Dziewczyna... problem

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

marcinek83
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2005, 20:43
Skąd: Polska
Płeć:

Dziewczyna... problem

Postautor: marcinek83 » 05 gru 2005, 20:51

Witam

Do napisania tego tematu skłoniła mnie moja aktualna sytuacja, otóż nie tak dawno poznałem dziewczyne, i było naprawde miło, spotykaliśmy się co tydzień.... Miałem wrażenie że wpadłem jej w oko, i naprawde zależy Jej na mnie. Nie wspominam, ze sama proponowała kolejne spotkania... Niestety sytuacja sie nagle zmieniła.... mam wrażenie, jakby zaczęła myśleć o czucuciach, albo przestraszyła się ? Co mam zrobić, czy mam ograniczyc kontakt i czekać na to, aż bedzie pewna i podejmie decyzje ?

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2005, 20:56 przez marcinek83, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 05 gru 2005, 20:54

napisz troszkie jaśniej, zabardzo nie wiem o co ci chodzi, a może jestem już tak zmęczony......
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
marcinek83
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2005, 20:43
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: marcinek83 » 05 gru 2005, 20:59

Jareczek pisze:napisz troszkie jaśniej, zabardzo nie wiem o co ci chodzi, a może jestem już tak zmęczony......


Po prostu czuję się jakby mnie unikała... nie wiem co w takiej sytuacji mam zrobić, czy olać całą sytuacje i czekać aż może sama sie odezwie znów do mnie ? Zawsze znajdowała dla mnie czas, a teraz tłumaczy sie pracą, szkołą itp.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 05 gru 2005, 21:27

Kobiety to same problemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co by się nie działo głowa do góry !
Wolodia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 kwie 2005, 15:32
Skąd: Dżibutti
Płeć:

Postautor: Wolodia » 05 gru 2005, 21:34

90% problemów na forum to problemy facetów przez baby. Te stworzenia naprawde ciężko pojąć.
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 05 gru 2005, 21:43

Wolodia pisze:Te stworzenia naprawde ciężko pojąć.


Prawda? Chłopaki zostawmy je wszystkie i chodźmy na bilard niech problemy robia sobie nawzajem ...


Jakoś nie widzę marszu facetów idących do klubu wiwatujących, że kobiety są im niepotrzebne. Ciekawe dlaczego?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 gru 2005, 21:57

Mentor pisze:Prawda? Chłopaki zostawmy je wszystkie i chodźmy na bilard niech problemy robia sobie nawzajem ...


hehehe, dobra myśl <browar>


Mentor pisze:Jakoś nie widzę marszu facetów idących do klubu wiwatujących, że kobiety są im niepotrzebne. Ciekawe dlaczego?


sam się nad tym zastanawiam :> może dlatego, że ludź jest istotną stadną i nie trawi być sam na dłuższą metę :) cheers!! <pijak>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 05 gru 2005, 22:14

Dokladnie stary. <browar>
Awatar użytkownika
Paraskoczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 wrz 2005, 01:24
Skąd: Z Nieba Bram
Płeć:

Postautor: Paraskoczek » 05 gru 2005, 23:33

I tym oto sposobem powstał męski topic <browar> .
A co do kobiet po co zostawiać. Wystarczy skoczyć do jakiegos kraju trzeciego świata i przywież sobie ładną, cichą,pokorną i podporządkowaną nałożnice.Która będzie wdzięczna ,swojemu wybawicielowi,że wyrwał ją z piekła <rofl2>
"Nie czuj strachu w obliczu swych wrogów. Mów zawsze prawdę, nawet,
jeśli może to prowadzić do twej śmierci. Wspieraj bezbronnych i nie czyn zła.
Oto twoja przysięga..."
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 05 gru 2005, 23:52

Paraskoczek pisze:A co do kobiet po co zostawiać. Wystarczy skoczyć do jakiegos kraju trzeciego świata i przywież sobie ładną, cichą,pokorną i podporządkowaną nałożnice.Która będzie wdzięczna ,swojemu wybawicielowi,że wyrwał ją z piekła

łeee po co jechac? :D kiedys cos w tv mowili ze jest www(chyba w Rosji), gdzie mozna sobie wybrac zone.. =D
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
Paraskoczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 wrz 2005, 01:24
Skąd: Z Nieba Bram
Płeć:

Postautor: Paraskoczek » 06 gru 2005, 00:00

Te z Rosji są wyrachowane i dla nich Polacy to gołodupce.No chyba ,że mówimy o były republikach radzieckich to wtedy faktycznie.Z tamtąd mozna sobie coś sensownego przywież.Ja bym stawiał na Jakuck.Piekne kobiety o orientalnych rysach i wszystkie chcą się z tamtąd wyrwać <banan> .
"Nie czuj strachu w obliczu swych wrogów. Mów zawsze prawdę, nawet,

jeśli może to prowadzić do twej śmierci. Wspieraj bezbronnych i nie czyn zła.

Oto twoja przysięga..."
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 06 gru 2005, 00:04

Paraskoczek pisze:I tym oto sposobem powstał męski topic browar!! .


Trudno się nie zgodzić. Przyznam, że to aż dziwne, że żadna z pań nie udzieliła się. Panowie męska solidarność rządzi <faja> Ale i tak naszym damom należy się <calus> jak by nie patrzeć czasami pomagają ... na forum oczywiście...
Awatar użytkownika
Paraskoczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 wrz 2005, 01:24
Skąd: Z Nieba Bram
Płeć:

Postautor: Paraskoczek » 06 gru 2005, 00:08

Mentor pisze:
Paraskoczek pisze:I tym oto sposobem powstał męski topic browar!! .


Ale i tak naszym damom należy się <calus> jak by nie patrzeć czasami pomagają ... na forum oczywiście...


Lizus <banan>
"Nie czuj strachu w obliczu swych wrogów. Mów zawsze prawdę, nawet,

jeśli może to prowadzić do twej śmierci. Wspieraj bezbronnych i nie czyn zła.

Oto twoja przysięga..."
dE
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 wrz 2005, 18:47
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: dE » 06 gru 2005, 07:40

Faceci sami w sobie są silni ....... ale nad siłą musi ktoś panować i wlasnie od tego są kobiety :P (innej wersji nie moge sobie wyobrazic ^^)
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 07 gru 2005, 13:51

Zawiązała się jakaś szowinistyczna koalicja? :>

marcinek83, co do Twojego problemu, to uważam że jeśli Ci na niej zależy, powinieneś starać się jakoś utrzymać kontakt i po prostu spytać ją czy chciałaby się z Tobą dalej spotykać.
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
prien

Postautor: prien » 07 gru 2005, 17:16

Faceci sami w sobie są silni ....... ale nad siłą musi ktoś panować i wlasnie od tego są kobiety Jezor (innej wersji nie moge sobie wyobrazic ^^)

Dziwne rzeczy sie dzieją jak faceci przebywają tylko ze sobą przez dłuższy czas (np rejs na statku) <hahaha> Najpierw jest burza testosteronowa a potem wszyscy powoli łagodnieją i trochę jakby babieją :P Zaczynają plotkować o bzdurach, stają sie wrażliwsi i tracą trochę na osobistej twardości na rzecz zespołowej. I wszystko pryska kiedy zgrana grupka przyjaciół na życie iśmierć ze statku idzie na miasto w porcie i spotyka kobiety :D Wtedy zaczyna się znowu myślenie fiutem i walka o ogień.
Tak więc dwa wnioski:
- baby psują męskie przyjaźnie gdyż w naszych męskich genach jest zakodowana rywalizacja kiedy koło nas kręci się samica :P
- pozwalają się czuć bardziej męskimi i przywracają do normalności :)
I bądź tu mądry :P

A co do Ciebie marcinek83 to ja bym poczekał na jej ruch. Jakaś przyczyna tego jej zachowania musi być i moze Ci się ona nie spodobac :|
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 07 gru 2005, 17:18

Ha..to ci dopiero..ale ten pomysł z byłymi republikami radzieckimi :diabel2:
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mentor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 29 maja 2005, 20:12
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Mentor » 07 gru 2005, 18:50

Paraskoczek pisze:
Mentor pisze:
Paraskoczek pisze:I tym oto sposobem powstał męski topic browar!! .


Ale i tak naszym damom należy się <calus> jak by nie patrzeć czasami pomagają ... na forum oczywiście...


Lizus <banan>


BRZYDAL :P :P
Awatar użytkownika
Offik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:08
Skąd: Łódź
Płeć:

Re: Dziewczyna... problem

Postautor: Offik » 10 gru 2005, 10:54

marcinek83 pisze:Witam

Co mam zrobić, czy mam ograniczyc kontakt i czekać na to, aż bedzie pewna i podejmie decyzje ?



Zdecydowanie musisz z nią porozmawiac...to jest uniwersalna rada na duzą wiekszosc problemow :)
pozdrawiam serdecznie

Offik
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 10 gru 2005, 13:33

hm ja mysle, ze ona mogla sie po prostu przestraszyc, bo nie chciala sie za bardzo angazowac w ten zwiazek.. jest tez mozliwosc, ze ona pomyslala, ze ty chcesz jedynie sie z nia przyjaznic, wiec przestraszyla sie swoich uczuc, ucieka od ciebie. Na Twoim miejscu porozmawialabym z nia powaznie i zapytala, dlaczego tak sie zachowuje? Nie przestrasz ja jednak wyznaniem swoich uczuc, po prostu powiedz, ze jest dla ciebie wazna,ze spotkania z nia sprawiaja Ci duzo radosci, ze Ci tego brakuje... Mysle, ze wyczujesz wtedy po jej reakcji jakie jest jej prawdziwe stanowisko. Spojrz w oczy - one niczego nie ukryja :)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości