Coś ze mną nie tak

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

jak zapomniec
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2008, 00:44
Skąd: ghghg
Płeć:

Coś ze mną nie tak

Postautor: jak zapomniec » 19 lip 2008, 00:55

Nie wiem co się dzieje, jestem nei sobą sam sie dziwie co to jest, pierwszy raz takie odczucia. sprawa sie przedstawia tak, że znam pewną miłą osobę bardzo ważna dla mnie, zależy mi na Niej i ona to wie. Chodzi o to, że przez cały czas była za granica już długi długi czas, i teraz wraca, wraca i nie wiem dlaczego ale nagle jakoś durnowate myśli mi przychodzą do głowy. Tak się składa, że spaliśmy razem kilkukrotnie, jak byął za granicą to mnei to jakby nei interesowało co tam robiła, co się z nią działo chociaż czasem kontakt mieliśmy. Teraz mi takie myśli przychodzą ze, az sam sie dziwie, myślę o tym, że ktoś inny może z Nią robić to co ja robiłem, lub nawet robił, myślę o tym, że będzie miała innego z którym będzie spała. Wiem, że nie jest moją własności i nie mogę niczego od Niej wymagać. Ciągle musze cos robic żeby o tym nie myśleć, ale jednak nie potrafię, nawet jak obieram ziemniaki to mi te durne myśli przychodzą. Wiem, jestem żałosny i wszystko co najgorsze i to ciągle coraz głupsze myśli mam. Jak się tego pozbyć, jak nie myślec i jak zapomnieć. Wiem czytałem to forum juz pół dnia prawie i sporo jest tych tematów z zapominaniem, ale nie potrafię sobie z tym poradzić :(. CHyab zaczynam się bac, że jak mi całkeim odbije to zaczne robic głupie rzeczy. Druga osoba tu nic nie pomoże, na brak dziewczyn nie cierpie i jak zechce to sobie znajde, ale wiem, ze nic z tego nie bedzie bo mój poprzedni związek się rozpadł kilka dni temu akurat przez to, że wyznałem prawde, że myślę o innej. Po rozstaniu wcale tego nie oduczyłem a bylem z dziewczyna jakiś czas, łatwo poszło rozstanie i pytanie co teraz? Sam nie wiem. CO ja mam zrobic?
Awatar użytkownika
avell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lip 2008, 15:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: avell » 19 lip 2008, 07:01

Spotkaj się z nią?


Z tego postu wynika, że tęsknisz tylko za seksem z nią. Ciągle tylko łóżko i łóżko.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2008, 09:58 przez avell, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 lip 2008, 13:11

Hipokryta <pijak>

NIE spotykaj się z nią, póki nie pozbędziesz się tego problemu. To Twój problem. Mam nadzieję, że nie miałbyś na tyle tupetu, aby robić zeń i jej problem?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości