Do środka czy nie?! Oto jest pytanie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 11 mar 2006, 23:08

moon... gdybyś choć raz była w takiej sytuacji co ja wtedy teraz gadałabys inaczej... więc nie kozacz... nie jedna laska ktora znam miaal wiele do powiedzenia... i co... i dziś są mamuskami...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 mar 2006, 23:08

Yasmine pisze:a dlatego, ze chyba nie znaja do konca dzialania jednego i drugiego srodka.

wlasnie ta znajomosc ja do tego zmusza, a problem nie jest w braku informacji tylko siedzi u niej w glowie
moon pisze:To jest zalosne no

zalosna jest Twoja znieczulica, przyszla Pani psycholog :P poradz dziewczynie jak pozbyc sie tej obawy
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2006, 23:44

karmen pisze:moon... gdybyś choć raz była w takiej sytuacji co ja wtedy teraz gadałabys inaczej... więc nie kozacz... nie jedna laska ktora znam miaal wiele do powiedzenia... i co... i dziś są mamuskami...

Bylam kilak razy w ciezkiej obawie i testy w sumie 3 w zyciu juz wykonalam. Ba!3 w ciagu prawie 2 lat. I zyje i kocham sie bez gum. A Ty histeryzujesz ;P
Wstreciucha pisze:poradz dziewczynie jak pozbyc sie tej obawy


Sama sie rzucaj z poradami. Sex to Twoja specjalizacja a nie moja. Ja mam tez inne zajecia. A psychologii w to nie mieszaj, bo po studiach bynajmniej psychoterapii prowadzic nie bede i łamac barier ludzkich umysłów.

A Karmen mus ie sie przełamac po rpostu innej rady nie ma. :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 mar 2006, 23:53

moon pisze:Sex to Twoja specjalizacja a nie moja.

moja to nauki spoleczne ;P a Ty dalej nie widzisz co ja do Ciebie pisze, "sluchasz ale nie slyszsz" - toc zaznaczylam ze ma kobita problem natury innej niz sexualny <foch> czyzby dalej migrena, trauma, czy inne dolegliwosci <glaszcze>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2006, 23:58

Toż i ja napisałam. Wiadomoz e z głowa to i mowie zeby sie przełamała w koncu.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 mar 2006, 10:23

Wstreciucha pisze:wlasnie ta znajomosc ja do tego zmusza

znajomosc ?! Toz to tabletki maja skutecznosc w jakis 99,8 %. O ile zwiekszy sie pewnosc przy gumkach, biorac pod uwage, ze zabezieczenie nigdy nie rowna sie 100 % :) ?
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 12 mar 2006, 13:48

zauwazyalm pierwszy stopień kłótni... zreszta moon to w kazdej swojej wypowiedzi musi wsadzic swoją krytyke... myslalam, że te forum jest do udzielania rad, wsparcia, mowimy o swoich klopotach, żalach itp. (wiec chyba moge sie nad soba poużalac jesli mam na to ochotę... ) a nie zeby wygadywac, że jest się takim czy siakim i owaki... Niektorzy to naprawde potrafią czlowieka zniechęcić... ale wporządku...

a wracajac do tematu... bede starała się pokonywac kolejna bariere...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 12 mar 2006, 13:56

O ile zwiekszy sie pewnosc przy gumkach, biorac pod uwage, ze zabezieczenie nigdy nie rowna sie 100 % ?

przeciez nie chodzi o proporcje a wspomaganie sie , jeden zawiedzie to jest drugi i tyle . Ja rozumiem jej postepowanie co nie oznacza ze jestem za ta forma antykoncepcji , ale bardziej jestem sklonna do wyrozumialosci tego typu postepowania , niz bzykania sie bez zadnych srodkow a potem zawracania dupy pt "czy jestem w ciazy" . A ze dziewczyna ma schize z powodu odblokowania sie to insza inszosc , a co nam przeszkadza ze uzywa dwoch srodkow na raz , jej zycie sexualne i tyle , nikt tam za "przescieradlo" nie robi .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 12 mar 2006, 14:22

nikt tam za "przescieradlo" nie robi .

wstręciucha niezły tekst :D i świeta racja <browar>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 mar 2006, 15:36

karmen pisze:bede starała się pokonywac kolejna bariere...

I tyle CI napisałam jako rade. Dziekuje za wnikliwa i bezpodstawna krytyke :/
Rafal22
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:33
Skąd: babcia
Płeć:

Postautor: Rafal22 » 12 mar 2006, 17:40

zalozmy ze dziewczyna bierze pigulki
facet za pierwszym razem konczy bardzo szybko, za drugim juz nie ma z tym problemu

w takim przypadku proponuje najpierw prezerwatywa, po pierwszym razie chusteczki i potem juz bez gumki <pejcz>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 12 mar 2006, 18:05

Moon jesteś nieprzyjemna. Co Ci wszyscy poradzimy, jak jesteś po prostu nieprzyjemna.
soul of a woman was created below
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 12 mar 2006, 19:22

a ja tesknie za czasami kiedy bralam pigolki ;( wtedy seks byl jakis spokojniejszy. wczoraj np to prawie dostalam zawalu pod koniec, bo prawie nie zdazyl wyjsc... eh. dostalam skurczu zoladka z nerwow i tyle.
Awatar użytkownika
Nibeneth
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 17 sty 2006, 12:34
Skąd: z bardzo daleka
Płeć:

Postautor: Nibeneth » 12 mar 2006, 22:00

ehh.. ja ostatnie dwa razy dalam lovelasowi do srodka, zeby zobaczyl, czego juz nigdy nie zasmakuje :D bez gum, bez pixow, ale na pewnika, fajnie bylo..
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 12 mar 2006, 22:13

Nibeneth pisze:ehh.. ja ostatnie dwa razy dalam lovelasowi do srodka, zeby zobaczyl, czego juz nigdy nie zasmakuje


Dlaczemu?? Az tak drastycznie?? To tak jak rozstanie sie - czesc odchodze - koniec <cisza> <wazne>
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Nibeneth
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 17 sty 2006, 12:34
Skąd: z bardzo daleka
Płeć:

Postautor: Nibeneth » 12 mar 2006, 22:37

Lawrence pisze:Dlaczemu?? Az tak drastycznie?? To tak jak rozstanie sie - czesc odchodze - koniec

bo to bylo rozsatnie, troche drastyczne, ale konieczne, wraca do swojej wife.. tylko bez komentarzy prosze, bardzo..
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 mar 2006, 01:02

Wstreciucha pisze:jeden zawiedzie to jest drugi i tyle

Wstęciuszko, a nie widzisz tu błędu w rozumowaniu? Gumka wspomaga tabletkę, czy tabletka gumkę? Tabletka nie przestanie działać w momencie krytycznym, to najwyżej gumka może. Wtedy i tak całą 'robotę' odwala pix. Więc jaki w tym sens?
Dla mnie to takie trzymanie lodu w termosie, żeby nie rozmarzł w zamrażarce.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 mar 2006, 10:39

Karmen, a napisz mi, czy pozwoliłaś kiedyś swojemu facetowi, zanim zaczęłaś brać tabletki, lub w trakcie ich brania, kończyć Twojemu facetowi w gumce w środku. Bo są tacy, co mimo, że w gumce, to na zewnątrz.
Nie ma się czego bać, naprawdę. Pigułki dają największą pewność, a dodawanie innych środków antykoncepcji jest przesadne i tworzy niepotrzebne schizy. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Grace

Postautor: Grace » 13 mar 2006, 14:53

Sir Charles pisze:Moon jesteś nieprzyjemna. Co Ci wszyscy poradzimy, jak jesteś po prostu nieprzyjemna

troszke nieprzyjemna :/

Karmen mialam ta sama obawe, podobny problem... Jak zaczelam brac tabletki, kochalismy się tez w gumie, z miesiaca na miesiac problem sam znikal,, okres regularny co do godzinki.. Bariere w koncu przelamalismy, teraz nie mamy z tym problemow i lajtowo na samych tabletkach. Ale potrzeba czasu, nic na siłe :) <browar>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 mar 2006, 15:16

ForsakenXL pisze:Gumka wspomaga tabletkę, czy tabletka gumkę?

k.u.r.w.a , ze juz tak powiem :/ przeciez nie o to sie rozchodzi . rany julek przeciez ona ma problem ze schizowaniem sie , a to co mowisz forsaken jest logiczne, nie ma nic bardziej oczywistego . autorce tematu mozesz tlumaczyc lopatologicznie ich dzialanie ale ona wyraznie nie moze sie odblokowac POMIMO informacji, a nie z ich BRAKU
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 mar 2006, 15:51

Wstreciucha pisze:k.u.r.w.a , ze juz tak powiem :/ przeciez nie o to sie rozchodzi .

No już już, nie pultaj się Wstręciuszko <przytul>
Przecież wiesz że ja wiem, że ja wiem że Ty wiesz :*
Ale tutaj właśnie wiedza jest w stanie najbardziej pomóc. Ale nie wiedza zaczerpnięta z wypowiedzi na forum, a wiedza z pierwszej ręki od fachowców. Ona musi wiedzieć jak działa antykoncepcja hormonalna, to najlepsza droga do upewnienia się co do jej skuteczności :)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 mar 2006, 16:04

ForsakenXL pisze:Ona musi wiedzieć jak działa antykoncepcja hormonalna

czy jest srodek 100procentowy ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 mar 2006, 18:53

Wstreciucha pisze:
ForsakenXL pisze:Ona musi wiedzieć jak działa antykoncepcja hormonalna

czy jest srodek 100procentowy ?

Jasne że nie. Nie wiem o co Ci teraz chodzi :>
Nie zmienia to faktu że średnia arytmetyczna z dwóch metod, które nie dają 100% pewności nadal nie będzie wynosić 100 <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 mar 2006, 19:10

ForsakenXL pisze:Jasne że nie. Nie wiem o co Ci teraz chodzi

ale jak juz operujemy tu matematyka to prawdopodobienstwo nie zajscia sie zwieksza . Do autorki przemawia fakt dziesiatych procent przy ktorych zajsc moze , nei pytaj mnie dlaczego i moim pytaniem do tego zmierzalam .
Wniosek jest jeden - ona musi sie przelamac i tyle <pijaki>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 13 mar 2006, 21:08

Oliwia... tak zawsze jak kochalismy sie w gumce pzred braniem tabletek to zawsze kończył w środku... ale pierwsze 3 czy nawet 4 razy sprawdzal gumke bopetm już lajtowo... No własnie nie chodzi o moją niewiedze... bo to, że tabletki sa najlepszym zabezpieczeniem spośrod tych innych (globulki czy kremy itp) to wiem...nie jedna moja kumpela bierze tabsy i jej facet kończy w śroku... ale chodzi własnie o ta bariere, zeby w końcu sie przełamać... nieraz juz powiedzialam mojemu facetowi aby skończyl w środku (najwyższy czas) ale on zaraz pytal czy jestem pewna itp. i zawsze kończylo sie tym iż ja mialam znowu głupie myśli a on sam juz przy mnie dostał obawy...

jak sie wścieknę na maxa to nie popuszczę i niech kończy wśrodku bo chyba w ktorymś momencie na pewno nie strzymam juz tego wszystkiego...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2006, 21:18

To moze niech on sie nie pyta i bedzie bardziej stanowczy?
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 13 mar 2006, 22:13

no tak ale nie chce nic na sile ani wbrew mojej woli...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 mar 2006, 22:50

karmen pisze:no tak ale nie chce nic na sile ani wbrew mojej woli...

Hmmm Pozwól Mu i zaufaj. :] Daj sobie i Jemu trochę tej przyjemności.

A jak kochacie się przy tabletkach, to bez gumek już?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2006, 22:57

Olivia pisze:A jak kochacie się przy tabletkach, to bez gumek już?

Przca cały czas piesze ze i tabletki i gumy :P

karmen pisze:o tak ale nie chce nic na sile ani wbrew mojej woli...

No moj tez nie, ale stanowczy jest. Pomijam fakt ze to bardzo wazne zarowno z lozku jak i w zyciu. ;)
Grace

Postautor: Grace » 13 mar 2006, 22:58

moon pisze:karmen napisał/a:
o tak ale nie chce nic na sile ani wbrew mojej woli...

No moj tez nie, ale stanowczy jest. Pomijam fakt ze to bardzo wazne zarowno z lozku jak i w zyciu.

<brawo> :) zgadzam się :)
KARMEN -dacie radę :) <browar>

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości