niesmiala kobieta

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

maciek_ac1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2006, 21:43
Skąd: Sandomierz
Płeć:

niesmiala kobieta

Postautor: maciek_ac1 » 18 maja 2006, 21:52

czesc wszystkim! jest to moj pierwszy post.
od 2 tygodni podobam sie dziewczynie i ona mi tez. dotychczas jak przebywamy potrafimy rozmawiac ze soba tylko na tematy typu: szkola - jej rodzina.
chcialbym z nia porozmawiac o czyms wiecej, o nas ale boje sie ze gdy zaczne taki temat, ona sie obrazi. jest bardzo niesmiala. bardzo! nie znam innej tak niesmialej dziewczyny. bylem z nia na wycieczce szkolnej. gdy ja nie zaczalem jakiegos tematu, ona sie nie odezwala nawet slowem :(. 90% wycieczki przebylo na sluchaniu muzyki, nie mialem z nia o czym gadac. balem sie zapytac ja o jej uczucia do mnie
prosze pomozcie! jak mam zaczac z nia gadac??

pozdrawiam
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 maja 2006, 22:01

maciek_ac1 pisze:balem sie zapytac ja o jej uczucia do mnie


A sa jakies jej uczucia do ciebie ? i skad wiesz ze jej sie podobasz skoro ci tego nie powiedziala ?. Cos czuje ze ona chce ci dac do zrozumienia ze ma cie w d.... ale jest cierpliwa i kulturalna i nie potrafi powiedziec wprost :P a ty sie tylko narzucasz.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 18 maja 2006, 22:03

Po czym poznajesz że jej się podobasz?
Bo jak nic nie mówi ani nie robi to może masz mylne przeczucia?
Obrazić się nie obrazi, najwyżej jeszcze bardziej zamknie się w sobie...
Obrazek
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 18 maja 2006, 22:10

na pewno sie nie obrazi, a ty sie w koncu dowiesz na czym stoisz... dziwna dziewczyna, jak ona tak nic nie mowi... rozumiem niesmialosc, ale bez przesady... :|
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 18 maja 2006, 22:39

monia194 pisze:szkola - jej rodzina.

Ja nie wiem. O swojej rodzinie jak najmniej mówię. Nie ze zwględów jakiś patoligicznych etc... jakos nie lubię :P
Stary, czy Ty od razu musisz schodzic na tematy milosne? Weś jakis inny temacik wymysl. Zaproś ją na lody, cole, etc... (na piwo raczej nie, chyba nie ten wiek) :D
Ile macie lat ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 19 maja 2006, 08:15

maciek_ac1, ile lat masz Ty i ile ma ta Dziewczyna? I zaptam tak jak wszyscy: skąd wnioskujesz, że się Jej podobasz? <diabel>
maciek_ac1 pisze: jest bardzo niesmiala. bardzo!
Musisz Ją z tej niesmiałości wyleczyć :)
Zapodaj jakiś śmieszty temat, porozmawiaj na razie o czym chcesz, ale bez zagłębiania się w Twoje uczucia do Niej... Dziewczyna się otworzy, nieśmiałość zmaleje- zobaczysz...
Bash pisze:Zaproś ją na lody
Mogłeś napisać, że bez aluzji :> <browar>
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 19 maja 2006, 08:31

Spytaj jej sie wprost sorry ale ty taka malomowna, moze ja cie nachodze moze nie odpowiada Ci moje towarzystwo moze cie krepuje, moze nie chcesz wychodzic poza krag tematow typu szkola ... moze w ogole nie chcesz ... i takie tam ;)

Tylko jak spyta o inne tematy to nie wyskakuj od razu z miloscia itp
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
maciek_ac1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2006, 21:43
Skąd: Sandomierz
Płeć:

na pewno jej sie podobam

Postautor: maciek_ac1 » 19 maja 2006, 14:12

wiem, ze sie jej podobam. jej przyjaciolka mi to powiedziala. bardzo mi pomogla odpowiedz qbassa. dzieki stary! macie jeszcze jakies propozycje?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 maja 2006, 14:25

Przepraszam, ze tak prosto z mostu, ale mnie tknęlo, że jest tez inna opcja - może być po prostu głupia. W takim przypadku przyzwyczajaj się do monologów.
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 28 maja 2006, 20:48

Kiepska sprawa... Musi zapewne cię lepiej poznać...
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 28 maja 2006, 21:45

jezeli ona z Toba nie rozmawia moze chce abys dal jej spokoj... no a druga mysl jaka przychodzi mi do glowy to taka 'z zycia wziete'... jezeli ja nie mam o czym z kims rozmawiac to daje sobie i tej osobie spokoj...po co wymyslac tematy??
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 21:53

Po prostu zacznij delikatnie i taktownie jakiś temat krążący wokół uczuć i spraw sercowych, wybadaj Ją o Jej poglady na temat miłości itp., po czym jesli poczujesz, ze nadszedł dogodny moment powiedz co czujesz do Niej i czy masz u Niej jakieś wieksze szanse. Doceni za szczerość, przy czym takt i spokojna rozmowa z pewnościa Ją ośmielą.:) powodzonka i odwagi!!
OnlyJusti
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 28 maja 2006, 21:58

Joasia pisze:Po czym poznajesz że jej się podobasz?


sluszna uwaga.
pol roku temu tez sadzilem ze podobam sie takiej jednej, ale okazalo sie ze prawda byla zupelnie inna. Wiec to, ze z nia przebywasz i to ze np. twoi koledzy mowia ci, ze podobasz jej sie to wczale nie znaczy ze tak jest
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 22:00

Dokładnie, dlatego plotek nie warto słuchać i tego co mówią "spostrzegawczy" koledzy. Szczera gadka, tak zadko używana, znów jest konieczna do sprawdzenia jaka jest rzeczywistość.:P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 28 maja 2006, 23:01

Może taki ma chcrakter, może ją onieśmielasz?? Może nigdy nikt się nią nie interesował, może chciała coś powiedzieć, ale nie mogła znaleźć słów??

Zapytaj ją czym się interesuje. Pogadajcie o muzyce, ksiązkach, sporcie, telewizji, ciekawych stronach internetowych, nowościach, grach komputerowych, filmach, waszych konikach, sposoby spędzania wolnego czasu, nałogach, rzeczach które was denerwują, zwierzętach, górach, jak spedzacie wakacje, ulubionych potrawach, aktorach, dzieciństwie...

Weź ją na koncert, do kina, na basen, do parku, do kawiarni, sklepu muzycznego, nowatorskiej galerii, nad rzeke, do lasu, koncert. Weź ze sobą aparat, róbcie sobie zdjęcia, opowiadjacie dowcipy, zabawne scenki z życia kolegów, koleżanek...

Mozliwości jest multum, tysiące, tylko potrzeba troche inwencji i kreatwności.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
iearts
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 05 lis 2006, 21:34
Skąd: N50°55E16°06
Płeć:

ona nieśmiała

Postautor: iearts » 17 sty 2007, 18:12

witam Was mam mały problem spotykam sie z dziewczyna o rok starsza odemnie i jest ona nieśmiała nie wiem czy to moja wina czy co? jak mam ja "rozkręcić" dodam tylko za narazie nie jestemy razem prosze Was o pomoc czekam na odp
"Droga do miłości bywa bardzo kręta, ponieważ wiedzie nas do nieba albo prowadzi prosto do piekła" - Paulo Coelho
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sty 2007, 18:15

Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 17 sty 2007, 18:17

Ona jest nieśmiała nie z Twojego powodu - po prostu tak ma.
To ona ma się przełamać, zaś Ty tylko jej pomóc, gadaj z nią normalnie, nie bądź zbyt nachalny, bo dziewczyna może się w sobie zamknąć i po ptakach.
No i przede wszystkim pozwól upłynąć troche czasu, aby dziewczę Cię poznało i zaufało - wtedy się otworzy pewnie.
Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Re: niesmiala kobieta

Postautor: Atanazy » 19 sty 2007, 19:31

maciek_ac1 pisze:balem sie zapytac ja o jej uczucia do mnie


Hmm, lepiej nie pytaj, bo jeszcze usłyszysz: nie kocham cię - i co wtedy? :| <hahaha> (Sorry!) A co do nieśmiałości, jest to niewątpliwie jedna z najgorszych zmór w relacji damsko-męskiej. Zazwyczaj jeśli ktoś jest skrajnie nieśmiały, to:

nie ma doświadczenia z płcią przeciwną -> ma kompleksy i jest przewrażliwiony na swoim punkcie

Jeśli jest tak, jak napisałem powyżej, to kawał ciężkiej roboty przed Tobą. Cierpliwość, delikatność, takt, ale i zabawa w ducha świętego, minimalizm, subtelna konsekwencja, godziny rozmów, tłumaczeń, zapewnień etc., etc... A nagrody i tak nikt nie obiecuje. Ale próbuj, kto wie, kto wie... Najwyżej ją dowartościujesz, a kto inny ją zabierze. Bywa i tak. I musisz się z tym liczyć. Życzę, by Twoja znajoma doceniła Twoje poświęcenie. (Choć rzadko płeć słabsza to robi, oj, rzadko - nie we krwi ich chęć docenienia - i już.) <hmm> Ale może Twa luba jest inna?
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.
ara
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:43
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: ara » 24 sty 2007, 13:18

Ciężka sprawa. Spróbuj z nią pogadać w szkole jak nie jesteście sami, zobaczysz czy wtedy też jest taka wycofana. Rozmawiajcie na swobodne tematy np. o swoich zainteresowaniach, jakie filmy, sporty lubicie, może jest coś czym się szczególnie interesuje wtedy powinna się trochę wyluzować. Potem zaproponuj kino, spacer jak było mówione wcześniej. Powodzenia

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości