potrzebuje pomocy natychmiast...:/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

nieśmiałek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:43
Skąd: WSCHÓD
Płeć:

potrzebuje pomocy natychmiast...:/

Postautor: nieśmiałek » 28 sie 2006, 14:25

Elo...
Mam pewien powazny problem a dokładniej chodzi mi o to że jestem do bani jeśli chodzi o dziewczyny... wczoraj spodkałem sie z pewna dziewczyną i kompletnie mnie murowało(bo jest bardzo atrakcyjna... juz dawno nie byłem sam na sam z taka panienką) ona jest młodsza ode mnie o rok (ma 17lat)ale ma lepsze gadane ode mnie niestety bo przy niej jezyk mi się plątał... chciał bym na poczatku zrobić dobre wrażenie wiec co mam robić gdy się spodkamy nastepnym razem zawsze staram sie być naturalny lecz niezawsze z dobrym skutkiem to bywa...
PROSZE O POMOC <zalamka>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 28 sie 2006, 14:32

Przede wszystkim, nie da sie tego zrobic szybko. Trzeba bylo wczesniej zaczac pracowac nad soba. Musisz byc ciekawym czlowiekiem i inny czlowiek powinien Cie ciekawic. Ale jak mowisz o dziewczynie panienka i robisz takie bledy jak tu, to swiadczy o tym, ze pracowac nad soba Ci sie nie chce i masz zle podejscie. Wiec najpierw to zmien, a potem bedzie z gorki.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 28 sie 2006, 14:39

nieśmiałek pisze:chciał bym na poczatku zrobić dobre wrażenie wiec co mam robić gdy się spodkamy nastepnym razem


Że tak powiem już po ptakach. Pierwsze wrażenie za Wami i ona na pewno ma już o Tobie jakieś zdanie. Generalnie piszesz, że wiesz, że nalezy być naturalnym... i tego się trzymaj. Udając kogoś kim nie jesteś daleko nie zajedziesz.
nieśmiałek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:43
Skąd: WSCHÓD
Płeć:

Postautor: nieśmiałek » 28 sie 2006, 14:41

Miltonia pisze: Ale jak mowisz o dziewczynie panienka i robisz takie bledy jak tu, to swiadczy o tym, ze pracowac nad soba Ci sie nie chce i masz zle podejscie

Miltonia mi się właśnie chce pracować nad soba chciał bym sie troszke zmienić ale przy tej dziewczynie to mi mowe odbiera normalnie... po prostu przytyka mnie. A co do określenia "panienka" tak mi sie teraz napisało zazwyczaj mowie poprosty DZIEWCZYNA
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 28 sie 2006, 14:42

nieśmiałek, przede wszystkim bądz soba. Nie udawaj osoby którą nie jesteś.
na pewno masz jakis ciekawe zainteresowania (byle nie komputery i samochody) o których możesz opowiedziec.
poczytaj ten temat:
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... sc&start=0
lub to:
http://www.agnieszka.com.pl/niesmialosc_podrywanie.htm
na pewno coś Ci pomoże. Trzymam kciuki :) <browar>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
nieśmiałek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:43
Skąd: WSCHÓD
Płeć:

Postautor: nieśmiałek » 28 sie 2006, 14:44

bash no mam troszke inne zainteresowania niz samochody ale to mozna porównać do choroby z powikłaniem obsesyjnym he
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 28 sie 2006, 14:47

nieśmiałek, zalezy czym się interesujesz.
Orginalnę hobby zainteresuje zapewne daiewczynę. Byle gadac na temat i nie nudzic Jej. Jak zauważysz, ze jest Cie nie słucha, zmień temat ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
nieśmiałek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:43
Skąd: WSCHÓD
Płeć:

Postautor: nieśmiałek » 28 sie 2006, 14:54

mam takie hobby jak jej Ojciec ale na ten temat to ona chyba nie chciała by rozmawiać :) na co najlepiej zwracac uwage na poczatku w dziewczynie komplementy ze ma ladne włosy,oczy usta chyba sa dobre:>?? ale wszystko mowione z lekkim dystansem bez sugerowania sexu na 2spotkaniu
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 28 sie 2006, 14:56

Taaak, lubimy chłopaków, którzy mają nam coś ciekawego do powiedzenia. Lubimy fascynatów. Jestem w stanie słuchać nawet o samochodach jeśli widzę iskrę w oku, oczywiście byleby nie przeginać. Jak zacznie patrzeć na zegarek lub nerwowo się rozglądać koniecznie zmień temat.

[ Dodano: 2006-08-28, 14:58 ]
nieśmiałek pisze:na co najlepiej zwracac uwage na poczatku w dziewczynie komplementy ze ma ladne włosy,oczy usta chyba sa dobre:>?? ale wszystko mowione z lekkim dystansem bez sugerowania sexu na 2spotkaniu


Ehhh bez komentarza.

DOROŚNIJ!!!
nieśmiałek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:43
Skąd: WSCHÓD
Płeć:

Postautor: nieśmiałek » 28 sie 2006, 14:59

kiedy pomyśle o spotkaniu z nią to rózne mam mysli - czy nic nie spartacze...? czy nie palne jakiejs gafy na samym poczatku
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 28 sie 2006, 15:28

kiedy pomyśle o spotkaniu z nią to rózne mam mysli - czy nic nie spartacze...? czy nie palne jakiejs gafy na samym poczatku
Za bardzo sie przemujesz!!! Jestes tylko czlowiekiem i albo jej sie spodobasz labo nie. Badz soba i nawet jak bedzie Ci sie jezyk platal to sie tak nie przejmuj. Jak ma cos byc to bedzie ;)
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
jamajka17
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 24 sie 2006, 20:29
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: jamajka17 » 28 sie 2006, 17:58

troche pewności i wiary siebie a bedzie dobrze <przytul>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 28 sie 2006, 18:10

nieśmiałek pisze:mam takie hobby jak jej Ojciec ale na ten temat to ona chyba nie chciała by rozmawiać

To może spytam Cie wprost, jakie masz hobby ?
nieśmiałek pisze:na co najlepiej zwracac uwage na poczatku w dziewczynie komplementy ze ma ladne włosy,oczy usta chyba sa dobre:>?? ale wszystko mowione z lekkim dystansem bez sugerowania sexu na 2spotkaniu

Hm, to Ty oczekujesz z tej znajomiości tylko seksu? To stary musze Cie zmartwić, że na moje oko nie trafiłeś na odpowiednia panienkę.
Chcesz seksu? idz na dyskotekę i zatancz koło paru panien, moze cos z tego wyjdzie.
Z takim podejściem życze sukcesu ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 28 sie 2006, 18:49

Strzel sobie setkę czegoś mocniejszego na odwagę... I jeszcze jedno - nie myśl za dużo o tym, jak wypadniesz, bo wtedy klapa gwarantowana. Albo wyjdzie dobrze, albo źle; ostatecznie jesteś jeszcze młody, może kiedyś się jeszcze nauczysz rozmawiać z kobietami.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Zakręcona
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2006, 18:41
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Zakręcona » 28 sie 2006, 18:55

Hmmm, może staraj się nie myśleć, że Ci się podoba. po prostu traktuj ją na początku jak zwykłą koleżankę. Z czasem jak się już trochę oswoisz będziesz mógł zadziałać <diabel>
:P
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 28 sie 2006, 18:59

Zakręcona pisze:Hmmm, może staraj się nie myśleć, że Ci się podoba. po prostu traktuj ją na początku jak zwykłą koleżankę.
Też dobry pomysł.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 sie 2006, 19:04

PFC pisze:Strzel sobie setkę czegoś mocniejszego na odwagę...

Nie rób tego! Setkę se możesz strzelać razem z laską, gdy już ją poznasz i gdy przełamiecie pierwsze lody albo stukniecie pierwsze kufle. :>

Cokolwiek se strzelisz - kielicha, setkę, piwo to ona poczuje woń %. I co, pomyśli se, ze jakiś gamoń potrzebuje woltów, by się do kobity zbliżyć? :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 28 sie 2006, 20:14

Jak zawsze Imperator ma rację. Alkohol do poznawania kobiet, oj to straszna rzecz. Tymbardziej, ze nie jestescie na jakis imprezie, gdzie wiadomo na alkohol inaczej sie patrzy, niz w zyciu codzinnym.
PFC pisze:Też dobry pomysł.

też dobra rada <zalamka>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 28 sie 2006, 20:56

PFC pisze:Strzel sobie setkę czegoś mocniejszego na odwagę...
Jezu, ludzie, na żartach się nie znacie? Na prozaiczne pytania (delikatnie powiedziane) prozaiczne odpowiedzi.

[ Dodano: 2006-08-28, 20:57 ]
Bash pisze:PFC napisał/a:
Też dobry pomysł.

też dobra rada <zalamka>


Nie masz w życiu większych zmartwień?
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 28 sie 2006, 21:01

Kobiety to jest ciezka sprawa. Ja mam ten problem co ty od wielu wielu lat i tak mysle ,ze moze przejdzie z czasem .

ps. ogolem to mam problem z tym ,ze strasznie lubie e-sport i jestem praktycznie codziennie od 21 na kompie. Ciezko zerwac z tym ;o <cisza> <belt>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 28 sie 2006, 21:06

miś pisze:ogolem to mam problem z tym ,ze strasznie lubie e-sport i jestem praktycznie codziennie od 21 na kompie. Ciezko zerwac z tym ;o <cisza> <belt>
Po prostu umiesz oddzielić rzeczy ważne od mniej ważnych <diabel> .
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 28 sie 2006, 21:14

czyzbym potrzebowal porady psychologa? ^^ <aniolek>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 28 sie 2006, 22:00

miś pisze:czyzbym potrzebowal porady psychologa? ^^ <aniolek>
Psychologowie sami potrzebują pomocy <diabel> . Większość z nich to świry, które poszły na studia, aby leczyć własne przypadłości.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 28 sie 2006, 22:40

Czyli co mi moze pomoc?
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 28 sie 2006, 23:27

Bash pisze:Alkohol do poznawania kobiet, oj to straszna rzecz.


a tam straszna :] parę razy tak w życiu dawno robiłem. Tak, lajtowo. Kieliszeczek. Albo dwa. Looz <faja> Dawne czasy....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 sie 2006, 08:38

miś pisze:Czyli co mi moze pomoc?
Ty tak na poważnie pytasz?... Załuż osobny topic, to wtedy pogadamy.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 08:51

PFC pisze:Większość z nich to świry, które poszły na studia, aby leczyć własne przypadłości.

Cos mam wrazenie, ze Miltonia Cie powiesi :D Ale fakt, ludzie zajmujacy sie tymi profesjami sa, delikatnie mowiac, w wiekszosci dziwni...

A do zalozyciela tematu...Jest takie cos jak "bycie soba". Czyli zadnej 'pozerki', zadnych drinkow, tylko postaraj sie laske zainteresowac tym, kim jestes. Bo jesli teraz ja oklamiesz, jesli chodzi o Twoja osobe, to pozniej bedziesz mial z nia jazde :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 sie 2006, 09:01

Przecież napisałem:
PFC pisze:większość z nich to świry
Chciałem, żeby wyszło asertywnie... A co do tego picia - żeby już zamknąć wątek - raz i naparawdę nie dużo na jakiś czas przed spotkaniem na pewno nie zaszkodzi. Parokrotnie słyszałem już, że to działa i gdybym nie był abstynentem to sam bym spróbował. Jeśli taśma zaskoczy, to na kolejną schadzkę żaden doping nie będzie już potrzebny, bo wtedy facet się odblokuje i dopiero wtedy będzie sobą, bo na razie nie ma możliwości, żeby obiektywnie się zaprezentować.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 09:03

Gorzej jak laska poczuje zapaszek alkoholu. Wtedy moze byc gorzej. Ja tam na przyklad jestem w 10000% soba po wypiciu tzw. 'krowy' ale nie mam zamiaru isc az tak daleko, ze tak powiem.
Osobiscie, gdybym na pierwszej randce poczula od faceta alkohol (a sam bylabym trzezwa) to niestety, bylby stracony.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 sie 2006, 09:12

runeko pisze:Gorzej jak laska poczuje zapaszek alkoholu.
To już jest ryzyko zwodowe, zresztą podobno jest wiele tricków, żeby nikt nic nie poczuł (po drugie nie mówimy tu chyba o 1/2 litra, tylko malutkim łyczku na odwagę). Ale jak chłopakowi nie pójdzie inaczej, nie będzie miał już wiele do stracenia.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości