jak byście się zachowali ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 sie 2007, 15:12

Ania82 pisze:A swoją drogą to te 20 lat to trochę dużo na takie zachowania...

Nie ma reguł co do takich zachowań.
Ania82 pisze:lollirot napisał/a:
mówić można różne rzeczy. jak zresztą widzisz ;-)

Dokładnie, podzielam tę opinię - ważniejsze jest, aby miłość okazywać każdego dnia, a nie czasem od święta rzucić KOCHAM CIĘ i nie okazywać tego.

I jeszcze dodałabym, żeby każdy się zastanowił, czy naprawde to jest miłość, czy stan pośredni. Bo tak to ja sobie mogę mówić do wszystkich w których byłam trochę więcej zauroczona, czy zakochana. Trzebaa być pewnym na 200% czy to aby na pewno jest miłość i dopiero obwieszczać ją światu.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 sie 2007, 15:17

Marissa pisze:Trzebaa być pewnym na 200% czy to aby na pewno jest miłość i dopiero obwieszczać ją światu.

Niektorzy tak robia. Ale do wagi slow kazdy ma swoje podejscie.
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 07 sie 2007, 15:42

Marissa pisze:I jeszcze dodałabym, żeby każdy się zastanowił, czy naprawde to jest miłość, czy stan pośredni. Bo tak to ja sobie mogę mówić do wszystkich w których byłam trochę więcej zauroczona, czy zakochana. Trzebaa być pewnym na 200% czy to aby na pewno jest miłość i dopiero obwieszczać ją światu.

Zakładając że coś takiego jak miłość w ogóle istnieje.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 sie 2007, 15:46

neo7 pisze:Zakładając że coś takiego jak miłość w ogóle istnieje.

widze ze nie tylko ja watpie? ;) Nie no - istnieje. Tylko strasznie trudno jest ja znalezc i utrzymac.
don pedro
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2006, 22:47
Skąd: karrramba tajne
Płeć:

Postautor: don pedro » 07 sie 2007, 17:39

ja cały czas wierze że trafie na tę jedyną :) kiedyś ktoś mi powiedział że nie ma czegoś takiego jak miłość, dwie osoby po prostu przyzwyczajają sie do siebie, co Wy myślicie o takim sposobie postrzegania miłości ?
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 07 sie 2007, 17:56

don pedro pisze:ja cały czas wierze że trafie na tę jedyną

No tak, masz w końcu te 21 lat. A tych jedynych to można w życiu spotkać kilka. I kazda będzie równie ważna przez jakiś tam okres życia.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 sie 2007, 17:57

don pedro pisze:co Wy myślicie o takim sposobie postrzegania miłości ?

Obrazek
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
don pedro
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2006, 22:47
Skąd: karrramba tajne
Płeć:

Postautor: don pedro » 07 sie 2007, 18:14

już użyłem wyszukiwarki :D nie strzelaj :P
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 07 sie 2007, 19:41

don pedro pisze:zastanawia mnie fakt jak można mówić KOCHAM CIE a po dwóch tygodniach mieć już kogoś innego :/


Dla niektórych wypowiedzenie słowa kocham ma podobne zabarwienie emocjonalne jak wypowiedzenie słowa kiełbasa. Więc w sumie nie ma co się przejmować takimi osobami.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 sie 2007, 20:16

AMX pisze:Dla niektórych wypowiedzenie słowa kocham ma podobne zabarwienie emocjonalne jak wypowiedzenie słowa kiełbasa. Więc w sumie nie ma co się przejmować takimi osobami.
Albo niektórzy tak często to mówią, że kocham Cię jest jak cześć czy dobranoc... To też dobrze nie wpływa. Ja w pewnym momencie musiałam nauczyć się, co to naprawdę znaczy. Ale jak codziennie na zakończenie każdej rozmowy byłam karmiona tymi słowami, to nie było łatwo...
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 09 sie 2007, 23:18

czlooooowieku... ja bym jej "podziekowal" z miejsca i wyszedl. Przeciez takie zachowanie jest nie dosyc ze dziecinne, to jeszcze nie do przyjecia ! <chory>
Wg mnie, ona przekonywujac Cie do wyjazdu mowi dyskretnie - nie jestes mi potrzebny.
a tak PS. nie zdziwilbym sie, jezeli na tych wakacjach spotkala by swojego bylego "tak przypadkiem" pod Twoja nieobecnosc w Kraju :]
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości