jajca [Egoizm w związku]

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 16 gru 2005, 15:10

Ja zawsze robie to co ona chce.Ale jak ja cos chce to to juz inaczej wyglada.Ale powiem szczerze ze macie racje z tym ograniczeniem wolnosci itp. zwiazek to nie wiezienie.Tylko to troche dziwne ze ona ze mna na baletach nie byla jeszcze ani razu ale za to z kumplem to co chodzi co weekendaNie mamy zbyte wielu wspolnych znajomych bo ona jak sie spotyka ze znajomymi to mnie nigdy nie zabiera.Ona obiecuje ze pojdziemy gdzies razem ale konczy sie na tym ze cos jej wypada ale jak umawia sie z kumplem na balety to zawsze ma czas.
root
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:11
Skąd: wiecie skad
Płeć:

Postautor: root » 16 gru 2005, 16:20

czlowieku daj sobie z nia spokoj a jak ci zalezy... -to sie dziwie.
zeby ona mogla poczuc to co ty, to pokaz jej ze sam bez niej tez umiesz zyc na poziome...dlatego jak nie chce sie z toba spotkac to nie rozpaczaj tylko rob swoje...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 gru 2005, 17:01

mruczus11 pisze:Ja zawsze robie to co ona chce

To moze przestań?
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 19 gru 2005, 22:12

no i wszystko jasne. Ta laska naprawde jest przegieta.Dzis byla u mnie i jakies chore gierki odstawiala.Nagle przez 10 minut sie nie odzywala ja sie pytam co ci jest a ona ze mam sie odpierd...i nie pytac sie ciagle co jej jest.Ja wzielem ja zlapalem i mowie ze nie jestem frajerem a ona mnie odepchnela i wyszla z domu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 gru 2005, 00:46

mruczus11 pisze:wyszła z domu.

I niech nie wraca, bo po kiego? ;P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 gru 2005, 10:53

mruczus11 pisze:.Ja wzielem ja zlapalem i mowie ze nie jestem frajerem a ona mnie odepchnela i wyszla z domu.

Bo ją oklamales... :>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 20 gru 2005, 13:40

mruczus11 pisze:ona jak sie spotyka ze znajomymi to mnie nigdy nie zabiera


To może ma powód?? Też nie chciałabym zabierać ze sobą faceta, który robiłby mi jakieś sceny, był zazdrosny albo niemiły dla moiich znajomych tylko z tego względu że są MOIMI znajomymi. Znasz słowo - kompromis??
Pogadałeś z mamą? Zrozumiałeś coś nowego? Żadna chyba dziewczyna nie chce być z facetem, który ją ogranicza. Ty chciałbyś być z dziewczyną która nie pozwalała by Ci nigdzie wychodzić, spotykać sie z kumplami, a kiedy przyszedłbyś do niej i chciał np. zapytać jj mamę o coś, obraziła się na śmierć ?
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 20 gru 2005, 19:43

ale ja juz z nia o tym rozmawialem, moze robic co chce,ja moge tez.Ale w tym problem ze teraz jak ja cos zrobie to sceny ona mi robi,Na swoim gg moze rozmwiac z kim chce przy mnie ale jak do mnie przyjdzie to ja nie mam prawa nawet kompa wlaczyc bo robi awanture
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 20 gru 2005, 21:45

Ja Cie już całkiem nie rozumię. Dla Ciebie co by nie było to jest źle. Piszesz że może robić co chce ale jak gdzies wyjdzie to masz pretensje. Jak tak bardzo przeszkadza Ci to że ona gada z kimś na gg to jej o tym powiedz, wytłumacz jak Ci to przeszkadza i jak się wtedy czujesz. Bo tak jak czytam to co tu piszesz to sory ale wydaje mi sie że jesteś mądry na forum a z własną dziewczyną nie idzie Ci już tak dobrze. Jak dasz sobą manipulować to każdy będzie to robił. Nie zachowuj się jak 15 latek (nie obrażając nikogo 15 letniego) bo tak to teraz wygląda. Masz podobno 21 lat to dorośnij w końcu i nie bądź taki miękki bo nawet chomik wlezie Ci na głowę!
illusion
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:21
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: illusion » 20 gru 2005, 23:21

mruczus, ile czasu bedzie ci potrzeba, zebys stwierdzil, ze dziewczyna ma cie w garsci? robi z toba co chce. grasz w jej gierki - i zawsze przegrywasz.

nic sie nie nauczyles :)
root
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:11
Skąd: wiecie skad
Płeć:

Postautor: root » 20 gru 2005, 23:33

powiem tak...w koncu wyczerpie sie Twoje zaangazowanie i chec budowania czegokolwiek w tym przytulnym zwiazeczku- a to bedzie dla niej kleska, gdyz nie bedzie miala juz zadnego wplywu na Ciebie...teraz ma i to duzy i pozwol sobie to zrozumiec-sam sobie!!!daj sobie szanse, gdy nikt inny jej nie daje.

chlopie ogarnij sie i oddaj jej smyczke, ktora to ona chce rzadzic...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 gru 2005, 01:38

A powiem tak. Oboje jesteście emocjonalne gnoje, nic nie budujecie i tkwicie w "zwiazku" a nie zwiazku. Jesteście siebie warci po prostu. :]

[nie chcialam urazić a dobitnie mysl wyrazic ;) ]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 gru 2005, 12:23

moon pisze:nic nie budujecie i tkwicie w "zwiazku" a nie zwiazku


bo jeszcze nie dorosli do prawdziwego partnerskiego zwiazku. wszystko było by spoko gdyby cieszyli sie z tego co maja. Młodosc i niedojrzałosc tez ma wiele uroków i trzeba z nich korzystac a nie bawic sie w cos na co sie nie jest gotowym

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości