Znaki zodiaku a partnerstwo

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 07 cze 2005, 22:12

Koko pisze:Pozdrów Wiolę.


Pozdrowiłem. Ona też cię pozdrawia.

Justa pisze:A co do raków to kontakt mam z nimi niemalże telepatyczny


Podobno Raki są romantyczne :) Pamela Anderson też jest spod Raka. Hehe, z roku na rok taka się robiła romantyczna, że miała więcej facetów w łóżku niż ja włosów na głowie :D Rzeczywiście te horoskopy się nie sprawdzają. To tak samo jak ze znaczeniami imion.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 cze 2005, 08:05

Justa pisze:Jestem skorpionem i nie rozumiem dlaczego ludzie mają takie podejście do tego znaku?? bo są złośliwi?? mściwi?? kto dzisiaj taki nie jest,nie patrząc na horoskop...to bez sensu "wsadzać do jednej szuflady"
Ten kto dobiera sobie partnera na podstawie horoskopu to ma nierówno pod sufitem szczerze mówiąc.A co do raków to kontakt mam z nimi niemalże telepatyczny ;) :P


Piszesz tak bo nie zgłebiłąś tematu , gdybym drugi raz miał sobie dobierac partnera , wybierał bym według znak zodiaku i wcale nie uwazam iz mam nierówno pod sufitem ! twierdze inaczej ...Ty ...... nie masz rozeznania ! i ot wszystko , to co piszesz o znajomych i kolezankach , to takie sobie pisanie ! <browar>

W takim samym sensie jak jazda luksusowaymi samochodami , jak sie przejedziesz takimi powiesz ne ma róznicy aż takiej by na ten temat rozmawiac , gdy jednak pouzytkujesz kilka z takich ...wybierzesz juz tylko jeden !! albo dwa . I tu jest tak samo !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 cze 2005, 21:45

według onetowskiego horoskopu partnerskiego i seksualnego ja skorupiak i moja pani raczek jesteśmy idealnie dopasowani :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 09 cze 2005, 09:43

Hardcore pisze:ja skorupiak

tzn. "skorpion" chciałeś powiedzieć? :) no widzisz, niby tak horoskopy piszą, a ja znam 3 pary w składzie RAK + SKORPION, którym wspólne życie nie ułożyło się dobrze.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
bik79
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 17 cze 2005, 09:37
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: bik79 » 22 cze 2005, 10:59

znaki zodiaku to jest TOTALNA BZDURA wymyślona przez kolesi o sporej fantazji. to ze teraz sobie patrzymy w niebo i widzimy jakiś układ gwiazd to ich juz od dobrych setek(jak nie milionów) lat nie ma już lub dawnoooo zmieniły swój kształt. teraz dopiero dochodzi do nas światło tych gwiazd (wszystko zalezy od odległosci)-wiele znich jest już tylko gwiezdnym pyłem. a to co jest napisane w gazetach to jest to w taki sposób przedstawione aby każdy znalazł cos dla siebie. tak samo jak z wróżacymi cygankami-zawsze powie ci to co chcesz usłyszeć
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 22 cze 2005, 12:01

Totalną bzdurą bym tego nie nazywała... Jeśli już totalnie to z przymrużeniem oka, ale na swoim przykładzie: jestem Wagą i idealnie (z malutkimi wyjątkami) pasuję do opisu tegoż znaku <aniolek2> , podobnie u znajomych, u wielu z Nich widzę naczelne cechy znaku, spod którego są.
I lubię z czystej ciekawości znać znak zodiaku najbliższych mi osób.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
dreamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 wrz 2004, 09:05
Skąd: Poland
Płeć:

Re: Znaki zodiaku a partnerstwo

Postautor: dreamer » 25 cze 2005, 10:33

idiot pisze:Co sadzicie o partnerstwie osób urodzonych w tym samym znaku zodiaku. Sa pogłoski, że takie osoby nie będą do siebie "pasować". Co sadzicie na ten temat? Czy np. Rak z Rakiem bedzie to dobry zwiazek? Czy gwiazdy mają wpływ na nasze życie?

dawno juz nie slyszalem wiekszej bzdury :D sami decydujemy o swoim zyciu i malo co, a juz na pewno nie znaki zodiaku, beda decydowac o tym, co nas spotka w zyciu
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 26 cze 2005, 01:46

dokladnie. nie wierze w znaki zodiaku. ja np jestem zodiakalnym lwem, a na codzien raczej daleko mi do krola dzungli :)
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Re: Znaki zodiaku a partnerstwo

Postautor: salome » 28 cze 2005, 11:48

idiot pisze:Co sadzicie o partnerstwie osób urodzonych w tym samym znaku zodiaku. Sa pogłoski, że takie osoby nie będą do siebie "pasować". Co sadzicie na ten temat? Czy np. Rak z Rakiem bedzie to dobry zwiazek? Czy gwiazdy mają wpływ na nasze życie?

mam to samo pytanie czy 2 wagi w lozku to jest to??
czy 2 wagi(zodiakalne) w partnerstwie to jest to??
pozdrawiam i zycze znalezienia odpowiedzi
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 cze 2005, 01:13

salome pisze:mam to samo pytanie czy 2 wagi w lozku to jest to??
czy 2 wagi(zodiakalne) w partnerstwie to jest to??


Wagi swietnie sie ze sobą dogadują, odbieraja na tych samych falach, czasem widza odzwierciedlenie w drugiej osobie samego siebie, ale to podobienstwo na dluzsza mete i w partnerstwie potrafi sie znudzic. Wagi potrzebują kopa, jakiegos silnego bodzca osoby skrajnie od siebie różnej, a nie tak samo niezdecydowanej jak ona.
Po dłuzszym czasie nie intryguje, bo jest przewidywalna. Choc na pocztaku jest niesamowicie :) wiesz cos o tym hm?

Pozdawiam (WAGA):) po przejsciach z drugim takim jak ja ;)
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 29 cze 2005, 15:50

nie wieze w te wszystkie bzdury :D bardzo mile spedzam czas z dziewczyna oboje jestesmy spod koziorozca ;] to spod jakiego znaku jestesmy to akurat najmniej wazne :]
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 234 gości