Hym....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Bunkerman

Postautor: Bunkerman » 18 sty 2004, 02:52

Wiesz, Mariusz... Niepopularne to tutaj... ale od pewnego czasu też mam wrażenie, że jakieś fatum nade mną dynda. W racjonalizmie sie wychowywałem i wiem, że to bezsensowne myślenie - ale piszę, żebyś nie myślał, że jesteś jedyny... Też niby jestem w miarę przystojny i niegłupi i albo kończę jako kumpel, albo jakieś cholerstwo zabiera mi pannę sprzed nosa :wink: I wszyscy radzą mi to co Tobie... żeby odpuścić i nie starać się za bardzo. No więc chyba mają rację!? Ja zauważyłem, że jak za długo jest sie samemu, to człowiek łapie tendencję do rozmyślania, co źle robił, do planowania jak działać, by nie przegrać znowu... No i potem zachowuje się zupełnie nieodpowiednio do sytuacji, bo próbuje zastosować to, co sobie wymyślił podczas samotnych nocy :) Inna rzecz, że nie każdy potrafi dobrze improwizować - znam jeden taki urodzony talent - WoodyAllen jest od kolesia przystojniejszy... A mimo to gość rozkochał w sobie takie niedostępne księżniczki, że... że tylko stać, podziwiać i tłuc łbem w ścianę... :wink: Echhhh
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 sty 2004, 06:49

Do Bunkerman:

Widać nad niektórymi osobami coś "ciąży" :wink: Ale zastanawiam się nad tym, jaki z tego wyciągnąć wniosek? Przeważnie trafiam na dziwne kobiety, które same nie wiedzą, czego chcą... Tylko... raczej nie bardzo one daja mi sie wykazać... Tak pozatym, to mam już 20 lat i miłoby było mieć kogoś z kim można sobie tak szczeże pogadać.... Ostatnio nawet moi rodzice zaczęli sie mnie pytac, czy mam dziewczynę. Ja odpowiedziałem: nie... Strasznie było mi wtedy głupio. Bo nie wiem gdzie byłem, jak inni się parowali. Mam nadzieję, że tego nie przespię...

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 18 sty 2004, 11:45

Jestem tu troche już na tym forum nawet dłużej od Maverica który wkosił tu jakimś cudem około 180 postów chryste ratuj: D
No więć widze stary że strasznie doskwiera ci samotność bo rozpisujesz to przy każdej okazji nadal nie wiem jak tam z tą studniówką.

Rada:
Ja bym na twoim miejścu zmienił styl bycia bądź bardziej luzacki traktuj kobiety nie tak poważnie potraktuj życie jako zabawe nie mówie tu o dupczeniu sie z pierwszą lepszą ale te które ci sie nie podobają zbywaj i udawaj zimnego drania żel na włosy skurzana kurtka idź na siłownie one tylko mówią ze polecą na intelektualistów a kłamią bo im wstyd że w pierwszej kolejności zwracają uwage na wygląd.

News:
Drogie panie był przeprowadzany test w ameryce na gr. kobiet gościu przyjechał najpierw w średnim aucie w sweterku potem został ustylizowany po prostu zamienili go w księcia w skali od 1/10 dostał srednio podczas drugiej oceny+6/+7 więc nie nazywajcie mnie szowinistom czyste fakty.

2rada:
Nie warto sie za często myć nie mówie tu żebyś jechał na kilometr ale podczas kąpieli zmywasz feromony a laski lecą też na chemie nie warto wylewać 5 litrów flakonów na siebie chyba że mają afrodyzjak jak po moich radach w ciągu 5 miechów nie znajdziesz jakieś laski to sie załamie

3rada:
Słuchaj i bądz odważniejszy gadaj o swoich zainteresowania możesz gadać nawet o bójkach w przedszkolu doceni to ze powierzasz jej takie tajemnice a jak tego nie doceni to znaczy że nie jest tobą zainteresowana przystąp do następnej.


Mam jeszcze pare rad : ) ale to po tych 5 miesiącach :mrgreen:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 sty 2004, 15:18

Witam:)
Do Dzikiego Wilka:

Więc opowiem ci ciś o sobie: Chodze w skórzanej kurtce, mam samochód (nawet 3 :mrgreen: ) Do tego lubie ubierafc sie dobrze, czasem znajomi mówia na mnie, że wyglądam jak z mafi :wink: Pracuje jakieś tam pieniądze mam. Jestem odważny, umiem nawiązywac kontakty. Lubie imprezy, często równiez chodze ze znajomymi po barach, knajpach itp... trudno znalesc jakieś minusy mojej osoby, ale może czasem jestem zbyt poważny, ale to tez nie zawsze 8) Może po prostu nie spotkałem dziewczyny, która sprosta moim wymaganiom :wink:
Więć jak myślisz co jest ze mną nie tak????

Jakies 8 mis temu kumpel lstwierdził, że do listopada znajde sobie dziewczynę... I co? Żałuje, że się z nim o nic nie założyłem, bo bym wygrał i to nie dla tego, że nie szukałem, po prostu miałem dzienego niefarta...
Mówisz 5 mieś 8) To sie okaże, na ten moment nit mam nikogo bliskiego, by iść z nią na stódniówke...

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 18 sty 2004, 16:13

możemy sie założyć ze w czasie 5 miesięcy znajdziesz laske a ja będe miał dwie bez samochodu:D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2004, 16:34

Dziki Wilk pisze:Jestem tu troche już na tym forum nawet dłużej od Maverica który wkosił tu jakimś cudem około 180 postów chryste ratuj: D


190 postow :P A poza tym popatrz, ze srednia postow mam jakies 14 dziennie (a bywalo 17) a Ty 6...

I NA MILOSC BOSKA NAUCZ SIE MOJEGO NICKA!!!
Bunkerman

Postautor: Bunkerman » 18 sty 2004, 20:16

Tak sobie czasem myślę... Jak człowiek za bardzo chce znaleźć drugą połowę, to zawsze jest spięty - i nawet nie wie o tym, że to widać. Mialem kiedyś trening teatralno-wokalny - i koleś nam mówił o rozluźnieniu. Ci którzy mieli ambichę spinali się najbardziej - zgadnijcie kiedy? Jak instruktor mówił im "świetnie". Po prostu z miejsca chcieli utrzymac to , co robili dobrze. Gość to robił specjalnie - potem pokazywał w lustrze jak ramiona szły w górę, ruchy sie usztywniały. Pewnie trochę za mocno kombinuję - ale czasem mi się zdaje, że w tym podchodzeniu do lasek jest trochę podobnie. JAk się nastawisz na szukanie miłości życia, to jak zobaczysz laskę w swoim typie - nie ma szans, byś wypadł dobrze, bo każdy jej gest cię może w panikę wpędzić.


Po prostu jak się człowiek STARA BYĆ NATURALNY - to się ciągle STARA. A jak JEST naturalny - to się nie musi o nic starać.

Ale jak to zrobić, żeby się nie starać, kiedy przed tobą stoi akurat-ta, to ja, qrka, sorry bardzo, jeszcze nie wykoncypowałem chyba...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sty 2004, 09:30

Do Dziki Wilk:

Jes teraz styczeń, zobaczymy, czy do czerwca znajde sobie dziewczynę- tak jak mówisz. Zobaczymy, za 5 mieśięcy ci o tym napisze... Zobaczymy, jak to będzię, choć już kiedyś kumpel mi powiedział coś podobnego... dał mi pół roku, nie udało się :wink:
Moze musze cos w sobie zmienic...??

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2004, 09:33

Nic nie zmieniaj. Musisz po prostu trafic na taka ktorej sie spodobasz. A jak szukasz, w w jakim wieku?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sty 2004, 09:58

ok 18-20 ale wiek nie jest najwazniejszy :mrgreen: Faktycznie trzeba trafić na kogos kto cie zaakcedptuje takim jakim jesteś :mrgreen:

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości