Pytanie... prośba o pomoc

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Arr
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2006, 16:20
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Pytanie... prośba o pomoc

Postautor: Arr » 02 wrz 2006, 16:29

Witam poniekad tematów podobnie sformulowanych jest całkiem sporo ale wiekszosc z
nich ma indywidualny charakter. Taki ma też i mój z równie gorącą prośbą o pomoc.
Od kilku dni trafiłęm i przegladam forum ale sam zanim sie obejrzałem przychodze z problemem

Oboje z dziewczyną zastanawiamy sie czy nie skorzystać
z 'postinoru' (choć chyba bardziej ja... ona jakby spokojna) a wątpliwosci rądzą sie z nastepujacej sytuajcji wczoraj kochalismy sie bez zabezpieczenia w dni teoretycznie niepłodne (nastepny dzien po ustaniu mieśiączki)
Dziewczyna miesiączkowała nierególarnie powiedziałbym nawet bardzo 23dni choć odkąd zmieniła tryb życia (mała przeprowadzka - stresu duzo mniej) jest tez znaczaca poprawa ostatnia miesciaczka byla po 27dniach i własnie kiedy ona przyszła a dokłądnie w 6tym-7 dmym dniu cyklu współżylismy. Dodatkowo obserwowujemy tez śluz... ona sama czuje tak zwaną suchość i wręcz na nią narzeka. w Nocy jesli juz cos było to był gęsty i lepki natomiast rano troszke sie pojawił jakby nieco rzadszy (płynniejszy) ale generealnia partnerka moja odczuwa tak zwaną 'suchość'... czy mamy sie czym martwic czy obawy są ponad miare ?? Dodam jeszcze ze owe dni plodne partnerka odczuwa w sposób wyrazny: mokro, duzo śluzu (wrecz na majtkach) i rzadko (konsystencja). Jednak zmylil mnie ten poranny sluz (poniekad zblizony do płodnego) mimo ze zanikł... prosze o rade :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 03 wrz 2006, 20:52

Arr pisze:Dziewczyna miesiączkowała nierególarnie powiedziałbym nawet bardzo 23dni choć odkąd zmieniła tryb życia (mała przeprowadzka - stresu duzo mniej) jest tez znaczaca poprawa ostatnia miesciaczka byla po 27dniach
A wiesz o tym, że reguralność nie zależy od tego czy cykle są krótkie tylko od tego czy w ich pojawianiu się widzimy jakieś analogie??
Arr pisze:w dni teoretycznie niepłodne
Ja głęboko zastanowiłabym się, czy można mówić w ogole o jakieś teorii u dziewczyny która ma cykl 23 dniowy.
Arr pisze: w Nocy jesli juz cos było to był gęsty i lepki natomiast rano troszke sie pojawił jakby nieco rzadszy (płynniejszy) ale generealnia partnerka moja odczuwa tak zwaną 'suchość'
A może były to po śluz, który wytworzył się w czasie podniecenia?? :]
Arr pisze:Dodam jeszcze ze owe dni plodne partnerka odczuwa w sposób wyrazny: mokro, duzo śluzu (wrecz na majtkach) i rzadko (konsystencja).
:? Teraz mi coś nie pasuje, wczoraj kochałeś się z dziewczyną, a dzisiaj ona jest już po dniach płodnych.... :?
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

never_the_same
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:39
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: never_the_same » 04 wrz 2006, 20:02

Gwoli przypomnienia...postinor przyjmuje się do 72 h po stosunku.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości