Starsza kobieta...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Pawel_83
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2006, 11:27
Skąd: Krakow
Płeć:

Starsza kobieta...

Postautor: Pawel_83 » 03 sty 2006, 11:41

Mam takie pytanie...
Mam 23 lata, nie ddawno poznalem starsza kobiete na gg ona ma 33 lata a wiec 10 lat starsza... czasami jakby to nazwac uprawiamy sex przez gg.. bardzo sie na mto podoba, chcemy sie spotkac w realu... mam tylko mala obiekcje czy to normalne by umawiac sie ze starsza kobieta na sex ta kpoprostu... Slyszalem ze kobiety po 30-stce maja ze tak sie wyraze wieksza chcice czy to prawda ?... Prosze o rade co mam zrobic czy spokojnie moge sie z nia umawiac ? zaznaczam ze nie ma ona dzieci ani meza...
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 03 sty 2006, 11:46

a skad wiesz ze nie ma?? Na gg Ci napisala.....
Daj spokoj chlopie.....skad wgole wiesz ze ma 30 lat??
Najpierw sie wymiencie fotami np.
A czy jest to normalne?? Wg mnie to jest conajmniej dziwne....ale to tylko moje zdanie!!
Zrobisz jak uwazasz.....ja bym natomiast nigdy sie nie umowila przez gg...
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 03 sty 2006, 11:51

W samym tym, ze jest starsza, nie ma nic zlego albo dziwnego. Spotkajcie sie, to dopiero sie okaze, czy namietnosc z gg bedzie taka sama. Wtedy dopiero cos bedziesz mogl zdecydowac.
Teraz to rownie dobrze mozna zalozyc, ze to zgrywajacy sie facet.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 03 sty 2006, 12:36

kina pisze:Najpierw sie wymiencie fotami np.

fotki mozna wyslac falszywe :)Pawel_83, spotkaj sie z nia... wtedy wszystkie watpliwosci znikna :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 sty 2006, 12:44

Starsze kobietki mają coś w sobie :) oczywiście sa pewne granice wieku ;) żeby się jakiś dowcipnis nie przyczepil...a z tą chcicą jak to nazwałeś to prawda..ale nie reguła.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 03 sty 2006, 12:59

kurcze, nawet nie jest dużo starsza kobietą...

myślałem że różnica jest większa.

33 lata to przecież "kwiecie wieku" <aniolek2>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 sty 2006, 14:00

Ktos kiedyś powiedział, że startsze kobiety są bardziej ułożone i wiedzą czego chcą. Moim zdaniem chyba ktoś kto to powiedział nie spotykał sie nigdy ze starsza kobietą ;) Kobieta to kobieta, jest kochana albo nie. A wiek nie ma tu zadneog znaczenia.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sty 2006, 17:35

Sądzę, ze nie ma w tym nic strasznego.
Jednak czemu Ty tak nie sadzisz? :>
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Re: Starsza kobieta...

Postautor: jabłoń » 03 sty 2006, 18:01

Pawel_83 pisze:czasami jakby to nazwac uprawiamy seks przez gg.. bardzo sie na mto podoba, .


A to ciekawe.... <rofl2> możesz podać jakieś szczegóły <koputerowiec2> <komputerowiec>

:? :?
<aniolek2>
Ostatnio zmieniony 03 sty 2006, 18:06 przez jabłoń, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
kasia11111
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:48
Skąd: warszawa
Płeć:

..

Postautor: kasia11111 » 03 sty 2006, 18:03

jesli masz taka ochote zrob to...Moze byc fajnie..
Pawel_83
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2006, 11:27
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: Pawel_83 » 04 sty 2006, 22:28

Bardzo dziekuje za wszelkie komentarze i rady, tak myslalem zeby sie spotkac... a jak zobaczylem wasze wypowiedzi to rozwialo mi wszelkie watpliwosci... spotkam sie i juz, nie mam wsumie nic do stracenia, no moze troszke czasu jak sie nie pojawi w umowionym miejscu ale to przezyje :)... a korzysci moga byc naprawde duze... takie male sprostowanie co do mojego pierwszego postu bo nie zamiescilem tam pewnych informacji... a wiec co do fotek to sie nimi wymienilismy... prawda ze mozna podac falszywe fotki... ale jest kilka rzeczy ktore na to wskazuja ze sa one prawdziwe i na 100% wiem ze sa a skad to wiem nie pytajcie bo nie chce mi sie tlumaczyc... to ze nie jest to jakis dowcipnis to wiem bo jezeli by byl to na 50% to on by mnie on zaczepil a nie ja jego... a po 2 nie wiem czy komus by sie chcialo sciemniac praktycznie co 2 dzien conajmniej po 2 godziny przez 6 miesiecy... a 70% rzeczy jakie pisze z nia na gg to to co slychac jak tam w pracy zdrowko itp.. zwykle codzienne sprawy.. czasami lubimy pofantazjowac... wiec jaki kolwiek rzartownis odpada...

Jeszcze raz bardzo dziekuje za wasze komentarze za wyrazenie wlasnych opini... za poraktowanie mojej sprawy powaznie i doradzenie mi co mam zrobic... przegladalem troszke to forum i widze ze mozna tu sie spotkac ze tak powiem z milymi ludzmi ktorych warto pytac dzieki wam wielkie i jak bede mial kolejne pytanie to na pewno sie tu zwroce z nim jeszcze raz bardzo dziekuje i zycze wszystkim hmm... udanych i wspanialych zwiazkow i milosci ktorej wszyscy tak poszukujemy, bo nic nie jest tak wazne w tym zyciu jak milosc do drugiego czlowieka ufff sie rozpisalem troszke :)...
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 05 sty 2006, 01:05

robinho pisze:33 lata to przecież "kwiecie wieku"

<aniolek2>

Spotkaj się z Nią. Dziwią mnie te Wasze zabawy, ale nie szkodzi Ci spróbować.
Powodzenia życzę, bo coś mi mówi, że masz marne szanse "normalną" Panią spotkać.
Ale napisz jak to się wszystko potoczyło ;) Dla zaspokojenia czystej ciekawości :)
... you bleed just to know you're alive ...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości