Logest i Hormonet

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
aysha
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 wrz 2005, 01:17
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: aysha » 06 lut 2006, 09:09

ja brałam długo przez kilka miesiecy Logest moja ginekolog zmienila mi na Hormonet i jest ok ;] taki sam skład i jakoś narazie nic sie nie dzieje u mnie :D wlasnie kończe 1 opakowanie
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 06 lut 2006, 22:09

pa 10 opakowaniu stracilam ochote na seks .... zupelnie prawie
Awatar użytkownika
aysha
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 wrz 2005, 01:17
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: aysha » 07 lut 2006, 13:49

hmmm wydaje mi sie ze u mnie chyba nic sie nie zmieni bo Logest brałam 5 miesiecy teraz koncze 1 opakowanie hormonetu i w sumie sklad jest ten sam wiec wydaje mi sie ze nic nie powinno sie zmienic ale kto wie :D mam nadzieje ze bedzie ok :P
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 08 lut 2006, 14:05

To chyba też jest sprawa nastawienia kobiety. brałam kiedys harmonet i po 2 opakowaniach popierdzieliło mi się w głowie wszystko włącznie z myslami samobójczymi. po jakis 3 latach znowu zaczęłam brac i zupełnie nie odczułam żadnej róznicy. jak już wydaje mi sie że właśnie mam lepsze nastawienie do zycia.
Awatar użytkownika
Tilia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2006, 17:22
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Tilia » 08 lut 2006, 15:11

ja biorę Harmonet od 6 miesięcy i musze powiedzieć że nie mam żadnych skutków ubocznych.
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć. Tęskność zawrotna przybliża nas...
szandik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2006, 17:42
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: szandik » 11 lut 2006, 18:22

cześc, ja biore harmonet od 3 lat, i nie odczuwałam skutków ubocznych tak mi sie wydawało, ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi to kilka rzeczy nawet sie zgadza.Miałam taki okres ze wszystko mnie wkurzało nawet to w jaki sposób mnie mój narzeczony kocha, o mało sie miedzy nami wszystko nie rozwaliło. I ta ciągła suchośc i okropny ból przy stosunku jakbym miała w srodku żrącą substancje, myślicieże to od harmonetu????
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2006, 23:05

yślicieże to od harmonetu?

Bardzo mozliwe.
Awatar użytkownika
ryba chyba
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:13
Skąd: z potocka hej;)
Płeć:

Postautor: ryba chyba » 17 lut 2006, 22:45

No ja już sama nie wiem jak to jest u mnie z tym harmonetem... Przytyć, to nie przytyłam nic a nic:) ale tabletki nie poprawiły stanu mojej cery, a miałam taka nadzieję, słyszałam że na ten problem najlepsza jest diane35 ale znów podobno nie mozna jej zażywać dłużej niż 6 miesięcy hmmm:| No nic...a jesli chodzi o kwestie stanów poddepersyjnych i podenerowania, to owszem;) ale juz sama nie wiem czy to sprawa harmonetu, czy czegoś innego...
ćśśśśśśśśśś...;) ryby głosu nie mają;))
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 18 lut 2006, 01:01

u mnie Harmonet w 4 miesiące spowodował przyrost wagi ciała o 8 kilogramów, przestawiłam się na Yasmin, waga wróciła do normy, na początku bolał mnie brzuch, teraz to już sporadycznie ALE... kiedy przeczytałam wasze posty zaczęlam sie zastanawiać. Od około roku moja psychika walneła kozła, że tak powiem. Czasami już nie poznaje siebie, ciagle płacze, mam jakies depresyjne schizy.. i to poważne :(.. wcześniej mowiłam sobie "depresja" i nie wnikałam w to bardziej. Kilka dni temu mój chłopak powiedział że nie mam brać wiecej tabletek bo mam schizy po nich, jakoś nie przyjełam tego co powiedział do wiadomości. Ale teraz po waszych postach zaczełam sie zastanawiac :(..
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 18 lut 2006, 08:42

Robaczek pisze:u mnie Harmonet w 4 miesiące spowodował przyrost wagi ciała o 8 kilogramów, przestawiłam się na Yasmin, waga wróciła do normy, na początku bolał mnie brzuch, teraz to już sporadycznie ALE... kiedy przeczytałam wasze posty zaczęlam sie zastanawiać. Od około roku moja psychika walneła kozła, że tak powiem. Czasami już nie poznaje siebie, ciagle płacze, mam jakies depresyjne schizy.. i to poważne :(.. wcześniej mowiłam sobie "depresja" i nie wnikałam w to bardziej. Kilka dni temu mój chłopak powiedział że nie mam brać wiecej tabletek bo mam schizy po nich, jakoś nie przyjełam tego co powiedział do wiadomości. Ale teraz po waszych postach zaczełam sie zastanawiac :(..

w sumie mialam takie same objawy, ale nie szukajmy winy w sr anty, przeciez to nie mozliwe zeby wywolywaly depreche. zreszta jakby to sie okazalo prawda, to bylaby katastrofa do korporacji farmaceutycznych ktore je produkuja
Awatar użytkownika
ryba chyba
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:13
Skąd: z potocka hej;)
Płeć:

Postautor: ryba chyba » 18 lut 2006, 19:32

agna 24 pisze:w sumie mialam takie same objawy, ale nie szukajmy winy w sr anty, przeciez to nie mozliwe zeby wywolywaly depreche

Dokładnie. Ale nawet w ulotce jest przeciwwskazane przyjmowanie tabletek przy depresji, bo te mogą jeszcze ten stan pogorszyć. A coś o tym wiem... :| Miałam jakieś chore stany poddepresyjne, przerwa w przyjmowaniu tabletek -> ok. Deprecha minęła, tabletki biorę i wszystko jest dobrze :)
A więc tabletki wywoływać to raczej nie wywołują, ale potęgują negatywne stany.
ćśśśśśśśśśś...;) ryby głosu nie mają;))
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lut 2006, 13:11

ryba chyba pisze:le tabletki nie poprawiły stanu mojej cery, a miałam taka nadzieję, słyszałam że na ten problem najlepsza jest diane35 ale znów podobno nie mozna jej zażywać dłużej niż 6 miesięcy hmmm:|

Diane to lek na trądzik też. Przepisuja go dermatolodzy. Jak dla mnie gówno którego bym w żytciu nie wzieła. A tabletki nie sa lekiem na cere- komus czsem nieco polepsza ale to juz indywidualna sprawa zupelnie i cudów nie ma co oczekiwać.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 16 cze 2006, 19:29

Meredith pisze:J abiorę harmonet i jest dla mnie idealny.


Ja myślałam tak do dzisiaj, choć biorę dopiero drugie opakowanie w życiu - i nie wiem co się dzieje - bo wcześniej nic takiego nie miałam.
Zauważyłam na wkładce dziwne pomarańczowe plamienie - do tej pory nic takiego dziwnego się nie działo - szczególnie że jestem w połowie cyklu i chyba takie rzeczy się dziać nie powinny?

Spotkałyście się z takim psikusem przy harmonecie?
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 cze 2006, 19:32

betusia pisze:szczególnie że jestem w połowie cyklu i chyba takie rzeczy się dziać nie powinny?
Spytaj sie lekarza swojego - plamienia bywają i jest to normalne przy wszystkich tabletkach anty :)
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 16 cze 2006, 19:50

popytam jak mi sie za tydzień tabletki skończą i pójdę do niego...
nie lubie każdą głupotą komuś głowy zawracać...
tylko tak się zastanawiam - na szczeście dziś tylko teoretycznie - że na przykład kochanie się kiedy ma się plamienie to może niezbyt higienicznie... Ja tam wolę być wszędzie czyściutka kiedy planuję ucztę miłości, więc by mi to i mojemu misiowi pewnie przeszkadzało...

moon pisze:plamienia bywają i jest to normalne przy wszystkich tabletkach anty

to są moje pierwsze tabletki anty - i do tej pory nic się kompletnie nie działo (oprcz tego, że mi piersi momentalnie urosły) dlatego jak dzisiaj to spostrzegłam to się zaniepokoiłam, że coś jest nie w porządku...

A tak w ogóle to mam małe zaufanie do tego harmonetu - bo te piguleczki są takie maluteńkie że prawie ich nie widać.... Jakbym połknęła jakąś dużą tabletke to przynajmniej by mi sie wydawało, że działa...
Takie wrażenie mam na przykład jak lecytyne codziennie łykam.
Czy wszystkie pigulki mają taką samą wielkość?
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 cze 2006, 20:04

betusia pisze:Czy wszystkie pigulki mają taką samą wielkość?
Bafrdzo zblizona :) Jakimis tam mikro sie moze roznia dlugosciami :]
betusia pisze:na przykład kochanie się kiedy ma się plamienie to może niezbyt higienicznie... Ja tam wolę być wszędzie czyściutka kiedy planuję ucztę miłości, więc by mi to i mojemu misiowi pewnie przeszkadzało...
Ja nie spotkalam jeszcze takiego co by mu przeszkadzalo. Jednak ludzie sa bardzo rozni :]

[ Dodano: 2006-06-16, 20:05 ]
betusia pisze:to są moje pierwsze tabletki anty
Dlatego lekarz powinien Ci to na pierwszej wizycie powiedziec ze palmienia sa dosc czeste i moga sie zdarzyc.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 16 cze 2006, 20:13

moon pisze:Dlatego lekarz powinien Ci to na pierwszej wizycie powiedziec ze palmienia sa dosc czeste i moga sie zdarzyc.


Mówił, mówił, ale do dzisiaj do połowy drugiego opakowania nie było oprócz krawienia z odstawienia żadnych plamień - nic kompletnie - tylko strasznie mam tam wszystko takie suche.
Ty też masz tak moon jak stosujesz pigulki? :)

I dlatego dzisiaj ta pomarańczowa plama wybiła mnie z tropu i się zdenerwowałam.
Też wydaje mi się, że to nic takiego - dowiem się za tydzień, ale myslalam, ze też ktoś tak miał - dlatego chyba warto się zapytać.
Poza tym jak się napisze jaki ma się problem to od razu człowiekowi lżej na duszy.
A jeszcze jedno - wczoraj jak się kąpałam to zauważyłam, że mi włos czarny urósł obok sutka - nigdy mi tam nic nie rosło - dlatego nie wiem o co chodzi - może zwiększył mi się poziom testosteronu?
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 cze 2006, 20:17

betusia pisze:y też masz tak moon jak stosujesz pigulki?
Ja stsiuje pigułki dłużej i plamień nie miałam ani po Harmonecie ani po Yasmin, ktore teraz biore. :) Ale wiele moich koleżanek po równych poza wymienionymi tez miało i biorac te też miało. Jedne miały prze cały 1 miesiąc inne dostawały np w 5 :)
betusia pisze:A jeszcze jedno - wczoraj jak się kąpałam to zauważyłam, że mi włos czarny urósł obok sutka - nigdy mi tam nic nie rosło - dlatego nie wiem o co chodzi - może zwiększył mi się poziom testosteronu?
Jeden wlos o niczym nie śwoadzczy :) Poz atym po pierwszym czy drugim opakowaniu powinnas miec badanai hormonow wiec si eprzekonasz penwie ;)
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 16 cze 2006, 20:32

moon pisze:Poz atym po pierwszym czy drugim opakowaniu powinnas miec badanai hormonow wiec si eprzekonasz penwie ;)


A jaki jest sens robienia badania hormonów po tabletkach?
Przed żeby dobrać odpowiednie to rozumiem, ale po tabletkach bada się niby reakcje ogranizmu na nie?

Mi doktorek powiedział, że mam hormony w super proporcjach i że będzie mi badał je znowu jak odstawie tabletki - tak około 2 misiącach po odstawieniu kiedy już nie będę we mnie działać i będę mieć swoje naturalne hormony....
moon pisze:Ja stsiuje pigułki dłużej i plamień nie miałam ani po Harmonecie ani po Yasmin,

Ale ja przeciez o plamienia się nie pytałam tylko o suchość???

Jeden wlos o niczym nie śwoadzczy

Ale on był cały czarny i taki gruby bardzo taki jakie u facetów występują...
A nawet nie jeden tylko dwa - ten drugi mniejszy to sobie zostawiłam, żeby doktorkowi pokazać ;) ale tamtego grubego to od razu wydepilowałam...
Nigdy u mnie takie anomalie nie występowały... Nawet na klatce pieriowej mi małe włoseczki wyrosły - ale już je zlikwidowała... To wszystko przez te zdradzieckie tabletki...
Ale cóż - coś za coś - zamiast dzieci będę włosy usuwać...
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2006, 13:35

betusia pisze:A jaki jest sens robienia badania hormonów po tabletkach?
Taki, z eniektorych dziewczynom np bardzo skacze testosteron po tabletkach i wtedy nie jest czaserm wskazane branie ich nadal :) A jak wiesz za włosy takie odpowiada własnie on.
betusia pisze:Przed żeby dobrać odpowiednie to rozumiem, ale po tabletkach bada się niby reakcje ogranizmu na nie?
Badania przed robi sie nei po to zeby tabletki dobrac tylko zeby sprawdzic czy dana osoba moze w ogole jakies z gamy farmacutycznej brac :]
betusia pisze:Ale ja przeciez o plamienia się nie pytałam tylko o suchość???
Faktycznie. Ale jaka suchosc. Napisz bo nie rozumiem. Wynikajca z palmień czy po prostu wieksza suchosc pochwy?Bo jak to drugie jest to normalne u wielu kobiet. U mnie tez :/
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 17 cze 2006, 13:44

moon pisze:betusia napisał/a:
Ale ja przeciez o plamienia się nie pytałam tylko o suchość???
Faktycznie. Ale jaka suchosc. Napisz bo nie rozumiem. Wynikajca z palmień czy po prostu wieksza suchosc pochwy?


I jedno i drugie. Ale ja tam w środku nie sprawdzam więc nie wiem.
Jednak ogólnie czuję suchość, że tak powiem na zewnątrz - nie wiem czy jasno się wyraziłam.
moon pisze:jest to normalne u wielu kobiet. U mnie tez :/

Ale niezbyt przyjemne. Jak mam sucho w buzi to wodę piję.
A jak tam to co? Przecież nie będę się w kółko czymś tam smarować...
Używam od długiego czasu świetnego (nawiasem mówiąć) płynu do higieny Lactacyd - więc nie jest to na pewno kwestia higieny tylko moim zdaniem tabletek właśnie...
Nie wiem co z tym fantem zrobić - bo widomo w uzasadnonych sytuacjach to się nawilżaczy wszelkich uzywać - ale tak na codzień - to co mam robić?
Przyzywczaić się czy jakoś w to ingerować? <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2006, 13:48

betusia pisze:Ale ja tam w środku nie sprawdzam więc nie wiem.
Ale to sie czuje podczas sexu :)
betusia pisze:Przyzywczaić się czy jakoś w to ingerować?
Przyzwyczaic radze. CHoc przyznam ze bez zelu my sie najczesniej sexic nie dajemy rady wiec ta suchosc jest cholernie upierdliwa :/
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 17 cze 2006, 14:02

moon pisze:betusia napisał/a:
Ale ja tam w środku nie sprawdzam więc nie wiem.
Ale to sie czuje podczas sexu


A to ja nie czuje wtedy - ale to dlatego, że zawsze mamy jakiś żel.. Z resztą wtedy to ja się nawet nie zastanawiam nad takim rzeczami bo jestem wniebowzięta.
Czuję natomiast w życiu codziennym - o na przykład jak chodzę.
A może ja jestem jakaś nadwrażliwa?
Jest to też pewnie kwestią przyzwyczajenia, bo jeszcze pamiętam dobrze czas kiedy tabletek nie miałam i miałam taką świadomość, że w danym czasie, mam śluz płodny w innym niepłodny - i czułam to - a teraz nic a nic tam nie ma - sucho jak na pustyni....

moon pisze:my sie najczesniej sexic nie dajemy rady wiec ta suchosc jest cholernie upierdliwa :/

A dlaczego upierdliwa od razu -przecież to jest takie milusie jak się tam smaruje?
A może tylko ja mam takie upodobania?
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2006, 14:54

betusia pisze:przecież to jest takie milusie jak się tam smaruje?
Taa... Czadowe :/ I nie mam czego zawsze nosic w torebcje jak zelu <niewiem> Bierz pod uwage ze dobrze ponad rok tak mam przeciez a nei 2 miesiace :/
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 18 cze 2006, 11:45

a ja nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych po harmonecie, cycki mi urosly aby ;D bardzo fajnie, staniki musze powoli wymieniac ;P raz mnie głowa aby napierdzielała, ale u mnie to standard, zanim zaczelam brac czesciej mnie bolała, tak samo przed bardzo czesto skurcz w nogach mnie łapał, najbardziej przewalone było jak podczas pływania albo spania :/ a teraz tylko raz mnie złapał. Mam nadzieje, ze nic mi sie ze skora nie porobi od opalania, bo zmuszona jestem przebywac na sloncu, jestem ratowniczka na odkrytym basenie. Myslalam ze zdecydowanie gorzej będzie po przeczytaniu tych wszystkich skutkow ubocznych ;P wiec generalnie sa chyba dobrze dobrane, zadnych stanow poddepresyjnych, a libido jakby wzrosło :) aaaaaaaaa moze w niektorych momentach w zła strone ale ok :/
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 18 cze 2006, 12:09

zielona, a jak długo już bierzesz?

Jeśli chodzi o piersi po harmonecie to wzrost moich określiłabym bardziej mianem spuchnięcia... Poza tym są strasznie wrażliwe i jak ich dotykam to mnie łaskocze.
Ale ja dopiero jestem w połowie drugiego opakowania - a zauważyłam, że coś dziwnego się z nimi dzieje już po tygodniu stosowania...

Szczerze mówiąc nie obraziłabym się gdyby jeszcze większe urosły, bo jak nie to w przysżłośći jakos inaczej powieksze sobie piersi.
A Ty po jakim czasie zauważyłaś różnice?
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 cze 2006, 09:57

Jak brałam Harmonet to przez pierwszy miesiąc miałam plamienia i lekko mnie mdliło, jak je brałam. Nic mi się nie przytyło, biust mi nie urósł.
Ale tabletki anty używa się do leczenia, tzn w sensie powiększania biustu. Problem jest tylko taki, że jak przestajesz brać tabletki, biust wraca do poprzedniego rozmiaru.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 28 cze 2006, 16:43

ja bralam harmonet pol roku i bylo ok ale pozniej zmienilam na rigevidon..po czym wkrecilam sobie ze skoro taki tani to pewnie jakis lewy jest i bralam minulet dluuuugo bo 3 lata i bylo ok..przytylam ale to przez siedzaca prace i lenistwo a nie przez tabletki;) ostatnio zmienilam na logest i tez bylo ok:)a poki co nic nie biore bo mam przerwe kilku miesiaczna:)ale po przerwie wracam do logestu bo dobrze sie czulam:) chociaz przejde sie jeszcze do ginekologa i moze cos innego wymyslimy;)
Zioma

Postautor: Zioma » 29 cze 2006, 01:06

a ja nie biore tabletek ani nic jestem jeszcze dziewica chyba. alemnie i tak wszystko w czasie okresu boli i co 4 godziny musze brac cos na bol ale boje sie ze jest cos nie tak bo mam okres juz od 10 roku zycia i teraz to chyba mam nerwice brzucha bo jak sie denerwuje to mnie strasznie boli mam stres bo mam dziwne zycie moze ktos se mysli co takie 13 letnie dziecko wie o zyciu. ja z reszta o innych tez tak mysle nawet os tarszych bo mam zalamke ale wiecej w mojim krutkim durnym zyciu przezylam niz jakis ktos starszy w calym swojim szczesliwym zasranym przyjaciulmi. moze ktos mi powie co oznaczaja te cholerne bule pod kiosciami bioder tak po bokach?????????????+ oczekuje szybkiej odpowiedzi zaprtaszam na gg albo priwe, naj lepiej gg!!! <boje_sie>

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości