Czy ona mnie kocha, czy się tylko mną bawi?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Czy ona mnie kocha, czy się tylko mną bawi?

Postautor: Kowal XXX » 01 sty 2004, 22:48

No więc, od niedawna spotykam się z dziewczyną w której kocham się już od dawna. Co prawda wszystko dzięki jej inicjatywie (jest to w tym momencie sprzeczne z tematem, ale cóż oceńcie sami)
Mieszkamy niedaleko siebie, tak że cudowną komunikacją miejską :D jedzie sie około 10 minut. A więc problem odległości nie odgrywa tu żadnej roli. Myślałem, że będziemy widywać sie dziennie, ale jakoś na początku wychodziło tak co drugi dzień :cry: .
Więc spotkaliśmy się cztery razy(bo nie zaznaczyłem że dopiero od niedawna jesteśmy razem:roll: )
Na którymś z nich dowiedziałem się nie będzie jej w domu przez cały tydzień, w którym jest Sylwester - można by pomyśleć że wyjechała gdzieś do rodziny albo gdzieś dalej . A tak naprawde przeniosła sie o jakiś kilometr od domu.
Tam ma jakąś paczke i mieli przyjechać znajomi z całej Polski (ona ma zespół będą spiewać i takie tam , wiecie :) )
Ale wiedziała też, że ja się nigdzie na zabawę sylwestrową nie wybieram. Dlaczego nie chciała mnie tam?

może opiekunowi nie pozwolili by mi tam mieszkać , ja nie wiem? :566: wstydzi się mnie czy co? jak juz to mogłaby się urwać z tamtąd albo powiedzieć to bym przyjechał

Powiedzcie co o tym myśicie ?Kocha czy nie?
P.S. wcześniej zaprosiła mnie na studniówke :lol:

Czekam na Wasze odpowiedzi!!!!!!!!!! :))))))
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 01 sty 2004, 23:01

:roll: stary nie chcesz znać odpowiedzi
Tak jak każdy z nas chciała sie wyszaleć ten jeden raz tej nocy (nie mówie ze cie zdradziła)
ale takie wypady są potrzebne czasami kobiecie jeśli nie czujesz zmiany nastawienia do siebie nadal wszystko okej i jest tak samo czuła to nie masz sie czym przejmować może to było spotkanie les-party :mrgreen:
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 02 sty 2004, 11:40

szczera rozmowa powinna rozwiązać wszelkie wątpliwości
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 02 sty 2004, 12:38

8) Metodą Hitlera ją zacznij jej wyrywać paznokcie przypalać bok ogniem razić prądem pejczem potraktuj w pewnym momencie pęknie i sypnie :mrgreen:
Tomi

Postautor: Tomi » 02 sty 2004, 15:23

Powinieneś w jakiś sposób sprawdzic czy jej zależy na Tobie może wtedy przekonasz sie jak jest naprawde.

Powodzenia
Awatar użytkownika
dziunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 sty 2004, 18:20
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: dziunia » 02 sty 2004, 19:39

:wink: ej noo spokojnie, jak wcześniej pisałeś to łazicie od nie dawna..nie potrzebnie się zamartwiasz :) ty dla niej na pewno dużo znaczysz i w ogóle :) ale spokojnie.jak to dopiero początek to może nie poszła z tobą na sylwka bo nie wiedziała, czy byś chciał..może myślała,ze będziesz sie nudzic :) a nie wiem czy cie kocha bo zalezy ile jesteście razem, ale jesli wam się układa i dobrze wam razem to na pewno kocha:):): :roll:
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 02 sty 2004, 20:15

Człowieku, moim zdaniem szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma, jak sam powiedziałeś jesteście ze sobą od bardzo niedawna. Ten wyjazd mogła mieć zaplanowany "sto lat temu" i ciężko jej było coś zmieniać. Fakt mogła powiedzieć, o co chodzi prosto z mostu, ale kobiety już takie są, że mówią masę niestotnych dupereli, zapominając o sprawach istotnych.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 sty 2004, 17:17

Wg. mnie powinieneś z nią o tym porozmawiać :D Bo tylko ona jest Ci w staniw odpowiedzieć na to pytanie :arrow:
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 05 sty 2004, 21:55

Właśnie dzisiaj z nią się spotkałem .... było jakos dziwnie tak chłodno :(
a na koniec to jeszcze powiedziała :"musimy jutro pogadać" - jak to poważnie zabrzmiało :?
może jest już wciąży :mrgreen: ale z kim
albo już ma dzieci :wink:
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 05 sty 2004, 23:45

ty sie tak nie ciesz bo może być źle i bardzo paważnie :/ : (
Czego ci nie życze !
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 06 sty 2004, 16:56

Jakoś ten dzien zleciał i o tym nie gadaliśmy
ciekawe co będzie jutro wrrrrrrrrr
Qui non zelat, non amat.
Gość

Postautor: Gość » 06 sty 2004, 19:17

jak sie widziekliscie pare razy to jeszcze chyba za wczesnie by mowic o milosci!!!!!!!nie warto sie jeszcze angazowac!poczekaj, pomysl.mi to sie jednak nie podoba ta sprawa z sylwestremm...jak sie z kims jest to naturalne ze sylw together...
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 06 sty 2004, 19:19

to ja bylam
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 06 sty 2004, 19:31

no i właśńie o to chodzi ten sylwek ale coż
ps od niedawna to można powiedzieć ze jestesmy blizej ale znamy sie juz 4 lata
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 06 sty 2004, 21:08

Po 4 spotkaniach chyba nie mozna mowic o miłośći :) Ale ja bym sie wkurzył jak by moja dziewczyna nie spedziła sylwestra ze mna. A swoja droga jak dziewczyna mówi ,że musimy pogadać to chyba znaczy ,że chce skończyć z Tobą a jak jeszcze mówisz ,że było chłodno miedzy wami to chyba raczej to właśnie zwiastuje. Ale mogę się mylić , kobieta zmienną jest :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości