tajemnica ??

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 30 gru 2005, 11:03

Yasmin - tak :P

Ona ma poglady starsze od mojej babci ale coz :P ja nie mam zycia...:/ a teraz tabletki chce mi zabrac...aaa!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 gru 2005, 11:36

Asfaloth pisze:a teraz tabletki chce mi zabrac...aaa!

nie daj sie , nie oddaj. Walcz !! <aniolek2>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 gru 2005, 18:42

Asfaloth, no to niezła jest.
Powiedz jej zeby sie nie wpieprzała w nie swoje sprawy i niech spada ;)
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 30 gru 2005, 22:41

ale bedzie miala wnuka :) tak bym zagrozil :)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 31 gru 2005, 01:46

salome pisze:ja je mam;-)
bo mieszkam w takim a nie innym kraju..

A zastanawiałaś się dlaczego możesz je mieć? :>

Asfaloth, moi rodzice swego czasu też mi zabierali tabletki... Kupowałam nowe, a trzymał je facet. Dopiero w rok później, "po przejściach" byłam skłonna normalnie pogadać z rodzicami, bez kłótni. Spokój, zrozumienie dla nich, jak i z ich strony dla mnie.. poskutkowało. Kwestia jeszcze.. ile masz lat. I jak do tego podchodzisz, bo jeśli butnie...
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 01 sty 2006, 10:46

U mnie to taka cicha tajemnica. Wszyscy wiedzą o co chodzi i nikt się nie pyta. Nie miałam nigdy faceta na dłużej i głupio by to wygladało że juz to zrobiłam po krótkiej znajomości( w oczach mamy). Jak miałam 22 lata i byłam na jakiejśc imprezie skończyłam u mojego dobrego kolegi (ups). I to był odpowiedni moment chyba, powiedziałam że stało się tak a nie inaczej. I było ok. Teraz cisza.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 11 maja 2006, 15:40

Ach biedni ci rodzice, niektorym nie miesci sie w glowach ze teraz to juz 18 latki sie kochaja :) Moja mama mysli ze juz mam to za soba. A bylo tak : bylam jakies pol roku temu z nia u ginekologa z powodu boelsnych okresow i pani Doktor zaproponowala pigulki anty ale ja nie chcialam jeszcze ich brac ( przy tej ropzmowie byla oczywiscie moja mamuska) a teraz sama sie po nie wybralam i po prostu powiedzialam to mamie, wytlumaczylam jak to dziala i w ogóle ... Mamy dobry kontakt i nie krepuje sie jej pwoeidziec o takich rzeczach , zawsze jak gdzies wychodzimy z moim chlopakiem to dyskretnie mowi zebysmy uwazali .. hihi Ale do peirwszego razu jeszcze nie doszlo niestety miedzy nami .. <zalamka>
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 11 maja 2006, 18:50

lol

tak jak pisalam na poczatku, nie powiedziałam mamusce, ale wie i kilka rozmow bylo. Tez ma takie dziwne podejscie kurna, hm moze nie az tak staroswieckie, ale w jakis sposob tak. O tabsach tez nie powiedzialam wprost-poprostu zostawilam tabletki na polce za zewnatrz..Pozniej cos mowila w stylu:
-i po co sie pakujesz tymi hormonami?!
-bo jestem odpowiedzialna za to co robie ;]
-chcesz zeby ci dupa urosla, jestes teraz szczupla to przytyjesz po nich ( :O nie wiedzialam, ze kiedys moja mam brala tabletki-myslalam ze to stara generacja :])
- a co chcesz zeby mi brzuch urosl?! a po drugie moje zycie, moja sprawa co robie.


Rozmowa sie skonczyla, i mam nadzieje, ze dosadnie jej wytlumaczylam i nie wroci do tego tematu wiecej.
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości