Inny typ dziewczyn - czy istnieją takie jeszcze ??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 01:02

eng pisze:to jakieś gusła, czary mary i liczenie na wolę boża zamiast na naukę i wiedzę ludzi wykształconych


Hehe tak sie sklada ze ze mnie typowy racjonalista, a w dodatku niewierzacy.

[ Dodano: 2005-09-11, 01:02 ]
mrt pisze:Weźta mu wytłumaczcie z polskiego na drukowane, bo ja już idę spać


Dobranoc.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 11 wrz 2005, 01:03

TFA pisze:Hehe tak sie sklada ze ze mnie typowy racjonalista, a w dodatku niewierzacy

no to życzę powodzenia.
dobranoc.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 wrz 2005, 01:04

Nie da się wytłumaczyć :)

Jak się spuszczę na brzuch to jest antykoncepcja :)
LPR aby było wiecej kmiotków :)
Zawsze któryś nie zdąży :)
Idę się napić :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 01:05

Mrt zauwazyle ze ty nawet jak nie masz racji to zawsze masz racje i juz wyjasnione ze po pierwsze to nie jest antyk. naturalna i po drugie nawet w dni nieplodne trzeba przerywac, bo sperma baaardzo dlugo potrafi "lezakowac" tam gdzie trzeba.

[ Dodano: 2005-09-11, 01:09 ]
fish pisze:aby było wiecej kmiotków


Tolerancja jak przystalo na moderatora. Jestem kmiotek, bo uprawiam przerywany. czy ja was tym krzywdze ?
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2005, 01:14 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 wrz 2005, 01:10

Potrafi ale nie bardzo długo :)
Dlatego bierze się pod uwagę ze 3 dni :) i to max :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 01:22

ale lepiej nie ryzykowac przy i tak duzym ryzyku, bo "na oko" to mozna firanki wieszac a nie dni plodne liczyc. I jak juz w seksie pisalem to ja wcale sobie nie chwale tego sposobu, wolalbym tabletki rzecz jasna.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2005, 01:26 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 wrz 2005, 01:25

Na oko nikt tego nie liczy, jeśli ktoś ma się zabrać za naturalne metody.
Ale stosunek przerywany nie jest naturalną metodą.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
5_G

Postautor: 5_G » 11 wrz 2005, 01:51

nie rozumiem jak mozna przerywany stosowac...
na gumki wam, szkoda kasy?
ale co mi tam...
potem ktos musi w koncu te ulice zamiatac <bicz2>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 wrz 2005, 08:34

TFA pisze: stosunek przerywany to jest wlasnie wyzsza szkola jazdy a nie dziecinna zabawa, dzieci to sie w gumkach pchaja.

Czlowieku bluznisz !! <boje_sie>
To dziecinne jechac na przerywanym.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 12:48

5_G pisze:nie rozumiem jak mozna przerywany stosowac...
na gumki wam, szkoda kasy?
ale co mi tam...
potem ktos musi w koncu te ulice zamiatac


co ty w ogóle porownujesz ? jakbym mial to robic w gumce to wolalbym zyc w celibacie, a ty dalej ciesz sie namietnym i wspanialym seksem w prezerwatywie :D

Yasmine, czemu wy mi narzucacie swoje zdanie ? czy ja krytykuje wasze wspolzycie ? krzywdze was tym ze stosuje przerywany ? zastanow sie, troche tolerancji. Kazdy robi to co lubi. I nigdzie sie nie spotkalem z taka krytyka przerywanego jak na tym forum. Ja tu widze wrecz oburzenie a do tego przez niektorych obrazanie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 wrz 2005, 12:53

TFA pisze:Yasmine, czemu wy mi narzucacie swoje zdanie ?

nie narzucamy :]

TFA pisze:czy ja krytykuje wasze wspolzycie

no nie wiem jak to nazwac :
TFA pisze:dzieci to sie w gumkach pchaja.


TFA pisze:krzywdze was tym ze stosuje przerywany ?

nas ? Skadze, tylko siebie.

TFA pisze:I nigdzie sie nie spotkalem z taka krytyka przerywanego jak na tym forum.

Bo tu sa glownie ludzie odpowiedzialni 8).
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 13:00

Yasmine pisze:nas ? Skadze, tylko siebie


moglabys to rozwinac ? :) w jaki sposob ja niby siebie krzywdze ? czy to raczej kolejna twoja zlosliwosc i proba obrazenia mnie ?


Yasmine pisze:Bo tu sa glownie ludzie odpowiedzialni


zauwazylem <hahaha>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 wrz 2005, 13:05

TFA pisze:moglabys to rozwinac ? w jaki sposob ja niby siebie krzywdze ?

Stosunek przerywany nie daje pelnej satysfakcji z seksu. Mozna nabawic sie nerwicy. I oczywiscie mozna bardzo latwo wpasc. Wiec tak siebie krzywdzisz, ale Twoja sprawa.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 13:14

Yasmine pisze:Stosunek przerywany nie daje pelnej satysfakcji z seksu. Mozna nabawic sie nerwicy. I oczywiscie mozna bardzo latwo wpasc. Wiec tak siebie krzywdzisz, ale Twoja sprawa


Nerwicy to ja sie nabawilem jak zalozylem gumke <hahaha> i mialem ogromna satysfakcje z seksu. Wg Ciebie ja siebie krzywdze, a ja czerpie nieporownywalnie wieksza satysfakcje z tego niz caly stosunek w lateksie, tyle ze ja nie krytykuje zwolennikow gumek, tak ja wy mnie, a to ze powiedzialem "dzieci sie w gumkach pchaja" to byla reakcja na krytyke moich upodoban. A jak juz mowilem w innym topicu o dziecku rozmawialismy i z pelna odpowiedzialnoscia jestesmy gotowi na "wpadke", choc ja bym to inaczej nazwal.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 wrz 2005, 13:24

TFA pisze:Nerwicy to ja sie nabawilem jak zalozylem gumke

no jakbym slyszala ksiedza. Gumki prowadza do nerwicy ,a przerywany niby nie :].

TFA pisze:i mialem ogromna satysfakcje z seksu.

Ciekawe czy Twoja pani tez takowa ma. Ale ooook. Ja sie juz nie wtracam. Przerywaj sobie co chcesz i kiedy chcesz. Dla mnie to dziwne (tymbardziej u faceta ktory ma 23 lata).
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 13:44

Yasmine pisze:Ciekawe czy Twoja pani tez takowa ma


O to to sie nie Tobie martwic :] ale chwalic sie nie bede bo po co,powiem tylko ze ona tez nie lubi w gumce. Przeciez orgazm kobiety nie zalezy od tego gdzie facet ma wytrysk prawda ? :] Chyba mi nie powiesz ze w gumce masz wieksza satysfakcje niz "na zywca" ? :] A z tym ksiedzem to Ci nie wyszlo w tym przypadku, zle porownanie hehe. Tu chodzi o przyjemnosc a nie chrzescijanska pseudomoralnosc, bo jak juz mowilem jestem niewierzacy :)

[ Dodano: 2005-09-11, 13:49 ]
P.S. Co ma wiek do tego ? chyba to ze dzieci nie powinny sie za to brac, bo potem maja dzidziusia w wieku 15-16 lat.

[ Dodano: 2005-09-11, 13:57 ]
I dalej sie opierajcie na swojej ogromnej wiedzy teoretycznej z kolorowych czasopism, ten kto czegos nigdy nie doswiadczyl wyraza swoje zdanie na jakis temat i krytykuje cos o czym nie ma zielonego pojecia. Ja mam wiedze praktyczna i duzo osob ktore znam tez ja maja i od 6-7 lat nie maja dzieci, co za zbieg okolicznosci ze wszyscy oni sa bezplodni albo maja problemy z zajsciem w ciaze. Naczytacie sie glupot nie potwierdzonych naukowo i z wielka pewnoscia siebie wrzucacie swoje trzy grosze, majac wiedze ksiazkowa i na podstawie glupich statystyk, a nie praktyczna jesli chodzi o przerywany. jakbym kierowal sie w zyciu statystykami i definicjami, to bym niczego w zyciu nie sprobowal.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 wrz 2005, 13:59

TFA pisze: Chyba mi nie powiesz ze w gumce masz wieksza satysfakcje niz "na zywca" ?

Ja tylko na zywca. Biore tabletki. Ale jakbym nie mogla brac, to na pewno bylby gumki. zadne przerywane nie wchodza w rachube.
TFA pisze:Przeciez orgazm kobiety nie zalezy od tego gdzie facet ma wytrysk prawda ?

U jednej orgazm(oczywiscie bez gumki)spowoduje spotegowanie orgazmu (bo czuje w sobie wytrysk), a u innej nie. Bardziej chodzilo mi o to,ze kobieta musi calkowicie mezczyznie zaufac i do tego dochodzi stres (czy zdazy wyciagnac - przynajmniej ja bym tak miala).
TFA pisze:Co ma wiek do tego ? chyba to ze dzieci nie powinny sie za to brac, bo potem maja dzidziusia w wieku 15-16 lat.

Jestem pewna,ze duzo dzieci stosuje jednak gumki :).
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 14:02

Ok, szanuje Twoje poglady.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 wrz 2005, 14:13

tym przerywanym odbieracie sobie mozliwosc rownoczesnego orgazmu, najbardziej elektryzujacego przezycia:)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 14:22

lollirot pisze:tym przerywanym odbieracie sobie mozliwosc rownoczesnego orgazmu, najbardziej elektryzujacego przezycia:)


prawda :], choc dzielilo nas czesto kilka sekund, bo ja musialem sie powstrzymywac.

i do Yasmine. Rozumiem ze jakbys nie mogla brac tabletek, to wolisz gumki i boisz sie przerywanego, bo nie chcesz miec jeszcze dzieci, a my juz powaznie o tym rozmawiamy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 wrz 2005, 19:15

Podsumowujac temat ...? czyzbym był znerwicowany ? <aniolek2> jakos nie zauwazyłem ....przesadzona teoria , wyssana z palca przez nie wiadomo kogo własciwie , (to w kwesti przerywanego ) bardziej stresuje mnie gumka ,, co za zenada zakładać takie cos ! <browar> <aniolek2> ale ....co kto woli i mu pasuje
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 11 wrz 2005, 22:16

TFA pisze:Nerwicy to ja sie nabawilem jak zalozylem gumke

wyjasnij dokładniej z jakiego powodu nerwicy z gumką byś się nabawił ...

TFA pisze:I dalej sie opierajcie na swojej ogromnej wiedzy teoretycznej z kolorowych czasopism, ten kto czegos nigdy nie doswiadczyl wyraza swoje zdanie na jakis temat i krytykuje cos o czym nie ma zielonego pojecia. Ja mam wiedze praktyczna i duzo osob ktore znam tez ja maja i od 6-7 lat nie maja dzieci, co za zbieg okolicznosci ze wszyscy oni sa bezplodni albo maja problemy z zajsciem w ciaze. Naczytacie sie glupot nie potwierdzonych naukowo i z wielka pewnoscia siebie wrzucacie swoje trzy grosze, majac wiedze ksiazkowa i na podstawie glupich statystyk, a nie praktyczna jesli chodzi o przerywany. jakbym kierowal sie w zyciu statystykami i definicjami, to bym niczego w zyciu nie sprobowal.

Moim zdaniem masz poważny problem ...
Nie sądzę żebyś mógl porównać moje doświadczenie ze swoim ( żyję parę lat dłużej od Ciebie ) i w zyciu nie słyszałem tego typu zarzutów ...
'Kalendarzyków' i 'stosunków przerywanych' pełno biega po uliach, legendy o pękających gumakach to chyba prawiczki wymyślają, sam stosowałem jakiś czas i nawet przy maksymalnych kombinacjach nie udalo mi się ani jednej rozerwać ...
Fobia anty-gumkowa ? z powodu ?
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
redbart
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 31 sie 2005, 10:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: redbart » 11 wrz 2005, 22:29

gargul pisze:Nie zawsze!!! Znam wielu ludzi ktorzy klna jak szewcy a są bardzo inteligentni To nie zalezy od inteligencji ale od kultury osobistej


Zawsze, chyba ze robisz rozne rzeczy specjalnie. I wcale nie powiedziałem że klnięcie świadczy o braku inteligencji, cały sposób wyrażania się, dowcip, ironia, płynność i złożoność zdań. Czasem bezpośredność.. wystarczy dłużej posłuchać
"Bleeding heart, gloomy soul,
Who is he - that lonely man,
tainted mind, without hope...
staying there without faith."...
"Looking for, dying for..." - Redbart
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 22:43

eng pisze:Moim zdaniem masz poważny problem ...


Nie sadze :D nie mam zadnych problemow z niczym w zyciu.

eng pisze:wyjasnij dokładniej z jakiego powodu nerwicy z gumką byś się nabawił ...
Fobia anty-gumkowa ? z powodu ?


Po pierwsze przy szybkich numerkach niepraktyczna i rozpakowywanie i zakladanie dekoncentruje i psuje zabawe, po drugie (co chyba logiczne) nieporownywalnie mniejsza satysfakcja z seksu samego w sobie, wrecz jak dla mnie zadna satysfakcja i mnostwo osob jest tego samego zdania. Dla mnie po prostu seks w gumce to dupa nie seks jak ktos powiedzial "lizanie lizaka przez papierek". I dlatego nerwica jest tu bardziej prawdopodobna. Po prostu seks w gumce mnie nie kreci i tyle.


eng pisze:Nie sądzę żebyś mógl porównać moje doświadczenie ze swoim ( żyję parę lat dłużej od Ciebie ) i w zyciu nie słyszałem tego typu zarzutów


I to mnie wlasnie smieszy, mysla ze jak maja po 30pare lat to czuja sie wielce doswiadczeni i pozjadali wszystkie rozumy. Raptem jestes 8 lat starszy i wcale nie jest powiedziane ze jestes bardziej doswiadczony niz ja, bo to nie zalezy od czasu ale tego co w zyciu sie robilo. Widac ja jestem bardziej doswiadczony bo uprawialem stos. przerywany a Ty nie i wiem jakie sa jego skutki, a raczej ich brak.


eng pisze:'Kalendarzyków' i 'stosunków przerywanych' pełno biega po uliach, legendy o pękających gumakach to chyba prawiczki wymyślają, sam stosowałem jakiś czas i nawet przy maksymalnych kombinacjach nie udalo mi się ani jednej rozerwać ...


Chyba wlasnie legendy o nerwicach spowodowanych przez stosunek przerywany wymyslaja prawiczki oraz stereotypy o tym ze kazdy stos. przerywany = 99% ciaza. pelno madrych glow a nikt nie mial z tym do czynienia, nawymyslaja teorii a nikt jej nie potwierdzi. I kazdy kto uprawia stos. przerywany i czyta takie rzeczy czuje sie jak pogromca mitow. A jesli chodzi o pekanie gumek to masz racje, ale nie o pekaniu tutaj mowa.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Giriana
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2005, 20:18
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Giriana » 11 wrz 2005, 22:51

wiesz, duzo jest takich dziewczyn,, tylko nie szukasz tam gdzie nalezy,,
albo są albo pozajmowane, bo nie musza juz sie szlajac i rzucać w oczy by zostać zauwazone :D
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 11 wrz 2005, 23:03

TFA pisze:Widac ja jestem bardziej doswiadczony bo uprawialem stos. przerywany a Ty nie i wiem jakie sa jego skutki, a raczej ich brak.

Rozbawiłeś mnie !
Poważnie !
Szczyt doświadczenia - stosunek przerywany...
Jak mieliśmy z kolegami po 15 lat to paru naszych wpadlo w ten sposób ... i to była dziecinada ... brak odpowiedzialności itd.
Szczerze Ci współczuję ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 23:11

eng pisze:Jak mieliśmy z kolegami po 15 lat to paru naszych wpadlo w ten sposób


Wpadli bo jak mowisz byli nieodpowiedzialnymi dziecmi, a dzieci za takie cos sie nie powinny brac, chocby dlatego ze nie panuja nad wytryskiem.


eng pisze:Szczerze Ci współczuję ...


Dziękuję :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 wrz 2005, 23:35

censored skończcie już!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 wrz 2005, 23:47

a ty co tak "censored" w kazdym poscie ? :DD
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 11 wrz 2005, 23:53

TFA pisze:Wpadli bo jak mowisz byli nieodpowiedzialnymi dziecmi, a dzieci za takie cos sie nie powinny brac, chocby dlatego ze nie panuja nad wytryskiem.

pieprzenie kotka za pomocą młotka :P
Trwaj w swoim mniemaniu, mnie to lata ...

moon pisze:k*** skończcie już!


Właśnie skończyłem, bo nie ma z kim dyskutować.
bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 433 gości