jestem zabawką?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 02 lis 2008, 17:10

Dzindzer pisze:Mam chociaż nadzieje, ze już wiesz, że nic z tego nie będzie
pewnie.

Ale mam doła, cały dzien proboje sie uczyc na jutro ale nie dam rady sie skupic, jakies rady ?
Ostatnio zmieniony 02 lis 2008, 18:40 przez ministerPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 02 lis 2008, 22:26

na to nie ma rad.... musisz zapomnieć i tyle, skupić się na nauce :]
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
pejot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 18 gru 2005, 23:53
Skąd: Podziemie
Płeć:

Postautor: pejot » 03 lis 2008, 00:47

ministerPL pisze:
Dzindzer pisze:Mam chociaż nadzieje, ze już wiesz, że nic z tego nie będzie
pewnie.

Ale mam doła, cały dzien proboje sie uczyc na jutro ale nie dam rady sie skupic, jakies rady ?



A nie mówiłem?. Odsyłam do poradnika zrywania
"...mogę wszysko, to ma dwie strony."
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 lis 2008, 05:40

ministerPL pisze:Ale mam doła, cały dzien proboje sie uczyc na jutro ale nie dam rady sie skupic, jakies rady ?


Moja rada dnia, widzisz kobiety w zasadzie nie mają uczuć, podam konkretny przykład.
My jesteśmy o wiele bardziej romantyczni. Bo widzimy jakąś kobietę poznajemy ja i w zasadzie jest tak, zakochujemy się pałamy do nich najpiękniejszym uczuciem jakie możemy sobie wyobrazić. De facto nie możemy od nich już się uwolnić, bez nich nawet cieko było by sie pokazać na ulicy. Z nimi stajemy się lepsi mamy rzeczy na których nigdy nam nie zalezało dom samochód praca. To one nadają sens naszemu istnieniu, bez nich pewnie bylibyśmy zapitymi łajdakami w poszarpanych portkach.

Natomiast kobiety takimi uczuciami obdarzają "buty".

No niestety, więc się nie przejmuj idź zapij pałe i będziesz żył dalej. <pijak>
Ostatnio zmieniony 03 lis 2008, 05:56 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 2 razy.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lis 2008, 09:47

Zatem zle ja ocenilem. Ona po prostu chciala cie potraktowac przedmiotowo. Zaliczyc 8)
I zaliczyla. Trzeba bylo rozdawac karty, a nie brac. Gdybys jej nie pokazywal ze na niej Ci zalezy, a jedynie ze fajnie z nia spedzasz czas, a jak z nia nie jestes to tez fajnie spedzasz czas to byc moze pukalbys ja nadal :P Kobiete trzeba intrygowac, ciekawic. Zwlaszcza taka ktora jest przygoda. Trzeba byc jak Bond, a nie Werter <banan> <banan> <banan>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lis 2008, 10:04

Krzych(TenTyp) pisze:Moja rada dnia, widzisz kobiety w zasadzie nie mają uczuć, podam konkretny przykład.

A faceci to świnie, faceci to penisem myślą, a Polacy to sami złodzieje, a co rude to wredne <chory>

Maverick pisze:Gdybys jej nie pokazywal ze na niej Ci zalezy, a jedynie ze fajnie z nia spedzasz czas, a jak z nia nie jestes to tez fajnie spedzasz czas to byc moze pukalbys ja nadal :P

Nie. Nie gdyby pokazywał, ale gdyby tak było, gdyby choć trochę umiał ocenić sytuację i więcej myślał głową
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 03 lis 2008, 13:45

Ja się zgodzę z Krzychem, Byłem złajdaczałym menelem który pił całymi dniami i chodził po klubach szukał zaczepki, gdy poznałem kogoś na kim mi zaczęło zależeć, zacząłem się ogarniać, przestałem palić , pić, zacząłem się dobrze odżywiać, więcej czasu spędzać na siłowni i nie po toby siłę wyrobić ale ładnie wyrzeźbić ciałko. Pieniądze zamiast na fajki i alkohol zacząłem przeznaczać,na drogie perfumy, modne ubrania, na jakieś kwiatki, lizaczki, obiadki, kino,gokarty i inne takie, robiłem wszystko oby miło spędzić razem czas. Jeśli dla ciebie DZindzer jest to myślenie penisem to się zgodzę, że myślimy penisem (chociaż dla mnie to jakieś uczucia), a tym samym dziewczyny nie mogą posiadać uczuć którymi by się kierowały, ale kierują się głową, bo dla nich uczucie do faceta to zwykła rozkmina - wyliczanie plusów i minusów np facet kupił mi kwiatki to dostanie dzisiaj buziaka, itp. ... .A facet nie robi tego żeby go dostać tylko żeby dziewczynę uszczęśliwić, bo mu to sprawia szczęście.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lis 2008, 13:52

ministerPL pisze:Jeśli dla ciebie DZindzer jest to myślenie penisem to się zgodzę, że myślimy penisem

Nie zrozumiałeś mnie. Zacytowałam fragment o tym, ze kobiety z zasady nie maja uczuć i napisałam podobne mądrość. Ale, że akurat Ty nie załapałeś to mnie nie dziwi.
To co napisał Krzych jest tak samo prawdziwe jak to co napisałam ja.

ministerPL pisze:a tym samym dziewczyny nie mogą posiadać uczuć którymi by się kierowały, ale kierują się głową, bo dla nich uczucie do faceta to zwykła rozkmina - wyliczanie plusów i minusów np facet kupił mi kwiatki to dostanie dzisiaj buziaka,

Kolejne mądrości chłopca niespełnionego <hahaha>

A facet nie robi tego żeby go dostać tylko żeby dziewczynę uszczęśliwić, bo mu to sprawia szczęście.

Taaaaa zapewne każdy <hahaha>
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 03 lis 2008, 14:37

Dzindzer pisze:Taaaaa zapewne każdy <hahaha>


kazdy który tą dziewczyne obdaza jakimś uczuciem.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 lis 2008, 20:05

Dzindzer pisze:A faceci to świnie, faceci to penisem myślą, a Polacy to sami złodzieje, a co rude to wredne <chory>


Ja nie tworze stereotypów kochana ja je po prostu widze.

Dzindzer pisze:Nie. Nie gdyby pokazywał, ale gdyby tak było, gdyby choć trochę umiał ocenić sytuację i więcej myślał głową


Ja miałem podobną sytuacje, tylko potrafiłem ocenić sytuacje ocieniłem i co wyszło jak wyszło. Myślałem przede wszystkim głową i co i tak okazała sie kur*wą =] Ja chciałem zeby najpierw skończyła z tamtym a potem coś robiła ze mną, dwóch srok za ogon sie nie da w takim przypadku ciągnąc.

ministerPL pisze:A facet nie robi tego żeby go dostać tylko żeby dziewczynę uszczęśliwić, bo mu to sprawia szczęście.


Mi np zależało wyrwać ją z rąk oprawcy <aniolek>

Dzindzer pisze:o co napisał Krzych jest tak samo prawdziwe jak to co napisałam ja.


Nie bo się nie sprawdza jestem facetem i a rudzi są o wiele bardziej wporządku niż blądyni czy bruneci.
A kobiety mają coraz częsciej trzeba mocno po jajach kopać, zeby się "wyprostowały".

ministerPL pisze:kazdy który tą dziewczyne obdaza jakimś uczuciem.


NO! np dziwce nie zaniósł bym kwiatka <pijak>
Musiał bym się mocno przekonać ze ta dziewczyna nie stara się wykożystać moich uczuć. <regulamin>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
cristalmorrow
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lis 2008, 16:22
Skąd: O.Poznania
Płeć:

Postautor: cristalmorrow » 03 lis 2008, 20:34

Krzych(TenTyp) pisze:Dzindzer napisał/a:
A faceci to świnie, faceci to penisem myślą, a Polacy to sami złodzieje, a co rude to wredne

Faceci jak już to świnie szlachetne bo mają ogonek z przodu, po drugie:ja jako dziewczyna częściej myśle o seksie jak moj chłopak,z Polakami sie zgadzam :), a co rude to wanieje jak pada deszcz.
Ale tak po za tym to nie jestem za tym żeby ktoś w jakimś kolwiek zwiąsku traktował pierwszą , lub drugą osobę jak zabawkę.
Beznadzieja.
elektra
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 06 lis 2008, 08:39

Potrzebuje rady ! Z panienką ustawiłem się w bibliotece 3 dni temu, W sumie to ostro swierowalismy a nie uczylismy się, tzn ona miała wziąsć nr tel od bibliotekarza, ja od takich 2 francuzek, nonstop sie łaskotalismy i "bilismy", wohggle to co sie w bibliotece dzialo to ostra komedia. Dostałem telefon ,że mój samochód jest zrobiony ( nie mialem go prawie 3 ttygodnie przez wypadek ). Kiedys ubiecalem jej ze jak dostane samochód to pojedziemy na sowlany zobaczyc Miasto z wielkiej góry, Zjechalem do niej okolo 21 godizny byla bardzo zdziwiona, pojechalismy na te sowlany, potem nad wode na spacerek, na dowidzenia dostalem nawet buziaka, czego sie nie spodziewalem. przedwczoraj, zajechalismy do mnie, mielismy sie poiuczyc do wejsciowki fakt faktem uczylismy się troszke, ale wiecej bylo macania się i lizania. Wczoraj, okolo 4 godziny spedzilismy w samochodzie - wysprzątaliśmy go całego, pojezdzilismy tu i tam, przylizalismy się pare razy , posmialismy sie z ludzi pozaczepialismy, potem poszła na dyskotekę. Mialem wczoraj wrazenie ze miala ochote na cos więcej niż lizanie się, ale się powstrzymywała.

I pytanie co mam zrobić żeby przestała się powstrzymywać ?
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 09:24 przez ministerPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lis 2008, 11:41

ministerPL pisze:wohggle to co sie w bibliotece dzialo to ostra komedia.

Nie ma to jak umiejętność dopasowania zachowania do miejsca.
ministerPL pisze:przylizalismy

To słowo całowaliśmy sie już wyszło z użycia ??
ministerPL pisze:posmialismy sie z ludzi pozaczepialismy,

Zabawy rodem z wczesnego gimnazjum, co za poziom <chory>

ministerPL pisze:I pytanie co mam zrobić żeby przestała się powstrzymywać ?

Zachowywać jak prawie facet a nie jak gówniarz. Chciałam napisać jak facet, ale dla tej małej to za wysoko a i dla Ciebie wyżyny nie do osiągnięcia w najbliższym czasie.
Zacznij pracować nad kultura i ogładą.

Twoja indolencja mnie przeraża. Zostaw ten układ, za cienki na niego jesteś
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2008, 13:08

Az dziw bierze , ze człowiek Twojego pokroju dostał prawo jazdy !? [:D]
I nie gniewaj sie, ale mam wrazenie jak bym czytał czternastolatka.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 06 lis 2008, 13:38

Andrew pisze:Az dziw bierze , ze człowiek Twojego pokroju dostał prawo jazdy !? [:D]
mnie bardziej przeraża, że ludzie tacy jak on studia skończą.
ministerPL pisze:I pytanie co mam zrobić żeby przestała się powstrzymywać ?
dać sobie spokój z niezrównoważoną gówniarą. Chociaż w sumie, z tego co widzę na podobnym poziomie jesteście.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 06 lis 2008, 15:40

Człowiek upośledzony emocjonalnie nie musi być od razu upośledzony intelektualnie...
8)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 lis 2008, 20:47

ministerPL pisze:I pytanie co mam zrobić żeby przestała się powstrzymywać ?
Przestań mieć wrażenia.

Ugh, guys, mam wrażenie Penelope Cruz właśnie myśli o małym "me & you". Co mam zrobić żeby przestała się powstrzymywać?

Jak pukniesz mojego Tico to zagryzę.
Jak pukniesz tę dziewojkę to wreszcie skończysz telenowelę?
Jak pukniesz się w czoło to może pomoże.

I jak se myślę że człowiek upośledzony emocjonalnie i intelektualnie musi mieć przefantastyczne zdolności manualne :?


Tak, ten związek jest u szczytu. Więcej między Wami nie będzie, choćbyście się pobrali i mieli gromadkę dzieci. Emocjonalnie dalej z nią nie zajdziesz. Ani ona z Tobą. Przyswój to wreszcie i przestań w każdej takiej samej jak poprzednia sytuacji dopatrywać się unikalnego pierwiastka.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 lis 2008, 21:03

Dzindzer pisze:Zachowywać jak prawie facet a nie jak gówniarz. Chciałam napisać jak facet, ale dla tej małej to za wysoko a i dla Ciebie wyżyny nie do osiągnięcia w najbliższym czasie.
Zacznij pracować nad kultura i ogładą.

Twoja indolencja mnie przeraża. Zostaw ten układ, za cienki na niego jesteś


Oj w tym przypadku może to odnieść zupełnie odwrotny skutek. Lasa potrzebuj prawidziwgo wariata ze tego co widzę. ALE może pokaż jej ze jesteś dojrzały w jakiejś sytuacji :)

Człowiek upośledzony emocjonalnie nie musi być od razu upośledzony intelektualnie...


Jezu jak tu wszyscy zieją zazdrością, najlepiej wysłać do na wózek inwalidzki :D
Osobiście imponuje mi chłopak bo ostatnio nie mogę wyciągnąć na spacer żadnej porządnej dziewczyny bo wszystko pozajmowane, a na coś co ma tylko cycki mi nie odpowiada. :D
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 21:50 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 2 razy.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 06 lis 2008, 21:15

Dzindzer pisze:
ministerPL pisze:wohggle to co sie w bibliotece dzialo to ostra komedia.

Nie ma to jak umiejętność dopasowania zachowania do miejsca.
ministerPL pisze:przylizalismy

To słowo całowaliśmy sie już wyszło z użycia ??
ministerPL pisze:posmialismy sie z ludzi pozaczepialismy,

Zabawy rodem z wczesnego gimnazjum, co za poziom <chory>

ministerPL pisze:I pytanie co mam zrobić żeby przestała się powstrzymywać ?

Zachowywać jak prawie facet a nie jak gówniarz. Chciałam napisać jak facet, ale dla tej małej to za wysoko a i dla Ciebie wyżyny nie do osiągnięcia w najbliższym czasie.
Zacznij pracować nad kultura i ogładą.

Twoja indolencja mnie przeraża. Zostaw ten układ, za cienki na niego jesteś


najwyrazniej nie czytalas wszystkiego, ona własnie nie lubi nudy, a na pytanie co we mnie jej sie podoba to to ze jestem nieprzywidywalny i nie mozna przy mnie sie nudzuc mam wrazenie ze ma ADHD chodź sam mam poczwórne <diabel> . Ty juz moze z tego wyrosłas ale dla mnie to swietna zabawa wejsc gdzies w wielkiej galerii sklepów do przejsc dla personelu podziemi czy innych i wrazie jak ktos zaczepi to sie tlumaczyc, "We looking for toilet" :-). No cóż sam jak o tym pisze wydaje mi sie dziecinne, ale przynajmniej bardzo wesolo czas spędzamy i banany z ust nam nie schodzą.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 lis 2008, 21:34

ministerPL pisze:"We looking for toilet"
To Twoje poczucie humoru, a nie wyznacznik "wyluzowalności". Można być wyluzowanym na różne sposoby.

Ona lubi widocznie akurat ten typ, który prezentujesz. Albo nie ma porównania. Po resztę (tę wartościową) odsyłam do poprzedniego postu.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 lis 2008, 21:48

ministerPL pisze:najwyrazniej nie czytalas wszystkiego, ona własnie nie lubi nudy, a na pytanie co we mnie jej sie podoba to to ze jestem nieprzywidywalny i nie mozna przy mnie sie nudzuc mam wrazenie ze ma ADHD chodź sam mam poczwórne <diabel>


Ha ! Mówiłem !
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lis 2008, 22:05

ministerPL pisze:najwyrazniej nie czytalas wszystkiego, ona własnie nie lubi nudy

A czy ja coś wspomniałam o tym, że masz być nudny ??
Skoro jedyny pomysł na bycie ciekawym to dziecinada to mi ręce opadają
Zreszta ja pisałam o czymś zupełnie innym

shaman pisze:Można być wyluzowanym na różne sposoby.

Dokładnie
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 07 lis 2008, 00:12

Jej rodzinka ma 15 mieszkań w różnych miastach, a dziewczyna mieszka w akademinu z koleżanką? :| <hahaha>
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 07 lis 2008, 09:54

ma mieszkanie w białym w kazdej chwili z niego mozemy sobie skozystac ale nie chce w nim mieszkac bo chlopak by odrazu do niej sie wprowadzil. Chociaz jak już rozmawialismy od stycznia bedzie w nim mieszkac
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lis 2008, 10:15

ma mieszkanie w białym w kazdej chwili z niego mozemy sobie skozystac ale nie chce w nim mieszkac bo chlopak by odrazu do niej sie wprowadzil.

Taaa siłą mocą i przemocą wniósłby swoje graty <hahaha>
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 07 lis 2008, 18:09

odbiegamy od tematu. On po prostu juz wczesniej chcial się do białego przeprowadzic, chociazby gdyby mial wynajmowac mieszkanie. A ona przez "pierwszy rok" nie chce z nim mieszkać.

[ Dodano: 2008-11-08, 16:32 ]
Ale motyw. Wczoraj przyjechał do niej jej chłopak. Dzisiaj zadzwonila rano ze chce się spotkac, zajechalismy do mnie na film, mielismy miec czas do 16 bo on był na jakimś szkoleniu, około 14 dostała sms'a że skonczylo sie szkolenie i gdzie on ma isc. Ona troche po hamsku wyslala go do siostry (wyzej wymienionego mieszkania - jej sistra jest w dęblinie teraz ale jej chłopak jeszcze tam mieszka) i kazała mu tam czekac. My obejzelismy film i odwiozłem ją do jej siostry, przed wyjściem z samochodu powiedziala mi, że postara się aby nie wpuscili go na noc do akademika i jak pojdzie do jej siostry nocowac, to wtedy zadzwoni do mnie i jeszcze się spotkamy. Nie uwazacie tego za troche głupie ? skoro jestem tylko jakąś przygodą, zabawką , po jakiego grzyba chce takie sceny odwalać ?
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 09 lis 2008, 13:47

niezla chamowe mu robi, a ze Ciebie owinela sobie wokol palca ma do tego mozliwosci ;) brodz w tym dalej, ale miej na uwadze, ze kiedys moze postapic tak samo z Toba samym :)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
ruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 lis 2008, 09:27
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: ruda » 09 lis 2008, 14:12

ministerPL pisze:Nie uwazacie tego za troche głupie ?



Stary, cała ta sytuacja jest dziwna i głupia. Wiesz, że ona ma faceta, zachowujecie się w bibliotece jak niewiadomo gdzie i się tym chwalisz, używasz terminów jak piętnastolatek i w ogóle się tak zachowujesz. No, ale w sumie, piszesz nie po to, żeby Cię wszyscy objechali, tylko oczekujesz pomocy, więc: daj se spokój, tak, jesteś zabawką. Jeśli się tak dobrze se sobą bawicie i "banany Wam z ust nie schodzą" to nie mieszajcie w to czegoś więcej i po prostu się przyjaźnijcie. Albo niech ona da se spokój, ze swoim chłopakiem.
sun_ra
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2008, 20:23
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: sun_ra » 09 lis 2008, 15:17

ministerPL pisze:Nie uwazacie tego za troche głupie ? skoro jestem tylko jakąś przygodą, zabawką , po jakiego grzyba chce takie sceny odwalać ?

może tak samo jak chciała poczuć jak to jest zdradzać, tak samo ma ochotę poczuć jak to jest być bohaterką telenoweli i jednocześnie taką telenowelę kręcić? [:D]
ona was obydwu ma końcowym odcinku przewodu pokarmowego. po co się jeszcze łudzisz?
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 09 lis 2008, 16:48

poco sie łudze ? bo mam ochote na seksik, zresztą Ona tez ale nie chce dać <zalamka> Pozatym macie racje,owinęłą mnie wokół palca, próbuje się wytaraskac z tego i wrócić do normalnego życia:

wczoraj zachlałem pałe z przyjaciółmi i nie pojechalem do niej zresztą dzisiaj to samo, moze wieczorem, zaczynam trzymac dystans bo sie spotykalismy w sumie codziennie.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2008, 16:55 przez ministerPL, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 475 gości