Gdzie podrywa sie dziewczyny :):):) ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Gdzie podrywa sie dziewczyny :):):) ???

Postautor: mac79 » 26 lis 2006, 01:31

WITAM WSZYSTKICH,

może i śmieszne to moje pytanko-ale może mnie trochę oświecicie-wiadomo podstawa to szkoła ,imprezy ,ale gdzie jeszcze -jakie jeszcze są możliwości...

Pytam najzupelniej poważnie...

POZDRAWIAM :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lis 2006, 07:17

Wszedzie tak naprawde.
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 26 lis 2006, 08:58

Szkoła, osrodek sportowy, dyskoteka, impreza, kino, centrum handlowe, park... Dosłownie wszedzie. Jezeli wiesz jak rozmawiac z dziewczynami to zadna Ci nie umknie :))
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 26 lis 2006, 11:24

wszedzie ;)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 lis 2006, 11:26

Ja swoją poznałem na egzaminie na prawo jazdy. :D
Także podączam się do wypowiedzi powyżej - wszędzie. Dosłownie. Nawet w męskiej toalecie można. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 12:13

Po raz kolejny... WSZĘDZIE!
Tylko nie można myśleć sobie za każdym razem, ze ona na pewno ma faceta, nigdy na mnie nie spojrzy itp... Trzba samemu się przekonać. Moze troche wybiegam, ale tu nie chodzi o miejsce, tylko o podejście:)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 lis 2006, 12:21

Zielonowłosa pisze:Po raz kolejny... WSZĘDZIE!
nieprawda !! U mnie w domu ich nie ma <wazne> sprawdzałem nawet pod łóżkiem <evilbat>
Zielonowłosa pisze:Tylko nie można myśleć sobie za każdym razem, ze ona na pewno ma faceta
bo 90% po dwudziestce ma <wazne>
Zielonowłosa pisze:nigdy na mnie nie spojrzy
w 99% <wazne> więc trzeba szuuuuuuuuuuuuuuuukać <wazne>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 12:32

Hehe, Błażej, zawsze mnie rozbrajają Twoje posty :)
Może ja sie obracam w dziwnym towarzystwie,ale większość znajomych w wieku dwudziestuparu lat nie ma nikogo na stałe... A co do tych 99% to bardzo różnie bywa, czasem sie zastanawiam, gdzie jakaś dziewczyna/facet ma oczy... zatem jest to sprawa bardzo indywidualna. A wielu facetów/kobiet nadrabia charakterem, jeśli już coś naprawdę jest nie tak w aparycji.
A, że szukać trzeba, to juz co innego:) Ja już póki co, daje sobie spokój z czynnym szukaniem:)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 lis 2006, 12:50

Zielonowłosa pisze:Błażej, zawsze mnie rozbrajają Twoje posty :)
i w tym polega mój problem <zalamka> staram się przypodobać kobietom rozbawiając je. A od śmiechu niedaleko do śmieszności. A która chciałaby być ze śmiesznym facetem?? <zalamka> i nawet gdybym szukał w damskim akademiku to i tak nie znajdę. Trzeba zmienic nie miejsce a metodę... <wazne> i siebie <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 12:59

Troche odbiegamy od tematu...:)
Przypodobać sie kobiecie- to nie wychodzi, bo człowiek nie jest do konca sobą. A z resztą i jedni i drudzy są troche nienormalni- w sensie, potrzebują jakiegoś wyzwania. Ktos, kto bardzo się stara przewaznei odstrasza, ktoś lekko nieosiągalny przyciąga.
Poczucie humoru masz w porządku.
Zatem, nabierz pewnosci siebie, nie wiem- kup sobie książkę w tej tematyce, powtarzaj sobie 100 razy przed zaśnięciem, ze jesteś seper extra... Pewność siebie jest podstawą. A jak cos Ci jeszce wizualnie nie pasuje, to pochodź na siłownię, zmień sposób ubierania, czy fryzure- zrób coś, lub zaakceptuj siebie, bo narzekanie nic nie da.
To jak się siebie postrzega, determinuje w dużym ułamku, to jak postrzeganym jest się przez innych.
Heh, pewnie tego posta wywalą, bo nie na temat. Ale takie to złote rady Cioci Basi.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 lis 2006, 13:04

Zielonowłosa pisze:Przypodobać sie kobiecie- to nie wychodzi, bo człowiek nie jest do konca sobą. A z resztą i jedni i drudzy są troche nienormalni- w sensie, potrzebują jakiegoś wyzwania. Ktos, kto bardzo się stara przewaznei odstrasza, ktoś lekko nieosiągalny przyciąga.
Poczucie humoru masz w porządku.
Zatem, nabierz pewnosci siebie, nie wiem- kup sobie książkę w tej tematyce, powtarzaj sobie 100 razy przed zaśnięciem, ze jesteś seper extra... Pewność siebie jest podstawą. A jak cos Ci jeszce wizualnie nie pasuje, to pochodź na siłownię, zmień sposób ubierania, czy fryzure- zrób coś, lub zaakceptuj siebie, bo narzekanie nic nie da.
To jak się siebie postrzega, determinuje w dużym ułamku, to jak postrzeganym jest się przez innych.
Heh, pewnie tego posta wywalą, bo nie na temat. Ale takie to złote rady Cioci Basi.
już nie wywalą <evilbat> myślę że tak naprawdę to nie miejsce jest ważne. W końcu nawet w biurze matrymonialnym można zrobić z siebie idiotę. Choć są chyba miejsca gdzie kobiety chodzą podrywać facetów <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 26 lis 2006, 16:21

ktoś tam napisał że w domu nie ?? no może nie dosłownie ale kiedyś przyszła dziewczyna do mnie do domu sprzątająca blok, abym jej wody nalał do wiaderka i wydawało jej się że mnie skądś kojarzy, okazało się że z przedszkola i pierwszej klasy szkoły podstawowej od słowa do słowa skończyliśmy w....... no tylko w pubie na piwie, ale kobitki podrywa się wszędzie w domu też, przez neta na przykład :P
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 26 lis 2006, 16:28

Kobiety są wszędzie oprócz domu Błażeja, w sumie w moim też nie ma...
To, że są wszedzie, nie znaczy że można je podrywac ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 27 lis 2006, 16:03

ja zostalam poznana najpierw w autobusie, zwyklym PKSie, ktorym dojezdzalam do szkoly, a po okolo 4 m-cach od poznania okazalo sie, ze jedziemy jednym autobusem na wycieczke do Czestochowy :D wiec w moim przypadku autobus :D
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 27 lis 2006, 20:44

podobno najwiecej par poznaje sie w... kosciele :|
sama osobiscie nie znam zadnej takiej, ale czytalam w statystykach ;P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 27 lis 2006, 22:14

Sasetka pisze:podobno najwiecej par poznaje sie w... kosciele

Hmm... Ja moja byłą można powiedzieć, ze poznałem w kosciele. <diabel>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 28 lis 2006, 20:38

najlepiej w klubach, pubach i innych takich publicznych miejscach, ze tak powiem.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 28 lis 2006, 20:45

..::WdOwA::.. pisze:najlepiej w klubach, pubach i innych takich publicznych miejscach, ze tak powiem.
ale tam znowu szmiry grasują <hahaha> <hahaha> <hahaha> ja juz nie wiem <zalamka> w likalach szmiry o wysokich wymaganiach <zalamka> w necie też <zalamka> gdzie szukać <diabel> :?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 28 lis 2006, 20:49

No ale wiesz... bywaja tez fajne osóbki <aniolek>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 28 lis 2006, 21:02

uczepiłeś się tego terminu, Błażeju, jak pijany płotu :> Nie chcesz szmiry? Nie szukaj w miejscach, gdzie ich nagromadzenie może być potencjalnie większe, ponad przeciętność. Detektor "antyszmirowatości" cały czas w stand-by :] Swój do swego ciągnie, warto o tym pamiętać i nie rozmywać swych priorytetów, nawet jak rzeczywistość skrzeczy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 28 lis 2006, 21:18

Blazej30 pisze:..::WdOwA::.. napisał/a:
najlepiej w klubach, pubach i innych takich publicznych miejscach, ze tak powiem.
ale tam znowu szmiry grasują <hahaha> <hahaha> <hahaha> ja juz nie wiem <zalamka> w likalach szmiry o wysokich wymaganiach <zalamka> w necie też <zalamka> gdzie szukać <diabel> :?


co wy z tymi szmirami... Zglupielisie? sa? ooekj nie chcesz nie musiz.
Tu nie chodzi gdzie. Wyjdz na ulice. Sytuacja sama przyjdzie. Sklep, szpital, poczkelnia poaciag.
Tu nie chodzi o szukanie szczesia tylko o wykorzytsniae sytuacji zeby byc szczesliwym. pomyslcie przez chile ile razy mijacie interesujac osoby. Nie chodiz mi nawet o te super tylki. Nikt nie gryzie (odrazu). Kazdy wbrew pozorm szuka tego samego. Tylko inni czesciej w tym sie gubia, a co gorsze w tym zostaja.

Ludzie najprostsze soposoby najlepsze. Wszystko wiadomo a wy szukacie sposobow na sile tworzac problmy. Czy nie jest tak?

kurde. tak sie zastanwiam jak kiedys te problmy byly rozwiazywane. kiedy nie bylo tele i internetu. Wieksza presja otoczenia. Bo tu kazdy annonimowy i teraz beirze udzial kto wieksza ci.pa jest? ja czaje ze kiepsko ale pomyslcie ze te wasze problmy to wymysly inni naprawde maja gorzej. Wam choelra jest zbyt dobrze...

sorry za czesc nie na temat zorbilem to celwo troche. ael mam dosc postow ja niesmialy, ja ciota albo gdzie poznac wybranke serca.
A i jeszcze jedno wiecie co do tych wszytkich co maja porblmy ze soba. Ciesze sie ze jestescie.... wiecej dla mnie :)
Force
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2006, 23:48
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Force » 29 lis 2006, 00:10

to teraz niech się wypowiedzą, proszę, jakieś dziewczyny. W jaki sposób nieznany chłopak zrobiłby na Was dobre wrażenie ? Bo sam jestem ciekaw. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 29 lis 2006, 08:49

Też już było, Force :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 lis 2006, 09:35

TedBundy pisze:uczepiłeś się tego terminu, Błażeju, jak pijany płotu

powiedzial ten który nie uczepil sie 30% :P

Podrywac dziewczyny mozna wszedzie, wszedzie tam gdzie sa dziewczyny. Najlepiej w miejscach w które lubisz chodzic, jakas szansa, ze spotkasz kogos z kim bedziesz mial jakies wspólne zainteresowania.
Force pisze:W jaki sposób nieznany chłopak zrobiłby na Was dobre wrażenie ? Bo sam jestem ciekaw. :P

mrt pisze:Też już było, Force :)

łwasnie tez takie odnioslam wrażenie
ale jak o chlopaka pyta to ja powiem, tylko sie w przeszłośc lekko cofne do czasu kiedy to mnie chłopcy interesowali
musiał byc czysty, o tak patrzyłam na dłonie czy brudu za paznokciami nie ma
kulturalny, musial mówic po polsku a nie po polskiemu
musial byc kulturalny, tak wysoka kultura osobista bardzo mi imponowała jako dziewczynie
pewny siebie, tak ja to kojazyłam z silna osobowościa a to mnie pociagało, intrygowalo.
Jak juz umiał po polsku mówic to latwo bylo mu sprostac kolejnemu warunkowi, musial ciekawie mówic, tak musial miec cos ciekawego do powiedzenia i musial umiec to ładnie slowami wyrazic.
Nie mógł byc szpetny, oj tak brzydki nie mógł byc, nie musial zwalac mnie z nóg wygladem, ale nie mógł byc taki bym patrzec nie mogła. Reszta to juz poza moim umysłem i wola, czasami ktos spelnial takie wymagania a mimo to czegos brakowało i zostawał moim kumplem
No to sie rozpisalam, cos mogłam pominac bo od czasu kiedy skonczylam 17 lat ( w tym wieku zaczeli mnie interesowac mezczyźni, nie chodzi tu tylko o wiek) sporo czasu minęło

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 477 gości