po prostu niewiasta

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

KontoUsuniete

po prostu niewiasta

Postautor: KontoUsuniete » 24 lut 2006, 22:48

Witam mam pytanie:otoz znam pewna dziewczyne, która mi Sie bardzo podoba.Jestesmy przyjaciółmi juz dość dlugo.Mieszka w tym samym mieście lecz pracuje i studiuje w poznaniu.Przyjezdza nie za często więc rzadko się widujemy(smsy piszemy ze sobą)lecz gdy przyjechała ostatnio zadzownila do mnie i spytała czy nie chciał bym sie z nią spotkać bo ma chwilkę czasu bo idzie (po mame do pracy) i moze sie gdzie po drodze umówić i się spotkać...ja z uśmiechem od razu powiedziałem ze tak bo nie było innej opcji:)
No i spotkałem sie fajowo..bylo po prostu sie zakochałem....ona nie raz jak tak patrzeliśmy na siebie wymawiała moje imie...po prostu taka niewiasta...
moje pytanie czy ona daje mi cos do zrozumienia bo nie wiem co mam myśleć i czy sobie truć tym głowę..chcialbym z nia być.
Prosze o rade i POzdr:)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 lut 2006, 22:53

grab, <mlotek> <mlotek> nawet ja rozumiem że nie masz nadczym myśleć. Daje Ci do zrozumienia że chce z Tobą być. Oczekujesz że zakochana kobieta będzie Ci dawać znaki dymne ?? A jeśli nawet to jako samiec dam Ci radę-idź spać. I tak nie załapiesz...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 24 lut 2006, 23:08

no moze daje jakies znaki albo tylko sobie flirtuje z Toba... ;/ wiesz, poczekaj.... moze jeszcze sie bedzie chcoala umowic...po pierwszym spotkaniu to ja nie byl bym takie pewny....
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 24 lut 2006, 23:23

czy daje znaki hmmm moze hchiała sie tylko spotkac z przyjacielem zobaczysz czy sie zmieniła tresc jej smsów a moze napisz czy jak przyjedzi to sie spotkacie" sms" wszystko przyjmie:)
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 lut 2006, 23:48

Stary a co my mamy ci napisać.Jaka złota rade dać.Zapros ja na 2 spotkanie wysyłaj miłe smsy i patrz na jej reakcje.Jake bedzie odpisywac zgadzac sie na spotkania to jestes na dobrej drodze, nie bedzie reakji na twoje pozytywne sygnały to klapa i głowa muru nie przebijesz.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 25 lut 2006, 11:46

no ja bym radzil byc ostrozny... i jeszcze nie brac tego wszystkigo na powaznie... bo sie mozesz chlopie rozczarowac....
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 lut 2006, 11:54

gargando pisze:no ja bym radzil byc ostrozny... i jeszcze nie brac tego wszystkigo na powaznie... bo sie mozesz chlopie rozczarowac...


Ja też bym nie brał tego na poważnie, ale nie byłbym ostrożny. Pociągnąłbym to dalej i zobaczyl co się stanie.
Nie zastanawiałbym się tez długo bo i po co? :> Prawdopodobnie chce Ci przekazać BIERZ SIE ZA MNIE GŁUCHY KOŁKU! :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
KontoUsuniete

Postautor: KontoUsuniete » 25 lut 2006, 18:32

Kurcze łatwo sie gada "bierz sie za nia" to nie jest takie proste bo widujemy zbyt zadko...ale w niedalekiej przyszlosci bedzie miala wiecej czasu to wiem bo to mi powiedziala...sama powiedziala ze najchetniej by nie wyjezdzala nigdzie...tylko zostala tutaj...
Mysle ze sie dobrze ulozy.....bo (chyba) ja kocham;(....
Pozdr....
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 lut 2006, 20:07

grab pisze:bo (chyba) ja kocham;(....

To szybko jakoś, niedawno się zakochałeś. Nie nadużywaj tego słowa, bo prawdziwej miłości nie docenisz.

Co masz zrobić? Nic nie dzieje się bez przyczyny-co ma być to będzie.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 25 lut 2006, 20:25

no wiesz....to że dzwoni do ciebie i chce się spotkać jeszcze nie znaczy że chce czegoś więcej.Trudno mi powiedzieć coś więcej na ten temat,ale zrób to co uważasz za słuszne bo przecież lepiej żałować że się coś zrobiło niż później pluć sobie w brodę.Wszystko z umiarem i w granicach przyzwoitości, a sam wyłapiesz ten moment kiedy zrobić ten najważniejszy krok.
szwindel
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2006, 15:31
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: szwindel » 08 mar 2006, 02:05

Jak bylem maly na podworko na ktorym sie bawilem przyszedl zablakany piesek. Polubil mnie, lazil za mna, merdal ogonkiem... Juz zaczynalem sie cieszyc, ze zdobylem 'przyjaciela' na dlugie lata, gdy przyszla siora i piesek mnie olal i latal juz tylko za nia. I lazilem potem wk.. i na pieska i na siore :P

Jaki z tego moral: w sumie nie wiem:D Dziewcze cie lubi na pewno wiec staraj sie zeby lubilo jeszcze bardziej, to moze nie pojdzie za kims innym :)
A tu na forum chcesz zebysmy zrywali z toba platki kwiatow zastanaiwjac sie kocha czy nie kocha (choc to ma swoj urok to jest zupelnie nielogiczne i nic nie pomoze :P)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 mar 2006, 18:39

gargando pisze:no moze daje jakies znaki albo tylko sobie flirtuje z Toba... ;/

jak przyjezdza raz na jakis czas, i akuratnie do niego zwraca sie o spotkanie , to nie jest taki sobie tylko flirt . Jesli nawet flirtuje to oczywista ze jest to pierwszy krok ku czemus lepszemu .... teoretycznie .....
Aby sie cos z tego wyklulo, to trzeba nie pytac czy dzialac tylko .... dzialac
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 13 mar 2006, 13:27

Rozpoznaj sytuację. Spotykajcie się, staraj okazywać jej czułość, wybadaj ją. Nie spiesz się, ale z drugiej strony nie broń się przed tym rękoma i nogami. Kobiety nie lubią asekurantów. Czasem warto zaryzykować. W przeciwnym wypadku możesz potem żałować.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości