STOP samotności!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2005, 20:02

No coś ty,chcesz żeby mi w morde dała?
Nie da na 100%!!!
Według mnie takie coś strasznie trąci sztucznością. "Ładnie wyglądasz" też jest sztuczne, o czym ktoś już wczesniej wspomniał.
Moze i traci, ale kobiety uwielbiaja komplementy i pierwsze wrazenie bedzie takie ze zrobi sie jej milo :) Nie bedzie wcale myslec o tym ze to moze nieprawda itd. No chyba ze podejdizesz do jakiejs punkowy z irokezem na glowie :) Poza tym po takim tekscie dziewczyna sie zapewne zaklopota, czyli masz przewage, ona zaniemowi, a Ty mozesz kontynuowac :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2005, 21:37

Nie bedzie wcale myslec o tym ze to moze nieprawda itd.
Jasne :P Może i się miło zrobi, ale każda dziewczyna zdaje sobie sprawę że takie stwierdzenie jest oklepane i zabrzmi sztucznie.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 02 sty 2005, 22:06

ja prawie od razu powiedzialem mojemu kociakowi she ma pinkne brazowe oczka :D
i wcale sie nie obrazila :]
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 02 sty 2005, 22:11

No właśnie, "prawie od razu" :)
Mav zaproponował już na samym początku wrzucenie takiego tekstu
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 03 sty 2005, 01:07

nie pamietam ale to "prawie od razu" to bylo po jakis 1-3 spotkaniach :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
Samael
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 25 gru 2004, 23:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Samael » 03 sty 2005, 01:20

Przede wszystkim - po co skreślać dziewczynę tylko dlatego, że ma chłopaka? Trzeba dać jej szansę :D:D ("wejść drugi raz" ;P).
Smith&Wesson - the original point&click interface
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 sty 2005, 01:54

Zalezy jak chcesz kobiete soba zainteresowac. Jezeli bedziesz bezposredni, otwarty to ja tez zainteresujesz, pewnie nawet zaintrygujesz, a o to chodzi :) No i na milosc boska - zalezy jeszcze JAK jej to powiesz :) Mozna powiedziec i mozna... powiedziec :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sty 2005, 14:27

od razu powiedzialem mojemu kociakowi she ma pinkne brazowe oczka
Bo tez tak uważam :D Stwierdziłeś niezaprzeczalną prawdę :D Więc o co się miałam obrażąć?
[Uwielbiam być narcyzem :P ]
No i na milosc boska - zalezy jeszcze JAK jej to powiesz Mozna powiedziec i mozna... powiedziec
Owszem, ale chyba stac co poniektórych facetów żeby wymyślić coś orginalniejszego?Fajny tekst i do tego o0dpowiednio powiedziany może dać bardzo dobry efekt.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 03 sty 2005, 14:32

ja uwielbiam mowic komplementy i czesto jakis wypalam do ktorejs z kolezanek, tak po prostu zeby cos milego powiedziec a poza tym czeste mowienie komplementow to niezly trening (to jak z pisaniem wypracowan :P ) :D
soul of a woman was created below
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 sty 2005, 14:48

charlie81 pisze:(...)poza tym czeste mowienie komplementow to niezly trening(...)


Częste mówienie komplementów tez nie jest chyba dobrym wyjściem.
Przyzwyczajasz Ją do tego, komplementy powszednieją. Gdy przydałaby się naprawde ta mistyka komplementu, nie masz czego użyć, bo najcięższe działa już wytoczyles wcześniej.
:D
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 06 sty 2005, 17:47

Kolejka dla wszystkich :564:

jjjjjjjeeeeeeessssssstttttt

Pojechałem do Centrum, chodziłem, chodziłem i nic
Juz sobie myślałem: dzisiaj też nic.
Stałem na przystanku.
Ona przechodząc koło mnie tak mnie przeszyła wzrokiem i stanęła obok mnie :P
Podszedłem do niej i walnąłem (co mi tam, raz się żyje): Cześć, podobasz mi sie nie umówiłabyś się ze mną? :P A reakcja była taka: "OOOOO ŁAAAAA" :D Oczywiście cały plan, który sobie wcześniej ustaliłem wziął w łeb :D Nie miałem w planie wypytywanie się o wiek, gdzie mieszka, telefon, najbliżesze plany, czym dojeżdża :P, ale to ona zaczęła :P

Miałem w planie za to ciągłe patrzenie się prosto w oczy, jak radzil Krzyss. Nie wyszło :P
Zapytałem się gdzie chciałaby się wybrać? Ona, na to że zdaje się na mój gust :P
Ostatecznie idziemy we wtorek do kina. Będzie o czym gadać, bo ma w sobotę studniówkę hehehe. Fajnieeeee. Jestem taki zadowolony.
Pod koniec rozmowy zadzwonił do niej telefon i moment później przyjechał autobus.
Nie zdążyłem jej nawet życzyc dobrej zabawy na studniówce. Może wyślę smska :)
Wzruszyła się dziewczyna, miała takie szkliste oczy :P A jak szła juz do autobusu to się odwróciła, i posłała takiego całuska z dłoni (chyba wiecie o co chodzi?).
Yupppiiiii

Jeszcze jedna dla wszystkich :564:
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 06 sty 2005, 18:35

Gratulacje :)
Cieszymy się razem z Tobą, że rady pomogły i coś się udało :)
Powodzenia i napisz cos później :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 sty 2005, 18:42

Heh, rady na pewno coś pomogły. Każda rada była dobra, przydatna. Ale tak naprawdę w chwili prawdy wszystko można se schować do butów. :D:D
:564: :564:

Powodzenia, to pierwszy krok do zburzenia samotności. Teraz trzeba wykonać następny. :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 06 sty 2005, 18:45

Dzięki chłopaki :D Kolejeczka :564:
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 sty 2005, 18:47

Kolejeczkę to nam postawisz jak już będzie pewne, że jesteście razem. :564:
Wszystko na to wskazuje ale nie chwal dnia przed zachodem słońca. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 06 sty 2005, 18:57

Miałem się umówić i się umówiłem. No i spoko. Jak to Mav określił, kwestia wprawy.
Na razie cieszą małe sukcesiki.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 07 sty 2005, 11:15

No widzisz jak to wbrew pozorą nie jest trudne. Brawo.
Oby ta wasza wyprawa do kina była udana ale o to, to się na pewno postarasz. A sukcesami ciesz się nawet i takimi, zawsze to krok do przodu.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
karol

Postautor: karol » 07 sty 2005, 11:22

cubasa pisze:Miałem się umówić i się umówiłem. No i spoko. Jak to Mav określił, kwestia wprawy.
Na razie cieszą małe sukcesiki.


Tylko ja nie zabierz do kina na film ALEXANDER~!!! :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 07 sty 2005, 11:26

Karol, nie byłoby tak źle :)
Film do dupy i nudny to zajeliby się sobą :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 sty 2005, 11:53

cubasa pisze:
charlie81 pisze:(...)poza tym czeste mowienie komplementow to niezly trening(...)


Częste mówienie komplementów tez nie jest chyba dobrym wyjściem.
Przyzwyczajasz Ją do tego, komplementy powszednieją. Gdy przydałaby się naprawde ta mistyka komplementu, nie masz czego użyć, bo najcięższe działa już wytoczyles wcześniej.
:D


ale to byl a propos mowieniu przyjaciolkom tak dla zartu troche, troche zeby jej zrobic przyjemnosc a troche wlasnie dla treningu :)
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 07 sty 2005, 12:18

karol pisze:Tylko ja nie zabierz do kina na film ALEXANDER

Dzięki :)

fish pisze:Film do dupy i nudny to zajeliby się sobą

hehe, a ludziska na nas: "Co wy tam ciągle brzęczycie? Dajcie pooglądać" :P

triniti19 pisze:Oby ta wasza wyprawa do kina była udana ale o to, to się na pewno postarasz

Oj, na pewno sie postaram
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 sty 2005, 19:22

Kino na pierwszej randce? Mi by nie pasiło...
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 11 sty 2005, 20:02

No juz jestem, jestem :D

Co prawda umówiliśmy się do kina, ale jak na złość o tej godzinie w tym kinie grali..."Alexandra" :D
Poszliśmy więc do kawiarni. Milutko było, nie powiem. Tematów było full. Zauważyłem, że była nieco zakłopotana. Ale oczywiście nie tak bardzo jak ja :D Potem musiała iść na 1,5 godzinki na kurs językowy :) Poczekałem oczywiście. Potem odprowadziłem ją do domciu, po uprzedniej 30 min jeździe autobusem. Podczas jazdy autobusem, miałem wrażenie, że pomysły na nowe tematy się wyczerpały. Chyba była zmęczona wysiłkiem umysłowym na tym kursie. Nie było łagodnych przejść między tematami, tylko to było takie szarpane. 40s. rozmowy, 15s. ciszy itd.
No, ale co najważniejsze, ona chce się nadal ze mną spotykać :D No i narazie tyle.

PS. Czy to normalne, że na już pierwszym spotkaniu, na powitanie ona całuje mnie w policzek? Z tego co wyczytałem takie zachowanie jest...hmm..."niestosowne", "zuchwałe" itp. :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
karol

Postautor: karol » 11 sty 2005, 20:10

Przesadzasz ! dzialaj dalej ! powodzenia :564:
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 sty 2005, 22:45

Czy to normalne, że na już pierwszym spotkaniu, na powitanie ona całuje mnie w policzek? Z tego co wyczytałem takie zachowanie jest...hmm..."niestosowne", "zuchwałe" itp.
Normalne.
Byle tak dalej!! :564:
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 11 sty 2005, 23:03

no właśnie.. tylko się cieszyć :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 12 sty 2005, 09:53

To nic złego że pocałowała ciebie w policzek. Ciesze się, że między wami było dobrze. Szczęście, że nie poszliście do kina bo pierwsza randka w kinie to troszke nie bardzo pasuje bo nie można się bliżej poznać. Teraz uważaj tylko aby nie stać się za bardzo zaborczy odnośnie jej bo to może ją przestraszyć. A i życze powodzenia dalej.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 sty 2005, 14:49

Ciesz się i działaj dalej. Jak widać dobrze Ci poszlo bo nawet buziaka dostałeś :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 12 sty 2005, 23:01

Wszystko jest na dobrej drodze.Właśnie takich ludzi powinno się szanować - samotnych, którzy chcą jednak coś zrobić z tą samotnością, a nie zakryć twarz rękoma i płakać nad swoim losem.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 12 sty 2005, 23:56

Sprawa zaczęła się trochę komplikować, ale może dojdzie do równowagi. Mówiąc krótko, nie byla zbyt chetna do rozmowy na GG. Zamieniliśmy dwa zdania, i powiedziała, że musi lecieć, chociaż na statusie miała włączony zaraz wracam. Wieczorem sytuacja się powtórzyła. Dało się odczuć, że nie chciała za bardzo ze mną rozmawaiać. Tłumaczę to sobie faktem, że nie znamy się jeszcze na tyle(ba, my prawie w ogóle się nie znamy), żeby wolny czas chciała spędzać akurat ze mną. Poza tym nauka do matury nie sprzyja rozwijaniu znajomości. Nie wiem, czy Ona nie będzie wolała przedłozyć naszej znajomości nad powodzenie na maturze - boję się tego. Bardzo się boję. Kurcze a może ja chyba przesadzam, może i faktycznie nic się nie stało...hmm...sam nie wiem...jestem pierwszy raz w takiej sytuacji, i to chyba od tego... Triniti miała racje z ta zaborczością - nie należy przesadzać, to sie może obrócić przeciwko mnie...Heh, chyba mi odbiło :/
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości