ROSNE JAK CIASTO DROZDZOWE ,,, ZNACZY MAM PIEKNA KOBIETE !! TO NIE GRZECH ZE I PODOBA SIE INNYM ! A ZE NIKTÓRZY MAJA NIEPOCHAMOWANA CHEĆ OKAZYWAC TO ... TO CO W TYM ZLEGO ??? PRZECIEŻ NIE DASZ MU CHYBA W RYJA :D ZA TO ZE DA TWEJ DZIEWCZYNIE RÓZĘ I POWIE MIŁE SŁOWO ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 22 maja 2004, 17:36

Ale jak chop troszke zazdrosny, to podteksty znajdzie wszędzie.



no cos o tym wiem...mój misiek to juz taki zazdrosnik jest ze zawsze cos wywęszy ;)

Jednak troche jestem przeciwna komplementą przy chłopaku czy swojej dziewczynie. No bo rzeczywiście może się poczuć troche on głupio. Chociaż z drugiej strony powinno być wam facetą miło jak się prawi kompementy waszym dziewczyną. No i zrozum tu faceta


a ja mysle ze nie ma nic złego jezeli ktos np powie komplement kolezance przy jej chłopaku ,bo to tylko powód do dumy ze i inni dostrzegaja cos dobrego i miłego w dziewczynie.Ale wazne jest chyba to co dziewczyna zrobi z tym usłyszanym komplementem, bo jak powie "dziekuje" to luz ale gorzej jak bedzie w kółko powtarzac swojemu chłopakowi"ach jaki on był miły ze mi takie cos powiedział....." wtedy to moze zabolec chłopaka.
oczywiscie to tylko moje przypuszczenia bo kto tam zrozumie o co wam facetom chodzi ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 293 gości