Czemu Ona się tak zachowuje ..pomocy

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 12 lut 2006, 20:38

Haro, <browar>
arek21, co sie tak cieszysz z TFA?Prawda kole w oczy? nie boj sie nie boj. Ty tej dziewczyny nie odbijesz temu chłopakowi. Pozwoliła sobie za duzo kolegujac z Toba bo pewnei myslala ze "fajnie mam z kim pogadac bla bla bla" a Ty na powaznie wszystko traktujesz. A teraz siedzi zamyslona i mysli"Jejku Jejku jak sie pozbyc tego natreta!"
Pozdrawiam

P.S ten chlopak nie musi Ci jeszcze consored .Bo dziewczyna jest na poziomie i zrozumiala jaki popelnila blad.
Pozdrawiam
jeden z wiesniakow :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 12 lut 2006, 20:42

Arek, to loser jestes okropny. "Dotknela mnie, pewnie mnie kocha. To musi byc sygnal, ze bije ja terazniejszy chlopak i ze pragnie bym to ja zostal jej nowym boy'em, do tego pewnie ma na mnie ochote i chce mi splodzic trojke szczesliwych i radosnych jak ja w tej chwili dzieci". I jeszcze atakujesz TFA za to, ze Ci tlumaczy? Pociesze Cie, jako jedyna osob w topicu: morda nie szklanka...
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 12 lut 2006, 20:45

Haro pisze:"Dotknela mnie, pewnie mnie kocha. To musi byc sygnal, ze bije ja terazniejszy chlopak i ze pragnie bym to ja zostal jej nowym boy'em, do tego pewnie ma na mnie ochote i chce mi splodzic trojke szczesliwych i radosnych jak ja w tej chwili dzieci".


Haro czyscisz mi moniaka ! :D ESENCJA TEGO CO MYSLE, do tego pieknie napisane! <browar> <browar> <browar> <browar>
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 12 lut 2006, 20:51

Koles jest skonczony, nic innego o nim myslec sie nie da :)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 12 lut 2006, 21:20

arek21 pisze:a tak w ogóle TFA Tobie już ktoś musiał kiedyś odbić dziewczynę że się tak burzysz na mnie prawda ? ? ? <diabel>

W ogóle nie rozumiem po co taki komentarz :|
Zobaczymy jak Tobie ktoś odbije czy się będziesz tak cieszył...

A co do Twojej sprawy to dziewczyna traktowała Cię jako fajnego kumpla z którym może pogadać. Ponieważ Ci się podoba to odebrałeś te wszystkie "znaki" bardzo bezpośrednio. Teraz chodzi zamyślona bo nie wie jak to wszystko odkręcić tak żeby Ciebie nie zranić bo pewnie Cię polubiła. Skoro mówi że ma chłopaka to znaczy że nie chce z Tobą być więc odpuść sobie - po co mieszać komuś w życiu?
ZakochanyWariat
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 06 gru 2005, 21:13
Skąd: Podkarpackie
Płeć:

Postautor: ZakochanyWariat » 12 lut 2006, 21:41

Arek21 piszesz:
To fajny chłopak jak ciężko mu coś wytłumaczyć.


A Ty jestes lepszy? Moge byc dla Ciebie nawet wiesniakiem, ale nie nawidze takich ludzi jak Ty! Taki ktos (i to nawet Twoj imiennik) rozje*** mi 4 letni zwiazek! Badz facetem z jajami i honorem i odpusc sobie, bo zniszczysz zycie jej, jej chlopakowi i swoje!

a tak w ogóle TFA Tobie już ktoś musiał kiedyś odbić dziewczynę że się tak burzysz na mnie prawda

Jesli Ty takie cos przezyjesz, ktos Ci odpije dziewczyne, to zapraszam tu na forum... moze te "wiesniaki" doradza Ci cos madrego!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lut 2006, 21:54

arek21 pisze:a tak w ogóle TFA Tobie już ktoś musiał kiedyś odbić dziewczynę że się tak burzysz na mnie prawda ? ? ?


Nie nikt mi nie odbil, za to ja mialem okazje wiele razy to zrobic, a nawet kobiety majace facetow same sie do mnie przystawialy, nie skorzystalem. I wcale sie nie burze tylko mam zasady, ktorych tobie brakuje. Za to tobie z twoim podejsciem zycze zeby ci kiedys ktos sprzatnal laseczke sprzed nosa.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 13 lut 2006, 06:43

Albo srogo morde obil. <wsciekly>
Noise

Postautor: Noise » 13 lut 2006, 07:40

Nie rozumiem po co się tak kłócicie. Arek miał problem więc oczekiwał jakiś porad, a wy mu wyjechaliście, że masakra. Skończcie z tym bo wieś robicie straszną... To forum ma inne cele niż bezsensowne sprzeczki... <foch>
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 13 lut 2006, 17:56

Haro pisze:Zrezygnuj, dla wlasnego dobra. I miej nadzieje, ze chlopak nie ma takiego charakteru jak ja. Bo kiedy sie dowie, ze chcesz atakowac jego dziewczyne, jego skarb, to moze Ci zrobic taki paternoster, ze dwa tygodnie bedziesz wpieprzal dozylnie pyszne potrawy senior Gerbera. Czy tak trudno zrozumiec, ze zajeta dziewczyna, to znaczy ZAJETA DZIEWCZYNA?! Do tego kiedy tak wyraznie daje Ci to ONA do zrozumienia?!


TFA pisze:Dla mnie jestes zerem, jesli daje ci jasno do zrozumienia ze ma faceta to powinienes sie od niej odpierd... Chcialbys zeby kolo twojej kobiety krecila sie taka hiena jak ty ?


Nic dodać nic ująć. Zostaw ją w spokoju, porpostu masz jakieś urojenia i dopisujesz sobie coś do jej zachowania <chory>
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 13 lut 2006, 20:16

Arek chyba sobie za dużo powyobrażałeś... Dopowiadasz sobie to co chciałbyś usłyszeć. Ta dziewczyna, może być zamyślona naprawdę z bardzo różnych powodów. Może mieć problemy o których nawet nie wiesz. Jakby chciała to pewnie tez by się trochę starała wobec Ciebie :)
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 13 lut 2006, 20:25

albo po prostu przestaje im sie ukladac a ona boi sie zakonczyc ten zwiazek... Poczekaj... czas pokaze jak jest naprawde... <pijaki>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 lut 2006, 21:10

TedBundy pisze:tylko po jaką cholerę to robią?

Ted, czy Ty w każdym topiku głębi szukasz? ;)
adamodewy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2005, 17:11
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: adamodewy » 13 lut 2006, 21:26

To fajny chłopak jak ciężko mu coś wytłumaczyć.

Tobie chyba tez ciężko coś wytłumaczyć. Popieram większość w tej sprawie. Odpuść sobie, bo mozesz doprowadzić do nieszczęścia.
ZiG
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:19
Skąd: tuchola
Płeć:

Postautor: ZiG » 17 lut 2006, 04:40

podzielam opinię pana haro. deep purple spiewalo "Nobody gonna take my girl I’m gonna keep her to the end" a tak btw. paternoster to calkiem ciekawy wynalazek

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 485 gości