stediril 30

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

stediril 30

Postautor: Teardrop » 26 maja 2005, 19:02

cześć wszystkim współforumowiczom:)chciałam dowiedziec sie cos o tabletkach antykoncepcyjnych STEDIRIL 30..moze wiecie cos na ich temat,stosujecie je?jak tak to czy wystepuja u was jakies skutki uboczne?dzieki wszytskim z góry za odpowiedź (płci pięknej i nie tylko;) )
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 26 maja 2005, 19:37

Moja kumpela brała te tabletki i było ok.Żadnych skutków ubocznych nie miała,nie tyła.Stosowała je rok :)
Pozdrawiam
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 07:09

A po wiecej informacji siegnij do:

Twoja domowa apetczka >> pudeleczko z tymi tabletkami >> ulotka !!

Tam znajdziesz wszystkie informacje !! lacznie z mozliwymi skutkami ubocznymi!.

Dziewczyny czego wy sie spodziewacie po takich pytaniach ?. Jeszcze niedoszlo do was ze kazdy organizm jest diametralnie inny ?. I to czy beda problemy z z pigulkami zalezy od tego czy ginekolog je dobrze dobral ?. Myslicie ze dlaczego po pigulki antykoncepcyjne trzeba wybrac sie do ginekologa ? TAK !! zgadza sie, zeby dobral odpowiednie do waszego organizmu !.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 27 maja 2005, 11:48

tr3sor-tak wiem bardzo dobrze ze kazdy organizm jest inny,inaczej reaguje na takie tabletki,ale wiesz,chce po prostu wiedziec jakie zdanie maja o nich inne dziewczyny.nie jest to coś,czym jedynie bede sie kierowac,oczywiscie ze pojde do ginekologa i porozmiawam z nim o tym i on w tej kwestii bedzie mial decydujace zdanie,ale opinie innych dziewczyn,ktore maja z tymi tabletkami cos wspolnego tez warto poznac:) pozdrawiam
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 maja 2005, 12:10

tr3sor pisze:Twoja domowa apetczka >> pudeleczko z tymi tabletkami >> ulotka !!

Czyli taka jak w kazdych innch tabletkach. Wszedzie jest ta sama litania a nie o to chodzi.
Autorka chce porpostu znac opinie innych dziewczyn. Sa tabletki na ktore sporo osob reaguje gorzej niz na inne.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 12:30

No i wlasnie sarah od tego w tym wszystkim jest ginekolog ;]. Aby zbadal, przemyslal, i przepisal te najodpowiedniejsze !.

I co z tego ze wiekszosc osob reaguje gorzej niz na inne ... w takich sprawach niema sensu polegac na sredniej statystycznej. I co jej da jak sie dowie ze 99 na 100 osob zle reaguje na te tabletki. A ona sie okaze ta 1 ktora reaguje dobrze ... nonsens. To tak jak bym zalozyl topic o kondomach "Unimil" i czy one sa dobre ? jak na nie reagujecie ? czy wam kiedys pekl ? etc. Totalny BEZSENS !
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 maja 2005, 12:39

tr3sor pisze:To tak jak bym zalozyl topic o kondomach "Unimil" i czy one sa dobre ?

Sa akie Topici i wcale nie sa glupie bo jedne kondomy sa lepsze od drugich.

tr3sor pisze:I co jej da jak sie dowie ze 99 na 100 osob zle reaguje na te tabletki.

Ja bym takich tabletek nie brala. Jezeli 99% osob czuje sie tragicznie po tych tabletkach to jest bardzo male prawdopodobienstwo ze mi beda pasowaly.

Inna sprawa ze taki topic (jezeli pojawi sie tu wiecej opinii) moze jej pomoc jak zacznie brac tabletki. Wie jakich reakcji organizmu sie moze spodziewac i ze nie jest to nic stasznego.
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 27 maja 2005, 12:51

sarah pisze:tr3sor napisał/a:
I co jej da jak sie dowie ze 99 na 100 osob zle reaguje na te tabletki.

Ja bym takich tabletek nie brala. Jezeli 99% osob czuje sie tragicznie po tych tabletkach to jest bardzo male prawdopodobienstwo ze mi beda pasowaly.

Inna sprawa ze taki topic (jezeli pojawi sie tu wiecej opinii) moze jej pomoc jak zacznie brac tabletki. Wie jakich reakcji organizmu sie moze spodziewac i ze nie jest to nic stasznego.


dokladnie tak! :) kobietki jednak rozumieją sie bez słów;)
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 28 maja 2005, 11:07

Czyli chcesz mi wmowic ze moze spodziewac sie innych reakcji organizmow niz te ktore opisz jej lekarz przepisujacy tanletki i ulotka zawarta w opawkowaniu owych tabletek ?. Nie ma takiej opcji !!.

Ale coz oczywiscie wiesz lepiej, "wy" zawsze wiecie lepiej ...


Edit:
A co do kondomow, coz zly przyklad. Poniewaz kondomow nieprzepisuje lekarz. Reakcje uboczne sa sporadyczne (uczulenie na latex).
A zreszta co ja sie bede odzywal, ide zalozyc topic pod tytulem "Durex Color" i zapytac jakich sie moge spodziewac reakcji organizmu, i czy sie z czlonka niezswowaj, a moze komus taka pekla ? :O
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 28 maja 2005, 12:12

tr3sor pisze:Czyli chcesz mi wmowic ze moze spodziewac sie innych reakcji organizmow niz te ktore opisz jej lekarz przepisujacy tanletki i ulotka zawarta w opawkowaniu owych tabletek ?. Nie ma takiej opcji !!.

Ale coz oczywiscie wiesz lepiej, "wy" zawsze wiecie lepiej ...

Oczywisie ze wystepuja objawy opisane w ulotce. Tylko ze ich tam jest cala litania. Chodzi o to zeby wylowic z nich te ktore zdarzaja sie najczesciej przy braniu tabletek i ktorych moze sie spodziewac. Nie powiesz mi ze u kazdej kobiety wystepuje odrazu zakrzepica i rak piersi - a przeciez w ulotce sa wymienione. Plamienia jednak moze sie spodziewac bo zdarza sie czesto w pierwszym miesiacu choc i to nie jest regula.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości