co zrobic?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

smutna
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2005, 10:25
Skąd: Elbląg
Płeć:

co zrobic?

Postautor: smutna » 05 gru 2005, 08:15

Jestem z chlopakiem prawie 2 lata.Na poczatku wszystko bylo ok,ale od pewnego czasu zauwazylam,ze przestal o siebie dbac.Mam na mysli to,ze czasami w jednej parze skarpet chodzi 3 dni,to samo z majtkami.Czasem tez czuje nieprzyjemny zapach z jego ust...Co mam zrobic?Coraz bardziej mnie to wkurza i zloszcze sie na niego,ale oczywiscie nie mowie mu o co mi chodzi.A moze powinnam?Co o tym myslicie?Ta sytuacja mnie meczy...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2005, 08:25

Znasz ospowiedz na Twe zapytanie , chcesz jedynie naszego potwierdzenia ? no to je masz , powiedz mu wprost , ze sie zaniedbał , ze smierdza mu skarpetki , ze nie przyjemnie pachnie itd. <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
spooky27
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 27 paź 2005, 18:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: spooky27 » 05 gru 2005, 08:27

Nie ma szans - trzeba pogadać. Może facet jest zalatany albo ma jakieś problemy w pracy/szkole/domu i Tego nie zauważa. Nie zostawiaj tego ot tak sobie. Ty się na niego wkrzasz, on nie wie o co chodzi - błędne koło. Jesteście razem 2 lata - nie należy się wstydzić/obawiać takiej rozmowy.
smutna
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2005, 10:25
Skąd: Elbląg
Płeć:

Postautor: smutna » 05 gru 2005, 08:50

Mam jeszcze jedno pytanie.Moj chlopak mowiac cos czasami zle wypowiada wyrazy,np zamiast:nierozumiem mowi:nierozumie.Myslicie,ze nie obrazi sie jesli bede go poprawiac?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2005, 08:54

Dwa lata ze sobą i takie pytania , watpliwosci masz ? a niech sie obraza ! ale niech sie poprawia <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 05 gru 2005, 10:45

Porozmawiaj z nim o tym....a jak to nie pomoze to mu to zasugeruj w inny sposob....np kup mu jakis komplet kosmetyków, niech zrozumie w koncu ze ze smierdzacym facetem wstyd sie gdziekolwioek pokazac....

smutna pisze:Myslicie,ze nie obrazi sie jesli bede go poprawiac?

Nie wiem, nie znam go, ale mysle ze nie powinien sie obrazic....dzialaj w tym kierunku,
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 05 gru 2005, 11:08

Ja swojego też poprawiam :) nie obraża się... ale trzeba to z wyczuciem jednak robić.
Jak nie będziesz działała w tym kierunku, to spotkania z nim w dalszym ciągu na pewno nie będą dla Ciebie pod pewnymi względami przyjemne ;)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 gru 2005, 12:07

Slcuahj zblizaja sie Mikolajki wiec mysle ze komplet kosmetykow i zestaw skarpet zrobia swoje :P a tak powaznie, to wiadomo ze kazdy sie obawia takich rozmow bo przeciez glupio zwracac uwage na cos tak oczywistego. Niemniej jednak takie drobiazgi czesto sa bardzo irytujace wiec musisz cos z tym zrobic :) Pamietaj tylko delikatnie i nie z pretensjami - tak zeby zrozumial a nie sie wsciekl.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 gru 2005, 13:56

Ja bym wprost powiedziała. Nie widzimy sie dopóki sie nie wykąpiesz, bo jedzie od Ciebie.

I ez sie dziwię, ze po 2 latach nie wiesz jak to załatwić :|
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 05 gru 2005, 17:32

moon czasami dajesz takie rady ze az sie obawiam o Twojego faceta :D
Biedak ;)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 05 gru 2005, 21:10

Powiedzieć, i to powiedziec wprost. "Naprowadzanek" nie rozumieją;] Wyraźne i głośno powiedziane słowa trafiają w sedno sprawy. Oczywiście nie zapomnij powiedzieć, że go kochasz;-) Tak jak ktoś wcześniej powiedział, może zatracił się troszeczkę przez brak czasu lub coś innego.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 05 gru 2005, 22:41

napisz mu anonimowego smsa z netu... ja tak probowlam... ;))) poskutkowalo... ale to bylo z qmplem z klasy... przeciez nie mozna zatruwac mi 3 lata zycia;D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 gru 2005, 00:35

thirdeye pisze:Biedak Puscic oko

E tam ;P Mój sie myje i bieliznę zmienia. ;)
Ale uważam,że czasem trzeba być bezpośrednim a nie bawić sie w podchody jakieś.
dE
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 wrz 2005, 18:47
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: dE » 06 gru 2005, 07:44

moon pisze:Ja bym wprost powiedziała. Nie widzimy sie dopóki sie nie wykąpiesz, bo jedzie od Ciebie.

I ez sie dziwię, ze po 2 latach nie wiesz jak to załatwić :|


Imo troche za ostro.....jakby ktos mi powiedzial w ten sposob to by mi bylo tak glupio ze bym przestal sie myc zeby sie tylko nie spotkac :P
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 06 gru 2005, 10:17

Przypomniał mi się text koleżanki, która stwierdziła, że musi z facetem zamieszkać przed ślubem, żeby sprawdzić, czy ten dba o higienę każdego dnia...
thirdeye pisze:moon czasami dajesz takie rady ze az sie obawiam o Twojego faceta

A co ma się chrzanić? Męczyć się w smrodzie? Mnie nic tak nie odpycha, jak fetor nieumytego ciała, a jak dojdą majtki i skarpetki te same przez 3 dni, to bym się brzydziła zbliżyć...
Sam chciałbyś mieć taką kobietę?

Ja Ci radzę z Nim porozmawiać, ale pewnych przyzwyczajeń niekiedy nie da się wyplenić...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 06 gru 2005, 10:57

sprawe nie przyjemnego zapachu z ust .. mozna zalatwic lagodnie .. po prostu przed spotkankiem qpujesz paczke gum.. no i .. bierzesz pozniej sobie.. i przy okazji czestujesz jego <banan> ale do co skarpetek itd .. :> to chyba nie ma wyjscia ..i tak jak inni sie wypowiedzieli.. rozmowa musi byc :> lagodnie.. mysle pytanie typu "kochanie dlaczego nie dbasz o siebie tak jak kiedys?" i koniecznie smutka minka ":(" powinno podzialac :D powodzenia ;)
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 06 gru 2005, 11:29

Pituś pisze:po prostu przed spotkankiem qpujesz paczke gum.. no i .. bierzesz pozniej sobie.. i przy okazji czestujesz jego


podobno jest taka zasada "savoir coś tam ( <aniolek2> )", że nigdy nie powinno się odmawiac kiedy ktos częstuje nas miętówką. (ponoc odnosi sie też do gumy miętowej). J atam stosuje sie do tego nawet jeśli nei ma ochoty...
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 gru 2005, 19:32

dE pisze:jakby ktos mi powiedzial w ten sposob to by mi bylo tak glupio ze bym przestal sie myc zeby sie tylko nie spotkac

Zakladaj, że jesteś dwa lata z kobietą. Głupio by było tak po 2 miesiącach walnąc, ale po dwóch latach? No sorrrryyy.....
Awatar użytkownika
En Vouge
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lis 2005, 15:50
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: En Vouge » 06 gru 2005, 19:45

smutna pisze:estem z chlopakiem prawie 2 lata.
Na poczatku wszystko bylo ok,ale od pewnego czasu zauwazylam
,ze przestal o siebie dbac.
Mam na mysli to,ze czasami w jednej parze skarpet chodzi 3 dni,to samo z majtkami.
Czasem tez czuje nieprzyjemny zapach z jego ust...
Co mam zrobic?
Coraz bardziej mnie to wkurza i zloszcze sie na niego,ale oczywiscie nie mowie mu o co mi chodzi.
A moze powinnam?Co o tym myslicie?Ta sytuacja mnie meczy...




smutna pisze:Moj chlopak mowiac cos czasami zle wypowiada wyrazy,
np zamiast:nierozumiem mowi:nierozumie.
Myslicie,ze nie obrazi sie jesli bede go poprawiac?


Oj,oj nie ładnie -powiedz mu wprost co i jak,co ci nie pasi itd.W końcu dwa lata
bycia ze sobą do czegoś zobowiązuje :? :>
Ale mam jakies dziwne wrazenie ,ze moze szukasz pretekstu do zerwania z nim
...A strange kind of magic
Running through my brain
Feels I'm in heaven
Or going insane ...
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 07 gru 2005, 00:04

Ale mam jakies dziwne wrazenie ,ze moze szukasz pretekstu do zerwania z nim


jakby szukala pretestu to mysle ze by tutaj nie pisala, bo pretekst juz ma (jak nie powód)!!
Laseczka ma ewidentnie problem.....ciesze sie ze moj facet jest czysty i zadbany!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości