Problem czy nie ?to jest pytanie...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mj2_87
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:28
Skąd: Jasło
Płeć:

Problem czy nie ?to jest pytanie...

Postautor: mj2_87 » 28 sie 2005, 12:51

Kolejne glupie pytanko z mojej strony.CZy jesli chlopak ktory ma dziewczyne i dowiaduje sie ze ona calowala sie z jakims gosciem to czy to powód do zerwania?Bo moim skromnym zdaniem tak ale wiele osob mowi ze nie ma co robic z tego "afery".Jeszcze jedno czy po takim czyms powinno sie o tym powiedziec osobie ktora sie kocha.....np"sory ale na imprezie calowalam sie z gosciem...wybaczasz mi?".Bo slyszalem ze sa takie osoby ktore wszystko wybaczaja ale cos takiego tez?
Na miłość trzeba sobie zasłużyć całym życiem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 sie 2005, 12:54

mj2_87 pisze:Bo slyszalem ze sa takie osoby ktore wszystko wybaczaja ale cos takiego tez?

"cos takiego" ? Nie znasz gorszych przewinien? :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 28 sie 2005, 13:00

ja bym raczej nie byl zadowolony po czyms takim, wlasciwie sam nie wiem jak bym zareagowal. gdybym byl z panną powiedzmy tydzień to z miejsca dowidzenia, ale jesli cos dluzszego (tak jak teraz - ponad 8 mies. ) to nie wiem. ale nei martwie sie tym bo wiem ze moja niunia by nawet czegos takiego nei zrobila nie mowiac o 'gorszych przewinieniach' :D
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 28 sie 2005, 13:24

to zalezy od dziewczyny i od tego ile zwiazek juz trwa. Jesli by to sie stalo na samym poczatku (tzn w ciagu pierwszych kilku miesiecy) to moim zdaniem jest to dobry powod do zakonczenia zwiazku (poniewaz takie zachowanie niezbyt dobrze rokuje na przyszlosc :]). Jesli natomiast by sie to stalo po dluzszym czasie, to wtedy zalezaloby to od reakcji dziewczyny. Jesli by bardzo zalowala, to czemu nie dac jeszcze jednej szansy? Sa natomiast takie, ktore w takim zachowaniu nie widza nic zlego :/. Zenada...
Ostatnio zmieniony 28 sie 2005, 13:30 przez ___ToMeK___, łącznie zmieniany 1 raz.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 28 sie 2005, 13:28

Ona powinna powiedziec prawde i przeprosić... ty powinieneś wybaczyć... przeciez jeden pocałunek to nie aż tak wiele... no zdaża sie nic na to nie poradzimy...

"cos takiego" ? Nie znasz gorszych przewinien?


dokładnie...

Ps. A jak długo w ogóle jesteście razem... ??
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 28 sie 2005, 13:30

mysle ze Tomek dobrze ujal problem ;) wszystko zalezy od czasu twranai w zwiazku i wzajemnych relacji, przeciez dla niektorych par takie sprawy sa na porzadku dziennym ;) ja w prawdzie tego nie rozumiem...i wiem ze moj facet nie ogladnie sie nawet za inna a co dopiero mowic o przypadkowym pocalunku
Awatar użytkownika
mj2_87
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:28
Skąd: Jasło
Płeć:

Postautor: mj2_87 » 28 sie 2005, 13:31

ale to tylko taka moja mysl mnie nigdy cos takiego nie spotkalo i mam nadzieje nie spotka.Ale jesli chcez wiedziec to chodzimy 5 miesiecy
Na miłość trzeba sobie zasłużyć całym życiem.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 28 sie 2005, 13:32

karmen pisze:Ona powinna powiedziec prawde i przeprosić... ty powinieneś wybaczyć... przeciez jeden pocałunek to nie aż tak wiele... no zdaża sie nic na to nie poradzimy...

ale jak zdarzylo sie raz to zawsze jest prawdopodobienstwo ze zdarzy sie drugi, a jak sie wybaczy pocalunek to pozniej moze byc sytuacja w ktorej zaczna sie kolejne przewienia o ktore bedzie przepraszac i prosic o wybaczenie, nie musi tak byc ale moze ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 sie 2005, 13:40

Mia pisze:ja w prawdzie tego nie rozumiem...i wiem ze moj facet nie ogladnie sie nawet za inna a co dopiero mowic o przypadkowym pocalunku

Dokladnie mam tak samo :).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 sie 2005, 13:56

Pewnie,że z głupiego buziaka nie ma co robic afery.
Ja się tak zastanawiam czy nie mógł być zalożyć jednego a nie kilku tematów, bo cały czas mówimi o tej samej migdalącej się dziewczynie z jakims gościem na imprezie, na która poszła z Tobą przeciez.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 28 sie 2005, 13:58

Mia pisze:
karmen pisze:Ona powinna powiedziec prawde i przeprosić... ty powinieneś wybaczyć... przeciez jeden pocałunek to nie aż tak wiele... no zdaża sie nic na to nie poradzimy...

ale jak zdarzylo sie raz to zawsze jest prawdopodobienstwo ze zdarzy sie drugi, a jak sie wybaczy pocalunek to pozniej moze byc sytuacja w ktorej zaczna sie kolejne przewienia o ktore bedzie przepraszac i prosic o wybaczenie, nie musi tak byc ale moze ;)


może i tak... ale zaraz ma z nią zrywac po jednym pocalunków... jeśli zdarzy się wiecej to już wtedy mozna sie zastanawiać (może nawet nie) co zrobic...
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 28 sie 2005, 14:01

Yasmine pisze:
Mia pisze:ja w prawdzie tego nie rozumiem...i wiem ze moj facet nie ogladnie sie nawet za inna a co dopiero mowic o przypadkowym pocalunku

Dokladnie mam tak samo :).


ja tez tylko chodzi o moja kobiete hehe. zreszta ja tez sie nie ogladam, tlyko przygladam jednej :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 28 sie 2005, 21:49

ja powiem to tak....jestem z kims i musze przyznac ze przez mysl mi nie przeszło ze bedac gdzies na jakiejs imprezie czy coa mogłabym całowac sie z kims innym....gdy byłam z poprzednim chłopakiem zdarzało mi sie takie cos! w poprzednim zwiazku mój chłopak nawet sie o tym nie dowiadywał...nie czułam potrzeby mówic mu o tym (czyt. nie czułam wyrzutów sumienia)
teraz jest inaczej sama sobie nie wybaczyłabym gdybym zrobiła takie głupstwo...poza tym jezeli ide na impreze to albo ide z moim chłopakiem albo jestem w kregu ludzi znajomych którzy wiedza ze jestem z kims....a przede wszystkim nie prowokuje sytuacji z których mogłoby wyniknąć cos po czym musiałabym pytac i prosic o wybaczenie
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 28 sie 2005, 21:57

Nie, stanowczo nie jak sie jest wiernym jednej osobie to niepowinno sie takich rzeczy robic niewybaczyl bym <zly1> a jak bym sie dowiedzial z kim sie calowala to bym ten ktos---> <gun1> <--- ja. Oczywiscie jak bym byl z osoba krotko to niewachal bym sie wcale zostawil bym ja, ale jak np. teraz jestem z dziewczyna 1,5 roku to bym powiuzl typa a niewiem czy bym sie tak rwal do zrywania.
Obrazek
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 28 sie 2005, 23:30

moon pisze:Pewnie,że z głupiego buziaka nie ma co robic afery.

moon a to nie jest tak, ze jak raz sie na cos pozwoli, to bedzie sie to zdarzalo czesciej? Generalnie, to pewnie, kazdemu potrafi sie zrobic glupote, ale uwazam, ze zeby wybaczyc, to trzeba rzeczywiscie uwierzyc, ze ten ktos nas kocha, a cale zdarzenie bylo tylko bezmyslnym zachowaniem
KC Skarbie!
Nikola

Postautor: Nikola » 29 sie 2005, 00:00

Mia pisze:ja w prawdzie tego nie rozumiem...i wiem ze moj facet nie ogladnie sie nawet za inna a co dopiero mowic o przypadkowym pocalunku

wiesz wydawało mi sie mój chłopak tez nawet na inne nie patrzy...a tymczasem na wczorajszej imprezie całował sie z pewna dziewczyną. Wiem ze oboje byli maxymalnie pijani ale to nie jest usprawiedliwienie. Ciągle mysle o tej sytuacji (widziałam ja na własne oczy), wiem że nie wyrzuce jej z głowy, ale nie powiedziałam "koniec". Nie jestem dorosła, ale jesli angazuje sie w jakis związek to nie po to zeby rostac sie z kims przy pierwszym lepszym problemie... ten pocałunek wybaczyłam. Jest zbyt wątły i mały aby przerwać więź między mna a Nim...
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 29 sie 2005, 00:12

mj2_87 pisze:czy to powód do zerwania?

To zalezy.
U mnie to byl by powod do zerwania. Bynajmniej nie dlatego, ze bym nie wybaczyl (wybaczyl bym), ale dlatego, ze pocalunek dla mojej dziewczyny wiele znaczy i sam musialem na niego dlugo czekac, a wiec gdyby pocalowala sie z innym to by oznaczalo, ze to co jest miedzy nami powaznie sie sypie albo juz sie rozsypalo.
Na szczescie jestem przekonany, ze nie bedzie takiej sytuacji.
PS Nie piszcie mi, ze "nigdy nie mow nigdy". Z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 29 sie 2005, 00:19

Wedlug mnie wszystko zalezy od relacji w zwiazku. Jezeli sie kogos kocha i wie, ze tamta osoba zrobila to pod wplywem braku swiadomosci, czy swobody, mozna chyba wybaczyc wieksze rzeczy. Z kolei jezeli zrobila to swiadomie i z premedytacja, coz... nawet jezeli sie to wybaczy, cale zaufanie zostanie na zawsze utracone.
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Nikola

Postautor: Nikola » 29 sie 2005, 00:21

w moim przypadku z braku świadomosci... zadne z nich tego nie pamięta
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sie 2005, 00:52

kattia pisze:moon a to nie jest tak, ze jak raz sie na cos pozwoli, to bedzie sie to zdarzalo czesciej?

Nie. Ale ja bym z takiej głupoty afery nie zrobiła, przynajmniej nie po. Jakbym zobaczyła to bym podeszła i wpierdoliła szmacie, zrzuciła ją ze schodów czy jakimś rętem przed censored czaszkę pierdolnęła. On by swoje usłyszał też zapewne. Ale zachowanie jakie tu widzę to już po ptokach. Teraz już afer nie warto robic.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 29 sie 2005, 01:37

Nikola pisze:w moim przypadku z braku świadomosci... zadne z nich tego nie pamięta

censored tego to nigdy nie rozumialem i w cos takiego nigdy nie uwierze... wiele razy bylem narabany [nawet tak ze spadalem z dywanu na leb albo ze lecialem od kraweznika do kraweznika] i zawsze wszystko pamietalem i nawet moi znajomi choc widzialem ich w "ciezkich stanach" nigdy nie mieli zacmy...to jakas bujda wymyslona chyba tylko do usprawiedliwienia...
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 29 sie 2005, 02:04

moon pisze: Jakbym zobaczyła to bym podeszła i wpierdoliła szmacie, zrzuciła ją ze schodów czy jakimś rętem przed censored***ą czaszkę p***ęła.

Ale to on jest w zwiazku, to on w tym przypadku powinien sie powstrzymac. Uderzysz ta dziewczyne, moze nawet ja pobijesz, no i co z tego? Co zrobisz, gdy taka sytuacja sie powtorzy? Bedziesz bila kolejne dziewczyny i to bedzie sposob na zdrade ze strony osoby, ktora ma Ci byc wierna i potencjalnie moze dzielic z Toba zycie? Sorry, ale dla mnie podejscie conajmniej dziecinne...
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 29 sie 2005, 08:27

Nikola pisze:w moim przypadku z braku świadomosci... zadne z nich tego nie pamięta

Tylko ja zawsze w takich sytuacjach zastanwiam sie, czy to nie jest tak, ze pod wplywm alkoholu mamy odwage na rzeczy, ktore od dawna nam chodza po glowie...?
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 sie 2005, 10:31

kattia pisze:Tylko ja zawsze w takich sytuacjach zastanwiam sie, czy to nie jest tak, ze pod wplywm alkoholu mamy odwage na rzeczy, ktore od dawna nam chodza po glowie...?

Prawda. Po alkoholu wychodza wszystkie prawdziwe zachowania :). I tez tak jak Idas uwazam,ze alkohol to zadne usprawiedliwienie.
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 29 sie 2005, 10:54

To tez zalezy od czlowieka i od ilosci alkoholu. Mozna sie tak upic, ze sie nie ma pojecia o bozym swiecie. Wtedy czlowiek jest podatny na sugestie i nie mysli racjonalnie. Co do odwagi po alkoholu, to pewnie tak jest jak mowicie, ale nie przesadzajmy, to nie jest chyba glowny powod. Bardziej wtedy ktos nie liczy sie z konsekwencjami swoich czynow, nie zdaje sobie sprawy z tego, ze skrzywdzi swojego partnera i po czesci rowniez siebie.
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 29 sie 2005, 11:06

owszem, ale jezeli na trzezwo cos Ci nie chodzi po glowie, to po pijaku tez pewnie nie przyjdzie. Alkohol bardzo czesto dadaje nam sil, po nim przestajemy miec opory do zrobienia roznych glupot, ktorych pozniej zalujemy.
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 29 sie 2005, 11:08

CichyPL pisze:
moon pisze: Jakbym zobaczyła to bym podeszła i wpierdoliła szmacie, zrzuciła ją ze schodów czy jakimś rętem przed censored******ą czaszkę p***ęła.

Ale to on jest w zwiazku, to on w tym przypadku powinien sie powstrzymac. Uderzysz ta dziewczyne, moze nawet ja pobijesz, no i co z tego? Co zrobisz, gdy taka sytuacja sie powtorzy? Bedziesz bila kolejne dziewczyny i to bedzie sposob na zdrade ze strony osoby, ktora ma Ci byc wierna i potencjalnie moze dzielic z Toba zycie? Sorry, ale dla mnie podejscie conajmniej dziecinne...


dla mnie też to taka dziecinada.... moon pobicie kogoś to żadne rozwiązanie...
Nikola

Postautor: Nikola » 29 sie 2005, 11:36

kattia pisze:Tylko ja zawsze w takich sytuacjach zastanwiam sie, czy to nie jest tak, ze pod wplywm alkoholu mamy odwage na rzeczy, ktore od dawna nam chodza po glowie...?

tez sie nad tym zastanawiałam. kazdy reaguje na alko inaczej, wiem ze w przypadku tej dziewczyny bylo tak jak mowisz- moj chlopak kiedys bardzo jej sie podobal i rywalizowałysmy o niego, a teraz ona była na niego napalona i zrobiła to co chciała zrobic juz dawno.


idas pisze:zawsze wszystko pamietalem i nawet moi znajomi choc widzialem ich w "ciezkich stanach" nigdy nie mieli zacmy...to jakas bujda wymyslona chyba tylko do usprawiedliwienia...


to nie jest zadna bujda, przekonałam sie o tym osobiscie... była taka impreza po ktorej znajomi mowili co robilam, ale ja nie moglam sobie tego przypomniec...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 29 sie 2005, 11:52

Tak czy siak zmartwie Cie troche, mysle ze Twoj chlopak tez tego chcial, a alkohol to glupia wymowka zebys sama w swoich oczach mogla go usprawiedliwic i zeby Ci bylo lepiej. Nigdy nie uwierze w to ze po alkoholu robi sie rzeczy ktorych sie nie chce! Widzialas to i nie wspomnialas nigdzie ze to ona go pocalowala, a jesli oddal pocalunek to dla mnie jednoznaczne. A alkohol albo dodaje nam odwagi do zrobienia glupot albo do zrobienia czegos co dawno chcielismy zrobic...

[ Dodano: 2005-08-29, 11:55 ]
CichyPL pisze:
moon pisze: Jakbym zobaczyła to bym podeszła i wpierdoliła szmacie, zrzuciła ją ze schodów czy jakimś rętem przed censored******ą czaszkę p***ęła.

Ale to on jest w zwiazku, to on w tym przypadku powinien sie powstrzymac. Uderzysz ta dziewczyne, moze nawet ja pobijesz, no i co z tego? Co zrobisz, gdy taka sytuacja sie powtorzy? Bedziesz bila kolejne dziewczyny i to bedzie sposob na zdrade ze strony osoby, ktora ma Ci byc wierna i potencjalnie moze dzielic z Toba zycie? Sorry, ale dla mnie podejscie conajmniej dziecinne...


Heh ja tez bym tak zrobila :P Znajac mnie uderzylabym ja na pewno, pobic pewnie nie. Ale powiedzialabym jej co o niej mysle. A jego bym rzucila wiec sytuacja na pewno by sie nie powtorzyla ;) Po prostu niektorzy maja tendencje do zdady i niestety trudno jest sie ich pozbyc. Znam takich facetow i radzilabym sie trzymac od nich zdaleka ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Re: Problem czy nie ?to jest pytanie...

Postautor: Pegaz » 29 sie 2005, 11:57

mj2_87 pisze:Kolejne glupie pytanko z mojej strony.CZy jesli chlopak ktory ma dziewczyne i dowiaduje sie ze ona calowala sie z jakims gosciem to czy to powód do zerwania?Bo moim skromnym zdaniem tak ale wiele osob mowi ze nie ma co robic z tego "afery".Jeszcze jedno czy po takim czyms powinno sie o tym powiedziec osobie ktora sie kocha.....np"sory ale na imprezie calowalam sie z gosciem...wybaczasz mi?".Bo slyszalem ze sa takie osoby ktore wszystko wybaczaja ale cos takiego tez?

Po pierwsze gościa bym znokautował a dziewczyna widać kogos innego potrzebuje...Moja dziewczyna wita sie ze znajomymi pocałunkiem w policzek i cholera mnie bierze..Każdego dnia ich przeklinam <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości