Powiedziec czy nie??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 wrz 2006, 22:59

TedBundy pisze:Z każdą pierdołą trzeba lecieć od razu?

Tak, jakbyś większymi pierdołami nie dzielił sie na co dzień :D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 04 wrz 2006, 23:00

TedBundy pisze:a takie teksty to żenada, po prostu Która inteligentna kobieta się na nie zdecyduje?.
A co Ty, bab nie znasz? Od razu może nic nie powie, ale do tematu wróci, choćby za tydzień <hahaha>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 wrz 2006, 23:01

niech sam zdecyduje :] Bzdurka i tyle, IMO.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 04 wrz 2006, 23:01

pani_minister pisze:Tak, jakbyś większymi pierdołami nie dzielił sie na co dzień
Przecież Ted rozmawia ze swoją dziewczyną tylko o marksizmie. Ich związek jest intelektualny <hahaha>

Sorry za OT
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 wrz 2006, 23:05

TedBundy pisze:Bzdurka i tyle

Widocznie nie taka bzdurka dla niego, skoro aż topik założył :] A skoro przywiązuje do tego taką wagę, to tym bardziej nie ma sensu się czaić i ukrywać.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 wrz 2006, 23:06

A ja uważam, że od tego jest ta druga osoba przy nas, żeby można było dzielić się każdą najdrobniejszą pierdołą.
Jeśli czujesz potrzebę Jej powiedzieć, powiedz. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 04 wrz 2006, 23:11

Dobrze dziewczyny piszą - lepiej żeby się tego dowiedziała od Ciebie. Jeśli ktoś Cię tak napastuje to kto wie - może będzie chciała pogadać z Twoją dziewczyną i jej jakiś głupot naopowiada? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 wrz 2006, 08:18

mrt pisze:Jak Ci pięć bab pisze, że ma powiedzieć, to znaczy, że ma powiedzieć, bo może być dym

Niech sobie mówi. Ja tylko dobrych rad udzielam :)

mrt pisze:Bo faceci to z reguły mają gdzieś takie pierdoły. To kobiety mają wszechstronne zainteresowania i rozwinięte horyzonty. Jesteśmy żądne wiedzy, w przeciwieństwie do ograniczonych facetów

<hahaha> Piękny eufemizm. :D To ja przetłumaczę - wścibskie, zaborcze, zazdrosne i z paranoją ;)

mrt pisze:- skoro nie powiedziałeś, to znaczy, że miałeś coś do ukrycia

Skoro nie powiedziałaś mi ostatnio w którym klubie byłaś z koleżankami (a ch** mnie to obchodzi skąidnąd :) ), to przecież oczywiste, że w tym ze striptizem :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 wrz 2006, 08:20

Sir Charles pisze:wścibskie, zaborcze, zazdrosne i z paranoją


z chorą zazdrością, a nie normalną :] Podpisuję się pod tym <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 wrz 2006, 08:30

To ja MRT napisze co sie stac moze jak powie , teoretycznie chipotetycznie , wszak Mrt też tak napisala <aniolek>

Na kazde dzis nie moge sie spotkac , Ona bedzie saczyc zapytania czy czasem z nią sie nie umówił
Na jakakolwiek niemoc w sexie bedzie miala mysli , ze byc moze wypstrykał sie gdzie indziej
Jezeli gdzies pujdzie z kolegami , nie bedzie Ona wiedziala czy czasem ona (ta druga) za nim tam nie polazła
Czy naprawde ona go nie interesuje ? byc moze o niej jednak marzy , do niej wzdycha ?
Czy po kłutni , jednak sie z nią nie umówi ?
Zamiast spedzac mile chwile razem , bedzie go pytala , czy dzis , wczoraj , znowu dzwoniła , co mówiła ?
itd.
mam dalej ciagnac ten watek ?

tak byc oczywiscie nie musi , ale Oni mają po 20 lat MRT, znają sie 4 miesiace , tu jest róznie.

Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu .
Na tym etapie , cokolwiek nie zrobi moze sie to obrucic przeciwko niemu .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Zenon_Zmyłer
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2006, 15:16
Skąd: GOP
Płeć:

Postautor: Zenon_Zmyłer » 05 wrz 2006, 19:23

Spokojnie :)W sumie to wczoraj nie dzialalo mi forum i teraz to wszystko czytam, a i tak jej powiedzialem. Do momentu tekstu ze jej odmowilem to widzialem w jej oczach juz zdenerwowanie zmieszane z przygnebieniem ale pozniej dostalem kiss i po krzyku . A wiec fececi , jak Wam zalezy to mowic !!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 wrz 2006, 19:25

Zenon_Zmyłer pisze:A wiec fececi , jak Wam zalezy to mowic

Indukcja <zalamka>
soul of a woman was created below
Zenon_Zmyłer
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2006, 15:16
Skąd: GOP
Płeć:

Postautor: Zenon_Zmyłer » 05 wrz 2006, 21:52

no moze zapachnialo indukcja , bo w sumie kazda sytuacja i kobieta jest inna i niczego nie mozna byc pewnym ale jakos tak bezmyslnie napisalem :)
Awatar użytkownika
lukasek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:45
Skąd: z netu:)
Płeć:

Postautor: lukasek1983 » 05 wrz 2006, 22:48

Na moje to jestes sprawdzany hihi Kazala kolezance zgrywac jakas zainteresowana panienke, chce cie wybadac:) Pozdro:)
WORLD HOLD ON :)
Zenon_Zmyłer
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2006, 15:16
Skąd: GOP
Płeć:

Postautor: Zenon_Zmyłer » 06 wrz 2006, 16:52

Szczerze to w to watpie bo ta laska co dzwonila jest u mnie z dzielnicy a moja Piekna mieszka gdzie indziej i ta co dzwonila mowila ze juz z nia gadalem jak pracowalem (sprzedawca) w wakacje. Ja jej nie pamietam ale coz. A nawet jesli to mam dowod ze nie zdradzam :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 06 wrz 2006, 17:58

Mówić sobie wszystko, taką teorie wyznaję. Ale każdy lubi co innego. Ja wolę znać gorszą prawdę niż lepsze kłamstwo. Zatajanie świadczy o brakach emocjonalnych. Tyle w temacie.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 wrz 2006, 09:51

natasza pisze:Mówić sobie wszystko, taką teorie wyznaję. Ale każdy lubi co innego. Ja wolę znać gorszą prawdę niż lepsze kłamstwo. Zatajanie świadczy o brakach emocjonalnych. Tyle w temacie.

ja tez wole prawde jaka by ona nie była, nie ukrywam istotnych rzeczy.
ale takiej dupereli ( gdybysmy razem nie mieszkali) pewnie bym nie powiedziała. To miała by dla mnie tak małe znaczenie jak rozmowa z kims w kolejce do lekarza. Jednak jak mieszczamy razem to spedzamy ze soba więcej czasu i moze bym p[owiedziała. ale nie na zasadzie zastanawiania sie nad tym. Zwyczajnie jak by mi sie przy nim przypomniało to bym powiedziała.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 07 wrz 2006, 11:25

zwiazek wymaga szczerości wiec jeśli myślisz poważnie o przyszłości z nią...to powinnes sam powiedzieć... milczenie czasem jest jednak wskazane, kiedy np.twoja kobieta jest strasznie zazdrosna... to mogło by zatruć wasz ziwazek... jeśi jednak nei traktujesz jej serio i jest to dla was zwiazek tymczasowny tzw dla rozrywki to chyba twoja sprawa co nie...?;) żyje sie raz!:)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 07 wrz 2006, 11:35

unlucky_sink pisze:Chociaż ja bym nie powiedziala żeby niepotrzebie nie denerwować

Zatajanie rzeczy w zwiazku dla dobra drugiego czlowieka? To jest dopiero dziecinada! Zwiazek to przede wszystkim szczerosc! Ja bym powiedzial od razu! Mialem podobna sytuacje, ale z SMSami. Moja byla naslala na mnie swoja kolezanke, ktorej sie podobam. Jak dostalem pierwszego SMSa w ktorym pisze, ze moj numer ma od Agaty, mojej bylej dziewczyny, ze Agata leci na moja kase i samochod, ze Agata kocha jej brata a nie mnie itp., od razu wyslalem jego tresc mojej dziewczynie i powiedzialem co sie dzieje. Nie czekalem, wiedzialem, ze sie wkurzy... Ale wkurzylaby sie duzo mocniej i to do tego na mnie za zatajenie tego.
kamila19
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2006, 08:46
Skąd: krościenko
Płeć:

Re: Powiedziec czy nie??

Postautor: kamila19 » 19 wrz 2006, 22:14

myśle że należy powedzieć od razu a nie ukrywać przed nią,lepiej jak się od ciebie dowie niż od kogoś póżnniej <belt>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 wrz 2006, 22:16

moze po fakcie ale zdanie zmieniła. Jesli ktos w naturalny sposób uwaza to za pierdołe be znaczenia, to nie mówi. ale jak dla kogos to dylemat to powinien powiedziec, bo skoro ma watpliwości skoro rozwaza to wtedy ma to znamiona ukrywania sprawy
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 19 wrz 2006, 23:16

unlucky_sink pisze:Chociaż ja bym nie powiedziala żeby niepotrzebie nie denerwować

podenerwuje sie i za moment jej przejdzie :] chociaz nie wiem czym tu sie denerwowac...
w sumie to niechcialbym uslyszec od swojej dziewczyny, ze ktos do niej wydzwania nawet, jezeli mowi ze nie spotka sie... cisnienie od razu w gore by mi podskoczylo <aniolek> ale to pewnie sie zmieni jak bede mial taka, ktorej do konca zaufam albo to juz taka zazdrosc :)
biorac pod uwage to jak ja bym sie zachowal, i to jak Twoja luba moglaby sie zachowac to dla swietego spokoju i raczej wiekszego zaufania powiedzialbym jej, bo rzeczywiscie to moze byc jakis "walek", bo raczej wiekszosc ludzi rozumie jak ktos mowi, ze jest zajety i nie chce sie spotkac... <browar>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości