Najgorsze uczucie.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ZTF
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2005, 16:04
Skąd: --------------
Płeć:

Postautor: ZTF » 27 maja 2005, 17:54

Imperator pisze:
ZTF pisze:Strach przed całkowitym upadkiem moralnym młodzieży polskiej.


Weź przestań już p****lić o tym upadku moralnym, bo to już się nudne robi...


Skąd tyle jadu i żółci u tak młodego internauty??
Jestem tu aby pilnować dóbr moralnych

Nakierowywać młodych na dobrą stronę

Nie dopuszczać do głupoty i chamstwa

Jestem Zbulwersowany tym forum
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 maja 2005, 21:40

Skąd tyle jadu i żółci u tak młodego internauty??

O takie rzeczy to racz na privie się pytać lub w swoich topicach. Nie zaśmiecaj mojego! <zly1>
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 27 maja 2005, 22:31

bezsilnosc i nieodwzajemniona milosc. nieoryginalnie...
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
1rayvin1

Postautor: 1rayvin1 » 28 maja 2005, 00:08

Samotnosc... :(
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 28 maja 2005, 00:23

Też bezsilność, zresztą często będąca konsekwencja mojego działania. Zaplączę się tak, że mam sytuację bez wyjścia, zawalę coś i już za późno nadrabiać - to najgorsza bezsilność. Jak już po prostu na coś za późno. Tylko usiąść i płakać... I zawsze tak właśnie robię: siedzę i ryczę. Pogrążam się w otchłani rozpaczy ;)
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 28 maja 2005, 10:05

ZTF pisze:
Imperator pisze:
ZTF pisze:Strach przed całkowitym upadkiem moralnym młodzieży polskiej.


Weź przestań już p****lić o tym upadku moralnym, bo to już się nudne robi...


Skąd tyle jadu i żółci u tak młodego internauty??


ZTF nie zadawaj takich pytań... To oczywiste, niektórzy cynicznie podchodzą do sprawy, nie badając jej głębiej, niewiem po co się tak unosić... A co do upadku moralnego to się zgadzam, chociaż nie wszyscy tak postępują. Są jeszcze fajni ludzikowie na tym świecie :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 maja 2005, 10:57

Krystian pisze:. Są jeszcze fajni ludzikowie na tym świecie

Czyli Krystian i ZTF :D
A moze to jeden ludzik? :>

Jakos dziwnie Krystian sie pojawil, jak zasugerowalem, ze ZTF i Krystian mzoe byc ta sama osoba :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 28 maja 2005, 11:00

a dla mnie najgorsze dwa uczucia : niepewnosc i STRACH (tego ostatniego doswiadczylam naprawde bardzo mocno i to z tych dwoch jest najgorsze..... :/ )
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 28 maja 2005, 12:05

a mnie ostatnio denerwują moje "myślotoki", które nie prowadzą do żadnych wniosków.. wariacje na dowolnie zadany temat :|
nie wiem jak można by nazwać to uczucie, gdy sobie to uświadamiam, ale ono również nie należy do przyjemnych :]

EDIT: wybacz Moon, jeśli się zoff-topicowałam :D
Ostatnio zmieniony 28 maja 2005, 12:06 przez Pogosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 28 maja 2005, 12:05

A dziś jest mi bardzo przykro... I to kolejne z tych najgorszych uczuć..
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
niepale
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2004, 13:14
Skąd: a stąd
Płeć:

Postautor: niepale » 28 maja 2005, 12:28

Dla mnie najgorszym uczuciem jest...

zdrada mojej ukochanej. Na wszystko inne jakoś da się zaradzić (wg mnie) ale uczucie, że Twoja druga połówka, osoba która kochasz ponad wszystko i wierzysz jej bezgranicznie... zdradza Cie, i tego samego dnia mówi Ci, że Cie kocha i, że jesteś tylko Ty...
ech...
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 31 maja 2005, 00:00

No właśnie Imperatorze skąd tele złości, żółci itd.? no pytam skąd, bo mi już na ZTFa żólci w trzewiach brakuje :)
<browar> piwko dla Ciebie przyjacielu
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 31 maja 2005, 22:50

Najgorsze? Platoniczna miłość, nieodwzajemnione uczucie...Tracisz głos, męczysz się... Jak mnie dopadnie to zdycham...... Ale na szczęście w końcu mija....
Co mnie doprowadza no nerwicy to PMSy;), moja słaba wola, bezsilność w sytuacji którą sama sprowokowałam... [ani krzyk ani płacz nie pomaga, ewentualnie naprawdę głośna muzyka i duuużo czekolady]. Nie cierpię tego, wiem że powinnam rzucić swój nałóg [już wiem, rozwale klawiature:DD] ale i tak codziennie siedzę...Jutro mam sprawdziany, więc co ja tu jeszcze robię...?
Awatar użytkownika
Myszka
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2004, 11:36
Płeć:

Postautor: Myszka » 05 cze 2005, 17:50

niepale pisze:Dla mnie najgorszym uczuciem jest...

zdrada mojej ukochanej. Na wszystko inne jakoś da się zaradzić (wg mnie) ale uczucie, że Twoja druga połówka, osoba która kochasz ponad wszystko i wierzysz jej bezgranicznie... zdradza Cie, i tego samego dnia mówi Ci, że Cie kocha i, że jesteś tylko Ty...


Tak bardzo to rozumiem.....To prawda dla mnie to również najgorzsze uczucie , tego sie nie da opisać i nigdy sie nie zapomina tak strasznej krzywdy...Uczucia jakie towarzyszyły mi wtedy pozostaja do dziś i niepotrafię sie od nich uwolnic...
Najgorzej jest być nikim dla kogoś kto jest dla ciebie wszystkim....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 12 cze 2005, 00:06

moon pisze:Jakie jest dla was najtrudniejsze, najgorsze, najbardziej miażdżace uczucie?

ZAZDROŚĆ-zdecydowanie...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
eliza1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2005, 09:55
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: eliza1986 » 15 cze 2005, 10:09

nie nawidze jak mnie ktoś ignoruje


Hej, mam pytanie do facetów a mianowicie mam faceta od roku napoczatku było tak fajnie, spedzanie czasu razem całymi dniami, buziaki, miłe słówka niestety teraz to sie zmieniło ;( Dlaczego?? Wiem, że jak sie jest razem dłużej to później wszystko sie zmienia ale dziewczyny chc a byc traktowane tak jakbyśmy dopiero ze sobą chodzili. Wiem, że facet musi mieć tez czas dla kumpli ale jeśli on idzie z zkumplami ja najczęściej siędze w domu i sie dołuję. Odkąd z nim jestem niepotrzeba mi koleżanek on mi wystarcza widze w nim przyjaciela, faceta ...
No i jeszcze jedna sprawa czemu zawsze w gronie kumpli zapominacie o dziewczynach?? Mój boy gada z nimi itp. a ja siedzę jak szara mysz pod miotłą. Albo widzimy sie a on siedzi przed kompem a ja sie czuje jakbym mu przeszkadzała tylko ;/

Już tak nie chce, Więc panowie szanujcie swoje skarby bo takim traktowaniem je stracicie raz na zawsze
Awatar użytkownika
happy
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 cze 2005, 20:34
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: happy » 15 cze 2005, 12:46

Zabawa uczuciami ... bycie oszukiwanym <pijak>
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 20:28

eliza1986 pisze:No i jeszcze jedna sprawa czemu zawsze w gronie kumpli zapominacie o dziewczynach??


hmm...ja tam tego nie zauważyłam :>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 cze 2005, 20:52

hmm...ja tam tego nie zauważyłam


Ale są takie typki :/
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 21:02

cubasa pisze:Ale są takie typki Eeee.. no ten tego...


może nie zauważyłam, bo sie z takimi typkami nie spotykam :P
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 cze 2005, 21:05

unlucky_sink pisze:może nie zauważyłam, bo sie z takimi typkami nie spotykam


Ani ja:)

Ja ich tylko znam :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 cze 2005, 21:38

najgorsze uczucie? niepewnosc, bezsilnosc... Wlasnie cos co teraz odczuwam
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 22:57

Elspeth pisze:niepewnosc, bezsilnosc...


ja odczuwam to samo... jest cała masa najgorszych uczuć... "każdego dnia" odkrywam nowe..
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 16 cze 2005, 12:17

Brak wartości, perspektyw... Okropne odczucie. Stan, w którym się zastanawiam, kim ja w ogóle jestem, do czego dążę, czy dobrze postępuję, czy moje życie ma sens. Stan, w którym chciałoby się to wszystko zakończyć jednym ruchem i dłużej nie męczyć sie z myślami.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 16 cze 2005, 12:31

do niedawna najgorszym uczuciem było uczucie samotności...przyćmiewało totalnie wszystkie pozostałe negatywne.

Teraz najgorsza jest niepewność. Każdy dzień przyosi nowe doznania. Nigdy nie wiadomo co cię czeka. Boję się ze w jednej chwili moze upasc caly mój światopogląd, zmienić się cale zycie np. spowodowane śmiercią mamy, taty (odpukać)

Ptaszek pisze:Brak wartości, perspektyw... Okropne odczucie. Stan, w którym się zastanawiam, kim ja w ogóle jestem, do czego dążę, czy dobrze postępuję, czy moje życie ma sens. Stan, w którym chciałoby się to wszystko zakończyć jednym ruchem i dłużej nie męczyć sie z myślami.


Te uczucia o ktorych piszesz, zalatują mi depresją. Może pomyśl o fachowej pomocy?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 16 cze 2005, 12:36

Myślałam już o tym nie raz, ale nie jest jeszcze tak tragicznie. Myślę, że w tej kwestii przede wszystkim sama muszę sobie pomóc. Po prostu zdarzają się takie myśli. Czasem 1-2 dni, czasem przez okrągły tydzień czy dłużej. Ale nie bez przerwy.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 16 cze 2005, 12:42

to troche lepiej, ale wiesz dlaczego tak ci napisalem? Bo masz dajacy do myslenia opis "i tak wszyscy umrzemy" do tej pory uwazalem to za bardzo fajny koncept ale po twoim poscie zaczalem go powiazywac z twoim stanem:)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 16 cze 2005, 21:39

jako nalogowcowi jest mi cholernie zle rano, jak nie mam kubka goracego mleka. ale to tak z innego rodzaju uczuc...
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości