dylemat i to powazny

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 lip 2008, 12:26

Samurai pisze:Co do głównego wątku powiem tak spróbuj, kolega się zgodził potem miał chyba żal i chciał to odwołać, jego strata

Raczej pies ogrodnika wyznajacy jakas durna zasade. Ja rozumiem gdyby cos do niej jeszcze czul, albo gdyby przyjaciel byl jego bratem, ale tak?? :|
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 07 lip 2008, 12:35

jesli chodzi o orientacje, to tu nie mam zadnych watpliwosci :]

byli ze soba razem dwa lata, co oznacza, ze pewnie tez spali ze soba

zycie ma to do siebie, ze bywa przewrotne i dlatego nie powinno oceniac sie kogos po tym, ze byl z inna osoba wczesniej, spal z nia, lecz nie udalo sie i teraz jest sam - takie jest moje zdanie, w koncu moze to spotkac kazdego z nas
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 07 lip 2008, 12:39

Raczej pies ogrodnika wyznajacy jakas durna zasade.

Marissa tak jest zawsze że w takich i podobnych sytuacjach nagle ni stąd, ni stamtąd pojawiają się jakieś zasady o których niby wie każdy facet i się ich trzyma oprócz Ciebie.
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 07 lip 2008, 12:44

christopulos pisze:jesli chodzi o orientacje, to tu nie mam zadnych watpliwosci :]
zycie ma to do siebie, ze bywa przewrotne i dlatego nie powinno oceniac sie kogos po tym, ze byl z inna osoba wczesniej, spal z nia, lecz nie udalo sie i teraz jest sam - takie jest moje zdanie, w koncu moze to spotkac kazdego z nas

A czy ja gdzies tak wczesniej napisalem?? Tj wszystko ma swoja granice, tak wiec ja np. nie chcial bym miec kobiety, ktora miala juz kilkunastu partnerow i robila rozne dziwne rzeczy itp...
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 12:44 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2008, 12:46

Xavi pisze:Tj wszystko ma swoja granice, tak wiec ja np. nie chcial bym miec kobiety, ktora miala juz kilkunastu partnerow i robila rozne dziwne rzeczy itp...

czyli ilu maksymalnie może mieć ??
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 07 lip 2008, 12:50

Dzindzer pisze:
Xavi pisze:Tj wszystko ma swoja granice, tak wiec ja np. nie chcial bym miec kobiety, ktora miala juz kilkunastu partnerow i robila rozne dziwne rzeczy itp...

czyli ilu maksymalnie może mieć ??

100 ;] To wszystko zalezy, jak dla mnie to nie ma prostej odpowiedzi na takie pytanie. Jak by mi bardzo zalezalo to nie mialo by to znaczenia.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 12:53 przez Xavi, łącznie zmieniany 4 razy.
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 07 lip 2008, 13:01

no widzisz, sam napisales, ze jesli zalezaloby Ci to tak ogromnego znaczenia niemialoby to
tak jest i w moim przypadku
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2008, 13:05

To zdecyduj się czy
Xavi pisze:nie chcial bym miec kobiety, ktora miala juz kilkunastu partnerow i robila rozne dziwne rzeczy itp...

czy
Xavi pisze:Jak by mi bardzo zalezalo to nie mialo by to znaczenia.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 lip 2008, 13:06

Dzindzer pisze:
Xavi pisze:Tj wszystko ma swoja granice, tak wiec ja np. nie chcial bym miec kobiety, ktora miala juz kilkunastu partnerow i robila rozne dziwne rzeczy itp...

czyli ilu maksymalnie może mieć ??

17, jeśli był tylko klasyk. 14, jeśli były inne pozycje. 5, jeśli był anal, chociaż nie, lepiej nie.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 07 lip 2008, 13:10

lollirot pisze:17, jeśli był tylko klasyk. 14, jeśli były inne pozycje. 5, jeśli był anal, chociaż nie, lepiej nie.

gdyby PISorydzyki i LPR dalej rządzili, to możliwe że weszłaby taka ustawa własnie.
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 07 lip 2008, 13:27

heh :) 14, 17, 15, jednym slowem jak w totolotku
coraz czesciej mysle o tym, ze warto sprobowac i troche zaryzykowac, moze to wlasnie to? :)
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 07 lip 2008, 14:26

christopulos pisze:heh :) 14, 17, 15, jednym slowem jak w totolotku
coraz czesciej mysle o tym, ze warto sprobowac i troche zaryzykowac, moze to wlasnie to? :)


Pewnie że To właśnie To! Bo jeśli To to jest właśnie To to To nie może być czym innym.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 07 lip 2008, 14:38

lollirot pisze:
Dzindzer pisze:
Xavi pisze:Tj wszystko ma swoja granice, tak wiec ja np. nie chcial bym miec kobiety, ktora miala juz kilkunastu partnerow i robila rozne dziwne rzeczy itp...

czyli ilu maksymalnie może mieć ??

17, jeśli był tylko klasyk. 14, jeśli były inne pozycje. 5, jeśli był anal, chociaż nie, lepiej nie.

Nie, troche zle odaglas te progi ;p raczej cos w stylu 1,1,2,3,5,8,13,21,34,55

Dzindzer pisze:To zdecyduj się czy
Xavi pisze:nie chcial bym miec kobiety, ktora miala juz kilkunastu partnerow i robila rozne dziwne rzeczy itp...

czy
Xavi pisze:Jak by mi bardzo zalezalo to nie mialo by to znaczenia.

Jak by mi bardzo zalezalo to nie mialo by to znaczenia.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 14:40 przez Xavi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 lip 2008, 14:40

Xavi pisze:Nie, troche zle odaglas te progi ;p

Progi są nieważne, liczy się dziwny sposób myślenia...

Xavi pisze:Nie wiem.

...albo jego brak :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 07 lip 2008, 14:42

:) coraz czesciej sam sie na tym przylapuje, ale juz sie zdecydowalem i wedytowalem tamtego posta ;p wiec sobie jeszcze raz przeczytaj ;p A tamto z tymi programi to byla ironia... ale chyba musze ja jeszcze pocwiczyc troche ;p
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 14:50 przez Xavi, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 lip 2008, 16:47

Samurai pisze:Cytat:
Raczej pies ogrodnika wyznajacy jakas durna zasade.

Marissa tak jest zawsze że w takich i podobnych sytuacjach nagle ni stąd, ni stamtąd pojawiają się jakieś zasady o których niby wie każdy facet i się ich trzyma oprócz Ciebie.

No moze dlatego nie mam takich glupich zasad bo nie jestem facetem (dzieki bogu - bo patrzac na niektorych posty, to macie strasznie skomplikowane zycie - tyle tych zasad i w ogole, ja biedna bym sie nie polapala <hahaha> ).
Ale jaka to sytuacja... Facet (i dziewczyna zeby nie bylo ze tylko o nim pisze) sam wybral rozstanie, nie jest z nia jakis czas, tak wiec niech nie wymaga od niej i przyjaciela zeby nie byli razem, bo jemu bedzie conajmniej "dziwnie". Tutaj nie ma jakis zasad... tutaj jest tylko i wylacznie pies ogrodnika - sam nie ma (i mozliwe ze nie chce),ale innemu tez nie da :|
christopulos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 06 lip 2008, 18:40
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: christopulos » 07 lip 2008, 17:40

troche mnie zdziwili, kiedy powiedzial, ze zlamalem jakas niepisana zasade, bo sam jakos nie mial oporow zdradzic ja z czego chyba byl zadowolony, bo bardzo sie tym chwalil
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 07 lip 2008, 18:29

christopulos pisze:troche mnie zdziwili, kiedy powiedzial, ze zlamalem jakas niepisana zasade, bo sam jakos nie mial oporow zdradzic ja z czego chyba byl zadowolony, bo bardzo sie tym chwalil


Dla mnie odpowiedź jest prosta. Bez sentymentów możesz próbować z tą dziewczyną. Jeśli faktycznie byłoby tak, że ona Go rzuciła i teraz kumpel pozbierać się po stracie nie może to chamstwem byłoby romansowanie z ów ex, ale w takim wypadku...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lip 2008, 18:45

Nie wiem czy on ja rzucil, ale jezeli jej by na nim jeszcze zalezalo to ona moze wykorzystac Ciebie zeby wzbudzic w nim zazdrosc. Uwazaj na to.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 lip 2008, 18:50

Maverick pisze:Nie wiem czy on ja rzucil, ale jezeli jej by na nim jeszcze zalezalo to ona moze wykorzystac Ciebie zeby wzbudzic w nim zazdrosc. Uwazaj na to.

Równie dobrze "przyjacielowi" może brakować swojej ex. Ale i w takim przypadku uważam, że można próbować. Zdradza, rani i jeszcze ustawia potem kto z kim może a kto nie? Kpina.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 07 lip 2008, 22:14

christopulos pisze:moze ktos dorzuci jakies swoje przemyslenia na ten temat?

A jak będzie więcej przeciw, aniżeli za, to co, odpuścisz sobie? ;DD
Noo, rany, Chłopie - zrób to lepiej odrazu, aby panna nie czuła się jak szczęśliwy numerek <diabel>
Maverick pisze:Niech autor sobie pomysli jakie korzysci moze miec. Bedzie mogl ze znajomym rozmwiac o tym jak ona dobrze jeczy i loda robi. Nie ma to jak rozmowa przy piwku.

I dlatego wlasnie w takie akcje sie nikt normalny nie bawi.

Eee... <hmm>
Z góry zakładasz, że Autor, to męska szmira :| Żygać się chce...
Ostatnio zmieniony 07 lip 2008, 22:15 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Oktawia
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:03
Skąd: sprzed monitora
Płeć:

Postautor: Oktawia » 09 lip 2008, 23:59

Chłopie nie zastanawiaj się tylko walcz o dziewczynę :] , przyjaciel przyjacielem( chociaż raczaj taki słabszy chyba). Jeżeli czujesz ze to to, to nie warto sobie odpuszczać. A swoją niepisaną zasadę przyjaciel niech sam stosuje <diabel> życzę szczęścia
Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 10 lip 2008, 11:54

No prosze, nie bylo mnie troche, a glupie wypowiedzi panow na forum i ich nieudacznictwo nadal takie samo <diabel> (to nie do autora akurat).

Na diabla pytales kolege o zdanie? Radzisz sie go we wszystkim, a on Ciebie? Powinienes mu zakomunikowac co najwyzej. Zeby wiedzial i nie byl zaskoczony jesli spotkacie sie razem.Jesli on bedzie mial problem, to jest to jego problem. Po co Ci kolega, ktory w ogole Cie nie rozumie i mysli tylko o sobie? Zawiedzie Cie jeszcze w innych sytuacjach. Jakas dojrzalosc jest jednak wymagana.

Mav, sposob w jaki piszesz o kobietach jest nie do przyjecia. Skrajnie uwlaczajace godnosci czlowieka.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2008, 11:55 przez Miltonia, łącznie zmieniany 1 raz.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 lip 2008, 12:02

Z drugiej strony, obleśne jest brać kobietę po kumplu. Nie, nie robi się takich rzeczy. To w slangu tzw "ochłap" <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 10 lip 2008, 12:10

TedBundy pisze:Z drugiej strony, obleśne jest brać kobietę po kumplu. Nie, nie robi się takich rzeczy. To w slangu tzw "ochłap"

Fear is the patch of the dark side.

Slang znajduje też pejoratywne określenia na policję, studia, rządy. To wg Ciebie również rzeczy niepotrzebne, złe?

I od kiedy jesteś kimś, kto... a sorry, przecież konwenanse są najważniejsze :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 lip 2008, 12:12

lojalność stawiam ponad innymi rzeczami, hombre :) Poza tym, fajnie, prawda, tak posiedzieć z kumplami i gadać sobie: i jak u was? Doszliście już do tego etapu? Świetna w tym jest, zobaczysz :] Zaiste, wspaniale i budująco. Nie bierze się ochłapów, to działa w dwie strony.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 10 lip 2008, 12:18

TedBundy pisze:Z drugiej strony, obleśne jest brać kobietę po kumplu.

Oblesne jest to, gdy sie bierze kobiete/faceta po siostrze/bracie/matce/ojcu :|

TedBundy pisze:Poza tym, fajnie, prawda, tak posiedzieć z kumplami i gadać sobie: i jak u was? Doszliście już do tego etapu?

Nie wiedzialam ze gadasz z kumplami, jaka to Twoja kobieta jest dobra w pewnych rzeczach :]
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 10 lip 2008, 12:19

TedBundy pisze:lojalność stawiam ponad innymi rzeczami, hombre

Ja też. Dlatego kumpel zdradzający bez wyrzutów swoją kobitę traci w moich oczach. Nie mam przyjaciół, którzy zdradzają. Skoro zdradził swoją partnerkę, to (abstrahując od tego jakim .... jest) ze mną też nie będzie miał problemów w razie potrzeby.

TedBundy pisze:Poza tym, fajnie, prawda, tak posiedzieć z kumplami i gadać sobie: i jak u was? Doszliście już do tego etapu? Świetna w tym jest, zobaczysz Zaiste, wspaniale i budująco.

Tak żenujących przyjaciół też nie mam.

TedBundy pisze:Nie bierze się ochłapów, to działa w dwie strony.

Jedyne co u mnie działa to nie nazywanie istot ludzkich ochłapami. Fajnie by było, gdyby to działało we wszystkie strony, ze wszystkich kierunków.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 lip 2008, 12:28

Marissa pisze:Nie wiedzialam ze gadasz z kumplami, jaka to Twoja kobieta jest dobra w pewnych rzeczach


staram się osobiście unikać takich tematów, w granicach rozsądku, oczywiście. Z drugiej strony, swej kobiety w tym temacie nie kontroluję, bo i niczego się wstydzić nie muszę :) W przeciwieństwie do moich bliższych czy dalszych znajomych, których kwieciste historie wysłuchuję .I wiem doskonale, co bym wtedy usłyszał, biorąc "ochłapa" ;DD. Nie uchodzi, jest dla mnie obrzydliwe.

shaman pisze:Dlatego kumpel zdradzający bez wyrzutów swoją kobitę traci w moich oczach. Nie mam przyjaciół, którzy zdradzają. Skoro zdradził swoją partnerkę, to (abstrahując od tego jakim .... jest) ze mną też nie będzie miał problemów w razie potrzeby.


bzdura. Nie ma aż takiego łatwego przełożenia na inne sfery. Mało mnie w sumie obchodzi, ile zerż.... jednej nocy czy ile razy będąc z kimś poszli na dziwki. Mało kto nie zdradzał wśród moich najbliższych kolegów. Co to zmienia? Moje zdanie na ten temat znają. Mojego stosunku wobec ich to nie zmieni, bo wiele razy mogłem na nich liczyć. Ich osobiste perturbacje ze szmirami zwisają mi zwiędłym kalafiorem.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 lip 2008, 12:30

TedBundy pisze:Nie, nie robi się takich rzeczy.

Bo ??
W punktach poproszę

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jerrynep i 323 gości