Dziewczyna i jej wspomnienia :/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

amigo

Dziewczyna i jej wspomnienia :/

Postautor: amigo » 01 sie 2006, 14:03

Cześć wam wszystkim jestem tu nowym :)

Chciałem sie z wami czymś podzielić a mianowicie moja dziewczyna często wspomina o swoich byłych związkach,

jak mam zachowywać sie wobec niej, jak kobieta zyje wspomnieniami, czesto jestem niewidoczny na GG i jak widze opisy typu "Nasze usta nigdy sie juz nie złoczą :( " to robi mi sie smutno ze ona o kimś tam myśli z przeszłości. Denerwuje sie wtedy. Ona to wyczuwa i nagle mówi duzo pięknych słów w moją stronę, ale co z tego jak i tak wiem ze jest smutna bo o kimś tam mysli. Nie wiem co robic w takim wypadku, nie chce sie o to kłucic bo kazdy ma przeciez wspomnienia i trzeba to uszanować. ale czuje sie jak by ona nie była ze mną wystarczająco szczęśliwa, ze jednak nie jest do konca we mnie zakochana, ze moze tylko to udaje i zaczynam przez to wszytko tracić zaufanie do niej.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 sie 2006, 14:08

Ja bym uciekal jak najdale od takiej, juz przez to przechodzilem, jestes zapchajdziura w jej zyciu :] dopoki jej nie przejdzie po tamtym, nie pokocha cie, nie ma szans, a nawet jak jej przejdzie i dalej bedziecie razem to zakocha sie juz w kims innym :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
amigo

Postautor: amigo » 01 sie 2006, 14:19

wszytko jest oki, jestesmy juz ze sobą 6 miesiecy ale czasami przychodzą jej takie dni kiedy cos sobie przypomni i robi sie strasznie smutna, nic jej nie mówie ale odrazu ogarnia mnie smutek:(

[ Dodano: 2006-08-01, 14:21 ]
i wtedy własnie przestaje mnie wszystko cieszyc, wspólne chwile itd. nawet nie chce mi sie z nio gadac, nic tylko jechac juz do domu...
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 01 sie 2006, 14:24

Ale otwarcie Tobie wspomina o tych byłych związkach czy tylko po opisach na gg o tym wnioskujesz? Niektórzy piszą takie głupoty na gg - jakieś zapędy poetyckie mają czy co? A że bywa smutna - może mieć chandrę po prostu od czasu do czasu. My kobiety mamy swoje humory <aniolek>
amigo

Postautor: amigo » 01 sie 2006, 14:30

no po opisach i czasami jak jestem u niej, ona cos sobie przypomni widziałem jej smutne wierszyki itd.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 01 sie 2006, 14:34

amigo pisze:widziałem jej smutne wierszyki

Ha! Zgadłam. Ma zapędy poetyckie i tyle :) Nie przejmuj się na zapas. Humory u kobiety trzeba tolerować (w rozsądnej ilości), a u kobiety artystki to już w ogóle... ;)
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 01 sie 2006, 14:51

Ha! Zgadłam. Ma zapędy poetyckie i tyle :) Nie przejmuj się na zapas. Humory u kobiety trzeba tolerować (w rozsądnej ilości), a u kobiety artystki to już w ogóle...


Artystka czy masochistka? Bo skoro mając tą nową miłość dalej pogrąża się we wspomnieniach o swoich bylych to to masochistka jest. Jesli juz pisze wiersze i jest artystka to powinna raczej natchnienia szukac tam gdzie jest czyli u swojego boku a nie tam gdzie bylo...
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sie 2006, 14:58

[ Dodano: 2006-08-01, 14:58 ]
amigo, jak dziewczyna nie dorosła jescze do tego, aby zrozumieć, że przy obecnym facecie nie wspomina się z nostalgią i żalem poprzednich to ja bym pozowoliła jej dojrzewać do tego w samotności :P Nawet nie chodzi o to, że wspomina... bo to chyba zdarza sie każdemu- ale skoro nie potrafi sie powstrzymac przy Tobie to ja bym jej podziękowała- przynajmniej na razie- dopóki nie zrozumie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 01 sie 2006, 15:07

alekz pisze:Artystka czy masochistka? Bo skoro mając tą nową miłość dalej pogrąża się we wspomnieniach o swoich bylych to to masochistka jest. Jesli juz pisze wiersze i jest artystka to powinna raczej natchnienia szukac tam gdzie jest czyli u swojego boku a nie tam gdzie bylo...

Ale nie wiadomo czy ona rozmyśla o byłych. Autorowi tego wątku tak się chyba tylko wydaje. Nie mówi, że ona nie okazuje mu miłości, tylko się boi, że ona udaje. A może ona po prostu lubuje się w wierszykach o nieszczęśliwej miłości.

Są ze sobą pół roku. Ona wyznaje i okazuje mu miłość. Jeżeli nie daje innych powodów do niepokoju niż okresowe (właściwie to jak częste?) smutki i wierszyki, to wg mnie nic groźnego.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 01 sie 2006, 15:09

Jak mówi większość, tak i ja... Dałbym sobie na razie spokój i pozwolił jej się zastanowić, czego w życiu chce...
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 01 sie 2006, 15:24

Ale nie wiadomo czy ona rozmyśla o byłych. Autorowi tego wątku tak się chyba tylko wydaje. Nie mówi, że ona nie okazuje mu miłości, tylko się boi, że ona udaje. A może ona po prostu lubuje się w wierszykach o nieszczęśliwej miłości.

Są ze sobą pół roku. Ona wyznaje i okazuje mu miłość. Jeżeli nie daje innych powodów do niepokoju niż okresowe (właściwie to jak częste?) smutki i wierszyki, to wg mnie nic groźnego.


Moim zdaniem ta dziewczyna jest emocjonalnie popaprana i tyle. Nie wiem, niektorzy jakoś nie są przystosowani do czerpania szczęścia z życia tylko wolą wypłakiwać się do poduszki, a w tym przypadku widoczne jest nawet upublicznianie swojego nostalgicznego stanu ducha.
Rozumiem, że dziewczyna może mieć miłe/tragiczne wspomnienia z dawnych zwiazków i to mi w niczym nie przeszkadza - ale nie przeszkadza tylko wtedy, kiedy taki stan w ktorym ona mysli o swoim bylym pojawia sie maksymalnie raz na 6 miesiecy, a objawia się tym, ze moja luba jest wieczorem sama w domu, wypije lampke szampana, pusci swoja ulubioną piosenkę o nieudanej miłości, położy się w łóżku, uroni łezkę i jutro będzie tą samą kobietą co wczesniej.
Jeśli mam się bawic w prognostyka, to po jakimś czasie to, że jest dobrze w związku zacznie tą dziewczynę nudzić, bo przeciez artystka/romantyczna dusza/emocjonalni popaprancy muszą mieć powód do tego żeby rozmyslac i plakac, zacznie się przypierdzielanie o byle błachostkę i wielkie cierpienie i płacze.
Dopóki jeszcze obiektywnym okiem widisz to, od czego możesz uciekać to uciekaj :) chyba, ze potrafisz to jakos wyprostowac.
amigo

Postautor: amigo » 01 sie 2006, 15:43

hmm i co ja mam teraz myslec, przez to wszytko nie chce mi sie z nio gadac, ona zacznie sie podlizywac ze ze mna cos nie tak a ja to wyczuje, nie wiem czy pogadac z nio o tym, bedzie dla niej wszytko takie jasne. wiec moze olac na jakis czas, nie gadac z tydzien i tyle , co myslicie ja przez to sie tylko censored, najchteniej to bym sie z nio pokłucił i tyle ale nie wiem czy traktowac takie zachowania na luzie czy robic z tego problem, wole nie robic pochobnych decyzji, wole sobie cos przemyslec, moze przymkne na to oko i jak sie bedzie to powtarzac to wtedy powiem swoje co mysle, zas będe sie gotował bo bedzie mnie to trapic cały czas.
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 01 sie 2006, 20:05

Ehh...niestabilna, popaprana, ze Ty jestes zapchajdziura itd...i tak i nie. Ja mialam to samo przez 2,5 roku zwiazku z chlopakiem zylam bylym ciagle - po prostu facet dal mi niezle po dupie i psychicznei nei moglamz tego wyjsc. I faktycznei zranilam go bo byl taka zapchajdziura ale ja wtedy tak nei uwazalam naprawde chcialam z nim byc ale myslalam o tamtym. Dopiero jak jestem z moim terazniejszym facetem zapomnialam o tamtym. Na poczatku tez wspominalam bylego ale w koncu pokochalam mojego faceta na maxa i zapomnialam o tamtym a teraz jestesmy szczesliwi. To nei jest tak hop siup...jesli ona naprawde cos do Ciebei czuje to mysle ze jej przejdzie. I jeszcze jedno glupia prosba ale badz wyrozumialy...bo akurat mi sie z moim facetem tak zlozylo ze ja bylam po przezyciach i on...tylko wyrozumialosc nas polaczyla w cos naprawde trwalego.
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 01 sie 2006, 20:12

Ja tylko powiem, że właśnie z podobnego powodu rozstałem się z moją Ex - wybrałem mniejsze zło. Mogłem jej wybaczyć flirt na dysce, czy tam flirtowanie tu i tam, norma, czasem trza, ale jak mi przez 7 miesięcy co miesiąc wypływała sprawa byłego, czy coś... moje uczucie zaczęło umierać pod naporem mojego żalu i smutku, bo nie da się tak, najpierw mnie krzywdzi, a potem przychodzi i mówi, że mnie kocha... - to już nie działa, co ja pies jestem??

Tak więc stary, jeśli się męczysz, powiedz jej o tym, że Cię to rani, tak jak ja, jeśli nie poskutkuje, to karz się wypchac i niech najpierw dorośnie i rozliczy się z przeszłością, a potem niech się do Ciebie odezwie, chyba, że będziesz już miał kogoś lepszego.

Nie warto tracić nerwów i życia na to... - wiem z doświadczenia - teraz cierpie, ale to nic w porównaniu z tym, co było wtedy.

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 01 sie 2006, 20:32

Badz mezczyzna ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 01 sie 2006, 20:36

ja bym jej awanture zrobil i zostawil. Fak ju bicz i tyle... rani Cie dziewczyna i tyle!
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 01 sie 2006, 23:51

kazdy ma wspomnienia i od nich nie da się uciec, za kazdym razem jak Ci się coś przypomni to niestety nachodza takie chwile, wystarczyu ze zobaczy jaką osbe z która cos kiedyś łączyło na drugiej stronie ulicy i juz wszystko powraca, niestety taki ludzki umysł, sadze ze nie powinienes sie klucić z Nia tylko być przy niej, pkazac ze jestes i ze w Tobie ma najwieksze wsparcie.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Carol
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 01 sie 2006, 13:30
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Carol » 02 sie 2006, 16:46

W moim przypadku było tak, że oboje byliśmy po przejściach i oboje w pewnych momentach pogrązaliśmy się we wspomnieniach. Na początku ani mi ani jemu to nie przeszkadzało, bo zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że jesteśmy sobie nawzajem zapychaczami, ale gdy pojawiło się prawdziwe uczucie całe to smęcenie o przeszłości powoli zaczęło zanikać az przestało być jakimkolwiek problemem. Ja wiem, że to boli, jak się słyszy coś o eks swojej ukochanej osoby, ale czasem wystarczy odrobina cierpliwości, żeby wszystkie te miłe wspomnienia o tamtej osobie zastąpić w jej głowie miłymi wspomnieniami o sobie.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 03 sie 2006, 10:23

A ja do znudzenia będe twierdzić, ze potrzebna jest rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Zapytaj ja wprost czy jeszcze coś czuje do tamtego kolesia. Jeśli powie, że tylko Ty jestej ten naj naj, to grzecznie powiedz jej, że nie bardzo podoba Ci się to co widzisz. Trzeba jasno ustalać zasady, nawet w miłości..... będzie mniej problemów
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 03 sie 2006, 17:35

a.b1 pisze:A ja do znudzenia będe twierdzić, ze potrzebna jest rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Zapytaj ja wprost czy jeszcze coś czuje do tamtego kolesia. Jeśli powie, że tylko Ty jestej ten naj naj, to grzecznie powiedz jej, że nie bardzo podoba Ci się to co widzisz. Trzeba jasno ustalać zasady, nawet w miłości..... będzie mniej problemów


No oki, ale jak to nie poskutkuje, to wiej, gdzie pieprz rośnie stary :)
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 03 sie 2006, 18:07

A ja powiem Ci, ze jestem podobna :P Tzn przed moim obecnym chlopakiem nikogo nie mialam, wiec nei jest to u nas problemem, ale uwielbiam smutne wierszyki, smutne piosenki, smutne sentencje...Jak cokolwiek mnie w moim zwiazku martwi, od razu wynajduje stosowny fragment wiersza lub piosenki, smutny i poruszajacy na opis. Jak nic mnie nie martwi, to wynajduje cos mowiacego o pieknej milosci, ale jednoczesnie z jakims drobnym napomnieniem, ze kiedys to moze wszystko minac itp :P Tylko ze moj chlopak po 1,5 roku spedzonego razem jzu na to uwagi nei zwraca :D Moze z tymi ustami, ktore nigdy sie neizlacza, to nie o bylych, a o Tobie? Wiem, ze to glupie, ale jak pojawia sie jakis problem, ktory oczywiscie tylko ja widze w zwiazku, najczesciej przeze mnie zreszta wyimaginowany, tez mam tego typu opisy :P Nie wiem, czy tak samo jest z Twoja dziewczyna, ale nei przekreslaj jej, tylko spytaj, o co jej chodzi z tymi ustami, czy kocha dalej bylego...Porozmawiajcie, bo jak mowie u niektorych to normalne :P
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 04 sie 2006, 23:36

amigo pogadaj z Nia o tym wprost, powiedz co zaobserwowałeś, co czujesz, zapytaj o powody Jej zachowania...szczera rozmowa to podstawa, zorientujesz się dlaczego jest tak a nie inaczej i podejmiesz słuszna decyzję Powodzonka :)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 sie 2006, 18:46

Jeśli Ona nie uporała się jeszcze ze swoją przeszłością, to Ty z tą przeszłością nie wygrasz. W związek należy wchodzić z czystą kartą, a nie z tobołkiem wspomnień, które paraliżują normalne życie. Odpuść sobie ten związek albo z Nią pogadaj. Jak rozmowa nie poskutkuje, to odpuść na pewno.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 289 gości