pozycje w czasie snu-gdzie szukac?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Oluśka

pozycje w czasie snu-gdzie szukac?

Postautor: Oluśka » 27 sty 2004, 10:01

hej!
pisze moj pierwszy post,dlatego chcialam sie przywitac
szukam i nie umie znalezc,chodzi mi znalezienie jak nazywaja sie pozy w czasie snu z partnerem? i w ogóle co oznaczaja rozne zachowania, czy znacie gdzies taka strone byłabym bardzo wdzieczna
z pozdrowieniami
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 12:55

CHodzi ci o kochanie sie z partnerem jak on spi? No to musi miec mocny sen, a ty dziwne upodobania... Przychodzi mi cos na mysl ale nie bede brzydki i nie powiem :)
A co do pytania to nie mam zielonego pojecia.
Gość

Postautor: Gość » 27 sty 2004, 13:03

pewnie zle sie wyrazilam , do konca to nie jest zwiazane z sexem,a zapomnilam ze tutaj wszyscy o jednym:)))
np.spimy razem z moim mezczyzna w pozycji tzw.lyzeczkowej czyli on przytula sie do moich plecow , chodzi mi o to gdzie znajde wyjasnienie takiej pozycji,wiem ze kiedys o czyms takim czytałam gdzies a teraz nie umie znalezc, to ma z tego co pamietam jakies psychologiczne podloze
mam nadzieje ze ktos mi pomoze
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 13:11

No tak, faktycznie wszyscy o jednym tylko ;) A probowalas szukac na googlach? Tylko co wlasciwie wpisac do wyszukiwarki? Jako tako mnie to nigdy nie unteresowalo, bo spie sam, a poza tym nie wierzmy ze szystko ma podloze psychologiczne. Taka pozycja jest po prostu wygodna i przyjemna, bo mozna sie spokojnie przytulic do ukochanej osoby, a inaczej to raczej nie idzie :) No mozna od przodu, ale to juz nie tak, i jak ktos sie rusza podczas snu to ucieknie ;)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 27 sty 2004, 15:49

oj....ja tez nie mam pojecia gdzie takie zagadnienia znajdizesz....ale przyznam ze ciekawy temat...chociaz ja mialabym problem z zapamietaniem mojej pozycji w czasie snu...bo przeciez po obudzeniu nie mysle o tym jak spalam...;)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Bańka

Postautor: Bańka » 27 sty 2004, 18:29

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 20:03

Fajna stronka :) Dzieki :D
Mialas ja wczesniej czy znalazlas?
Bańka

Postautor: Bańka » 27 sty 2004, 22:14

Znalazłam :mrgreen: , wystarczyło wpisać pozycje w czasie snu i juz
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

Pozycje spania razem

Postautor: Greyangel » 29 sty 2004, 07:31

Kiedyś o tym czytałem ale to trochę podobne do opisów znaków zodiaku, tzn. można kierować się tym lub nie. Pozycje odzwierciedlają stany emocjonalno-uczuciowe, tak bym to określił. Poza niby na łyżeczkę oznacza że ludzie dobrali się optymalnie i są tzw. starym dobrym małżeństwem ;). Inne jak np przodem do siebie "stosują" w "" bo jest to nieświadome, ludzie przeżywający fascynację, początkowy etap zawiązywania uczucia. Osobno mogą spać ludzie nieufający sobie ale to już czysta spekulacja moim zdaniem. Myślę że pozy mogą odzwierciedlać raczej jakieś cechy charakteru. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 29 sty 2004, 09:12

Napoczątku może i to się nieco sprawdzac, ale tak na dłuższą metę pozycje niezbyt wygodne :lol: , zwłaszcza gdy ludzie śpią często ze sobą, a mnie jak jestem zmęczona łatwo wkurzyć, więc pewna odległość w tym czasie musi być zachowana ze względów bezpieczeństwa :wink:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 29 sty 2004, 16:01

Co do stronki podanej kilka postów wyżej to chyba plagiat? Pani Agnieszka powinna sie tym zaiteresować gdyż artykuły zawarte na "nimfomance" są rażące podobne do tych z www.agnieszka.com.pl.... :?: :?: :?: :|
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2004, 18:20

Pytanie tylko kto od kogo sciagnal i moze sie tez okazac ze np obyswoje wzieli z innego serwisu. A o plagiacie nie ma mowy bo watpie by Agnieszka prawa autorskie zastrzegla. A to ze inne artykuly czytalem na innej stronie to standard.
Niewazne zreszta.
Wracac mi tu do tematu ;)

Moze napiszecie jaka jest wasza ulubiona pozycja w trakcie snu? Tzn ta przy ktorej zasypiacie...
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 sty 2004, 18:27

pozycja ?? kciuk w ustach , nogi przy brzuchu...hehe:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2004, 18:33

lizaa pisze:pozycja ?? kciuk w ustach , nogi przy brzuchu...hehe:)

Embrionalna?? Ale Kochanie ja pytalem na serio ;) A my razem nie spimy, a chodzilo o to jak kto spi razem z partnerem :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 sty 2004, 18:39

wiem wiem...nio ciekawe jak my bysmy spali....
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 29 sty 2004, 19:52

Ja i moja Kotka jesteśmy przykładem pierwszej pozycji. Ona odwrucona plecami a ja ją obejmuje. Zawsze tak zasypiami, ale pozniej zmieniamy pozycje na bardziej "neutralne" bo po prostu wygodniej jest spać na swoich połowach.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 sty 2004, 21:14

Ja zawsze lubie kiedy moj chlopak lezy na plecach obejmuje mnie jednym ramieniem a ja leze ciut nizej z głowa wtulona w jego tors i obejmuje go. Wtedy czuje sie tak bezpieeeeeeecznie i taka jego :) az mi sie milutko zrobilo.
Szkoda tylko ze tak rzadko mozemy razem zasypiac...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 04 lut 2004, 10:52

Mężczyźni rzadko widzą jak zasypia kobieta, bo zazwyczaj zasypiają pierwsi. Ale, jeśli już uda im się zaobserwować pozycję, to potrafią wyciągnąć z tego wnioski.
Oto wyniki badań przeprowadzonych na reprezentatywnej grupie kobiet, badanie dotyczyło wpływu pozycji w jakiej zasypiają na ich osobowość.


zasypiają na boku, ręce złożone pod głową
- spokojne, zrównoważone, typ kury domowej;


zasypiają na brzuszku z rękoma i nogami rozrzuconymi na boki
- agresywne, bardzo inteligentne, często odnoszą sukcesy w biznesie i polityce, typ tygrysicy;


zasypiają na plecach z kostkami nóg za uszami
- nic szczególnego, ale mają największe powodzenie.


A Ty jak zasypiasz? Masz powodzenie? ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lut 2004, 13:56

Mowia ze jak wezmiesz "naukowca" i dasz mi fundusze to wszystko ci zbada, nawet takie bezsensy jak to ;) No bo sorki, ale w takie cos to ja nie wierze jakos :)
A moze zrobimy statystyke i badania na temat: jakiego papieru toaletowego uzywasz? I potem bedzie ze spokojne i ciche uzywaja xxx a inne yyy :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 04 lut 2004, 21:35

Anonymous pisze:pewnie zle sie wyrazilam , do konca to nie jest zwiazane z sexem,a zapomnilam ze tutaj wszyscy o jednym:)))
np.spimy razem z moim mezczyzna w pozycji tzw.lyzeczkowej czyli on przytula sie do moich plecow , chodzi mi o to gdzie znajde wyjasnienie takiej pozycji,wiem ze kiedys o czyms takim czytałam gdzies a teraz nie umie znalezc, to ma z tego co pamietam jakies psychologiczne podloze
mam nadzieje ze ktos mi pomoze



To znaczy tylko tyle że chce Cię ochraniać swoim ciałem i chować pod swoje "skrzydła"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 412 gości