Hustawka w ZwiąZkU...:/:/:/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 30 sty 2006, 22:28

kłocić sie "ojjj... tragedia" najlepiej sie wcale nie kłocić :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 30 sty 2006, 22:38

a mi sie wydaje ze czasami to pomaga ( oczywiście bez przesady) bo gdy juz dojdzie do kompromisu to kazdy choc przez chwile jest dla siebie jakis inny...
i docenia ta osobe , oczywiście mowie tu o kłotni raz na jakis czas
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 31 sty 2006, 15:58

mikaaa pisze:a mi sie wydaje ze czasami to pomaga

o ile sie wie kiedy skonczyc... bo niekotrzy niestety nie wiedza :(
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 31 sty 2006, 18:35

Taka huśtawka to coś strasznego... Jest wspaniale a tu nagle BUM, przychodzą wątpliwości, których nigdy być nie powinno. Jak ja tego nie cierpię <pijak> Ale zdaję sobie sprawę że idealnych związków nie ma i w każdym zdarzają się kryzysy... większe czy mniejsze.

Jeszcze mam pytanie do Forumowiczów: Ile czasu minęło od początku Waszego związku do pierwszej kłotni?
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Kinia
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:38
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Kinia » 31 sty 2006, 18:43

blacknessie pisze:Ile czasu minęło od początku Waszego związku do pierwszej kłotni?

hmmm... jakies 3 miesiac ze soba i pierwsza wieksza kłutnia... :]
release :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 31 sty 2006, 22:56

blacknessie pisze:Jeszcze mam pytanie do Forumowiczów: Ile czasu minęło od początku Waszego związku do pierwszej kłotni?


oj nie pamietam , ale chyba wlasnie na poczaku było wiecje takich klotni dopiero po jakims czasi kazdy nauczył sie isc na kompromis bo oboje uparci jestesmy
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 10:37

No Boże, kryzysy w związkach się zdarzają. Mniejsze, większe... Cała sztuka jest w tym żeby pamiętać, że chce się być razem i razem się o to starać - razem pracować nad ich przezywciężaniem. Czasem to nawet nie chodzi o sam kryzys. Często najcięższa walka jest z samym sobą.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 lut 2006, 13:01

szopen pisze:Lepsze kłótnie o pierdoły niż obrażanie się milecznie, fochy i nie wiadomo co

zgadzam sie , bo obrazanie sie to typowo gowniarskie zagranie i nie na poziomie :/ jesli chodzi natomiast o fochy to dopuszczalne sa te na "podpuche", lubie draznic sie pokazujac "charakterek panny z morskiej piany" :P
Eisenritter pisze:No Boże, kryzysy w związkach się zdarzają.


powiem wiecej - sa nieodlaczna czescia budowania zwiazku , pojawiaja sie wczesniej lub pozniej i roznie sobie trwaja
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 02 lut 2006, 19:46

Jeszcze mam pytanie do Forumowiczów: Ile czasu minęło od początku Waszego związku do pierwszej kłotni?
_________________

No ze 3 miechy jak nic, oczywiscie nie z mojej winy :)


Wstreciucha pisze:jesli chodzi natomiast o fochy to dopuszczalne sa te na "podpuche", lubie draznic sie pokazujac "charakterek panny z morskiej piany"
kobity ... :) <browar>
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 05 lut 2006, 18:29

Czasami kłótnie się zdarzają. My bardziej sie zrozumieliśmy po przeczytaniu ksiażki "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus". Fajnie opisane sytuacje z życia. Polecam. <regulamin>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości