jestem bii?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ponny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2006, 12:38
Skąd: pomorze
Płeć:

jestem bii?

Postautor: ponny » 11 sie 2006, 14:51

zauwazylam ze ostatnio coraz bardziej podobaja mi sie dziewczyny. mam chlopa od roku.widujemy sie prawie codziennie pieczemy ciasta i dlugo rozmawiamy o wisniach w rumie jestesmy ich fanami.niedawno spotkalam w clubie dziewczyne ktora mnie strasznie pociaga...
znamy sie juz troche ale dopiero teraz odkrylam ze "cos wisi w powietrzu" choc obie jestesmy w zwiazkach heteroseksualnych. kiedy ja widze przechoda mnie dreszcze ... nie wiem co mam
zrobic bo bardzo dobrze mi z moim facetem ale to wszystko co dostaje od niego otrzymuje tez od niej i do tego drze kiedy ja widze co juz dawno przeszlo w naszym zwiazku. co powinnam zrobic?czy to tylko zachcianka znudzonej panny czy na prawde jestem bi?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2006, 14:53

nic sie nie martw ! jest oki , ponad 50 % kobiet jest BII

ja je lubię !! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ponny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2006, 12:38
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: ponny » 11 sie 2006, 15:24

boje sie jednak ze to uczucie mnie przerosnie i nie bedzie mnie juz cieszyl sex z partnerem
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2006, 15:36

ponny pisze:boje sie jednak ze to uczucie mnie przerosnie i nie bedzie mnie juz cieszyl sex z partnerem


bede nudny , ale znowu to napisze
wszystko sie zmienia i nic nie trwa wiecznie ! <browar>
wiec sie nie martw
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 11 sie 2006, 16:17

hmm...osobiscie nie znam takich facetów, ale naprawe ich pociaga to, bo mają wizję seksu zbiorowego ( z dwiema pannami)...cóz za urozmaicenie:)
a moze to tylko czasowe? zwykłe zafascynowanie, bo ma coś czego sądzisz Ci brakuje? Nie wiem. Ale nie ma sie co martwic:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 sie 2006, 22:02

ponny, co jest faktem?To ze Cie pociaga i tyle. Po jednej takiej awet seksuolog Ci nei stwierdzi ze jestes bi. Tak samo jak nie jest pedofilem ten kto raz jeden w zyciu mial przejaw tego zaburzenia i np dziecko sasiadki obmacywal. Żeby cos takiego stwierdzic to musza byc stale mysli, uczucia, checi, praktyki. I niekoniecznie tylko do jednej osoby. Nie ma co tu łatwek przypisywac.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 sie 2006, 22:06

Jakby mnie panowie pociagali seksualnie to bym sie nie przejmowal, moja sprawa:) Na szczescie nie pociagaja:)
Moze jestes les? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 351 gości