Czy cos jest ze mna nie tak ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 30 gru 2005, 18:11

kina pisze:
Te ''normalne'' sa juz przewaznie w zwiazku..A malolatki w wieku 17-18 lat zupelnie mnie nie interesuja


Z tego co zauwazylam to silence jest wolna :D


:D No ba nie da się ukryć!!!!!!Tylko nie wiem czy jak mam 20 lat to też nie jestem małolatką :P Ogólnie ja nie widzę przeszkód <browar>

A tak poważnie...nieśmiałość można przezwyciężyć..trzeba tylko chcieć....może zacznij od tego :)
Awatar użytkownika
themadablues
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 22 lip 2004, 19:27
Skąd: się wziąłem ?
Płeć:

Postautor: themadablues » 30 gru 2005, 22:17

silence pisze:
kina pisze:
Te ''normalne'' sa juz przewaznie w zwiazku..A malolatki w wieku 17-18 lat zupelnie mnie nie interesuja


Z tego co zauwazylam to silence jest wolna :D


:D No ba nie da się ukryć!!!!!!Tylko nie wiem czy jak mam 20 lat to też nie jestem małolatką :P Ogólnie ja nie widzę przeszkód <browar>

A tak poważnie...nieśmiałość można przezwyciężyć..trzeba tylko chcieć....może zacznij od tego :)


Mysle ze 20 lat to odpowiedni wiek - chociaz to wszystko zalezy od czlowieka.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 31 gru 2005, 10:31

Dobra rada. Pomyśl o PRZYJACIÓŁCE. Dobrze ci to zrobi, a kobiety zazwyczaj mają kolerzanki.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 31 gru 2005, 11:20

tak czytam i nic nie kumam... nie macie przyjaciol zeby sie przytulic ???? trzeba miec dziewczyne do tego ???? :| zatkalo mnie mam dwie przyjaciolki jedna bardzo dobra i druga rownierz moja byla dziewczyna :] i nie widze przeszkod zebym nie mogl sie przytulic jak tego potrzebuje albo jak ktoras z nich tego potrzebuje... nie lubisz na dyski chodzic ???? hmmm ja tez nie :) ale lubie se do pubu isc i wbrew temu co myslisz tam jest naprawde duzo dziewczyn :] a czuje sie jak w raju bo maja te same zainteresowania jak sie okazalo :] wyrwij sie z chaty idz do kumpli do pubu naprawde nie masz sie czym przejmowac miales zwiazki z tego co piszesz ja mialem jeden pol roczny ale idzie nowy rok i chce sie zmienic zrob to samo :) <browar>
Awatar użytkownika
themadablues
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 22 lip 2004, 19:27
Skąd: się wziąłem ?
Płeć:

Postautor: themadablues » 31 gru 2005, 17:13

Zuber pisze:tak czytam i nic nie kumam... nie macie przyjaciol zeby sie przytulic ???? trzeba miec dziewczyne do tego ???? :| zatkalo mnie mam dwie przyjaciolki jedna bardzo dobra i druga rownierz moja byla dziewczyna :] i nie widze przeszkod zebym nie mogl sie przytulic jak tego potrzebuje albo jak ktoras z nich tego potrzebuje... nie lubisz na dyski chodzic ???? hmmm ja tez nie :) ale lubie se do pubu isc i wbrew temu co myslisz tam jest naprawde duzo dziewczyn :] a czuje sie jak w raju bo maja te same zainteresowania jak sie okazalo :] wyrwij sie z chaty idz do kumpli do pubu naprawde nie masz sie czym przejmowac miales zwiazki z tego co piszesz ja mialem jeden pol roczny ale idzie nowy rok i chce sie zmienic zrob to samo :) <browar>


No wlasnie mam taka przyjaciolke ktorej czasami nie rozumiem....Czasami jest tak ze sama flirtuje, pusci oczko czy da calusa a czasami nawet nie odpisze na glupiego smsa...Do pubu lubie wyjsc ale zdarza sie to rzadko...Od Nowego Roku sprobuje cos zmienic..
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 31 gru 2005, 17:47

No wiesz ja np. mam dwoch dobrych kumpli ,na których zawsze moge polegac..jeden nawet jest moim byłym chłopakiem..zawsze przytula..ale to jednak nie ejst TO :)
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 11 sty 2006, 01:44

Pokonywanie nieśmiałości - to ... prowokowanie sytuacji w których można sie sprawdzić. Przeanalizuj te pare słów. <browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości