coś ze mną nie tak.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

misza2004
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2004, 20:48
Płeć:

coś ze mną nie tak.

Postautor: misza2004 » 20 lis 2004, 21:03

Podoba mi się wiele dziewczyn i z wieloma się chciałbym ustawić. Chodzi o to że jestem nieśmiały i jeśl widzę że moja znajomość z dziewczyną się pogłębia to nie mam odwagi zapytać się czy ze mną będzie. I wten sposób mam wiele przyjaciółek. Co robić?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lis 2004, 21:11

Nie trzeba się pytać o takie rzeczy... to częściej nawet samo wypływa.
Raczej teraz nie wyobrażam sobie siebie wypowiadającego słowa w stylu "Chcesz ze mną chodzić?" :D To wydaje mi się takie troszkę dziecinne...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Gość

Postautor: Gość » 20 lis 2004, 21:29

Nie staraj sie robic niczego na sile. To wychodzi po prostu samo z siebie i czasami nie koneicznie jest inicjatywa faceta (jak sie zwyklo uwazac).

Hehe, zgadzam sie Hardcore, ja bym chyba umarla ze smiechu gdyby teraz ktos do mnei wylecial z takim tekstem.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Re: coś ze mną nie tak.

Postautor: Mysiorek » 20 lis 2004, 22:05

misza2004 pisze:Podoba mi się wiele dziewczyn i z wieloma się chciałbym ustawić. ... Co robić?

Nie rozumiem... co znaczy z wieloma sie ustawić???
Chciałbyś z wieloma chodzić? No.... zdecyduj się, raczej, z którą chciałbyś zamieszać.
A potem możesz w luźnej rozmowie czy żartach wypytać się Jej, jakie są Jej preferencje i kogo Ona by chciała...
...ale sądzę, że jesteś dopiero na samym początku drogi.
Tylko nie zdziw się, bo to One wybierają nas, a nie odwrotnie.
Jeśli żadna nie wysyła sygnałów do Ciebie...
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 lis 2004, 22:13

Tak,tak.Poczekaj na sygnały.Jesteś nieśmiały,bo jesteś młody.To minie,a z drugiej strony,to może dlatego,że jesteś nieśmiały,to trafisz na tę jedyną właśnie,a nie będziesz "ustawiał się" ze wszystkimi dziewczynami,które znasz.Wiesz,czasami z przyjaźni rodzi się miłość!O to właśnie chodzi misza2004 :556:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
ula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 27 paź 2004, 10:56
Płeć:

coś ze mną nie tak.

Postautor: ula » 26 lis 2004, 11:23

a mi sie wydaje ze nie głupio wcale Misza pisze. Pamietam ze bedac duzo młodszą niz obecnie jednak pytanie tej drugiej strony czy chcesz ze mna chodzic to było bardzo powaznie przeze mnie traktowane.......kolezanki ktorym sie zwierzałam zadawały podstawowe pytanie ,,a czy juz zaproponował Ci chodzenie"? - tak tak, własnie tak było i w momencie gdy padło sakramentalne TAK z mojej strony wtedy było wiadomo ze ja i on to para a reszta to koledzy.
A Ty Misza na wszelki wypadek zanim zadasz takie pytanie upewnij sie ze to własnie TA własciwa, zebys sie po prostu nie rozmyslił po krótkim czasie,ciepło pozdrawiam
Ula
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 26 lis 2004, 12:08

wydaje mi sie ze takie rzeczy same wychadza z siebie i nie trzeba sie pytac " czy bedziesz ze mna chodzic" to juz chyba nie te czasy chyba ze ja o czyms nie wiem :)
jak jest wam dobrze to badzcie ze soba po co pytac sie czy mozecie byc para czy nie??
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: coś ze mną nie tak.

Postautor: Aga » 26 lis 2004, 13:32

misza2004 pisze:Podoba mi się wiele dziewczyn i z wieloma się chciałbym ustawić. Chodzi o to że jestem nieśmiały i jeśl widzę że moja znajomość z dziewczyną się pogłębia to nie mam odwagi zapytać się czy ze mną będzie. I wten sposób mam wiele przyjaciółek. Co robić?

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Do czego w ogóle zmierzasz? Chcesz mieć wiele dziewczyn naraz? Bo jesli tak to jedyne co mogę Ci poradzić, to abys wydoroślał!!
A może chodzi Ci o to jak pogłębić związek z dziewczyną żebyście stali się oficjalnie parą?
W takiej sytuacji niewiele trzeba robić, bo jeśli oboje tego chcecie to stanie się to w sposób naturalny- musicie spędzać ze sobą coraz więcej czasu, potem pewnie gdzieś tam jakiś pocalunek, a jesli chcesz się upewnić później to mozna zapytać się czy chce z Tobą być. I tyle.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Re: coś ze mną nie tak.

Postautor: mariusz » 26 lis 2004, 16:01

Mysiorek pisze:Tylko nie zdziw się, bo to One wybierają nas, a nie odwrotnie.


Tak to jest prawda. To kobiety wybierają mężczyzn. Nie wiek skad sie wzieło stwierdzenie ze to faceci je wybieraja...


Aga pisze: ...bo jeśli oboje tego chcecie to stanie się to w sposób naturalny- musicie spędzać ze sobą coraz więcej czasu, potem pewnie gdzieś tam jakiś pocalunek, a jesli chcesz się upewnić później to mozna zapytać się czy chce z Tobą być. I tyle.


Skoro to takie proste... to skad sie biora samotne osoby??


misza2004: Nie przejmuj sie tym ze jestes niesmiały, przejdzie Ci to z wiekiem;) Nie wiem czy cie to pocieszy ale: nie uważam sie za osobe niesmiałą i tez nikogo nie mam;) Po prostu trzeba kiedyś trafić na tą jedyną... ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 26 lis 2004, 16:54

Skoro to takie proste... to skad sie biora samotne osoby??

Mariusz napisałam o przypadku w którym ludzie, że tak powiem ... "mają sie ku sobie" a reszta to tylko kwestia rozwoju wydarzeń.
Awatar użytkownika
Wiertarka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2004, 14:31
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Wiertarka » 26 lis 2004, 17:05

sam w pewnym momencie poczujesz ze to jest wlasnie ta jedyna dziewczyna z którą chcesz byc,a miec wielu przyjaciół to bardzo pozytywna sprawa.bądz cierpiliwy Twoja druga połówka na pewno gdzies tam na ciebie czeka :064:
Poszybować chociaż raz ponad śmierć,ponad czas...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 26 lis 2004, 18:26

Wiertarka pisze:Bądz cierpiliwy Twoja druga połówka na pewno gdzies tam na ciebie czeka :064:


Jak się z kims jest to można tak mówić. Jeżeli zas nie ma się drógiej połowki to trudno jest w nie uwierzyć. Jest to wtedy zdanie jakie mozna sobie powtażać aby wytłumaczyć to i owo.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 27 lis 2004, 12:20

Skoro dużo masz przyjaciółek i nie masz problemu z kontaktami z dziewczynami to najlepiej skupić się na jednej, sprawdzić czy jej ci na tobie zależy oraz starać się z nią często przebywać, spotykać się a potem powoli zbliżać się do niej. Wkońcu przekroczysz granice przyjaźni i kiedy ona nie będzie miała nic przeciwko temu to coś z tego wyniknie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
nedly
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 lis 2004, 23:12
Płeć:

Postautor: nedly » 27 lis 2004, 15:04

wszystko zaczyna się od pocałunku... :D
"tak bardzo Cie kocham moj aniolku...ojb..."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 lis 2004, 17:12

nedly pisze:wszystko zaczyna się od pocałunku... :D


Teoretycznie ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 lis 2004, 22:56

cytrynka pisze:wydaje mi sie ze takie rzeczy same wychadza z siebie i nie trzeba sie pytac " czy bedziesz ze mna chodzic" to juz chyba nie te czasy chyba ze ja o czyms nie wiem :)
jak jest wam dobrze to badzcie ze soba po co pytac sie czy mozecie byc para czy nie??


Cytrynka czasy sie nie zmienily tylko my wyroslismy :) Tez pamietam ze pytanie o chodzenie to byla bardzo powazna sprawa! Teraz sie na to leje i takie rzeczy wychodza same z siebie! Czasem jak ide do moich kuzynow maja ok.14 lat to tez sie podniecaja i zachwycaja ze ten poprosil o chodzenie jakas dziewczyne :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 lis 2004, 06:51

Ok, zgadza sie.
Ale czasem warto sobie conieco powyjaśniać;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lis 2004, 08:21

to nie mam odwagi zapytać się czy ze mną będzie
No to jedyna rada się przełamać !
Ale niech to będzie naprawde jedna z tych wielu, starannie wyselekcjonowana.
Marcinek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 lis 2004, 10:49
Płeć:

Postautor: Marcinek » 30 lis 2004, 12:36

Masz 17 lat , ja w twoim wieku juz niepytalem czy zemna bedzie , chodzilismy razme za rece ,witalismy sie poprzez buzi w usta nie tak jka inni w policzke, i po jakims tam czasie wkoncu juz sami neiwiedzilismy czy jestesmy ze soba czy nie i wtedy ustalilismy ze jestesmy :D
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 01 gru 2004, 19:28

wszystko zaczyna się od pocałunku...

tak tak Nedly...no i co?? no i nic? ech...Nedly Nedly ja juz nic nie powiem bo bys byla zla na mnie , a pamietasz co Ci mowilam? ale nie...nie zrobilas tego:D
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 02 gru 2004, 14:11

Dawaj dziewczynie sygnały, że się Tobie podoba (oczywiście subtelne) - jeśli będzie reagować na nie pozytywnie, zaproponuj jej spotkanie... i tak krok po kroku może coś dużego z tego wyjdzie......?
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości