Czy dla mnie jest jeszcze szansa

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 23 lut 2006, 09:59

Nie moge - temat rzeka. I nie da sie ogolnie, bo to naprawde indywidualna sprawa. Pracuje sie nad tym w terapii, a nie na forum, bo sie po prostu tak nie da.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 lut 2006, 11:10

paddy pisze:jestem za :] Olivia potrafi tylko zdałować :] pewnie dziś ma okres

dupa dupa dupa, mnie nigdy nie dołowała
więc jak powiedział Imperatorek
Imperator pisze:A weźcie wy odstosunkujcie się od Olivii.


AMX pisze:a ty bys chciała,żeby twój problem został potraktowany jako jeden z wielu

tyle tylko, że jego problem niczym sie nie rózni od wielu tu poruszanychg, nie napisał nic innego niz wielu przed nim. To co nagle przy jego wypowiedzi nas olsni i damy super recepte.

Olivia pisze:spoof Walcz z kompleksami! Żadna kobieta nie chce być z facetem, który wciąż się dołuje. Kobieta potrzebuje mieć przy sobie mężczyznę, na którego zawsze może liczyć, a nie nad którym trzeba się litować.

dokładnie. Kobiety potrzebuja kogos silniejszego kto da poczucie bezpieczenstwa. ale osoba zakompleksiona niepewna siebie tego nie zapewni. Praca nad soba, jeszcze raz praca nad soba.
Miltonia pisze:ale kazdy jest inny i moze chce rady dla siebie??

moze, ale kazdy wali te same farmazony, te same slogany, to samo umartwianie sie, ogólniki. Mało o sobie i ciągłe jeki.
Miltonia pisze:Zwykle takie problemy maja swoje zrodlo w relacji z rodzicami

z tym sie zgadzam, przeciez wiadomo, że dzieciństwo odgrywa wielka role. Że to rodzice nieswiadomie kształtuja człowieka. dla tego tez uwazam, ze rozmowy z DOBRYM psychologiem moga wiele zdziałac
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 23 lut 2006, 12:04

spoof pisze:jestem za :] Olivia potrafi tylko zdałować :] pewnie dziś ma okres :D

To w tym wypadku ma okres 24/7, przez cały rok ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 23 lut 2006, 12:35

czemu tu nigdy nikt nie napisze cos w stylu "siema mialem kompleksy ale zaczelem akceptowac siebie wcyhcodzic wzialem sie do roboty i teraz jestem wkoncu szczesliwy" co czmu czegos takiego tu nikt nie napisze zawsze to samo :/ ehhh ja zaczalem wychodzic z domu wkoncu i teraz jest wypas nawet nie zauwazylem kiedy a dziewczyny same zaczely sie pojawiac... a nic w sobie nie zmieniłem :) no pozatym ze wlosy zapuszczam :P:P:P podstawa nie siedziec tutaj i zamulac tylko won z tego domu na dwór!!!!!!!!!!!!!! <browar>
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 lut 2006, 12:53

Zuber a myslisz ,ze or jest tak łatwo przełamać swoje wątpliwości,ograniczenia.To wymaga pracy samozaparcia i nie zrazania sie niepowodzeniami. Przed tym chłopakiem daleka droga, na której na pewno nie jeden raz dostanie w dupe.Wiec nie mów kolego ze to jest tak hop siup.Bo nie jest.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 lut 2006, 13:15

AMX pisze:Zuber a myslisz ,ze or jest tak łatwo przełamać swoje wątpliwości,ograniczenia.

Nie łatwa. Ale myślisz, że ktoś się nad Nim będzie litować? Nie, niestety życie serwuje przykre niespodzianki. A sam widzi jak jest-nie wychodzi, użala się nad sobą, to jest sam! Musi nad sobą popracować. Właściwie nie musi, ale nie ma innego wyjścia, jeśli nie chce być samotny. Wybór należy do Niego.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 23 lut 2006, 13:34

Zuber pisze:czemu tu nigdy nikt nie napisze cos w stylu "siema mialem kompleksy ale zaczelem akceptowac siebie wcyhcodzic wzialem sie do roboty i teraz jestem wkoncu szczesliwy" co czmu czegos takiego tu nikt nie napisze zawsze to samo :/


Przecież ja parę postów wcześniej coś takiego mniej więcej napisałem :D
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 lut 2006, 13:38

czemu tu nigdy nikt nie napisze cos w stylu "siema mialem kompleksy ale zaczelem akceptowac siebie wcyhcodzic wzialem sie do roboty i teraz jestem wkoncu szczesliwy" co czmu czegos takiego tu nikt nie napisze zawsze to samo

bo trudno to zrobić jak ma się 170 cm wzrostu, 14 cm długości i buźkę taką że kobiety uciekaja na twój widok
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 23 lut 2006, 13:43

Ja niestety tez nie potrafie sie oduczyć użalania sie nad sobą. Jestem w takiej samej sytuacji jak Blazej jesli chodzi o wyglad. Jak sie tego oduczyc?
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 23 lut 2006, 15:05

Chłopy, to jak waszym zdaniem wygląda buźka, na widok której dziewczny uciekają? Bo jakoś nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić :) Znam chłopaka, który urodą naprawdę nie grzeszy, a jakoś z dziewczynami kłopotów nigdy nie miał. Może problem nie leży w waszym wyglądzie?
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 23 lut 2006, 15:24

Cytat:
czemu tu nigdy nikt nie napisze cos w stylu "siema mialem kompleksy ale zaczelem akceptowac siebie wcyhcodzic wzialem sie do roboty i teraz jestem wkoncu szczesliwy" co czmu czegos takiego tu nikt nie napisze zawsze to samo

bo trudno to zrobić jak ma się 170 cm wzrostu, 14 cm długości i buźkę taką że kobiety uciekaja na twój widok

no tak... straszne... no jest jedno wyjscie wierzysz w reinkarnacje? Tylko wiesz czasem moze byc jeszcze gorzej :P ;)

mozesz korzystac z zycia albo uzalac sie. Ja wiem ze nie jest latwo i ze slogan chwytaj dizen jest utarty i czasem z tym jest ciezko ale po co tak zamulac.

14 cm to nie jest zly wynik. Zaduzo rozwych filmow... Panowie jak nie kazda laska ma piersi jak lolo i panowie nie maja armaty dum dum.

170??? gdyby bylo mozlie odolby m kilka cm bo mam problem z ubraniami :P Ale ja rozumeim ze masz 150-160. To 170 cm to zadna zalmka ale moze to ja tak uwazam bo nigdy sie nie dowiem jak to jest byc mniejszym. Ale znam tychniskich gosci co "wyrywaja" panny :D

jak bedziesz sie postrzegac jako pierdole to i nia bedziesz. Jest takie stare utarte zdanie zeby najpierw zaczac od siebie. A pisanie o swoich frustracajch i znjadowanie podobnych. a potem myslec nie jestem samze swoimi myslami. wrrrrr

Ale moze mi jest latwiej bo nie maielm jeszcze stracia z "prawdziwym" zyciem sam na sam :/

A co do sportu. To mozesz biegac, boks, rolki, nawet aerobik ( no moze przesadzielm). ALe to co ludbisz, zneczysz sie i wyciszy. A i uwazam ze sport jest wazny :D

<banan>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 lut 2006, 15:57

zakery... pisze:czemu tu nigdy nikt nie napisze cos w stylu "siema mialem kompleksy ale zaczelem akceptowac siebie wcyhcodzic wzialem sie do roboty i teraz jestem wkoncu szczesliwy"

widocznie to nie możliwe
zakery... pisze:mozesz korzystac z zycia albo uzalac sie

przecież korzystam <banan> <pejcz>
to nie jest takie proste. chciałbym poznać kogoś komu się udało

[ Dodano: 2006-02-23, 15:59 ]
Arkady pisze:Chłopy, to jak waszym zdaniem wygląda buźka, na widok której dziewczny uciekają? Bo jakoś nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić

juz pokazałem...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 lut 2006, 16:18

Blazej30 pisze:widocznie to nie możliwe

dupa, że nie mozliwe. Zapewniem, że mozliwe. Jako 15 latka byłam jeszcz zakompleksiona wstydziłam sie siebie, wydawało mi sie, że jestem okropna. w eiku 16 lat miała facetów, cieszyłam sie powodzeniam. Ja wizualnie sie wiele nie zmieniłam. zmieniłam moje podejście. Zaczęłam doceniac to co ma. cieszyc sie zyciem. Uznałam,, że jestem na tyle młoda, że nie musze byc super piekna, wystrczy, że bede zadbana. wyszłam do ludzi, nie czekałam az ktos wystraszone dziewczatko zagada.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 lut 2006, 16:39

Olivia pisze:Było takich tematów tysiące. Może już dosyć?


Nie no Olivia widze ze kazdy temat co sie chociaz troche powtarza od razu na kogos naskakujesz, wyluzuj :)

Jak masz tak odpisywac to w ogóle nie pisz szkoda przeciez twojego czasu :)

A ludziska czytajcie troche to forum zanim cos palniecie, albo chociaz sprobujcie napisac na poczatku ze to dla was bardzo wazne i juz chcecie pomocy na wczoraj :) hy

Niech tu bedzie milo i sympatycznie...

:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 lut 2006, 16:50

Hyhy pisze:Nie no Olivia widze ze kazdy temat co sie chociaz troche powtarza od razu na kogos naskakujesz, wyluzuj :)

Jak Ty po kimś jedziesz, często w wulgarny sposób, to siedzę cicho. Jesteś ostatnią osobą, która może mi takich uwag udzielać!!!
Hyhy pisze:Niech tu bedzie milo i sympatycznie...

Taa Ale już nie w tym wcieleniu. ;)
Dzindzer pisze:Ja wizualnie sie wiele nie zmieniłam. zmieniłam moje podejście.

I to samo radzę autorowi topicu. Niedawno zobaczyłam zdjęcie znajomej z Jej facetem. Nigdy bym na Niego nie zwróciła uwagi, brzydki. Ale wiesz co? Pierwszy raz zobaczyłam w czyichś oczach na zdjęciu tyle szczęścia. W oczach tej dziewczyny jest taki nie do nazwania blask, że aż miło patrzeć. I podejrzewam, że Jej mężczyzna ma wiele z tym wspólnego.

Jak napisała Dzindzer, ważne to dbac o siebie. A reszta sama się ułoży.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 lut 2006, 16:55

E tam olivia pierdolisz :D
hyhy

Jaka ostatnia:P

Pierwsza :D hyhyhy :)

BTW jak juz na kogos naskakuje to raczej nigdy za zalozenie jakiegos tematu, tylko za bycie pusta dziwka/ pieprzenie glupot :) hyhy
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 lut 2006, 17:02

tylko za bycie pusta dziwka/ pieprzenie glupot :) hyhy

a za bycie pustym dziwkiem
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 lut 2006, 17:04

Dla mnie założenie takiego tematu, to już głupota. Ale luz, przynajmniej nie jestem wulgarna!!!
Hyhy pisze:E tam olivia ocenzurowano :D
hyhy

Jaka ostatnia:P

Pierwsza :D hyhyhy :)

Po prostu no comments. Ktoś ma zbyt wygórowane zdanie o sobie...

A no i niech autor topicu pisze co jakiś czas, co robi, by było lepiej... To będzie można nie bieżąco coś podpowiadać.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 lut 2006, 17:11

E tam dobra :D ktos faktycznie ma takie zdanie o sobie.

@dzindzer za bycie pustym dziwkiem rowniez, ale w wiekszosci to ja na tym forum widzialem kobiet powalonych nie gosci. Mowie na tym forum, stad tak napisalem :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 lut 2006, 17:19

Hyhy pisze:Mowie na tym forum, stad tak napisalem :)

ale ja wiem, że na tym forum
jednak i tu trafiaja sie durne osobniki meskie
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 23 lut 2006, 18:42

Blazej30 pisze:
Arkady pisze:Chłopy, to jak waszym zdaniem wygląda buźka, na widok której dziewczny uciekają? Bo jakoś nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić


juz pokazałem...


W którym miejscu? Chyba musiałem coś przeoczyć :)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 lut 2006, 19:06

Arkady pisze:W którym miejscu? Chyba musiałem coś przeoczyć

kiedyś wkleiłem swoje zdjęcie

[ Dodano: 2006-02-23, 19:10 ]
Olivia pisze: Niedawno zobaczyłam zdjęcie znajomej z Jej facetem. Nigdy bym na Niego nie zwróciła uwagi, brzydki. Ale wiesz co? Pierwszy raz zobaczyłam w czyichś oczach na zdjęciu tyle szczęścia. W oczach tej dziewczyny jest taki nie do nazwania blask, że aż miło patrzeć. I podejrzewam, że Jej mężczyzna ma wiele z tym wspólnego.

no właśnie !! spodobać sie można komuś bo jest się szczęśliwym. Szczęśliwym się jest gdy kogoś się ma.zamknięty krąg...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 23 lut 2006, 19:52

Ta liczba przy nicku to wiek??? Bo nie wierze...
Tak naprawde chyba nitk nie wymysli recepty. a z tego co widze to ty sam juz sie skresliles i to juz wszytko przekresla...
No wiec czekaj do edycji polskiej zostac labedziem... czy tam jakos


Szkoda... <zalamka>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 lut 2006, 19:58

zakery... pisze:Ta liczba przy nicku to wiek?

to był kiedys wiek.
zakery... pisze: a z tego co widze to ty sam juz sie skresliles

raczej powoli mi to zw.sa
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 23 lut 2006, 21:08

I o to chodzi. Ma zwisać.
Ja sie ciesze że nigdy nie będe miał dziewczyny bo dzięki temu nie spłodze potomstwa przez co nie obarcze dzieci balastem genetycznym. Nie zrobiłbym im tego świństwa. Poświęcam swoje życie dla dobra innych. Czy to nie wspaniałe? Dzieki temu nie smuce sie z tego powodu. Wręcz ciesze że całe życie będe sam.
Może takie myslenie jest rowiązaniem Błażej?

Nie sądze jednak żebyś to uznał za sensowne prawie nikt nie chce sobie odbierać prawa do miłości i rodzicielstwa. W końcu to sens naszego życia.
Zatem przedewszytskim Blazej to przestań mieć żal do swiata że ci natura poskąpiła wyglądu. Bo to czuje w twoich wszytskich postach. A użalanie sie nad soba nic nie da. Pogarsza tylko sytuacje. Sam sie ciagle uzalam z tego powodu nad sobą. Nie umiem przestać, ale może tobie sie uda.
Zatem przedewszystkim uśmiech na twarzy Błażej a może spodobasz sie jakiejś dziewczynie z odchylonym gustem i sie w Tobie zakocha.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 lut 2006, 21:17

tanebo pisze:Ja sie ciesze że nigdy nie będe miał dziewczyny bo dzięki temu nie spłodze potomstwa przez co nie obarcze dzieci balastem genetycznym. Nie zrobiłbym im tego świństwa. Poświęcam swoje życie dla dobra innych.

Jesteś księdzem albo kimś takim?
tanebo pisze:Wręcz ciesze że całe życie będe sam.

Przyjdzie dzień, że będziesz tego żałować. No chyba, że jesteś pustelnik lub zakonnik. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 23 lut 2006, 22:57

tanebo pisze:Ja sie ciesze że nigdy nie będe miał dziewczyny bo dzięki temu nie spłodze potomstwa przez co nie obarcze dzieci balastem genetycznym. Nie zrobiłbym im tego świństwa. Poświęcam swoje życie dla dobra innych. Czy to nie wspaniałe? Dzieki temu nie smuce sie z tego powodu. Wręcz ciesze że całe życie będe sam


tanebo daj spokoj, bo aż mne skręca. Ja myślałem, że mi czasami brak pewności siebie, ale to co napisałeś podchodzi już pod jakiś totalny brak akceptacji własnej osoby. Nie wierzę, że jesteś jakimś potworem, czy innym Frankensteinem, żeby aż tak to wszystko wyolbrzymiać. Tak sobię myślę, że może Ty i Błażej macie zbyt duże wymagania co do kobiet, jeśli o wygląd chodzi? Skoro faktycznie nie grzeszycie urodą, to może lepiej nieco obniżyć sobie poprzeczkę i rozglądać się za tymi mniej urodziwymi? ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 23 lut 2006, 23:00

Z tym wyglądem to przesadzacie. Jak to moja mama mówi, wystarczy, że facet jest tylko trochę ładniejszy od diabła. Baby mają gorzej, więc się nie rozczulajcie tak nad sobą ;)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 lut 2006, 23:04

Ale on to bardzo dobrze napisal. Ja wnioskuje z jego posta, ze to dobry chlopak jest... i ze wlasnie bedzie szczesliwy, tylko jeszcze o tym nie wie:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 lut 2006, 00:17

Olivia pisze:tanebo napisał/a:
Wręcz ciesze że całe życie będe sam.

Przyjdzie dzień, że będziesz tego żałować. No chyba, że jesteś pustelnik lub zakonnik.


Dokładnie.Sam miałem okazje spotkać gościa ,który własnie został sam na starość.Swoją droga b interesująca osoba,zjezdził pół świata,wiele zobaczył i zrobił.Ale został sam.NIE był to ciekawy widok.NIE zeby facet jakoś dziwnie wyglądał ale było czuć rozgoryczenie ,zal i smutek które biły od tej osoby.NIe zycze nikomu tak skonczyć.
Wy jeździcie, My latamy.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 434 gości