Opinia Kobiet !!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Opinia Kobiet !!!

Postautor: Ostry 2 » 28 paź 2004, 11:09

Chcialbym zapoczatkowac pewna tematyke ktora nie znalazlem na forum a jedynie byla wzmianka na ten temat > wiec do meritum,Kazdy wie ze kobieta z racji posiadania wiekszej pojemnosci mozgowej jest bardziej inteligentna( z tym nie chce dewagowac) natomiast w tym temacie chcialbym uzyskac opinji kobiet .Czy waszym zdaniem kobieta robi w zwiazku cos specialnie czekajac na reperkusje ?? np wywoluje zazdrosc u partnera bo to dla niej oznaka milosci i oddania (bo kazdy wie ze kiedy pali sie grunt pod nogami to chcemy siegnac brzegu stabilnego to wywoluje pe3lna mobilizacje i starania ). moze teraz inny przyklad mowi cos by cos osiagnac tutaj tez ameryki nie odkrywam ale tak czesto bywa, wiec pytam sie po co to robi ?? przeciez mozna po prostu zdefiniowac potrzebe lub rozmawiac na tematy ktore gryza druga strone a nie wymuszenie, moze jeszcze jeden przyklad by bardziej okreslic problem np znowu zazdrosc tak prymitywne uczucie jestesmy razem a tutaj non top tel czy sygnalki lub inna forma dzwonienia tel, jesli ona to zamierza, czyli robi to z premedytacja czy to oznacza ze ona mnie kocha czy schemat sie pojawia a moze ja po prostu w zlej formie to rozpatruje. Reasumujac moje pytanie do kobiet brzmi CZy kobieta robi cos by uzyskac wiecej niz ma ? a jesli tak to dlaczego nie potraficie okreslic wprost problemu tylko skrotami myslowymi i sztuczkami sie poslugujecie, chcialbym uslyszec opinij i szczerej wypowiedzi kobiet ktorym sie to zdaza . Dzieki POZDRAWIAM !
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 paź 2004, 11:17

to dlaczego nie potraficie okreslic wprost problemu tylko skrotami myslowymi i sztuczkami sie poslugujecie
Bo taki już nasz urok :583:
A pytając o takie rzeczy liczysz na to, że kobiety zdradzą Ci sekrety swoich "gier"? Chyba żartujesz... Radzę Ci nie wchodzić w ten labirynt i próbować cokolwiek zrozumieć. Wielu zbłądziło w nim śmiałków...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 28 paź 2004, 11:23

leszczynko ja bardzo lubie zglebiac problematyke, ale kobiece schematy nie podlegaja zadnemu przypozadkowaniu heh : po prostu jestescie bardzo zlozone i chodz tak patrze w wasze piekne oczka to ja nie rozumiem czemu tak czasem bywa . Moj sposob to dostosowanie sie do tego tzn olac to przyjmowac to na klate. ale jesli chodzi o zdradzenie gierek jakimi sie poslugujecie w stosunku co do plci meskiej to mysle ze moglybyscie zdradzic rabka tajemnicy to na pewno zaciekawi wielu odwiedzajacych ten temat
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 paź 2004, 11:29

To może nawet lepiej, żebyś nie rozumiał... Jak to mawiał mój wykładowca z filozofii-lepiej jest nie myśleć i się nie zastanawiać-wtedy nie będziesz mieć kłopotów i zmartwień. Wątpię, czy ta wiedza w czymś Ci pomoże. Każda kobieta jest inna i jedna rzecz może być stosowana zupełnie inaczej w zależności od nastroju, dnia i innych niezidentyfikowanych czynników.
A rąbka tajemnicy-nawet nie ma mowy!!! Tajemnica zawodowa... Jeszcze by to ktoś to przeczytał, kto nie powinien ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 paź 2004, 11:34

Gdzie tu gierki ....przypomnę , ze za czasów prechistorycznych gdzie człowiek nie posługiwał sie mową , Kobieta nie mogła wyrazic tego co czuje albo o co jej chodzi , musiał to robic gestami , stwazac sytuacje ,itd. i to zostało w kobietach do dzis !! :564: :564: :564:
Moze tu podpadne , i zapewne tak sie stanie , ale dla mnie Kobieta jest bardzo prosta i przewidywalna w tym co robi jak i zabiega ! Trzeba tylko myslec ich kategoriami :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 paź 2004, 11:44

A ja mysle, ze sa kobiety proste i bardziej skomplikowane, jak i mezczyzni, tak samo. Rozni ludzie wystepuja w przyrodzie na szczescie.
Co do gierek kobiet. Rzeczywiscie obserwuje, ze takowe sa prowadzone. Ale to glownie wynika chyba z przekonania kobiet, ze jak powiedza wprost, to niczego nie uzyskaja. Wiec robia to w pokretny sposob i jest to pewnie bardziej skuteczne czesto. Tak sie ucza, ze nie warto mowic wprost tylko od razu przechodzic do grania i kombinowania.
Ja mam taki charakter, ze przewaznie mowie wprost. I myslisz, ze to jest lepsze? Otoz nie bardzo. Bo mezczyzni sa tez przyzwyczajeni do kobiecych gier i zawsze podejrzewaja drugie dno.
Tak to juz widac kulturowo zostalo wytworzone i trudno to bedzie zmienic. A przede wszystkim po co?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 paź 2004, 11:49

Mogę zdradzić tylko tyle, że osobiście za gierkami nie jestem. Jak jestem o coś zła, to zawsze mówię wprost-prędzej czy później. A w niektórych sytuacjach kobieta powinna mieć swoje sposoby, ale też nie do przesady...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 28 paź 2004, 14:41

A i tak stwarzasz glupie sytuacje :D

To jest naprawde glupie zazwyczaj :) Choc czasem moze byc fajne:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 paź 2004, 15:01

Kazdy wie ze kobieta z racji posiadania wiekszej pojemnosci mozgowej jest bardziej inteligentna
Co miales na mysli piszac pojemnosc mozgowa? I dlaczego uogolniasz ze "kazdy wie"? I pewnie zakaldasz ze "kazdy sie zgadza" z tym stwierdzeniem? Zlym jest uogolnianie, ze kobiety sa madrzejsze/inteligentniejsze od facetow lub na odwrot.

Co do przewidywalnosci - to zalezy od stopnia zaangazowania. Im bardziej sie zaangazujemy tym trudniej przewidziec pewne rzeczy.

Czy waszym zdaniem kobieta robi w zwiazku cos specialnie czekajac na reperkusje ?? np wywoluje zazdrosc u partnera bo to dla niej oznaka milosci i oddania
No to musi byc prymitywna skoro siega takich metod by sprawdzic milosc.
przeciez mozna po prostu zdefiniowac potrzebe lub rozmawiac na tematy ktore gryza druga strone a nie wymuszenie
Ale zadko jaka kobieta powie Ci cos wprost! One swa pojemnosc mozgowa zuzywaja na zapetlone myslenie :)
np znowu zazdrosc tak prymitywne uczucie
A jakie uczucie nei jest prymitywne? Czy w ogóle jakies uczucia sa prymitywne? I dlaczego? Wlasciwie to wszystkie uczucia jakie dzic ma czlowiek mial juz dziesiatki tysiecy lat temu. Wiec wszystkie sa prymitywne?

Poza tym widac ze nie jestes wzrokowcem, tylko sluchowcem lub jeszcze kims innym, bo posty piszesz tak ze ciezko cokolwiek cos zrozumiec. Smiem wierdzic, ze piszesz jak... kobieta :) Czyli przemawiaja przez Ciebie uczucia, dosc silne, a w ich obecnosci trzezwe i racjonalne myslenie jest niemozliwe :)
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 29 paź 2004, 00:22

Nie wiem jak tutaj sie wkleja te cytaty wiec bede sie starac odpowiadac po prostu Maveric wiec jesli chodzi o twoje pierwsze pytanie co do pojemnosci mozgowej to powiem ci tak ze tak jest kobiety posiadaja wieksza obietosc glowy a zarazem wiecej wazy ich mozg o prawie 15% dlatego kobiety moga skupiac sie na kilku rzeczach jednoczesnie, dostrzegaja szczegoly czesciej niz faceci itd jesli cie to interesuje to proponuje siegniecie do zrodel. Jesli chodzi o uogulnienie ze kazda jest inteligentna to poczytaj co ja w nawiasie napisalem nie chcialem podejmowac dyskusji na ten temat bo kazdy ma inne zdanie ja tez nie uwazam by byly inteligentniejsze i przede wszystkim kazda kobieta madrzejsza od faceta.jesli chodzi o prymitywne uczucie i ze kobieta poslugujaca sie takimi metodami jest prymitywna hmmm nie wiem czy jest prymitywna moim zdaniem niee!!!to moze byc odwrotnie wlasnie ze to takie proste i prymitywne wiec facet nie poswieca czasu na to a wlasnie kobieta taka,tak robiaca czerpie z tego profity i czy w ten sposob facet nieodnajduje sie czy kobieta wykazuje wieksza inteligencje ??? w ogóle z ta prymitywnoscia to ciezko tutaj wszystko przelac to nie jest temat prosty jak zapalka ktora wlasnie trzymam w reku, hmm pisze jak kobieta powiadasz ,moze ,mowisz ze moje wypowiedzi sa pelne uczucia ,ZGADZAM SIE zawsze chcialem czerpac jak najwiecej uczucia z ludzi i jak najwiecej dawac im je bo wtedy sa szczesliwi a ja zarazem tez jak widac toi z pisowni to widac :) a jesli chodzi o haos w pisaniu no moze i tak jest nie wiem :) to wlasnie wy oceniacie tutaj :) POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2004, 00:39

Nie wiem jak tutaj sie wkleja te cytaty
Zaznaczasz tekst i klikasz na taki malutki przycisk, ktory jest w prawym gornym rogu posta. Jak na nim przytrzymasz kursor to pojawi sie okienko "cytowanie selektywne". Lub rob to recznie. (quote)JAKIS TEKST(/quote) <- oczywiscie w nawiasach kwadratowych [ ] a nie w okraglych ( )

co do pojemnosci mozgowej to powiem ci tak ze tak jest kobiety posiadaja wieksza obietosc glowy a zarazem wiecej wazy ich mozg o prawie 15%
Skad masz te wiadomosc? z Seksmisji lub z podworkowego kola feministek? Zdziwisz sie moze, ale to wlasnie mozg faceta jest wiekszy! Naprawde!
dlatego kobiety moga skupiac sie na kilku rzeczach jednoczesnie
To nie dotyczy objetosci mozgu a ewolucji, tego ktorej czesci mozgu sie uzywa itd. Facet od zawsze skupial sie mocno na 1 rzeczy (np polowanie) a kobieta na wielu - polecam ksiazke "Dlaczego mezczyzni klamia a kobiety placza". (w ogóle ta ksiazka wiele wyjasnia)
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 29 paź 2004, 00:47

Wiesz jesli chodzi o pojemnosc mozgu to naprawde poczytaj lektury ja tym nie chce ci ani ublizyc ani doslodzic ale tak jest moze post zrob taki ja czytalem ksiazke na temat mozgu i jego zachowan jesli chodzi o cytat to dzix naumie sie ;p;p; a jesli chodzi o to polowanie i faceta przy nim skupiajacego sie jak to on ma zrobic by cos upolowac to nie mam na ten tamt pojecia ale natomiast wiem co do ewolucji i w tym temacie znowu sie nie zgodze wiecej ksiazek lub inego zrodla kazde jest dobre byle poprawne polecam KOBIETA WYKOZYSTUJE WIEKSZA CZESC MOZGU A POSIADA 15% wiecej mozgu ta liczba 15 bierze sie z potwierdzonych zrodel jesli siegniesz do takowych to licze ze umiesz sie przyznac do bledu. Jesli chodzi o sexmisje to podoba mi sie film :))) POWODZENIA acha dlatego dlugo nie odpisywalem bo bylem w sklepie i policja sie dopieprzyla [/quote]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2004, 00:51

Ale kobiety maja mniejsze glowy! To nawet na oko widac! Nie sadzisz chyba ze kobieta, ktora miezy 172 cm ma wieksza dynie od faceta 178cm??? By wygladala jak obcy!

Co do % wykorzystywanego mozgu - tp czlowiek wykorzystuje 100% mozgu. Teorie o tym ze wykorzystuje mniej sa zle. Tzn na co dzien uzywa mniej, pozostala ilosc zostaje uaktywniona w trudnych sytuacjach, w duzym stresie itd kiedy potrzebny jest wiekszy potencjal by osiagnac porzadane rezultaty.

Poza tym ewolucja niczego nie oszczedza - organ nieuzywany zanika, czyli jakbysmy uzywali 15% to bysmy juz mieli tylko te 15% ;)
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 29 paź 2004, 00:59

Jesli chodzi o "dynki"to to nie chodzi o wielkosc glowy tyle widocznej co o pojemnosc i wilkosc mozgu,:) a te teorie co do tego skad je posiadasz nie wnikam ale to sa sprzeczne z moimi zrodlami ale wiesz cos wiecej napisze jesli chodzi o mozg to czlowiek wykozystuje 25 % procent swojego potencjalu i moze masz racje co do rozumienia ze przy osiagnieciu rezultatu jaki chcemy czlowiek wykozystuje wiecej ale nigdy 100% bo my tak naprawde nie wiemy za co odpowiedzialna jest cala reszta wolna (tzn niewykorzystywana) podam ci przyklad moj znajomy mial wypadek 65 % mozgu uszkodzonego lekarze powiedzieli ze roslina zostanie a tu niewiedziec czemu on normalnie funkcjonuje w spoleczenstwie malo tego przed wypadkiem byl Dr teraz musial od poczatku studiowac w tej chwili mgr,lekarze traktuja go jako cos niebywalego niewiedza czemu mozg potrafil zastapic uszkodzone miejsca inna czescia mozgu a na codzien tak jak mowie 25 % Zycze powodzenia
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2004, 01:16

A to co znalazlem w necie:
Różnice wrodzone

MÓZG
Jego mózg waży średnio 1325g. Każda z obu półkul ma oddzielne zadania: prawa odpowiada za spostrzeganie przestrzeni i formy, lewa za myślenie i mówienie. W wyniku tego podziału mężczyzna ma dużą zdolność koncentracji, ale więcej problemów sprawia mu zajmowanie się dwiema sprawami naraz.
Jej mózg waży nieco mniej, średnio 1149g. Przy wielu czynnościach, jak mówienie czy obserwowanie, kobieta wykorzystuje obie półkule mózgowe. Dlaczego? Jak na razie nie wiadomo. Ale trzeba przyznać, że możliwość pilnowania dzieci i równoczesnego rozmawiania przez telefon jest do pozazdroszczenia!
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 29 paź 2004, 06:59

Dzień dobry :555: :564: .

Co do pojemności ... się nie wypowiem.
"Krok milowy" w dyskusji uczyiła Miltonia - są kobiety proste i bardziej skomplikowane (co oznacza również - jak dla mnie - berdziej interesujące, ale kwestia gustu).
Boże pragnę kobiety potrafiącej grać, bawić się intelektualnie każdą drobnostką, kokietować, zwodzić itp. - jedna taka pros..... wystarczy :565: .
Przewidywalne - no stanu Krzysia jeszcze nie osiągnąłem, ale zrozumiałe i owszem - wszak kobieta, to również człowiek ;) .
;)...
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 paź 2004, 13:43

lorenzen pisze:Boże pragnę kobiety potrafiącej grać, bawić się intelektualnie każdą drobnostką, kokietować, zwodzić itp. - jedna taka pros..... wystarczy :565: .


Tak, tylko trzeba sie przy tym liczyc z wiekszym nakladem pracy :) . To dla prawdziwego wojownika i zdobywcy.
Ale zgadzam sie w 100%, to jest tez to, co uwielbiam. Mezczyzn, ktorzy potrafia to docenic i podjac "gre", rozpoznaje po jednym zdaniu. I co mnie ostatnio zaskoczylo, jest takich coraz wiecej. No, moze ja ostatnio wiecej takich zauwazam. ;)
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 29 paź 2004, 14:22

Kobiety zawsze posluguja sie jakimis podstepami by cos osiagnac i tak wydaje mi sie ze to ich chleb powszedni w osiaganiu celu,my faceci moze prosciej idziemy chodz nie latwiej bo borykamy sie z zagadkami i gierkami tychrze kobiet wiec tez wykazujemy bardzo duzo zapalu i inteligencji a moze po prostu kobiety robia tak by to bylo dla nas czytelne a nam sie wydaje ze my tacy inteligenci :D:D:D heh i tutaj jest zonk bo tak naprawde zycie robi sie ciekawsze przy osobie bardziej skomplikowanej bo co to by bylo za zycie monotonia ?? nudne!! Ale tez chodzi o matactwo czy to ze kobieta prubuje sposobem posrednim,pokretnym dojsc do celu to jest rownowazne temu ze kobieta lepiej potrafi oszukac jesli chce ??
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 paź 2004, 14:31

Wiesz mi w ostatnim poscie chodzilo o to, o czym wspomnial lorenzen, czyli mniej gierki, zeby cos osiagnac, ale raczej, nazwijmy to tak, flirt intelektualny. Poruszanie sie w szarej sferze niedomowien, zblizanie i oddalanie, takie tam. Ten kto wie, ten wie :)

A co do gierek to nie zgadzam sie, nie wszystkie kobiety prowadza gry, ale wiekszosc tak, jak i mezczyzn rowniez.
Polecam wiec wszystkim ksiazke "W co graja ludzie". Wtedy i kobiety i mezczyzni stana sie moze bardziej przejrzysci. Tych gier wcale nie ma tak wiele, sa tylko rozne wariacje na temat.
I jeszcze cos. Te gry maja cos na celu. Nie zapominajcie o tym. Jesli dostajemy cos od razu w zwiazku, nie musimy o to grac. To dotyczy obydwu stron. No ale sa gry, ktore sluza osiagnieciu przewagi, a to juz zupelnie inna sprawa.
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 29 paź 2004, 14:35

Osiagnieciu przewagi ?? rozwin mysl jesli mozesz wytlumacz jak kobiety spogladaja na przewage ktora maja nad mezczyznami (maja lub nie )
klaudiusz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2004, 22:27
Skąd: dolnyslask
Płeć:

Postautor: klaudiusz » 30 paź 2004, 20:29

witam

sluchaj kobieta tak zrobi zeby osiągnela korzysc i jeszcze byla ofiara

kupisz jej samochod to bedzier zla bo bedzie musiala go utrzymywać
a ty jako super facet przeciez twoja kobieta nie moze byc nie szczesliwa
znowu jej podarujesz oplaty za samochod i tak kolko sie zamyka

osobscie bardzo mnie to denerwuje gdy kobiety takie cos robia
hehe moze dlatego ze zawsze wychodza na swoje a ja po fakcie sie skapne ze to byl podstep :(:(

pozdrawiam
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 30 paź 2004, 20:59

Otóż tak kobiety zawsze odwracją kota ogonem. Nie ważne o co wyszła kłótnia, rozmowa (jak zwał tak zwał) One zawsze tak urobią Ciebie (a przynajmniej tak sie starają) żebyś to Ty czuł sie winny, chociaż na początku rozmowy byłeś pewien swoich racji!! Są doskonałymi negocjatorkami jeszcze lepiej znającymi sie na psychologii, poznają Ciebie a żeby w przyszłości móc dobrze trawić w czuły punkt, zagrać na uczuciach.
Ile to już razy czułem że robie coś w brew swojej woli... urobiny przez kobiete. Ale to sie zmienia i z czasem zyskuje przewage :556: :564:
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 30 paź 2004, 21:39

od dawien dawna mezczyzni sie zastnanawiaja nad zachowaniami kobiet i nad ich gierkami. nigdy tego nie zrouzmiecie...tyle wam powiem!!!:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Witam

Postautor: Krzych(TenTyp) » 25 lis 2004, 14:25

Witam.

Jestem NooB na tym forum ale mam coś do powiedzenia na temat "gry" A mianowicie mówiąc ze kobieta jest mądrzejsza lub inteligentniejsza to sie zgadzam, dziś tak trzeba o nich mówić . Idealizować i adorować Kobietę. Nadeszły czasy matriarchatu czyli faceci mają prze.....

A co do gier prowadzonych przez Kobiety niwmam nic przeciwko o ile nie ranią drugiej strony. Te gry są rozwijające dla obu stron . Mianowicie motywują do działania i czasem
są afrodyzjakiem [to tylko moje zdanie] :] Po drugie jezeli mamy doczynienia z dobrą graczką nawet nie mamy szans aby to zauważyć . Powiem wam szczeże że kobiety zawsze chcą coś uzyskać dzięki tym "gierkom" nieważne czy sam w sobie jakiś cel czy dlasamej satysfakcji. Gdy Moja Pani zaczyna grać zaraz to zauważam :] i staram się aby nie obrała
złego w skutkach finału.

Ps .... Wieczną zagadką jest kiedy gra znów się zacznie :]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 25 lis 2004, 14:52

Bo mężczyźni są prosci i wszystko sobie upraszczają a kobiety komplikują sobie własnie wszystko zamiast pujść na łatwizne :P
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

hmmmm....

Postautor: Krzych(TenTyp) » 25 lis 2004, 21:25

Sądzę podobnie ze kobitki czasem sięgubią w tym co same zmajstrowały i wtedy nadchodzi czas abyśmy my faceci weszli do gry i rozpędzili owe czarne hmury wiecie oco chodzi czarny ryceż na białym koniu :] tego chyba pragną ......

Pozdro :]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 26 lis 2004, 12:05

my kobiety bysmy chcialy aby faceci czytali w naszych myslach i przewidywali nasze nastroje :)
chcesz dobrze a kobieta odwroci kota ogonem i tyle :D::D:D:
zaden facet nie zrozumie od poczatku do konca kobiety :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 26 lis 2004, 14:04

To że facet nigdy do końca nie zrozumie kobiety jest już stereotypem. Ponieważ gdybym tego nie potrafił zrobić czuł bym cię nie potrzebny i bym się z żadą nie związał. Prose i logiczne. ;) Niewiem może dla ciebie jest to nie pojęte ale jak to mówił poeta "nic sie nie martw świat bez kłopotów jest nic nie wart".

Ps. Pomimo że jesteście bardzo "cwane" w swoich poczynaniach nie znaczy że jesteście leprze czy też gorsze; na tym poziomie chyba sobie dorównujemy. Chciałbym tylko żeby kobiety nie kombinowały za wiele bo i tak to im zazwyczaj nie wychodzi i obiera mizerne skutki [bynajmniej ja tak uważam] :] .....

Pozdro 4 all
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Gość

Postautor: Gość » 26 lis 2004, 14:14

Kombinowanie nam nie wychodzi? No no... :564:
A tak serio to czasami fajnie sie troche pobawic, pokombinowac, nie zawsze ta najprostsza droga jest najlepsza... Czasem ta duzo bardziej kreta przynosi o wiele wiecej korzysci dla zwiazku i obojga partnerow. Nie warto zawsze isc na latwizne... :P
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 27 lis 2004, 12:14

To że facet nigdy do końca nie zrozumie kobiety jest już stereotypem. Ponieważ gdybym tego nie potrafił zrobić czuł bym cię nie potrzebny i bym się z żadą nie związał. Prose i logiczne.

Do końca na pewno nigdy facet nie zrozumie kobiety zresztą tak jak kobieta nie zrozumie faceta. Tak już z nami jest, że pewne sytuacje, zachowania płci przeciwnej nigdy nie zrozumiemy, nawet gdybyśmy bardzo bardzo chcieli. Ale i dobrze bo dzięki temu zawsze się czymś zaskakuje i zawsze dąży się do większego zrozumienia.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości