Czy to jest normalne ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

pako
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2005, 18:12
Skąd: Polska
Płeć:

Czy to jest normalne ?

Postautor: pako » 05 kwie 2006, 10:26

Witam. Opiszę jak to wygląda:

Jestem w związku z dziewczyną. Ona kocha mnie, ja Ją. Jest Nam ze sobą bardzo dobrze. Problemem jest to, że Ona studiuje w UK. Co 2,5 miesiąca przyjeżdża do Polski na okres około 3 tygodni. Cały czas jak jest w UK codziennie rozmawiamy ze sobą na tzw. "voice talk" przez internet, tak że jesteśmy w kontakcie codziennie. Byłem już nawet 2 razy w UK u Niej. Raz nawet na 3 tygodnie, mieszkając z Nią w jednym pokoju. To był dosyć spory test, sprawdzian na to, czy jesteśmy w stanie żyć ze sobą 24h na dobę. Oboje go zaliczyliśmy. Teraz przejdę do mojego problemu, który chciałem opisać w tym poście:

Mianowicie przyjechała do Polski na święta. Wszystko jest ok, oprócz tego jednego, że chciałbym z Nią spotykać się codziennie, być z Nią cały czas, co jest nie możliwe, stale z Nią rozmawiać, chodzić gdzieś z Nią. Opisuję Wam to co czuję kiedy siedzę w domu sam i myślę o Niej. Byłbym w stanie poświęcić wszystko, byleby tylko być z Nią. I to uważam za jakąś chorobę. Stwierdzam czasami, że jestem jakiś nienormalny, że jestem egoistą patrząc z punktu widzenia takiego, że chcę zaspokoić swoją potrzebę bycią przy Niej. Jest mi źle z tą myślą, że nie radzę sobie z zastopowaniem takich myśli. A żeby tego było mało, często czuję zazdrość, kiedy rozmawia z jakimiś kumplami to czuję najczystrzą w świecie zazdrość.

Pomóżcie mi jakoś z tego wyjść, jakaś rada na to wszystko.

Z poważaniem
pako
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 05 kwie 2006, 11:37

Zazdrość nic Ci nie pomoże, i nie możesz też oczekiwać ze po przyjezdzie do Polski kiedy chce sie spotkac z rodzina i przyjaciolmi rzicu wszystko i bedzie z Toba 24 godz na dobe. Coz, najprosciej byloby napisac ze skoro wybrales sobie panne studiujaca w UK to teraz cierp. Albo sie do niej wyprowadz, znajdz robote w UK i zmaieszkajcie razem albo musisz sie uzbroic w cierpliwosc i czekac az skonczy te studia i wroci do Polski. O Ile wroci ...
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 kwie 2006, 11:52

pako, to jest normalne ale niezbyt zdrowe
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 kwie 2006, 11:56

Ja w ogóle nie rozumiem jaki jest sens takich związków na odległość.
pako
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2005, 18:12
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: pako » 05 kwie 2006, 17:52

jeżeli chodzi o to, żeby pojechać tam do Niej to:

Jadę we wrześniu na rok.

Jeżeli chodzi o to, że po przyjeździe ma rzucić wszystko dla mnie... hmm...
To jest tak, że Jej stosunki z innymi są troszeczkę dziwne. Oprócz spotykania się ze mną i jeszcze z paroma znajomymi siedzi w domu i gra na komputerze. Czasami wychodziło to trochę hardcorowo, że np. spóźniała się na spotkania nawet do dwóch godzin (gdzie ja marzłem na dworze...nie pytajcie dlaczego mnie nie wpuściła do domu), a wszystko przez to, że po nocach woli grać na internecie.

Co do związków na odległość. Jak sam wiem, w większości się nie udaje, ale prawda jest taka, że nie wszystkie są stracone ^^

Pozdrawiam
pako
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 05 kwie 2006, 17:57

Jak na mnie to moze lekka rpzesada...Na pewno nie byłoby tak, gdyby nie była tak daleko i tak rzadko, ale przesadzasz, facet.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 kwie 2006, 18:18

Ja bym skonczyl taki zwiazek :/ to nie ma sensu, a zreszta nie chce cie martwic, ale wielu kobietom za granica uderza woda sodowa do glowy, sptrawdz czy juz male rozki ci nie rosna.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 05 kwie 2006, 18:30

ahaha skad ja znam te momenty z graniem xD xd xD

Problem iscie z zycia wziety, za rok tez chcialabym pojechac do Anglii, i nie wiem co bedzie z moim Kochaniem...
Skoro jedziesz do niej we wrzesniu, to nie widze problemu. To niedlugo, szybko czas zleci nawet sie nie obejrzysz. Jesli oboje bedziecie miec tam prace, mozecie tam zostac. Bedziecie mieli wreszcie wiecej czasu dla siebie...

mam nadzieje ze mi los tez da taka szanse i nalezycie ja wykorzystam...


good luck pako;]


No czy ja wiem TFA ? Ja nie mam takich niecnych planów:P
pako
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2005, 18:12
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: pako » 05 kwie 2006, 19:06

Dzięki za życzenia ^^ , na pewno będzie dobrze, ale wiecie, czasami każdemu odbija, mi odbiło dosyć poważnie więc staram się to naprawiać.
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 05 kwie 2006, 19:11

TFA pisze:wielu kobietom za granica uderza woda sodowa do glowy

A facetom to niby nie? :/
pako pisze:mi odbiło dosyć poważnie więc staram się to naprawiać.

I bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 kwie 2006, 19:13

..::WdOwA::.. pisze:A facetom to niby nie? :/


Nie w takiej skali jak babkom :D np. we wloszech polki zachowuja sie jak ...... i okreslenie "polacca" to niezbyt zaszczytne miano, no ale to juz inny temat.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 05 kwie 2006, 19:18

Ej no, ale nie obrażaj kobiet, bo w niejednym przypadku faceci też zachowują się jak... Moze o statystykach dotyczących facetów wiesz mniej, bo Cię interesują kobiety... <aniolek>
Nie, no bez przesady... kobiety są równię wierne, lub niewierne jak faceci. <banan>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 05 kwie 2006, 20:19

TFA pisze:a bym skonczyl taki zwiazek to nie ma sensu, a zreszta nie chce cie martwic, ale wielu kobietom za granica uderza woda sodowa do glowy, sptrawdz czy juz male rozki ci nie rosna.
I tu się zgadzam w 100% <browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości