=> On <=

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
dziunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 sty 2004, 18:20
Skąd: Nibylandia
Płeć:

=> On <=

Postautor: dziunia » 02 sty 2004, 21:43

:x :x :x JA już nie wiem..nie ma ideałów..podoba mi się/nie poodba mi się..kurde już sama nie wiem..jest ktoś o kim myślę..teraz już mniej niź niegdyś...moze to tylko taki mały schiz..no nie wiem..czy coś do niego czuje czy też nie..Kurde no bo tak, kiedyś poznałam takie chłopka i no mi się spodobał..ja mu ponoc też..i potem nic z tego nie było..ateraz to sie z nim powadziłam i nie wiem..nie dawno uznałam, że on jest glupi..dalej tak twierdze..tylko nie wiem, czy ja coś jeszcze do niego nie czuje..Wole już do niego nic nie czuć..on jets głupi i bezwartości..tyle razy chytałam przez niego doła, że sie nie da..głupek i tyle..... :569: :565: :567: :566: :twisted: :!: :?: :cry: :565: :x
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 03 sty 2004, 01:08

wyrzyć się na forum ;) ciekawa forma odstresowania :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 sty 2004, 17:14

A może nie dostrzegasz tych na prawde wartościowych chłopaków, tylko uganiasz się za tymi "popularnymi"??? Często dziewczyny nie zwracaja uwagi na to co jest najważniejsze...
Awatar użytkownika
dziunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 sty 2004, 18:20
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: dziunia » 04 sty 2004, 00:02

Ale on nie jest popularny itd..nie uganiam się za nim..bo teraz wiem, ajaki to debil..szkoda, że dopiero teraz sie kapłam, ale lepiej późno niż wcale. A każdy człowiek jest wartościowy..i nie że nie spoglądam i nie dostrzegam innnych wartosciowych chłopaków..widzę kurde..ślepa nie jestem :573: , może kiedyś poznam kogoś..a może nie :?
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 23 cze 2005, 12:47

dziunia - ale ty jesteś <glupek> <bicz2> <bicz2> <bicz2> <boje_sie>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 cze 2005, 12:50

Ja nie mogę, czuć coś do kolesia, którego uważam za głupiego. Dziewczyno, z choinki się urwałaś?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 23 cze 2005, 12:53

Dziunia pisze wierszyki jak by miała 10 lat <belt3> ale oki. Ja już nic nie mówię. Jestem tolerancyjnym człowiekiem. <banan>
Dee_Jay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2004, 18:33
Skąd: Wawa i Olsztyn
Płeć:

Postautor: Dee_Jay » 23 cze 2005, 19:40

I kto tu jest w koncu glupi? :O
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!
Awatar użytkownika
Giriana
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2005, 20:18
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Giriana » 23 cze 2005, 19:48

a co MODERATOR uwaza za najwazniejsze?? jestem ciekawa.. a Dziunia,, hehehh nie stresuj sie, jak ci się będzie wydawało że w końcu znalazł sie ktos "fajny" wartosciowy, to on tez bedzie zapewne niezdecydowany, bedzie wciąz sie rozgladał,,

i ja tego nie pojmuje, tyle ludzi się mija, każdy szuka czegos lepszego nisz dostaje od losu.. ale z drugiej strony nie mozna działac wbrew sobie,, podejmujmy decyzje kiedy naprwdę wiemy że tego chcemy :) a nie że "selekcja negatywna" :)
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 23 cze 2005, 21:12

Dee_Jay pisze:I kto tu jest w koncu glupi? :O


Mi się nie podoba ten pierwszy post. Jest napisany jakoś niezrozumiale. Wiem- pewnie powiesz, ze ja go nie rozumiem. Nie prawda. Każdy ma hyba prawo do swojej wypowiedzi. A jeśli kogoś zdenerwowałem to przepraszam. I sorry za out topic.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 24 cze 2005, 14:05

Moja rada: poszukaj lepiej kogoś fajnego, co byś się z nim nie wadziła, i żeby gupi nie był... :)
Ogólnie nie warto sobie chyba zawracać głowy osobą, która nie spełnia większości naszych oczekiwań. Być może jest to jedynie pociąg fizyczny? Obawiam się, że w tym wypadku nikt "z zewnątrz" nie jest w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Noel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2005, 09:14
Skąd: Breslau City
Płeć:

Postautor: Noel » 27 cze 2005, 06:02

mariusz pisze:A może nie dostrzegasz tych na prawde wartościowych chłopaków, tylko uganiasz się za tymi "popularnymi"??? Często dziewczyny nie zwracaja uwagi na to co jest najważniejsze...


zgodze sie, ale zauwaze tez ze juz marudzisz :P

czasem trzeba sie samemu tym kobietom pokazac bo same nie zauwaza. w koncu to TYLKO kobiety ;-)
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 27 cze 2005, 09:37

na czym ta jego glupota polega ? ze tak spytam :)
EdyŚka*

Postautor: EdyŚka* » 05 lis 2005, 23:20

Eshhh... ja cię rozumiem... też tak miałam...
Wiesz, że to się książkowo nazywa etapem złości? - niedawno wpadła mi w łapki taka książeczka z dziedziny psychologii. Kiedy zależy nam na jakimś facecie albo z nim jesteśmy i nie wyjdzie nam to przechodzimy podobno w takie fazy:
" 1. faza złamanego serca- ambicji : czyli po prstu słuchamy smętów, płaczemy, itp.
2. Faza złości- dochodzimy do wniosku, że to nie nasza wina i on jest ten zły, głupi, itd..."
Dalej pisać nie będe... bo w tej książce to piszą o Nas kobietach, jak o innym niezrozumiałym gatunku =/
Ale tak niby jest. ;)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 05 lis 2005, 23:24

Edusiu, zapewne tak samo jak i owa książka podobają Ci się stare tematy? :>
Ja myślę, że autorka już dawno nie ma tego problemu, zresztą nie tylko ta, bo wygrzebałaś tych topiców kilka. (to tak dla jasności)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 591 gości