Tabletki ? czy tak mozna?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
opetana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 03 lip 2006, 23:57
Skąd: podkarpacie :D
Płeć:

Tabletki ? czy tak mozna?

Postautor: opetana » 20 gru 2007, 14:28

Probowałam szukac odpowiedzi na moje pytanie,w innych postrach ale nie moglam znalesc albo zle szukalam :)
Mam dość głupie pytanie. Mam zamiar brac tabletki antykoncepcyjne poraz pierwszy, zapisal mi je ginekolog.I w zwiazku z tym jak je sie zazywa i pod czas seksu z chlopakiem czy moze on dojsc do konca w srodku mnie? Tabletki daja gwarancje 99% ze nie zajde w ciąze ale czy bez zadnych obowa moze chlopak skonczyc we mnie?
Z gory dziekuje za odp :*
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 gru 2007, 16:32

Tak, może.
Stosowanie dodatkowego zabezpieczenia przy prawidłowym używaniu tej antykoncepcji zakrawa według mnie o paranoję (sporą). No chyba, że mówimy o stosunkach z przypadkowymi partnerami... ale wtedy to już nie przed ciążą się zabezpieczamy ale przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Tabletki ? czy tak mozna?

Postautor: Andrew » 20 gru 2007, 18:03

opetana pisze:Probowałam szukac odpowiedzi na moje pytanie,w innych postrach ale nie moglam znalesc albo zle szukalam :)
Mam dość głupie pytanie. Mam zamiar brac tabletki antykoncepcyjne poraz pierwszy, zapisal mi je ginekolog.I w zwiazku z tym jak je sie zazywa i pod czas seksu z chlopakiem czy moze on dojsc do konca w srodku mnie? Tabletki daja gwarancje 99% ze nie zajde w ciąze ale czy bez zadnych obowa moze chlopak skonczyc we mnie?
Z gory dziekuje za odp :*

Dziwią mnie takie posty :> była u ginekologa , dala sobie pzrepisac tabletki anty , zadej (jak widac ) rozmowy z nim nie przeprowadzila, ani o skutecznosci , ani o ewentualnych dzialaniach ubocznych , z mamą też zapewne nie pogadala ...i potem sie dziwimy ze malolaty są jakie sa, a jak takiej coś powiesz, to sie obraza !
Na tym forum znajdziesz wszystko to co Cie interesuje, widac za malo czasu poswiecilas na szukanie !! tak samo jak u ginekologa, jak i w zyciu dzialasz i tu , wszystko chcesz miec od razu na tacy. Zawierzysz forum !! zamiast mamie , ginekologowi, literaturze fachowej .
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 gru 2007, 18:22


Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości