No i o co chodzi?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

butre
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2004, 12:57
Skąd: krk
Płeć:

No i o co chodzi?

Postautor: butre » 02 sty 2005, 13:05

Kolejne, choc tym razem troche mniej ogolne pytanie do plci przeciwnej...
Czy to ze kobieta dotyka faceta, bada stan jego lydek, brzucha (mimo ze pozniej sobie z niego zartuje :) ) podczas gdy facet wcale jej nie dotyka oznacza zainteresowanie, czy tylko to ze babka jest wstawiona? :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2005, 13:10

bada stan jego lydek, brzucha (mimo ze pozniej sobie z niego zartuje )
:| Możesz wyjaśnić o co chodzi z tym stanem łydek i brzucha?
Awatar użytkownika
Raffi
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 gru 2004, 09:56
Skąd: Zza rogu ;-)
Płeć:

Postautor: Raffi » 02 sty 2005, 13:23

Zainteresowanie fizyczne czyli ciałem pewnie jest skoro dotyka... chociażby ciekawość twoich wymiarów ;-). Ale nie musi to wcale oznaczać jakiegoś głębszego zainteresowania daną osobą, chęcią zaangażowania się w związek (zakładam, że to byłą jakaś nowopoznana osoba, choć nic na ten temat nie napisałeś). Opisz dokładniej sytuację to będzie można lepiej spekulować, czy byłą to tylko zabawa, flirt, czy też może coś innego.
butre
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2004, 12:57
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: butre » 02 sty 2005, 16:12

owszem, nowo poznana :)
sytuacja byla typowa, rozmawialismy sobie, i pod roznymi pretekstami dziewczyna dotyka mi nog, podnosi koszulke zeby zobaczyc jaki mam brzuch, dotyka twarzy, mimo ze sam sie do niej nie kleilem, nie znam sie na interpretacji takich motywow :)
Awatar użytkownika
Papillon
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2004, 23:09
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Papillon » 02 sty 2005, 16:32

trudno powiedzieć. wszystko zależy jakie kto ma podejście do dotyku, granic fizyczności drugiej osoby, dystansu ... dla mnie np. dotyk jest czymś ważnym i jesli dotykam mężczyzny ( nawet niby przypadkiem, dla żartu) to ma to dla mnie duże znaczenie i daję mu w ten sposób coś do zrozumienia. ale są też osoby (zarówno faceci jak i babeczki) dla których dotykanie kogoś, złapanie za ramię, pocałunek w policzek na powitanie albo przy pożegnianiu jest całkowicie naturalny i nie ma żadnego podtekstu. najlepiej zaobserwuj jak się zachowuje w stosunku do innych osób. czy jest zdystansowana czy nie.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 sty 2005, 16:51

Zwroc uwage na to jak is ezachowuje na trzeźwo.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2005, 17:34

Mi tez się zdarza podejść do kolegi i mu np koszulke podnieść żeby brzuch zobaczyć. Ae w tym nie ma najmniejszego podtekstu. Ja sobie po prostu jaja jakieś robię, albo zwyczajnie mi znów odwala.
ja bym się w tym nie upatrywała szczególnie czegoś wielkiego.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 02 sty 2005, 18:37

Ważne tez, jak długo sie znacie. Jesli niedawno sie poznaliście, do tego zadziałał alkohol, to była zainteresowana Tobą...ale na to miał tez wpływ alkohol (w koncu po % zawsze mamy większy pociąg sexualny do kogos). Zaobserwuj własnie, jak Mariusz powiedział, jak bedzie zachowywała sie normalnie.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Re: No i o co chodzi?

Postautor: Mona » 02 sty 2005, 20:47

butre pisze:Kolejne, choc tym razem troche mniej ogolne pytanie do plci przeciwnej...
Czy to ze kobieta dotyka faceta, bada stan jego lydek, brzucha (mimo ze pozniej sobie z niego zartuje :) ) podczas gdy facet wcale jej nie dotyka oznacza zainteresowanie, czy tylko to ze babka jest wstawiona? :)


Pewnie i to i to.Dzięki alkoholowi była na pewno odważniejsza.
Ale....łydki?Może chce założyć drużynę piłkarską? :P
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 02 sty 2005, 21:33

Ja tam nie przywiazuje do takich rzeczy wiekszego znaczenia. Jak mnie jakas kolezanka gdzies dotknie polaskocze czy cos traktuje to tak jak podanie dłoni. Ot zdarzenie bez zadnego podtekstu , cos normalnego i tyle!!
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 03 sty 2005, 17:28

Heh... faktycznie, to zależy od człowieka :] Dla niektórych taki dotyk jest czymś normalnym, nic nieznaczącym, dla innych niesie ze sobą "ukryte treści" :P Na tej podstawie chyba nie można jednoznacznie określić o co jej chodzi. Dopiero na podstawie dalszych obserwacji :)
Ja osobiście nie dotykam w znaczący sposób osoby, do której nic nie czuję i którą nie jestem zainteresowana. Po pierwsze - to wynika z mojej natury, po drugie - nie chcę robić komuś niepotrzebnych złudzeń.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 sty 2005, 18:02

Butre... a stan uzębienia też sprawdzała?
Może looka czy nadawałbyś się do jej stajni... ogierów. ;)
:564:
Nikt, jeśli nie jest się spoufalonym a do kogo ma się szacunek, nie zachowuje się jak na targu niewolników.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 sty 2005, 23:21

Mysiorek pisze:Butre... a stan uzębienia też sprawdzała?
Może looka czy nadawałbyś się do jej stajni... ogierów. ;)
:564:
.


Mysiorku!Padam ze śmiechu! :509:


Sorki,ale musiałam to napisać :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości