To FORUM... czy coś Ci dało ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 wrz 2006, 13:26

Mysiorek pisze:Czy Ty zawsze musisz robić wiatr i halo wokół własnej osoby?

Ja też robię wiatr wokół swojej osoby. Ale to tylko wtedy gdy mam wiatry.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 wrz 2006, 13:52

No cóż. Zyskałem kilku znajomych. Sa to same kobity. To zaczyna być symptomatyczne. <zalamka> <hahaha> Myślę że trochę dojrzałem. Do bycia z kimś. A jeśli będę miał kiedyś cureczkę dam jej na imię Agnieszka <aniolek>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 04 wrz 2006, 14:54

Mysiorek pisze:Co Wam dało TO forum "U Agnieszki" lub co daje?

Dzieki wypowiedziom niektorych osob zwiekszam dystans do zycia.
Jestem bardziej otwarty (w rzeczywistosci).I coraz bardzije widze ze ludzie zahcowuja sie inaczej tu w necie jak w zyciu. Jakby tu towrzyli druga osobowsc.
Mysiorek pisze:Czy to strata czasu, czy wynieśliście coś stąd?

Wiele. Mam lepszy kontakt z kobietami.
To ze jak mysle o sobie jak o ost. sierocie co caly siwat jest przeciw. To tu widze ze inni maja gorzje albo podobnie i daj sobie rada. To dlaczeog i ja niby nie dam?
Juz nie jestem gowniarzem co tylko w dyskusjach krzyzowla rece i twierdzi "ja wszystko wiem".
Pomogło - przeszkodziło w życiu?

pomoglo. Teraz wiem ze słowo nie zawsze rowna sie słowu. Tak tak, bylem (mam nadzieje ze czas przeszly) z tych osob co mieli czarno na bailym ze nic z tego nie wyjdzie, ze jestem zaslipony itd. a dalej to kontynuwali. Teraz wiem ze w milosci potrzebne tylko serce ale w zwiazku i rozum.
Czemu tu wracacie?

ja juz konto chcialem usuwac. Lubie tutaj niektore osoby. niektore mnie wkurzaja ale doszlo do mnie ze tez cos w nich wartosciowego jest.
a czego oczekuje?
Ze kiedys naucze sie jasno przedstwiac sprwy na pismie. Wole mowic bo wtedy moge gestykulowac a piszac toche to jest ciezkie :P

Ogolnie i skrotowo streszczajc cale moje "wypociny". forum bylo takim swiatelkiem kiedy wkraczelm w dorosle zycie. tzn. nadal mi przysiweca bo jestem na starcie.

mam nadizeje ze w miare jasno :P
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 04 wrz 2006, 20:44

Mysiorek pisze:Czy to strata czasu, czy wynieśliście coś stąd?


Totalna starata czasu. Ale przynajmniej dzis moge się tu wygadać. W nadzieji że usłysze ,, wszystko będzie dobrze".
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 04 wrz 2006, 20:58

Nic...mam inne fora od tego zeby mi cos dawaly.To forum pomaga mi poprawic sobie humor bo na zadnym nie naczytalem sie takich glupot o problemach w zyciu seksie,obciaganiu itp itd
Ot takie bravo girl, ale przyznam ze sa i tematy dosyc merotoryczne ktore sie przyjmnie czyta.generalnie latwo na tym forum o prowokacje
I to by bylo na tyle
Obrazek
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 wrz 2006, 22:29

Dla mnie to Forum jest "odskocznią" od życia. Wchodzę, czytam, relaksuję sie. Ale też wynoszę stąd sporo. Nie jest to dla mnie strata czasu, bo uważam, że czsu nigdy sie nie traci :)
Generalnie bardzo mi sie tu podoba i czuję się swojo :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 wrz 2006, 22:54

Co mi dało forum? Z dobrych skutków ubocznych to chyba tylko moon. Dało mi też przykre chwile, których wolałabym uniknąć (kto wie, ten wie).
I nauczyło więcej wyrozumiałości...
never_the_same
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:39
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: never_the_same » 04 wrz 2006, 23:06

Co Wam dało? - Forum otworzyło mi oczy na to, że są wśród nas ludzie szczerzy, którzy otwarcie piszą o swoich czasami banalnych ,ale jak dla nich ważnych zmartwieniach i niepokojach, zawodząc się jednocześnie na innych...ludziach egoistach, myślących jakby tu wywższyć swoją osobę, poprzez ubliżenie i czepianie się oczywistych pomyłek i błędów...


Czy to strata czasu, czy wynieśliście coś stąd?- Mam nadzieję że wyniosłam... sporą wiedzę teoretyczną. Powoli wtajemniczam się w nowe życie i mam nadzieję, że wykorzystam ową widzę. :)

Pomogło - przeszkodziło w życiu?- Powiązane z wyżej wymienionym, bo skoro wyniosłam to i pomogło...

Czemu tu wracacie?- A tego to już nie wiem :P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 wrz 2006, 08:25

paula19 pisze:Totalna starata czasu. Ale przynajmniej dzis moge się tu wygadać. W nadzieji że usłysze ,, wszystko będzie dobrze".
Ok. Dobrze wiedzieć. Dostajesz ignora :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 05 wrz 2006, 10:42

pozwalało zabić czas w pracy (niestety od 11.09 to się skończy- nowa praca), no i dużo przyjemności w realu... <sloneczko> Tołdi - to o Tobie :>
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 05 wrz 2006, 11:11

Sir Charles pisze:paula19 napisał/a:
Totalna starata czasu. Ale przynajmniej dzis moge się tu wygadać. W nadzieji że usłysze ,, wszystko będzie dobrze".
Ok. Dobrze wiedzieć. Dostajesz ignora


no pomyslcie ile pożytecznych rzeczy mozna by zrobić za te:

Wizyt: 280 Łączny czas wizyt Godzin: 162,7
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 wrz 2006, 11:27

paula19 pisze:no pomyslcie ile pożytecznych rzeczy mozna by zrobić za te:

Wizyt: 280 Łączny czas wizyt Godzin: 162,7

Czyli tracisz tu czas.
Jeśli nie masz odwagi stąd uciec - pomożemy <diabel>

Proszę na temat <cisza>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 05 wrz 2006, 22:05

Hardcore pisze: tak to nalicza od jakiegoś pół roku (?).
Co bardziej doświadczeni użytkownicy mieli by z pewnością po 5.000 wejść i z 5000 godzin



To dopiero strata czasu.... <chory>

Forum, jak forum żadnej nowej filozofii ludzie tu nie tworzą. Każdy ma swoje problemy i albo potrafi sobie z nimi radzić albo nie. Nie wiem co mnie tu trzyma, ale machinalnie zaglądam za każdym razem gdy włącze komputer.

[ Dodano: 2006-09-05, 22:06 ]
Myślę, że czasem ludzie tu szukają po prostu akceptacji...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Re: To FORUM... czy coś Ci dało ?

Postautor: czero » 06 wrz 2006, 10:24

Mysiorek pisze:Co dało Wam to forum?
Czy ciągle Wam coś daje?
Czy zmieniliście swoje poglądy do danej sprawy, sfery...?
Czy się wzmocniliście? ... czy nóżki Wam zmiękły?
Czy w jakiś sposób wpłynęło, wpływa na Wasze życie, poglądy, wyobrażenia o życiu?
Hmm...?
Co mi to forum dało. Utwierdziłem się w przekonaniu, że są różne typy szczęścia i na które z nich trafię do końca nie wiem. Wiem natomiast, że szczęściu można dopomóc, ale tylko wtedy gdy jest ono tuż za rogiem. Jeśłi nie jestem w kręgu jego zaintersowań, to choćbym pękł i tak nic nie zyskam.
Urowierdziłem się także w przekonaniu, że nic nie dzieje się bez przyczyny i ma się dwa wyjścia: pogodzić się z tym bądź dać sobie definitywny spokój.
Utwierdziłem się także w tym, że kobiety czego innego szukają, a co innego znajdują. Lepiej być w grupie docelowych znalezionych. Olewanie kobiet i ich traktowanie ciut wyżej niż czubek własnego buta sprawi i spokój duszy i sumienia, a także powodzenie. Ta postawa ma następujący plus - nieangażując się zbytnio nic nie tracimy (lepiej tak skończyć niż skończyć jako zdziwaczały stary ideowiec) i minus - ranimy drugą stronę (trudno, war is war).
Dla sceptyków - ta "taktyka" przynosi wymierne efekty. Zresztą pomysł niejako nie mój, ale działa jak perfekcyjnie nakręcony szwajcarski zegarek!
Niebanalna formacja, niebanalna muza:
http://www.96project.cal.pl/
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 19 wrz 2006, 14:43

Czy ciągle Wam coś daje (to forum)?
Trochę szerszy obraz na naturę ludzką.
Czy zmieniliście swoje poglądy do danej sprawy, sfery...?
Nie zmieniam tak szybko poglądów :)
Ogólnie chciałem na razie wyrazić zadowolenie, że takie forum jest, że ma swoich wiernych fanów, a wielu z nich ma super poczucie humoru. Naprawdę, nie raz, nie dwa razy, nieźle się ubawiłem.
I mimo dość częstych zawistnych odpowiedzi na moje posty jest tu ok.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 wrz 2006, 21:46

<sloneczko>
Mozna powiedzieć, że przez okres czasu spędzony na forum zmieniłem się w stosunku do kobiet. Biorąc przykład z innych utrwaliłem niektore zachowanie, dotychczas obce.
Każdy mam problemy, jeden większe, drugi mniejsze. To pomaga stanąc na nogi, w prawie każdej sytuacji :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 19 wrz 2006, 22:51

bardzo lubie pomagac innym :)

po przeczytaniu tego i owego poczulem sie "silniejszy" na trudy zycia chociaz wiem, ze to jeszcze nie wszystko co mnie czeka ;)

nauczylem sie wiele od innych, bardziej doswiadczonych ;)

a co najdziwniejsze dopiero od jakiegos czasu tu jestem chociaz czytalem je juz od prawie roku :)

[ Dodano: 2006-09-19, 22:53 ]
Bash pisze:zmieniłem się w stosunku do kobiet. Biorąc przykład z innych

ja rowniez :] teraz patrze bardziej obiektywnie na zycie towarzyskie i emocjonalne... moze to tez przez moje ostatnie przejscia ;)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 wrz 2006, 23:07

MI daje zapuchniete oczy i nie wysypianie sie ostatnio :/
lady.26

Postautor: lady.26 » 20 wrz 2006, 10:57

co mi daje to forum?
Jeśli mam problem do roztrzygnięcia, to moge tu o tym powiedzieć i forumowicze dadzą mi różne pomysly na jego rozwiazanie. Mogę się dowiedzieć jaki jest pogląd innych na różne aspekty życia. Mogę sobie w miarę swobodnie podyskutować i pomóc innym. Wiadomo,że nie zastąpi to w żadnym wypadku rozmowy z "żywymi" ludzmi, ale pomaga spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy.
Trzeba też mieć dystans i myślę, ze na forum raczej piszemy jacy chcelibyśmy być i jak chcielibyśmy postąpić niż jacy jesteśmy naprawde...a kto wie, może przez to staniemy sie kiedys lepsi?.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 494 gości