partner doskonały

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
whitebird
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 19 mar 2006, 16:18
Skąd: Łódź
Płeć:

partner doskonały

Postautor: whitebird » 27 maja 2006, 23:33

oj kobiety kobiety.... trudno Wam dogodzić.

czego oczekujecie od facetów ??

-szczera miłość
-oddanie
-poczucie bezpieczeństwa
-atrakcyjność fizyczna
-zrozumienie
-wsparcie w każdej sytuacji
-super seks
-opiekuńczość
-czułość
-zaangażowanie w związek

to wszystko dałem swojej kobiecie, jednak coś jej jeszcze nie pasowało chociaż sama nie wiedziała co. teraz znowu jesteśmy razem i znowu daję jej to wszystko, ale boję się że może być podobnie po jakimś czasie... o co chodzi drogie panie ?? jeśli coś więcej potrzeba z chęcią tego dokonam, ponieważ bardzo ją kocham.
prien

Postautor: prien » 27 maja 2006, 23:35

Powinienes jej nie do końca odrazu dawac wszystko tylko po trochu - dawac opdczuc że jestes w stanie jej to zapewnić :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 maja 2006, 23:53

whitebird pisze:partner(ka) doskonał(a)y
istnieje o tyle o ile mu na to pozwolimy..Nawet najpiękniejsze ciało nie musi sprostać naszym oczekiwaniom..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 28 maja 2006, 01:02

Może porozmawiaj z nią o jej oczekiwaniach. Nie możesz tylko ty dawać. Związek nie na tym polega...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 28 maja 2006, 01:14

Nie wiem czy istnieje partner doskonały. Można być bliskim ideału, ale nigdy idealnym. Widocznie czegoś jej brakowało. Może problem właśnie w tym, że za szybko jej to wszystko dałeś. Wierz mi, że lepiej nie pokazywac od razu, że ci strasznie zależy, bo to może po czasie obrócić sie przeciwko Tobie. Dziewczyna może się znudziła, bo wiedziała, że jesteś jej i jestes na kazde zawołanie. A to po pewnym czasie przynosi odwrotne skutki - ukochana osoba zamiast to docenić, olewa sobie sprawę, bo myśli, że sama już nie musi się starać. Takie życie i nikt mi nie wmówi, że sa na świecie ludzie idealni.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 28 maja 2006, 08:56

misiucha22 pisze:Wierz mi, że lepiej nie pokazywac od razu, że ci strasznie zależy, bo to może po czasie obrócić sie przeciwko Tobie.

Bzdura. Taka sytuacja, jeśli dwoje ludzi się kocha, nie ma prawa nastąpić :|
misiucha22 pisze:ukochana osoba zamiast to docenić, olewa sobie sprawę, bo myśli, że sama już nie musi się starać.

Z tego wynika, że albo jest to bardzo nie dojrzała osoba albo wcale nie jest "ukochana".
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 28 maja 2006, 09:03

Wierz mi, że lepiej nie pokazywac od razu, że ci strasznie zależy, bo to może po czasie obrócić sie przeciwko Tobie. Dziewczyna może się znudziła, bo wiedziała, że jesteś jej i jestes na kazde zawołanie. A to po pewnym czasie przynosi odwrotne skutki - ukochana osoba zamiast to docenić, olewa sobie sprawę, bo myśli, że sama już nie musi się starać. Takie życie i nikt mi nie wmówi, że sa na świecie ludzie idealni.

Ale głupota.... <chory>
Nie ma czegoś takiego. Opisujesz przykład nastolatki w różowym dzianku....
Wk censored mnie mówienie takich rzeczy. Ale wiadomo, żyjemy w "dzisiejszych" czasach, więc tego się można było spodziewać... <mlotek>

Ja, gydbym wyczuł, że kobiecie bardzo na mnie zależy od początku, to by było super i na prawde nie grał bym w jakieś censored gierki. I zapewniam, że by mi się nie znudziła.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 maja 2006, 09:27

Może ona wszystko wie, może ona to wszystko widzi, ale nie czuje do Ciebie "tego czegoś". I z racjonalnego punktu widzenia myśli sobie "ale facet" a serce mówi co innego. I bądź tu mądrym;D
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 28 maja 2006, 09:31

natasza pisze:I z racjonalnego punktu widzenia myśli sobie "ale facet" a serce mówi co innego.

Wiele takich prawie ideałów łazi se po ziemi, ale nie iskrzy przecież przy każdym z nich (to by było <boje_sie> )
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 28 maja 2006, 10:40

Kemot pisze:Opisujesz przykład nastolatki w różowym dzianku


niestety, nie jest do końca tak. Tzn ona ma rację i jednocześnie nie ma ;) Spotyka się takie zachowanie w naprawdę różnych przedziałach wiekowych i przekrojach społecznych. Najzabawniejsze, że często je obserwuję u tych "cichych,spokojnych,inteligentnych" <diabel> Morał - nie bierz sobie kobiety, która nie była nigdy w żadnym związku. To tak, na początek.... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 28 maja 2006, 13:04

"Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się..." ;) Tutaj masz odpowiedź czego one oczekują:
http://rapidshare.de/files/21591427/jak ... e.doc.html

Zgadzam się z Ted-em. To zjawisko występuje w różnych przedziałach wiekowych, niekoniecznie tylko u nastolatków. Ja miałem podobnie - im bardziej się na początku starałem, tym gorzej później na tym wyszedłem. No i teraz pojawił się tak ogromny dystans do kobiet, że nie wiem jak sobie z tym w przyszłości poradzę.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 28 maja 2006, 13:10

misiucha22 pisze:Można być bliskim ideału, ale nigdy idealnym.

pustosłowie :) Jeśli twój uzna że jesteś dla niego ideałem to własnie tak jest :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 13:14

Niczego więcej nie potrzeba!! Tylko kobieta musi naprawdę potrafić kochać i doceniać faceta za to wszystko co jej daje!! Jesli masz madrą kobietę, któa zaśługuje na tow szystko co Jej oferujesz to tamta sytuacja juz nigdy sie nie powtórzy.:)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
whitebird
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 19 mar 2006, 16:18
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: whitebird » 28 maja 2006, 13:25

mam nadzieję ;) dzięki !!
w sumie już dwa razy się rozstaliśmy z tego powodu....może tym razem będzie inaczej...
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 13:38

Wiesz jak mówią: do 3 razy sztuka!! Sam zobaczysz, ze jesli jest Ciebie warta, a z pewnoscia nie kochałbyś byle jakiej laseczki, to kolejnego razu nie bedzie!! przed Wami już coraz lepsze chwile, bo i macie juz sporo doswiadczeń za Wami. Wiec powodzonka życzę!!:)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 28 maja 2006, 22:36

whitebird pisze:to wszystko dałem swojej kobiecie, jednak coś jej jeszcze nie pasowało chociaż sama nie wiedziała co.


jest jeszcze pomyslowos. wiele dziewczyn wlasnie tego oczekuje

Arkady pisze:Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się..." Tutaj masz odpowiedź czego one oczekują:
http://rapidshare.de/file...obiete.doc.html


kazda kobieta jest inna wyogolnienie tego czego oczekuja jest bledem, poniewaz samemu trzeba sie dowiedziec co lubi itd
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 22:38

hmm Rafii masz wiele racji, kazdy jest przecież indywidualnoscią, i oczekuje czegos innego, winny sposób i w innej mierze, jednak są rzeczy, które w zwiazku i osobie poszukuje kaza kobieta i to sie nigdy nie zmieni!!:)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 28 maja 2006, 22:41

onlyjusti pisze:jednak są rzeczy, które w zwiazku i osobie poszukuje kaza kobieta i to sie nigdy nie zmieni!!:)


-zaufanie
-szczerosc

te sa moim zdaniem podstawowe

sa jeszcze inne ale nie moge sobie przypomniec ;)
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 28 maja 2006, 22:43

Już z czym jak z czym, ale z św. Pawłem w 100% się zgadzam

Kod: Zaznacz cały

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.
I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
a ciało wystawił na spalenie,
lecz miłości bym nie miał,
nic bym nie zyskał.
Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą,
albo jak dar języków, który zniknie,
lub jak wiedza, której zabraknie.
Po części bowiem tylko poznajemy,
po części prorokujemy.
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe,
zniknie to, co jest tylko częściowe.
Gdy byłem dzieckiem,
mówiłem jak dziecko,
czułem jak dziecko,
myślałem jak dziecko.
Kiedy zaś stałem się mężem,
wyzbyłem się tego, co dziecięce.
Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;
wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz:
Teraz poznaję po części,
wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 22:45

Tak Rafii te są główne i niezmienne jak pozostałe wymienione przez whitebird'a :) Bash piękne i mądre - wybór idealny.:)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 28 maja 2006, 22:48

Morał - nie bierz sobie kobiety, która nie była nigdy w żadnym związku. To tak, na początek....


Bzduuuura, bo kobieta która pierwszy raz ma chłopaka nie ma za sobą przykrych doświadczeń co do partnerów. I może czasem bardziej kochać, bo docenia, że jednak jest osoba na świecie której na niej zależy.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 28 maja 2006, 22:50

paula19 pisze:Bzduuuura, bo kobieta która pierwszy raz ma chłopaka nie ma za sobą przykrych doświadczeń co do partnerów


nie koniecznie poniewaz moze trafic na takiego ktory bardzo powaznie zlamie jej serce
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 28 maja 2006, 23:43

żadna bzdura. Niech ma doświadczenia. Przykre czy nie - ale UMIE być z kimś. Umie coś stworzyć.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 29 maja 2006, 00:37

Dokładnie. Kobiety które coś w życiu przeżyły, przejechały się na poprzednich partnerach z reguły bardziej doceniają faceta, który naprawdę się o nie stara. Dlatego mój typ na kolejną dziewczynę, to taka po przejściach :)
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 29 maja 2006, 13:48

Arkady pisze:Dokładnie. Kobiety które coś w życiu przeżyły, przejechały się na poprzednich partnerach z reguły bardziej doceniają faceta, który naprawdę się o nie stara.

To prawda.Jeśli się czegoś nie ma lub się to straciło to później bardziej doceniamy tą wartość.

Ja uważam,że jeśli się pokaże komuś już na samym początku znajomości jak bardzo Ci na nim zależy,to ta pewność siebie drugiej osoby może nas potem zgubić.
Trzeba się wzajemnie o siebie starać.Nie można tylko dawać,nie dostając nic w zamian.
Carpe diem!
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 29 maja 2006, 14:10

Dokładnie KocurkuV! Bo jeśli ktoś uważa sie za pępek świata, zaniedbuje partnera/ke oczekując od niego niewiadomo jakich starań i adoracji to popelnia strszny błąd!! Druga osoba zrażona takim zachowaniem po prostu przestanie wierzyć w związek, w szczerość uczuć partnera/ki i nim tamta osoba zdąży zrozumieć jaki błąd popełniła moze byc juz niestety za późno!! Jedną z Moich zasad jest np. to, iż DBA SIE O OSOBĘ, KTÓRA DBA O CIEBIE, SZANUJE SIĘ OSOBĘ, KTÓRA SZANUJE CIEBIE!! Wzajemność we wszystkich dobrych odruchach jest konieczna, wtedy człowiek czuje się po prostu doceniony, wartosciowy, a nie ma nic przyjemniejszego od uszczęśliwiania innych ludzi wartych tego oczywisce.;)
OnlyJusti

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości