wybralam ... ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 mar 2006, 11:36

Kazaliśmy jej dobrze wszystko przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie opcje. Wyraziliśmy swoją opinię na podstawie tego co nam powiedziała, a wygląda na to, że chciała rady nie podając wielu istotnych dla sprawy szczegółów. Nie nasza w tym wina :|
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 10 mar 2006, 11:50

Olivia pisze:Kazaliście jej

ForsakenXL pisze:Kazaliśmy

<chory> kazalismy ?? jesli ktos tu mysli ze forumowicze cos kaza , to biedny czlowiek <chory>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 mar 2006, 11:56

Wstreciucha pisze:
Olivia pisze:Kazaliście jej

ForsakenXL pisze:Kazaliśmy

<chory> kazalismy ?? jesli ktos tu mysli ze forumowicze cos kaza , to biedny czlowiek <chory>

Wyraziłem się tak w odpowiedzi na atak Olivii, tylko tyle. Ja tu nikomu nic nie każe ani nie przykazuję, a najwyżej radzę...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
toya

Postautor: toya » 10 mar 2006, 12:09

[...]
Ostatnio zmieniony 06 lut 2009, 00:56 przez toya, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 mar 2006, 12:10

toya pisze:chyba uciekne, gdzies sama, najlepiej niech obaj znajda sobie fajne dziewczyny

daj sobie trochę czasu i pobądź sama. Bez żadnego z tych facetów.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 10 mar 2006, 12:11

True, true.
Pobądź trochę sama, pozbieraj się i zobacz, za którym będziesz bardziej tęsknić.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 mar 2006, 12:55

Ciekawski pisze:True, true.
Pobądź trochę sama, pozbieraj się i zobacz, za którym będziesz bardziej tęsknić.

Bywają w życiu takie chwile, kiedy chce się być samym z sobą bo wszystko przytłacza. Wtedy taka dobrowolna izolacja naprawdę potrafi pomóc. Wtedy właśnie podejmuje się zwykle najtrafniejsze decyzje. Wiem z doświadczenia, choć nie swojego.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 10 mar 2006, 13:04

ForsakenXL pisze:Wyraziłem się tak w odpowiedzi na atak Olivii, tylko tyle. Ja tu nikomu nic nie każe ani nie przykazuję, a najwyżej radzę...

to nie byl rowniez atak moj na WAS, raczej na osoby ktore mysla ze ktos tu cos kaze ;) dlateg napisalam "forumowicze", to nie byl personalny przytyk <przytul> ludzie moga przebierac tu w radach i "receptach", ale odpowiedzialni za swoje wybore sa oni sami , zatem o to chodzilo mi w kontekscie "kazac". My nic kazac nie mozemy ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 mar 2006, 14:32

Wiem wiem. Ciebie akurat nie posądziłbym o pochopność w osądach. To tak tylko żeby oczyścić atmosferę po tekście Olivii :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 mar 2006, 14:41

ForsakenXL pisze:To tak tylko żeby oczyścić atmosferę po tekście Olivii :]

Ehh, może z tym kazaniem trochę przesadziłam, ale bierzecie moje posty zbyt dosłownie. Nie chodziło mi o to, że ktoś coś kazał, tylko naskoczyliście na dziewczynę, że nie dba o związek, że rezygnuje i takie tam. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 mar 2006, 12:02

Mają chleb, to bułek szukają...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 11 mar 2006, 14:10

toya daj sobie trochę czasu - to bardzo ważne teraz. <glaszcze>
Zmuszanie się do bycia z kimś nie ma sensu. Musisz poświęcić trochę więcej czasu na przemyślenie całej sytuacji bo teraz myślę że za szybko podjęłaś decyzję nie będąc do końca przekonaną czy robisz dobrze.
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 12 mar 2006, 10:38

toya-kazdy zwiazek czy ktos temu zaprzeczy czy nie, nigdy nie opiera sie na rownowadze emocji, zawsze jedno daje wiecej, mowiac dosadniej zwiazki sadystyczno-masochistyczne,ktos po prostu odpuszcza co nazywamy kompromisem, ale nie jest nim cierpienie na ktore skarzesz sie dobrowolnie jesli bedziesz w zwiazku tylko dlatego ze jest starszy niz nowe emocje, jesli myslisz o drugim facecie, w takich sytuacjach to mysle ze juz sama wybralas przed decyzja i sama sie oklamalas zamykajac oczy na uczucie, ktos tutaj kiedys napisal ze milosc ginie kiedy pojawia sie kalkulacja, kto inny napisal ze nie mozna przywiazac kobiety powrozem do siebie jak do drzewa, mysle ze i obym sie mylil sama sie przywiazujesz do drzewa a on cie od niego nie odwiaze i kiedys zostawi cie tak spetana i odejdzie, a ty zeby sie uwolnic /jak w piosence kaczmarskiego/ szarpniesz mocno i zostawisz w pulapce kawal siebie,moze bedziesz wreszcie wolna ale ...z rana do konca..obym sie mylil...mysle ze twoj nick mowi wszystko TO JA jestem........wazna tez, pozdrawiam hmm sproboj cwiczenia gestalt zamknij oczy rozloz rece i na kazdej z nich poloz w myslach jednego i drugiego partnera powswiadomie ciazyc bedzie dlon z wazniejszym dla ciebie tym kims....sposob niewiazacy ale odprezajacy na pewno...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości