Pomocy, podobają mi się brzydkie dziewczyny

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

nietypowy

Pomocy, podobają mi się brzydkie dziewczyny

Postautor: nietypowy » 04 mar 2004, 15:17

Witam.

Ostatnio zauważyłem coś dziwnego. Podobają mi sie dziewczyny, które po prostu są brzydkie. Wszyscy znajomi twierdzą, że mam spatrzony gust. Ale nie wiem czemu podobają mi sie dziewczyny, na które oni nawet nie patrzą. Zawsze znajduję w nich coś fajnego. Sam należę do przystojnych mężczyzn. Podobam się wielu ładnym kobietą. Jednak sam nie wiem czemu czyję coś do tych mniej atrakcyjnych (one coś soba reprezentują).

Czy ktos był w podobnej sytuacji??? Czy to normalne??? Pomóżcie, bo sam juz nie wiem, czy jest coś ze mną nie tak, czy co????

:566:
Angel21

Postautor: Angel21 » 04 mar 2004, 17:23

Według mnie nie ma brzydkich kobiet. Przecież każdy ma swój gust no i nie każdemu musi sie podobać jakaś modelka. Sądze, że jesteś normalnym facetem tylko masz inny gust. :)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 mar 2004, 17:24

Bardzo się ciesze że są tacy ludzie jak Ty. Na swój sposób jestes nienormalny :) ale tez wyjątkowy- i to w bardzo pozytywnym sensie. Dlaczego? Bo jak patrzymy na kogoś to oceniamy go najpierw po wyglądzie- trudno żeby było inaczej- i bywa tak że : a) ładna- nawiązujemy kontakt b) brzydka- spadaj kobieto. Tym sposobem tracimy niesamowitą szansę spotkania osoby, która wyglądem grzeszyć nie będzie, ale za to ma dużo w środku i często jest 1000 % lepsza od tych wszystkich lasek. Naprawdę, jeśli takie Ci się podobają to masz szczęście, bo jesteś jak pies, który zobaczył tęczę i może odkrywac jej piękno ( psy nie widzą kolorów)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 04 mar 2004, 17:25

Angel21 pisze:Według mnie nie ma brzydkich kobiet

...........tylko wina czasem brak :twisted:

sa brzydkie kobiety niestety
Angel21

Postautor: Angel21 » 04 mar 2004, 17:30

Oj Foxy mylisz się. Kobiety nie są brzydkie. po prostu mają taką urode która ci sie nie podoba.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 04 mar 2004, 17:32

Angel21 pisze:Oj Foxy mylisz się. Kobiety nie są brzydkie. po prostu mają taką urode która ci sie nie podoba.

daj spokoj. jak widze mala gruba niska dziewczyne, zaniedbana z potarganymi wlosami bez makijarzu to nie wyobrazam sobie ze moze sie komus podobac
Angel21

Postautor: Angel21 » 04 mar 2004, 17:34

No skąd wiesz, może jest ktoś, komu się ona podoba. Przecież jest wiele "brzydkich" kobiet które mają wspaniałych partnerów.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 mar 2004, 17:40

Czy ja wiem? Do pewnego momentu to jest kwestia gustu, ale naprawdę są takie kobiety, których-gdybym była facetem- to kijem bym nie dotknęła. Przykład- dzisiaj w autobusie jechałam z kobietą, tak tłustą że ledwo było widac jej małe oczka, miała wredną i zniesmaczoną minę, wielki nochal, twarz czerwoną tak nienaturalnie jak burak i kurzajki na nosie. Jakbyś pokazał taką dziecku to by się jej bało w nocy, serio, nie wierzę że jakis facet mógłby na nią patrzec i w ogóle nie czuć obrzydzenia. Naprawde przykre jest to, że większość z takich kobiet kompletnie o siebie nie dba i dlatego wyglądają jak kaszaloty.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 04 mar 2004, 17:43

Aga pisze: Naprawde przykre jest to, że większość z takich kobiet kompletnie o siebie nie dba i dlatego wyglądają jak kaszaloty.

no niestety
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 04 mar 2004, 17:46

@ nietypowy
Przeczysz sam sobie. Zdanie "podobają mi się brzydkie kobiety" jest paranoją ponieważ jeżeli coś się tobie podoba, znaczy że odbierasz to jako coś ładnego i wartościujesz pozytywnie a nie negatywnie. Ewentualnie można to ująć w ten sposób, że podobają się tobie kobiety, które dla innych są brzydkie. Wtedy pozostaje tylko jeden komentarz: jesteś normalny tylko masz nietypowy gust.
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 mar 2004, 17:58

Foxy:
Nie ma brzydkich kobiet, są tylko niezdabane :mrgreen:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 04 mar 2004, 17:58

nadal sie nie zgadzam :mrgreen:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 mar 2004, 18:07

Ok, są różne przypadki, ale w większości kobiet można znaleśc cos ciekawego.
Osobiście bardzo nie podobają mi sie grube dziewczyny... Nie wiem czemu takich nie lubię :shock:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2004, 18:10

Mysle , ze potrochu wszyscy tu macie racje co do tego czy są kobiety brzydkie czy ich nie ma ! tylko ze kiedy mówimy o tych brzydkich to kazdy patrzy innymi kryteriami i stąd to sie bierze , bo faktycznie gruba zaniedbana kobieta zawsze dla wszystkich bedzie brzydka bo i co w niej ładnego ? gruba ale zadbana , to jzu inny temat , zwsze sie znajdzie amator puszystych .
I nie przejmuj sie , mnie też kiedys mówiono ze mam swira bo podobały i podobają mi sie nadal według nich oczywiscie brzydkie kobiety , a ta brzydka kobieta to
Ruda z jasną cerą i piegami , dla mnie jak i inne , takie kobiety są popprostu sliczne !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 04 mar 2004, 20:28

...brzydkie kobiety... głupkowaty temat (ALE SIE WYPOWIEM) to ze kazdy ma swój gust to fakt, ale wszytko się zaciera.....dosłownie wszystko każda niedociągłość kiedy pojawia się uczucie.... :roll:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 mar 2004, 20:37

Krzysiu:
"Ładność" to indywidualne podejście każdego. Znam jedną rudą dziewczynę, o jasnej cerze z piegami i uważam ją za bardzo ładną. (nie podoba się ona wielu)
Rónież zauważyłem, że podoba mi się wiele dziewczyn które nie podobaja się moim znajomym, i odwrotnie. Ale wszyscy się juz przyzwyczailiśmy do tego ze mamy odmienne gusta i się już sobie nie dziwimy.

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2004, 21:54

Przypomnial mi sie kawal na temat:

Dwoch kolesi zdecydowalo sie isc na imreze z panienkami coby gdzies wsadzic. Jeden z nich zalatwil 2 babki, one czekaly w samochodzie.
- A one ladne sa chociaz?
- no wiesz, troche wypijesz i nabiora krztaltow
Ida do samochodu, ten koles patrzy na nie i mowi:
- stary, ale tyle to ja nie wypije ;) :twisted:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 07 mar 2004, 00:48

Rzeczywiście po alkocholu kobiety czasem wyglądają o niebo lepiej:) Mój kolega kiedyś po imprezie obudził sie u boku jakiejś koszmarnie grubej dziewczyny. nie mógł sie nadziwić, co go skłoniło by się z nią przespać. Był zaskoczony samym sobą. Na szczęscie doszli do wniosku, że byli pijani i rozeszli się każdy w swoją drogę...

Nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 07 mar 2004, 12:52

Normalny jesteś, a skoro Ci się podoba widać... brzydka nie jest, atrakcyjna dla Ciebie, nieatrakcyjna dla innych i już. Zaden problem... Nieprawdaż?
A'propos nad gustami się nie dyskutuje. ; )
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 mar 2004, 18:48

Albo i Ci sie nie podoba, ale masz akurat chwilowo taki kaprys ;)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 07 mar 2004, 19:11

Brzydkich dziewczyn nie ma, szczególnie jak ktoś się nimi zajmie...chodzi mi tu o to ile jest przypadków, że wystarczy trochę pudru, cieni do oczu, pomadki, pofarbowania albo innego uczesania włosów i laska jak ta lala :)
Trzeba chyba jednak odróżnić dziewczynę brzydką od niedbającej o siebie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 mar 2004, 19:13

Sa brzydkie dziewczyny! Tak jak i faceci...
Po prostu czasem laska ma takie krztalty twarzy ze sie odechciewa wszystkiego ;)
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 07 mar 2004, 21:24

Po prostu czasem laska ma takie krztalty twarzy ze sie odechciewa wszystkiego
No tak.. hehe ;)
Ale to też subiektywne troszkę, Tobie się odechce innemu zachce. No i co? No i nic. Matka Natura nas uposaża, raczyć proszę nie zaglądać do Jej inwentarza ;) Toć to całkiem delikatna sprawa czy szykuje się Pani/Pana gęby naprawa ;)

Pozdrawiam :D
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 mar 2004, 08:25

Po prostu czasem laska ma takie krztalty twarzy ze sie odechciewa wszystkiego


A ja uważam, że nawet takie kształty mogą sie komus spodobać. Przecież jest multum ludzi i multum gustów. Jak to mówią: "Każda potwora znajdzie swego amatora"
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 08 mar 2004, 19:52

Dokladnie! Zresztą brzydką twarz da się czasem (zależy od inteligencji) zatuszować cechami osobowości. Nawet jeśli się wydaje brzydka, a ubiera się nie najgorzej, widać, że ma gust, to też inaczej się na taką patrzy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 mar 2004, 22:39

Jezeli np komus bedzie sie podobala laska co wg mnie jest "potworem" nie zmienia to faktu ze on sam tez bedzie mial typ panienki ktora bedzie dla niego brzydka ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 mar 2004, 23:11

Coś co dla jednych jest potworem dla innych może być szczytem ich marzeń. A jak i czemu tak się dzieje to nie wiem:) Przeróżne ludzie mają urojenia. Jeden zbiera znaczki, a inny marzernia....

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Mysza~
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2004, 11:24
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mysza~ » 26 mar 2004, 11:51

A pamietacie była taka bajka o brzydkim kaczątku - spójrzcie z takiego brzydkiego kaczątka wyrósł piekny łabędź. Tak samo jest z kobietami. Na początku mogą byc przeraźliwe brzydkie ale za jakis czas, jak zaczną lepiej dbac o siebie, innym gały mogą wyjść z podziwu. :D
O jezu jezu nie mam w lodówce majonezu.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 11:58

"Jednak ja to miedzy bajki wloze"...
Czasem sa jeszcze brzydsze ;)
panna nikt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 23 mar 2004, 13:08
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: panna nikt » 27 mar 2004, 21:32

zlitujcie sie ludzie!!!!
nikt nie jest brzydki z wyboru....
zamiast tak te "brzydkie panny" obgadywac pomyslcie jak one sie z tym czuja....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości