Dziwny, tajemniczy "wstęt"

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
hasan-beja
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 22 cze 2006, 23:27
Skąd: Polska
Płeć:

Dziwny, tajemniczy "wstęt"

Postautor: hasan-beja » 16 sie 2006, 09:57

Witam!
Przedstawiona poniżej sytuacja dotyczy mnie:) -

Ja - 17 Ona - 17 ;P

>>>>>> wspólna utrata dziewictwa <<<<<<

Dziewczyna od początku deklaruję maksymalne uczucie, miłość i wręcz opętanie przezee mnie:). Wierzę i czuję:). Mój poprzednik chłopiek starszy o 4 lata nalegał gdy z nią był na zbliżenie, peting i itp. Często ją delikatnie zmuszał do sytuacji uchodzących za seksualne.
Zdradziła mi kiedyś sekret, iż budził jej wstęt, obrzydzeni i niesmak wszelkie sytaacjie z nim szczególnie te o charakterze erotycznym.
Generalnie nigdy nie byłem człowiekiem zazdrosnym, bo i po co?? . Można soba manipulować i tlumić niektóre zbędne uczucia...
Jednak zastanowil mnie fakt noszenia jego zdjęc jeszcze w jej portfelu oraz poprzedniego przed poprzednim bylego - obecnie przyjaciela..:) (generalnie takie pytanie: czy pozwalacie drodzy faceci nosić zdjecia innych panów w portfelach swoich pań? - ja toleruje i staram się rozumieć ale czy czasem nie jest to zbyt wielka tolerancja?).
I mnie intruguje ta sytuacja - jak to możliwe że facet który budzi jej wstęt, zmusił ją do delikatnie, przyśpieszajac jej życie seksualne (lekko;/) a mimo to posiada jego zdjęcie (x2) oraz prowadzi z nim całkiem przyjazną korespondencje...;/ przyznaje ze wstydem że raz w życiu przejrzałem telefon... Pierwszy i ostatni bo czułem się potem jak szpieg, ale to nie jest moim problemem w tym poście:)
Jak mam to rozumieć?
"Koniec wieńczy dzieło" Owiudiusz

>> "Behind Me Lies Another Fallen" As I Lay Dying <<
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2006, 10:07

Nie jest widocznie tak jak mówi , ale ze są rózni ludzie , to i mogą byc rózne relacje <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Migotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 14 sie 2006, 01:19
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Migotka » 16 sie 2006, 10:25

Ja jestem strasznie zazdrosna bo moj chlopak tez ma w swoim portfelu zdiecie bylej z ktora obecnie sie przyjazni, jednak ma tez tam zdiecia innych znajomych a pozatym mu ufam. Jak lubi zdiecia znajomych to niech nosi. A co do zmuszania to nie zawsze jak mowimy ze nie to tak naprawde jest. Czasem sie po prostu boimy czy obawiamy i jesli bedzie to zrobione odpowiednio i nam sie spodoba to nie mamy nikomu nic za zle. A co do telefonu to raczej trzeba ufac jednak jak chciala bym upewnic sie ze wszystko wpozadku to przewaznie mowie mojemu facetowi ze chcialabym obejzec jego telefon i sama go dostaje i moge patrzec i czytac co chce
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 16 sie 2006, 10:26

Jak slysze gdzies z ust jakiejs kobiety "to tylko przyjaciel" albo kolega to caly sie trzese. Juz znalem paru takich "przyjaciol" dziewczyn, a po pol roku sie okazywalo ze ma brzuszek z przyjacielem.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 16 sie 2006, 10:57

TFA pisze:Jak slysze gdzies z ust jakiejs kobiety "to tylko przyjaciel" albo kolega to caly sie trzese. Juz znalem paru takich "przyjaciol" dziewczyn, a po pol roku sie okazywalo ze ma brzuszek z przyjacielem.


Przykro mi :/.

A co do posta, to genralnie, trzeba znać swoje granice i granice drugiej osoby w zwiazku. Są ludzie, ktorzy będąc w związku, tak jak ja są tak wierni, że nawet nie flirtują niewinnie na GG, czy na dyskotekach - takie maja granice - a mam kumpla, ktory z dziewczyna ma takie uklady, ze sobie do woli flirytuja na dyskotekach i podrywaja innych - znaczy tancza, zagaduja itp. ale nic wiecej - dla mnie dziwne, bo ja jestem zazdrosny i mam duze poczucie terytorializmu (dotykasz mojej kobiety w tancu - wchodzisz na moje terytorium :P) - a oni sa szczesliwi tak, jak jest. Czyli, jesli ci to przeszkadza, pogadaj z nia o tym, zwiazek polega na kompromisach, jelsi moze, to nie bedzie nosila ich zdjec, a jesli musi, to niech np. zrobi cos w zamian z nimi - glebiej schowa, a twoje ma na wiercchu czy cos :)

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 16 sie 2006, 12:03

Wydaje sie dziwne, ze ma ich zdjęcia. Szczególnie tego co to ją 'lekko' popędził w tych sprawach. Jeśli źle wspomina to co zrobił, to po co jej to zdjecie? Nie starałes się z nią porozmawiac o tym? :? Nie czaję laski, no ale cóz. Wiec moze jednak dobrze wspomina to wszystko??
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 sie 2006, 12:17

TFA pisze:Jak slysze gdzies z ust jakiejs kobiety "to tylko przyjaciel" albo kolega to caly sie trzese. Juz znalem paru takich "przyjaciol" dziewczyn, a po pol roku sie okazywalo ze ma brzuszek z przyjacielem.

a czy nie bierzesz pod uwage, że kobieta na prawde moze miec kolegów, kumpli czy przyjaciół :> ??

Ja nie nosze fot przy sobie. ale w albumie mam foty moich byłych, swoje foty z nimi. Nie widze powodu by sie ich pozbywac.
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 16 sie 2006, 15:09

Dzindzer pisze:a nie nosze fot przy sobie. ale w albumie mam foty moich byłych, swoje foty z nimi. Nie widze powodu by sie ich pozbywac.

dokładnie. ja też mam foty facetów eks nawet takich którzy mnie zranili w jakiś sposób. nie widze powodów zeby je wyrzucać.
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 sie 2006, 15:48

Ja tam nie noszę fotek swoich byłych, bo ich nie mam :D Ale nawet jak miałbym fotki, to bym nie nosił. Mam w portwelu swoją Ukochaną i mi wystarczy.
Natomiast moje Kochanie nie miało wcześniej faceta, więc i fotek brak ;)
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 16 sie 2006, 15:53

ja fotki swoich byłych zachowałam ale nie w portfelu (tylko jednego mam w portfelu z byłych ale to tak głęboko zachomikowane nawet nie wiem po co je tam nosze dopiero niedawno to zauważyłam i je wyciągnełam) a tak w ogóle to nie chciałabym żeby moj chłopak nosił w portfelu fotke swojej byłej a kysz... a tym bardziej mówił ze sie z nią przyjaźni oczywiście nie bronie mu mieć przyjaciółek ale nie wśród byłych dziewczyn!!
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 16 sie 2006, 16:11

hasan-beja kto wie, może jej portfel to taka galeria jej facetów - zawsze pod ręką żeby się pochwalić :P
A tak na poważnie to na Twoim miejscu bym się wkurzyła na tę "kolekcję".
Rozmawiałeś z nią o tym że Ci to przeszkadza?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 sie 2006, 21:14

*qbass* pisze:Mam w portwelu swoją Ukochaną i mi wystarczy.


a ja peeleny i kartę do bankomatu :D Kobietę mam na komórze <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 16 sie 2006, 21:49

A ja mam w portfelu fotke mojego chlopaka, mojego kolegi, z ktorym juz kontaktu nei utrzymuje oraz fotke mojego kumpla, z ktorym kontakt utrzymuje :P A trzymam je w portfelu, bo sa formatu portfelowego i tyle :P
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sie 2006, 22:11

hasan-beja pisze:Jak mam to rozumieć?

Zaznaczyli slad w jej życiu. I tyle.
Jedno zdjęcie może mówić - przyjaciel, drugie-wanted.
Pogadaj z nią na ten temat. Może się dowiesz i nie będziesz musiał zajkładać topa.
Albo po rozmowie z nią dopisz co rzekła. :>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 sie 2006, 22:18

a tak swoja droga czy to nie jej sprawa co trzyma w portwelu ??
gdyby mi ktos grzebał i oceniał a co gorsza kazął cos usuwac to bym sie wsciekła
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 sie 2006, 23:00

TedBundy pisze:a ja peeleny i kartę do bankomatu
Z tymi peelenami, to ostatnio ciężko :(
Dzindzer pisze:a tak swoja droga czy to nie jej sprawa co trzyma w portwelu
gdyby mi ktos grzebał i oceniał a co gorsza kazął cos usuwac to bym sie wsciekła
Dzindzerko, nie "ktoś" tylko Twój facet. Nie uwazasz, ze to egoistyczne? :?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 sie 2006, 23:11

a ingerowanie w moja prywatna własnośc to nie egoizm
moje szafki, mój notes, kalendarz, pamietnik, portel i telefn to moja strefa prywatna. O zawartosci decyduje ja. co w tym egoistycznego

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości